BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #302023 przez ann-sunshine
Witaj Dolores Gratulacje i witamy Amelkę. Dobrze, że się odezwałaś, bo wszystkie się o ciebie martwiłyśmy. Amelka szybko nadrobi. Odpoczywajcie i dochodźcie do siebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302051 przez hopeforlife
Okno umyte, tzn. same ramy :) Lodówka na zewnątrz też się błyszczy... Zaraz będą lśniły podłogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #302053 przez anuskka
Dolores gratulacje!!!!Juz martwilysmy sie o ciebie kobieto... I dobrze wiedziec,ze mimo wszystkich problemow Amelka juz jest z wami. Fakt ze malutka-ale na pewno sie nie da i dogoni swoich rowiesnikow.Ucaluj ja od nas :kiss: :kiss: czekamy na zdjecia.

Lusienka szybko poradziliscie sobie z papierzyskami. Nie ma to jak pomoc meza w takich sprawach....Buziaczki dla malego kawalera :kiss: :kiss:

Hopeforlife masz dobre podejscie do porodu. ja tez nie spodziewam sie ,ze bedzie tak jak ja to pamietam...

Duszyczka ja tez chcialabym,zeby ktos szepnal mi kiedy nadejdzie wielki dzien. :lol:

Sylwia witamy-fajnie ,ze do nas dolaczylas.

Sisi ta twoja p. doktor.... Miejmy nadzieje,ze w szpitalu trafisz na kogos bardziej kompetentnego.ze w kazdym razie wszystko bedzie dobrze-MUSI BYC DOBRZE

Martela jeszcze pare godzin zostalo-a noz ktores malenstwo sie zdecyduje....


a ja dziewczynki wybralam sie do fryzjera coby moja mala nie wystraszyla matki na samym poczatku ;) -a tak na serio to dla poprawy samopoczucia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302061 przez hopeforlife
Mam nadzieję, że to będzie moje maleństwo :) Nie musi się dziś urodzić, ale dziś może zacząć się akcja porodowa :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302080 przez anuskka
hopeforlife napisał:

Mam nadzieję, że to będzie moje maleństwo :) Nie musi się dziś urodzić, ale dziś może zacząć się akcja porodowa :):)

Hope wysylam ci wszystkie dobre fluidy,zeby ci sie spelnilo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302089 przez duszyczka
To ja też poproszę dzisiaj :-) Ale jak się wyśpię,ha ha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302091 przez anuskka
duszyczka napisał:

To ja też poproszę dzisiaj :-) Ale jak się wyśpię,ha ha.

No nie to juz musisz wybrac-albo spisz albo rodzisz :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302113 przez Sisi82
Dolores w końcu jesteś!!!powiem szczerze że naprawdę zamartwiałyśmy się o Ciebie. Na szczęście wszystko jest ok:) Witamy Amelkę na świecie!!!

Musisz mi koniecznie napisać jak to wyglada ten poród na karowej bo też się wybieram:) jakie są Twoje odczucia...jakie podejście do pacjentki?:)ale to jak już ochłoniesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #302204 przez Angelaw
Po pierwsze kolejne gratulacje
Tym razem dla Dolores181
Niech mala rosnie zdrowo


Lusieńka - 26 stycznia przyszedł na świat wyczekiwany Filipek
Olencja - 30 stycznia przyszła na świat wyczekiwana coreczka Maja
Dolores181 - 3 lutego przyszła na świat wyczekiwana córeczka Amelka

Korni - czeka na dzidzię - termin 1 luty
Natalia88 - czeka na Synka - termin 2 luty
Ann-sunshine - czeka na Martusię - termin 3 luty
Agaszymek - czeka na Majeczkę - termin 6 luty
Karolla - czeka na dzidzię - termin 7 luty
Tami - czeka na dzidzię - termin 9 luty
Hopeforlife - czeka na Synka - termin 11 luty 
Duszyczka - czeka na Synka - termin 11 luty
MM24 - czeka na Igorka - termin 13 luty
Sisi82 - czeka na Córeczkę - termin 14 luty
Paulinacel - czeka na Synka - termin 14 luty
Aniawilk - czeka na dzidzię - termin 14 luty
Iza - czeka na dzidzie - termin 15 luty
Angelaw - czeka na Synka - termin 15 luty
Anuskka - czeka na Milenke - termin 17 luty
Alutka1011 - czeka na dzidzie - termin 19 luty
Jp_84 - czeka na dzidzię - termin 20 luty
karo5a1982 - czeka na Coreczke - termin 24 luty
Chuda30 - czeka na dzidzie - termin 27 luty
Sylwia89 - czeka na dzidzie - termin 27 luty
Pauula - czeka na dzidzię - termin 28 luty
Milibryl - czeka na dzidzie - termin 29 luty

No dziewczynki przede mna biezcie sie w garsc bo moj maly od wczoraj tak bardzo mnie meczy ze nie wiem czy wytrzymamy do 15 lutego

Polozna sprawdzila ulozenie, maly ma glowke nisko na dole, nie kazala jechac nigdzie zbyt daleko od domu, kazala lezec, jesc, wypoczywac bo moze zaczac sie w kazdej chwili
Chcialabym zeby choc do poniedzialku poczekal ale te dwa dni jego wygibasow powoli mnie zniechecaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302271 przez olencja
Dolores GRATULACJE!!! A wiesz, ze u nas tez miala byc Amelka? Niech zdrowo rosnie, mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej. Tak wlasnie obstawialam, ze jestes nastepna.
Ale Dziewczynki, musze Was optuptac (tekst mojego M). Co Wy sie tak obijacie? Jest juz 7 lutego, a Wy ciagle nierozpakowane....? My trzy ratujemy honor lutowek :P DO roboty, bo dzieciaczki czekaja, pewnie chca sie juz potulic do mamus, a tu moga tylko od srodka :laugh: Niech sie chociaz z jedna do 10 wyrobi. A swoja droga mam urodziny 14, fajna data na urodziny...
Lusienka, jak Filipek? Spi, je, wisi na cycusiu? Bo moja to jak juz poje, to odwraca glowke i podusie sobie z niego robi :lol:
Przezylismy noc w lozku bez problemow, byla tylko 1 pobodka na jedzonko, nie wyspalam sie tak od dawna. Tylko szkoda mi M, bo wyladowal w salonie na kanapie, a potem na podlodze, a nad ranem przyszedl do nas i dospal kolo lozka. Zle mu bylo samemu...
Witamy wszystkie nowe dziewczyny :)
Oj, lece, bo moje kochanie malutkie krzyczy, ze glodne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302354 przez anuskka
:laugh: Olencja chyba jednak tym naszym maluchom dobrze w srodku. Ale co weszlo to i wyjsc musi-wiec doczekamy sie i my :P

Biedny twoj maz -ale moj tez zastanawia sie czy nie czeka go sofa :blink: Na razie okupuje ja ja,bo jest bardziej miekka niz lozko i latwiej ulozyc mi sie z brzuszkiem-ale juz nie moge sie doczekac ,kiedy wroce do sypialni.

caluski dla Majeczki :kiss: :kiss: :kiss:

A mnie cos dziwnie dokuczaja plecy jak przed okresem. zobaczymy co z tego wyniknie.... :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302477 przez olencja
Anusska, podobno plecy sa pierwszym znakiem. U mnie tez od plecow sie zaczelo, wiec kto wie.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302488 przez anuskka
Tez tak pomyslalam -wiec zapowiedzialam z samego rana rodzince,zeby telefony mieli przy d...ch. :lol: Dzieciaki zaczynaja sie powoli cieszyc,bo to oznacza,ze chata moze byc wolna przez pewien czas. :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302490 przez hiszpanka
Witajcie wszystkie :)
Mam na imie Ania, mam 38 lat, mieszkam w slonecznej Hispzanii i czekam na swoje 2 dzieciatko... Jestem w 38 tc :)
mnie bola i plecy od kilku dni i dól brzucha jak przed miesiaczka... mialam urodziny 4 lutego i juz myslalam, ze moj synek zrobi mi urodzinowa neispodzianke, ale dzis juz 8 i nadal nic.. a bóle sa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302495 przez anuskka
hiszpanka napisał:


mnie bola i plecy od kilku dni i dól brzucha jak przed miesiaczka... mialam urodziny 4 lutego i juz myslalam, ze moj synek zrobi mi urodzinowa neispodzianke, ale dzis juz 8 i nadal nic.. a bóle sa...


Aniu ale wiesz ze w Hiszpanii im wiecej swiat i imprez tym lepiej??Przynajniej ja to tak odczuwam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl