BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #892286 przez Ikunia1910
I ja sie witam. O 8 już byłam po badaniach. Mamuśka mi została z niuńką, a jak wróciłam to pojechali z młodym na zdjęcie gipsu i od 4 godzin nadal nie weszli do gabinetu profesorka :S jak im się uda to później na zdjęcie gipsu i na rtg jeszcze i znów powrót do profesorka ciekawe czy dzis cokolwiek załatwia...pffff polska służba zdrowia :(

My wczoraj wieczorkiem byliśmy na spacerku z pieskiem i Zośka się wyrżnęła na asfalcie czoło i nos zdarte na szczęście lekko ale szczęście w nieszczęściu bo o 2 centymetry od krawężnika jakby tak przywaliła o kant to nawet nie chce myśleć co by było. eh....

A dziś nie chciała mi zasnąć mimo iz wczesniej wstała wiec poszłysmy do FRYZJERA:) Wygląda jak duża dziewczynka:P hihi a później spacerkiem po malinki na straganik. Przepyszne szkoda tylko ze TAAAAkie drogie :( no ale moze troche jeszcze cena spadnie to bym zrobiła syropu na zime kilka słoiczków...

rysa jak Fifi?
Aga rzeczywiście Emilka wyrosła nam przez te dwa lata:) Śliczna dziewczynka hihi i uwielbiam strupy na kolanach:) Jeszcze kilka spacerków i Zośka też będzie miała. :whistle: (A wogóle to zastanawiam się nad imieniem Emilia, jeszcze zobaczymy co B na to)
Gochens dawaj foty:) A o której masz wizytke? Masz usg?
Marta a ja jakoś mam na odwrót ostatnio z tym sexowaniem. Może dlatego ze mało czasu ostatnio spędzamy razem.
Kakaszka trzymam kciuki za przyjazd faceta.
Sophie dawaj ten sen ty jeszcze tak ładnie piszesz to weźno to ubierz ładnie w słowa moze mi się zachce :P haha

A moja nie śpi z dupką na wierzchu ona na chrystusa jak ja to mówie ręce do boku i ju, albo na boczku przytula sie do miśka i tak śpi.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892291 przez Marta1985
Info od rysy :)

No jest lepiej.wyniki się polepszyly. Z nerkami wszystko dobrze. Teraz dostał kolejna kroplowke. Jak jutro wyniki będą dobre to nas wypisza.Filip tez ma ogólnie lepszy humor.nadal nie robi za bardzo siku.bardzo mało pije ale trudno mi go zmusić skoro nigdy dużo nie pil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892300 przez Ikunia1910
To dobrze ze juz lepiej. Trzymamy kciukasy za wyniki i szybki powrot w zdrowiu do domku.

A tu jeszcze lobuz:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892314 przez Hania84
Witam i ja :)

o 9.30 byłyśmy na szczepieniu. Lene zaszczepiono Priorixem (bo tylko taka miał lekarz) za miesiąc idziemy znowu.
Lenka dzielna, zrobiłą tylko minkę w podkówkę i łezki się pokazały ale nie płakała...a zaraz po tym już się śmiała :)

Agusia trzymaj się i nie dawaj mężowi !!! :unsure: musi ci pomagać co to jest?!
A Emilka cudna :) jakie już ma ładne długie włoski :) i fakt jeszcze rok temu jak ją nam pokazywałaś to była malutka w porównaniu do teraz :) wyrosła pannica że hej :) od września do przedszkola maszeruje co nie? cieszy się ? :)

Marta haha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Rysa no i super :) widzisz, mówiłam że będzie dobrze :) super że Fifi już lepiej się czuje i ze odzyskał humorek :) teraz juz z górki :) a pije też mniej bo pewnie kroplówkami go nawadniają ;)

kakaszka trzymam kciuki za przyjazd Twojego :) i pamiętajcie w DE zawsze na początek ma się gorsza pracę tym bardziej jak się nie zna języka. Takim ludziom mniej płacom niż np. takim którzy już choć w połowie załapali język i którzy już chociaz rok przepracowali ;) bez nerwów, ze spokojem i z cierpliwością :)

aa i mam dwie pieczątki haha :D podsunęłam pediatrze do podbicia i poszłam do polskiego sklepu bo z babka dobrze żyję więc dzięki temu mam dwie :) potem jeszcze jakieś dwa ogłoszenia z gazety i jeszcze gdzies się przejde w przyszłym tygodniu i 5 będzie i starczy :P
A polka w sklepie zdziwiona ze takie bzdury wymyslają i ganiają człowieka...mówi ze UP jest od szukania pracy a nie. No i święta racja.

Ikunia Lena dziś też miała wypadek przy pracy :P chodziła dookoła krzesła na dworze i się poślizgnęła i zaryła nosem w krzesło...ojojoj co to był za płacz...większy jak przy szczepionce :P teraz pod nosem ma lekko czerwone. Ale w tym czasie nieuniknione sa upadki naszych pociech :side: :whistle:
Fajnie że ten gips będzie miał brat ściągnięty :) w PL to kolejki do wszystkiego są...masakros...

Gochens zdjęcia roczniakowego Alka poprosim...i Ciebie :silly:

Lena od 12.30 śpi...my juz po obiedzie....czekam na mojego aż wróci z pracy i pojedziemy do Reala chyba :)

miłego dnia

edit:

ale Zosia ekstra kieruje tym helikopterem :) kurczę jaka ona wysoka mi się wydaje a ma tyle cm co Lenita :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892317 przez Marta1985
EEE :) macie jakies inspracje na pokoj dla chłopca ... za tyg nam montują drzwi do pokoju Bartka i komputerowego i chcemy urządzić już mu [[prawdziwy pokój i go eksmitowac :) oczywiście pokoj bedzie narazie dla 2 dzieci z perspektywą ze druga będzie dziewczynka (chociaż przeczuwam chłopca) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892321 przez szósteczka
Ciesze sie ze od Rysy dobre wiesci, przesyłam caluski dla niej i Filipka.

Tak w ogóle to dziendoberek. Ja znów do niczego kamien mi schodzi w kanale moczowym i czuje jakby mnie ktoś tam cały czas kuł ostrym kamieniem i jeszcze przyciśniętym w dół ciągnął i rysował. Upierdliwy ból najchetniej to bym rozkrakiem na kiblu caly czas siedziała i co chwila posikiwała a na dodatek ta @ . Jestem ble a tu trzeba na gosci sie szykować.

Agusia szkoda ze cos sie u was psuje ale moze walcz dalej wiem ze czasem to jak walka z wiatrakami ale czasem warto. Trzymam kciuki. Emi sliczna wyświetliła mi sie.

Ikunia wspolczuje mamie i bratu za postoje u lekarza. Dobrze ze Zosia nie rąbnęła w ten krawężnik i sie nic poważniejszego nie stało ucałuj małą rozbójnice.

pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892332 przez szósteczka
Inspiracja na pokuj chłopca u nas jeden jest kosmiczny z naklejkami na ścianach zasłonkami w rakiety i kloszem w gwiazdy, a drugi w motyw piracki tez z naklejkami pościel tez juz mam piracka zegar i różne dodatki i w bon priksie fajne rolety i zasłony w pirackie motywy widzialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892342 przez Hania84
Lena już się obudziła :S dziś tylko 1,5h spała :P

a co do spania to Lenka zasypia koło 20.30 ...ale od kilku nocy ( a mianowicie odkąd tu wróciliśmy) to przez sen marudzi i się złości bo kręcąc się zawadza o szczebelki i to ją irytuje ze ma mało miejsca i musze wstawac i ją układac normalnie i wtedy śpi dalej...małpicha się przyswyczaiła do spania ze mną w łóżku normalnym chyba a tam nic jej nie zawadzało :D

Marta jak ma to być bardziej uniwersalny pokój to motywy z bajek :) np. kubuś puchatek ...on to taki dla każdego :) albo smerfy....albo jakieś zwierzątka :) popatrz na naklejki na allegro, jest tam tego pełno więc na pewno coś odpowiedniego znajdziesz :)
A dlaczego przeczuwasz chłopca? :) możesz celować w dziewczynkę przecież :) wszystko do zrobienia...trzeba tylko pokombinować z testami owu ;) albo iść do gina i obliczy, zajrzy itp. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892345 przez Marta1985
no właśnie od lipca zaczynam dietę sprzyjająca poczęciu dziewczynki :p no i testy owu też mam na uwadze :) wogole to mimo wszystko wpadkę bym zaliczyła najchętniej bo to myślenie i planowanie to bez sensu ... niby wszystko mamy i nie ma na co czekać to jednak bym wolała stanąć przed faktem dokonanym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892347 przez Hania84
Marta masz rację...planowanie chyba bardziej stresujące niż fakt dokonany...ale jeśli chciałabyś parkę i chciałabyś sie "pobawić" teraz w mamę córki to celować przed owulką kiedy jajka jeszcze nie ma... :D :P Ale tak jak piszesz wtedy są stresy trochę...ważne żeby zdrowe było :) no, no to już niedługo staranka? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892351 przez Marta1985
pewnie ... najważniejsze żeby zdrowe było a chłopcy też cudni są ;)

wczoraj jeszcze czytałam artykuł o różnicy wiekowej miedzy rodzeństwem - im mniejsza tym lepsza :) no na bank w przyszłym roku chcemy żeby się urodziła Paulinka tak po bożym naroidzeniu rozpoczać starania :) chyba ze jakas wpadka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892378 przez Hania84
My to chcemy sie starać o rodzeństwo dla Lenki jak smyk nasz skończy 4 lata. Mimo że mój ma dwójkę jeszcze to chce 4 dziecko za co go podziwiam...ale chce odczekać co rozumiem...ja zresztą też chcę by Lenka podrosła :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892399 przez rysa
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :*
Nawet się nie martwię juz tym rotawirus em bo wiem ze wszystko będzie dobrze tylko to nie sikanie, ale mam nadzieje ze wszystko wróci do normy.

Teraz mu podają potaz aż 10 godz.Biedny nawet za bardzo ruszyć się nie może bo zaraz wszystko pika

No i szczęście w nieszczęściu ze to jednak tutaj jesteśmy w szpitslu (w Lubaniu) bo podobno warunki w Bielsku są tragiczne.
A tu mamy własny pokój, dostęp do kuchni, mogę wziąść prysznic.A w Bielsku dziecko na dziecku i o kuchni czy prysznicu można pomarzyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892400 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marta smerfy naklej a jak będzie dziewczynka do smerfetkę doczepisz i git

My po zakupach kupiliśmy drewnianego kota 60 cm i jeszcze szmacianą lalę też 60 cm ma kuzynce od strony G a raczej córce ich ceny powalające kot 68 zł a lala 48 eh niby teraz szmaciane są w modzie a mi się nie podoba

Co do różnicy między dziećmi a raczej co do drugiego to mam z mężem jedno zdanie i dobrze później napiszę.

Rysa już lepiej więc niema co się martwić bliżej do wyjścia. Dobrze,że w szpitalu są łóżeczka ze szczebelkami heha ja durna myślałam, że nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892401 przez rysa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl