BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 3 miesiąc temu #302983 przez hiszpanka
dziewczyny, jak moge zaladowac swoje zdjecie tutaj... cos mi nei wchodzi... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #302991 przez hiszpanka
ok, wyszlo.... musialam zmniejszyc zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303162 przez Angelaw
Bardzo ladny profil :) hiszpanka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #303493 przez anuskka
Hiszpanka nie rozumiem czemu ta polozna uczepila sie ciebie-wcale nie widac,zebys mialaza duzo tych kilosow.moze masz racje-naturalna blondynka-a tutaj to na wage zlota :)


Angela masz racje... . ja rzeczywiscie zaczynam szukac objawow tam gdzie ich nie ma.I powoli zaczynam myslec,ze to takie zwyczajowe haselko poloznej ze sie urodzi wczesniej-a :P ja sie nakrecilam.


no laski meldowac sie - u ktorej cos ruszylo(trzymam kciuki)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303551 przez ann-sunshine
dobry dzień :)

Hiszpanka - no położna się czepia, bo niby jak możesz mieć wpływ na wielkość brzuszka :huh: widać, że poza brzuszkiem wyglądasz szczupło, więc to ilość wód i wielkość dziecka a nie twoje objadanie się, nie przejmuj się i już

Melduję, że bez zmian póki co :huh: dobrze, że mama przyjeżdża, to mnie zagada i przestanę myśleć o tym, że objawów nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #303601 przez agaszymekg
Hej dziewczyny,


ja jutro do szpitala:( Troszkę panikuję, ale wierze ze bedzie wszystko dobrze.
Dzisiaj rano miałam parę skurczy, może coś sie jeszce ruszy do wieczora:)
Jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyniknie, bo moja mała Majeczka wieczorami daje mi popalic, a tzn ze już sie nie moze sie doczekac wyjścia, zresztą my rówież. Jutro sie dowiem czy faktycznie mała zmieniła zdanie i kieruje sie do tego wyjscia, no i jak tam moje rozwarcie.Bo szyjke mam miękką, a rozwarcie ostatnio tylko na 1 cm i nic poza tym ciekawego sie nie dzialo:(

Hiszpanka- co do kilogramów, mi tez w ostatnim miesiącu bardziej sie przytyło, wczesniej faszerowalam sie owocami, a na koniec czekoladą, no ale trzeba nadrabiac bo pozniej przy karmieniu nic z tego. Ale ciesze sie, bo mam nadzieje, że odpowioednia dieta i karmienie piersią pozwoli mi odpowiednio schudnąc :laugh:
Wiesz moja córa waży od 3,8 do 4 kg i jestem juz pare dni po terminie, takze fakt czekolada robi swoje:)

Pozdrawienia dla wszytskich mam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303634 przez ann-sunshine
Aga trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze, już niedługo będziesz trzymać Majeczkę w objęciach. Powodzenia i odezwij się po wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303650 przez anuskka
Aga powodzenia.Trzymam kciuki,zebys wrocila ze szpitala juz z malenstwem.

ja tez sie obzeram na koniec.(Ale ponoc to organizm magazynuje energie na wysilek zwiazany z porodem. )A pozniej bede sie martwic jak sie pozbyc tego co zostanie. Zreszta sama opieka nad dzieckiem pozwoli pozbyc sie tego i owego. :blink:

Ann bawcie sie dobrze z mama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303685 przez agaszymekg
Dzieki dziewczyny za te słowa otuchy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303773 przez hiszpanka
Aga - trzymam kciuki :) Wielka dziewczyne urodzisz :)

Moj David i tak bedzie duzy jak na Hiszpanie - bo hiszpanki rodza dzieci do 3 kg i 50 cm... bardzo rzadko sie zdaza, ze dziecko wazy ponad 3 kg :)
Bylam dzis u lekarza rodzinnego bo sie zarazilam angina... i pocieszyla mnie, ze wcale nie wygladam nienormalnie bo jestem wysoka i inaczej zbudowana niz hiszpanki... (przynajmniej lekarza rodzinnego mam normalnego) - zatem na obiad, a raczej po zjem sobie cos dobrego bez wyrzutow sumienia... ulzylo mi...
Co do wagi w ostatnim tygodniu schudlam kilo - wiec chyba sie zbliza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303790 przez Sisi82
dziewczynki u mnie też bez zmian.Też już dostaje bzika co będzie jak mi termin przeleci a mała nie zechce się urodzić. będę zapewne panikowała jeszcze gorzej niż Wy:)
Od poniedziałku mam zaplanowane zapisy KTG co dwa dni. Do tej pory obstawiałam piątek 10 lutego bo z moich wyliczeń tak właśnie wynika;) może akurat mam rację. Lekarze wyliczyli walentynki:) no zobaczymy.W weekend jeżeli nic się nie zmieni planuję trochę wiecej pochodzić niż do tej pory na świeżym powietrzu.Jakiś długi spacer i zmęczenie:):)

Ja myślałam, że to tylko ja jestem takim obżartuchem słodyczowym. Ja wręcz budzę się w nocy na kawałek czekolady. wczoraj np. zjadłam całą tackę faworków i do tego dwie rurki z kremem a potem jeszcze dopychałam sie czekoladą;) masakra jakaś...przeraziłam się tym:)

Ga trzymam za Ciebie kciuki!! będzie dobrze zobaczysz.Z drugiej strony bardzo dobrze, że lekarze nie wpadli na pomysł przetrzymania cię jeszcze jeden tydzień. Moja szanowna GIN twierdzi że w ciąży się chodzi 42 tygodnie. Powiem Wam, że będę miała z Nią problem w tym temacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303838 przez Marti
Cześć Dziewczyny,

Nie mogę znaleźć wątku "co zabrać ze sobą do szpitala", więc napiszę Wam tu, bo Wy jesteście następne w kolejce :) Pamiętajcie pakując kosmetyczkę do szpitala, żeby zabrać mydło / żel do ciała bezzapachowy, najlepiej jakiś superdelikatny. Ja bardzo mądrze wpakowałam żel, którego używałam na codzień i ostro się zdziwiłam, że od razu po porodzie mały przyssał się do piersi, a po moim prysznicu odwracał główkę. A mój żel był perfumowany :laugh: No i do końca pobytu w szpitalu myłam się żelem do higieny intymnej, bo to jedyne co miałam bezzapachowego :laugh:

Powodzenia dla wszystkich lutówek w dwupaku!!!!

Marti - szczęśliwa styczniówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #303897 przez ann-sunshine
O jak miło, że tu tyle słodyczowych łasuchów, też się do nich zaliczam :lol:

A co do żelu pod prysznic do szpitala - to nam położna podpowiadała, że najlepiej zabrać to czym potem będziemy myć dzidziusia

Wróciłam ze spaceru i pojawiło się kilka skurczy, ale to jeszcze nie to, a może się do wieczora rozbuja...

Sisi bardzo dobrze Cię rozumiem, że obawiasz się przekroczenia terminu, jak ja wariuję, to nie wyobrażam sobie jak Ty się będziesz denerwować. Idź na spacerek, może akurat u Ciebie to poskutkuje. Życzę Ci tego z całego serca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303925 przez olencja
Czesc
Jak przeczytalam o slodyczowych lasuchach, to musialam sie dolaczyc. Uwielbiam.... To straszne, bo moglam zrezygnowac z kawy, okazyjnego drineczka, ale nie ze slodyczy. W sumie nie mam zadnych innych nalogow, ale ten mnie gubi... :(
Na pocieszenie powiem Wam, ze po porodzie zniknelo mi 9 kg. A dzisiaj sie wazylam i kolejne 5 sobie poszlo, no a jestem 10 dni po. Milo . :laugh: Maja wisi na mnie non stop, wiec to chyba dlatego.
Ciagle zadna nie jedzie na porodowke? Trzymam za Was kciuki :blink:
Witam goraco nowe przyszle mamusie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #303928 przez hopeforlife
Cześć dziewczynki.Właśnie wróciłam od lekarza, szyjka skrócona i to wszystko. Skurczy nie ma, rozwarcia tez nie ma. W każdej chwili wszystko może się zdarzyć, ale nie sądzę, by to był ten tydzień. Nasz Synek będzie ważył w granicach 3,3-3,4 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl