BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 8 miesiąc temu #409432 przez ewelka1505
U mnie ciagle 3 kg na plusie. Polozna stwierdzila ostatnio ze cos malo przybieram na wadze... A brzus i dzidzia rosnie :)Przewaznie jem tak normalnie ale zdarzaja sie tez i jakies napady obrzarstwa :p ale sporadycznie :p a co do spodni to u mnie jest problem ze kazde jakie kupie musze oddawac do krawcowej na skrocenie nagawek heh bo taka "wyrosnieta" jestem ;p ale spodni ciazowych nie kupowalam jeszcze bo jak narazie mieszcze sie w swoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409437 przez iza
Co do wagi to jestem 7 kg na plusie wiec mysle ze w normie :silly:
Przez ostatni miesiac strasznie sie zajadałam słodyczami bo tak ogólnie to wszystko jadłam normalnie.No ale teraz z uwagi na moj nieszczesny zab mam zakaz na slodycze...

A,co do zeba to moj gin sie nie zgodzil na wyrwanie nawet w warunkach szpitalnych bo za duze ryzyko zwiazane z przedwczesnym porodem :(
Wiec moja dentystka jeszcze mi poprzecierala kanały i narazie jest znosnie.Ale do czasu porodu mam zab otwarty.Tylko na jedzenie mam wkładac wate i czesto plukac szalwia bo antybiotyku nie chce z uwagi na dzidzie.Pomyslałam sobie tak jesli mnie juz tak strasznie nie boli jak wczesniej to jakos dam rade z lekkim "ćmieniem" wytrzymac.

A jak tam wasze wyprawki?Zaczełyscie juz?


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409445 przez Zuzu19
iza- ja właśnie jak byłam w szpitalu była taka dziewczna ze mną na sali co leżała 2 tyg i prawdopodobnie zostanie do samego rozwiazania, no ale była tam od 30 tc ciąży, może sie pocieszyć,że min. te 6 tyg tam przeleży..

Sander- to miłe co piszesz... :)) :* ja nie wiem ile przytyłam, bo na początku przez wymioty od 8 do 20 tc wymiotowałam po 2-3 razy dziennie ... i schudłam 7 kilo. Przed wymiotami ważyłam 67 a teraz waże 72-73. Czy to ważne ile?:D Ważne żeby dzidzia dobrze i duża rosła! Też mam napady na jedzenie, w nocy czuję ,że mi burczy w brzuchu... A najbardziej mi smakuje kanapka z szynką i chrzanem:P Ze słodyczy... umiem zjeść wszystko :D

Ania- dziękujemy. :*

Moja wyprawka jest prawie pełna ,mam już sporooo ciuszków, łóżeczko... brakuje wózka, wanienki i takich do kąpieli i pielęgnacji i innych pierdół.:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409446 przez Zuzu19
Równiutko 3 miesiące do planowanego porodu u mnie (13.11.12). Jutro zaczynam 27 tydzień.:) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409452 przez iza
Ja juz tez na koncówce zakupów wyprawkowych :)
Na poczatku wrzesnia wózek i łozeczko no a tak to jeszcze troche kosmetykow do pielegnacji i koniec :) :) :) Ale z tymi kosmetykami wstrzymam sie tak do konca pazdziernika.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409453 przez ania1985
moja wyprawka jest jeszcze ,,w lesie"...jak narazie z mezem planujemy odswiezyc sypialnie i kupic komode dla malenstwa. do reszty jakos nie mam glowy zreszta wiekszosc rzeczy dostane od brata musimy tylko zakupic wozek,przybory pielegnacyjne,pampersiaki no i pewnie tez sie skusze na kilka nowych ubranek ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409455 przez iza
Zapomniałam zuzu napisac ale jesli chodzi o wage to jest ona istotna w ciazy.Tu mozesz poczytac :blink:
www.niam.pl/pl/artykul/262-prawidlowa_masa_ciala_w_ciazy


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409461 przez diablica87
Ja jak na razie przytyłam 5-6 kilogramów bo nie bardzo mam apetyt :( bo po wszystkim co zjem zaraz mam zgagę :angry: ale za to bardzo smakują mi "Kasztanki" mogę wsiąknąć nawet całe opakowanie :laugh:

Co do wyprawki to jak na razie mam tylko takie podstawowe ciuszki, dwie buteleczki, rożek do wyjścia ze szpitala, parę książeczek z bajkami :blink: I nic po za tym bo mam chwilowy brak funduszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409487 przez Zuzu19
Iza waga jest problemem jak się tyje jak wieloryb.:D jak idzie gładko, powoli i w normie nie ma co się męczyć z kaloriami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409761 przez ewelka1505
Z wyprawki mam jak narazie sporo ciuszkow ktore dostalam od kolezanki, troche dokupilam nowych i troche pampersow na poczatek. I to by bylo na tyle heh :p a tu jeszcze tyle do kupienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409771 przez iza
No własnie jak sie tyje za duzo lub za mało to jest problem wiec waga jest istotna :silly:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409959 przez Zuzu19
jak się je zdrowo i rozsądnie nie ma szans na +30 , +20 :P
jak już mowa o wadzę... dziś sobie zrobiłam naleśniki z duszonym jabłuszkiem i bitą śmietanką.:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409998 przez iza
no to własnie o to chodzi zeby jesc zdrowo i rozsadnie bo inaczej moga byc problemy :P


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410057 przez Sander
Witam!!

Ja jesli chodzi o wyprawke to jestem w polu... tzn wszystko jest, ale musze to przywieźc do domku. Całą wyprawke kupiła teściowa w anglii- była tam przez 5 lat i tak się nazbierało 23 KARTONY CIUSZKÓW!!!!! + wózek, bujaczki, foteliki, butelki, elektryczne nianie i nie wiem co jeszcze... Ale najpierw musze mieć meble do naszego pokoju, bo mieszkam z moimi rodzicami i mam dla siebie i męza tylko jeden pokój... Więc teraz musze część mebli wymienić - tzn mój mąż zrobi mi trzy szafy takie jak mu zaprojektuje i dziś w końcu usiadłam do tego i zaprojektowałam cału pokój od nowa!! Teraz"tylko" wykonanie... Mój mąż kończy ocieplać dom moich rodziców i może w końcu będzie miał czas na te meble. No i 7 sierpnia złożyliśmy o pozwolenie na budowe!!!! Mam nadzieje że szybko je dostaniemy bo musze jeszcze dostać kredyt nim urodze!! No i wracając do sedna musze jachać do teściowej i wejśc z nią na strych i przejżeć co tam jest i co będe potrzebowała, a potem będe mogła powkładać ciuszki do nowych szaf!! I wyprawka gotowa - aaa tylko łóżeczko musze kupić - tak myślałam żeby było z kołyską :-)

Myślałyście o pakowaniu torby do porodu??
Ja tak się chce spakować na początku września, żeby było na wszelki wypadek... Co prawda to dopiero 7 miesiąc ale ja właśnie w 7 się urodziłam... więc nie bede ryzykować nieprzygotowania!!

Pozdrawiam Was gorąco!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410149 przez Zuzu19
Też planuje wcześniej taką torbę i też we wrześniu... Lepiej żeby stała niż żeby potem w panice latać.. Rzeczy niezbędne dla mnie to wiem co wziąć plus dokumenty , ale dla dzidzi nie wiem co brać, które rzeczy, jaki kolor, która czapeczka.:P
macie kombinezonik już na wyjście w listopadzie ze szpitala ? Jak ubrać takie maleństwo żeby było mu ciepło? Podobno dziecko odczuwa temperature jak my a nawet więcej się poci, ale t jednak maleństwo. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl