BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

7 lata 1 miesiąc temu #1056831 przez aniaola37
Zakupy w sieci sa o wiele bardziej wygodne niz w normalnym sklepie. Ja np kupuje meble w sklepie topfurniture24.co.uk/ , ponieważ jest tam o wiele wiekszy wybor niz w stacjonarnym sklepie i wole wybierac meble na spokojnie lezac na kanapie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057074 przez Domii1983
Ja ostatnio poszukuję w sieci antyków, nawet szukając informacji o tego typu meblach, o znanym salonie z antykami przeczytałam ostatnio tu: tekstowy.net/salony-z-antykami-ktore-najpopularniejsze/ i doszłam do wniosku, że takie meble to klasyka, ale także potrafią zrobić niespotykany klimat w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057080 przez midnight79
Ja szukam dzisiaj ubrań na wiosnę i robię to oczywiście przez Internet. Znalazłam ładną koszulę w paski na allani.pl/zdjecie/reserved-koszula-w-paski-bialy/7861605 i zastanawiam się czy jej nie kupić, bo pasowałaby do moich czarnych spodni, ale i do ołówkowych spódnic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 dni temu #1059545 przez Quake
Dobrym rozwiązaniem wśród zakupów w sieci z pewnością są również te związane z kupowaniem jedzenia i akcesoriów dla zwierząt, a w sieci jest mimo wszystko trochę sklepów zoologicznych, z których warto jest korzystać. Ja kupuję royal canin urban life mokrą karmę dla psa już od dłuższego czasu i jestem z tej formy zakupów zadowolona, jest to mimo wszystko o wiele wygodniejsze dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060276 przez marynika
Ja w internecie robię zakupy dla mojego kotka. To jednak bardzo duża oszczędność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060442 przez mira22
ja najczęściej zamawiam ubrania, kosmetyki i rzeczy do domu przez internet. Nigdy nie zamowiłam i raczej nie zamówie artykułów spożywczych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060986 przez marynika
A to ja spożywkę też zamawiałam przez internet. I jeszcze nigdy się na tym nie nacięłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061208 przez Domii1983
Coraz więcej osób robi zakupy w sieci, ostatnio lektura tego artykułu: faar.pl/komputery-i-laptopy-co-jeszcze-m...owym-przez-internet/ skłoniła mnie do zakupu komputera online.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061640 przez marynika
Ja już kupowałam komputer przez internet. I sporo na tym zaoszczędziłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062544 przez aneta90
Ja kupuje tylko w kilku wybranych sklepach, które uważam za sprawdzone i godne zaufania. Ostatnio dopisałam do tej listy sklep minido.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062886 przez monimm82
Ja lubie bardzo robić zakupy przez smsy w sieci. Szkoda tylko, że dotyczą one jedynie mniejszych płatności. Bardzo szybko to trwa, nie trzeba sie nigdzie logować, rejestrować, fajna sprawa:) Takie usługi SMS Premium są wykorzystywane również do konkursów smsowych, organizator pobiera jedynie prowizje od smsa. Jeżeli macie swój biznes to zainteresujcie się tą formą mobilnej płatności, oferują ją firma MyBill.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063073 przez marynika
Co? Ja jakoś jestem nieufna wobec takich akcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063494 przez JakaJaKachna
Nie słyszałam nigdy wcześniej o takiej metodzie płatności. Za zakupy przez internet płacę przelewem, jak się da to BLIKiem albo przy odbiorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063497 przez marynika
Ja ostatnio głównie w internecie robię zakupy. Ostatnio zamówiłam sukienkę na wesele na lato , bo wybieram się na ślub kuzynki. Bardzo mi się spodobała ta kreacja, a Wam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063912 przez Quake
Przy zakupach w sieci dobrze jest zrobić wcześniej odpowiednie rozeznanie w temacie, żeby wiedzieć, co i jak. Na przykład szukając dobrych narzędzi warto przejrzeć tych przydatnych w majsterkowaniu narzędzi do domowego warsztatu , żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę i co może być rzeczywiście pomocne i przydatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl