BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #897918 przez Hania84
hej dziewczyny :)

Dopiero teraz zobaczyłam że wygrałam książkę haha :D ale się cieszę :) dzięki za gratulacje :kiss:
Kasia to książka N.Sparksa "Najdłuższa podróż" :) rymowanka mi się udała i została nagrodzona :)

Malutkamilka ja też byłam za tym byś nie rezygnowała z pracy...dobry wybór...dziś o prace ciężko, szczególnie fajną, lekką i przyjemną ;)

Sophie współczuję ze roczek Zosi tak kiepsko wypadł :( dorośli ludzie a tak się zachowują...nieładnie...przecież to był dzień Zosi i powinni się opamiętać.
A domek ekstra dostała :) widać że się podoba małej Gwieździe :) aaa i tort ekstra :) macie z mężem zdolności :) mąż to widze nie tylko mistrz ogrodu ale i zdobienia tortów ;)

Kasiu no czasem tak bywa, że wakacje nie dochodza do skutku :( my mamy jedynie takie że jeździmy do rodziny do PL...już nie pamiętam kiedy byłam w górach, nad morzem albo chociaz nad jeziorem....więc Cię rozumiem. W przyszłym roku na pewno Wam się uda więc głowa do góry :)


U nas dziś upał...Lena śpi...ja dokańczam obiad...wywiesiłam jedno pranie...zaraz idę wieszać drugie...a potem jak się Lena obudzi to posiedzimy sobie koło domu :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897944 przez Hania84
a tu ....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898017 przez Marta1985
Lenka superowa :)

Ja posprzatałam całą chałupe bo wszedzie bałagan był :( Ale wszytsko się ładnie prezentuje :) jeszcze tylko malowanko i bedzie idealnie :)

Ale mega zmeczona jestem :(

ide nakarmnic bartusia i potem sie wykapie i pomaluje pazurki u stop i bede odpoczywac :)

Co tu takie pustki dzis :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898020 przez Gochens
Jestem dopiero ja ;)

Od rana bylam u lekarza wszystko gra, pozniej praca i wizyta u Alusia. Moje slonce nauczylo sir soiewac a raczej wyc heh i leci muzyka to wola na raczki, lapie za palec i wyje hehe komicznie to wyglada ;)

Teraz z mezem bierzemy sie za sprzatanie wiec bede pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898029 przez srenka_918
Jestem i ja ;)
Pawełek dziś pobił rekord we wczesnym zasypianiu ;) Już przed 20 go wzięło więc już doczytałam i mogę na szybko skrobnąć a potem ide przerabiać bigos bo chyba zakochana jestem taki przesolony mi wyszedł że szok ;)

Malutka jak pisze Ci że sesja wygasła to cofnij stronę i wejdź w "odpowiedz" a wiadomość się znajdzie na swoim miejscu ;) Wtedy kopiujesz, logujesz się i wstawiasz raz jeszcze ;) Mi się tak zdażyło chyba z 10 razy na tym nowym forum na tablecie na lapku nigdy a na tel w ogóle mi nie działa, zamiast przesuwać mi powiększa i na końcu widzę tylko jedną wielką literkę ;)

Haniu gratuluję książki ;)

Agusia to czekam na maila ;) Ślicznie wyglądałaś ;) W ogóle jesteś śliczna i Twoje dzieciaczki po Tobie takie śliczne ;) Chyba Artuś i Pawełek mają te same gabaryty wagowe i wzrostowe ;)

Marta to się nasprzątałaś ;) Ja się aż boję sprzątania po szlifowaniu ścian a to już niedługo mnie czeka ;( Podrzucę Pawełka teściom i będę z mężem sprzątać te pyły, pewnie nam cały dzień zajmie i dla strachu przed tym cieszę się jak mężul pisze że coś się przedłuża ;)

Sophie bardzo mi przykro że urodzinki nie wyszły po Twojej myśli ale za to tort ekstra Wam wyszedł ;) A domek bombowy ;) Też bym w takim się chętnie bawiła ;)

Aleksia zaciążyłaś ;) ???? A mówiłam "nie fikaj tak ostro i wciąż" :) Ha ha ;)

Gochens fajnie że u małego wszystko gra ;)Ja mam za 2 tyg wizytę i z tego co widziałam dzień przed Pawełek ma szczepienie więc będzie się działo ;)

Chyba nikogo nie ominęłam? Jak tak to się zgłaszać ;) Wpadnę jeszcze na chwilkę przed snem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898036 przez Hania84
co tu dziś tak pusto i mało napisane ??????????????????

Marta ważne że już ładnie drzwi wprawione :) później wstaw foto ;)

Gochens wpadaj po sprzątanku i opisuj co u gina :)

srenka współczuję sprzątania pyłów...rób jak najmniej...a mężu najwięcej ;)

My z Lenką byłyśmy przed domkiem trochę...pochodziłyśmy...Lena już coraz ładniej chodzi :) potrafi się zatrzymać i iść dalej po chwili :) także super :)
teraz zasypia z tatą :)

Violcia a gdzie Ty? jak się czujesz? wczoraj Cię tyle było...a dziś? przeca wolne masz :P

a Karolka gdzie się podziewa???

aleksiaa??

malutka??

Ikunia???

cordis??

Sophie??

Kasia???

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898046 przez Sophie25
Zdj piekne nadrobiłam sliczne :)
Artek boski i rodzinka cała :*
Tak mezu ma reke rowniez do takich rzeczy sam ozdabiał pozniej jeszcze dookoła on zawsze chce ozdabiac i miec swoj efekt koncowy na urodziny chrzesniaka zrobił na trocie traktor z kolorowych cukierków bo mału uwielbia sie bawic maszynami rolniczymi :)

ja tez ciuchów dzis nakupiłam i jestem zadowolona bo slicznie leża i ładnie na niej wygladaja :)

musze konczyc bo Zoska nie spi i drze .....

zle sypia ostatnio i problem jest bo wszedzie wychodzi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898061 przez malutkamilka
Jestem, melduję się, ale uciekam spać.

Jestem zmęczona i ciągle czasu mi brak, mam nadzieje ze teraz tak tylko bo jak na dluzsza mete to pojde na te wychowawcze bo nie wyrobie od 5:45 na nogach mloda zasypia po 20:30 a ja zanim z grubsza ogarne, siebie i mieszkanko i obiad na dzien nastepny to jest po 22. wogole czasu dla siebie nie mam, na kwiatki na balkonie...

Ciesze sie ze mamy mi pilnuja Wike bym mogla pracowac ale nie wiem czy dam rade tak na dluzsza mete wszystko ciagnac, za duzo obowiazkow na mnie spoczywa, eh dobra jak ja to zawsze mowie- jakos to bedzie- najwyzej sie wykoncze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898063 przez KaRoLkA
Jestem i ja tyle ze chyba zapeszylam i w ostatnia noc byl placz dzisiaj tez juz interweniowalam ale z tego co widze to przyczyna sa dwojki gorne :/
A tak to zalatwialismy ubezpieczenie bo jutro juz autko nowe bedziemy miec , wczoraj milutki wieczorek z mezem a dzis juz zrobilam galaretki drobiowe , upieklam biszkopty i zrobilam sobie pazurki hybrydowe :D zakupy tez udane upolowalam Gabi jeansowe spodnie z szelkami , bluzeczke i sweterek a sobie krotka kurteczke jeansowa i bluzeczke a maz dostal na urodziny koszule :)

Haniu to widze ze tez Ci sie niezla siksa trafila :/ wez cos nasciemniaj , trzymam kciuki zeby Cie tam nie chcieli :) tylko zebys znalazla taka prace co bedzie ci odpowiadala. Ja csekam na list z up dalej :/ Lenka ze spineczka urocza :)

Sophie przykro mi ze urodzinki nie wyszly tak jak chcialas :( to Twoj z bratem az tak sie nie lubia ze nawet na imprezie corki nie mogl sie powstrzymac od komentarzy ?? :/ Domek super :) pokaz łupy ;)

Violcia jak sie czujesz ? Lepiej cos? Jak plecy ??

Gochens fajnie ze wieczorek milo spedzony i ze Alas wycalowany :)

Srenka super ze jestes , nie przemeczaj sie za bardzo ;) ciesze sie ze przed porodem bedziecie juz na swoim :)

Aleksia co tam u Gina wszystko gra ??

Marta to sie osprzatalas, to teraz pazurki pomaluj nozki na kanape i odpoczywaj :)

Malutka dobrze ze nie zrezygnowalas z pracy , z drugiej strony wyjazd do Twojego tez fajna sprawa bo bylibyscie razem . Co to t wymyslila wczoraj z Wiki ??

Agusia sliczna macie rodzinke :)

Ikunia Twoja tez , a po Tobie to nic nie widac ze w ciazy jestes :)

Chyba nikogo nie pominelam jak tak to zaraz bede doczytywac i edytowac :)

Milego wieczorku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898066 przez srenka_918
Malutka bidulko musisz trochę zwolnić tempo... Ale z pracy w tych czasach ciężko zrezygnować... Może jakby ten Twój ściągnął Was do siebie to byłoby łatwiej?

Ja po 2 miesiącach w końcu wchodzę na naszą pocztę ;) Ale sobie pooglądam zdjęcia ;) A potem wstawię kilka moich ;) Albo najpierw Wam tu coś wstawię, żeby było milej ;) A potem spać ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898071 przez aleksiaa88
Wiśnie to pewnie będą mi się śnić w nocy mężu nazbierał 5 wiader zrobiłam 10 słoików 1litrowych 20 takich małych, 1 wiadro zamroziłam i jeszcze są jutro będę gotować nie wiem ile mi zejdzie polecę na 2 baniaki będzie szybciej.
Jeszcze agrest muszę zerwać pewnie z bobem bo przez godz nie zdążę jak on będzie spał. Tyle roboty a dzień taki krótki

Wam tylko zaciążenie w głowie ha ha ha ha ale widać o czym mamuśki myślą o dzieciach.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898074 przez aleksiaa88
Heh Pawełek nawet trzyma za drążek
Najpierw zauważyłam zdjęcie ze stokrotkami i myślę a czyja to dziewczynka patrzę wyżej i zonk
A to coś po boku okragłe czerowne i białe w środku to co to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898076 przez Gochens
Agusia piekna rodzinka ;)

Hania a to się porobiło ehhhh obyś.znalazła.taką prace żebyś była.zadowolona. A Lenka słodziak ;)

Sophie fajfajnie ze juz jesteś! oj to nie fajnie ze tak.się potoczyło ale Twój mógł sobie darować juz te spinki z bratem! super prezent!

Malutka tak to czasem jest ze nie wiesz w co ręce włożyć, praca, dom i dziecko ;)

Srenka tak rzadko Pawełka pokazujesz ze bym chłopca nie poznała!! super się prezentuje za kółkiem!

Karolka pochwal się jutro jaki samochód i pokaż pazury! ja cholera próbuje swoje zmyć ale nie mogę musze jutro gdzieś aceton kupić.. nie martw się już niedługo Gabi będzie spać pięknie w nocy

Marta fajnie ze juz koniec teraz.czas na odpoczynek ;)

U lekarza ok wszystkie badania w porządku, bobo ładnie się rozwija

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898079 przez srenka_918
Gochens np trochę to mi czasu między palcami uciekło i chyba z 2 miesiące nie wstawiałąm małego...

Aleksia to są żelki takie rury/kable pocięte na małe kawałki ;) Kupiłam sobie bo apetycznie wyglądały a takie słodkie że się nie da zjeść a w takich małych ilościach to się przełknie ;)

Te co pisały pode mną, nie wiem czy zauważyłyście że dołożyłam 2 zdj z wycieczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898080 przez srenka_918
Jak zwykle gdy pora spać to pisanie sie rozkręca ;)

Muszę się zmywać bo ostatnio przez to że mały wcześniej zasypia wieczorem rano nie dosypiam i czuję się cały dzień zmęczona... W sobotę wyprawiam roczek więc mnie nie będzie jakiś czas, powinnam w poniedziałek być znów ;) W niedzielę zamierzam odsypiać ;)

Cordis jako że mnie jutro nie będzie a to już niedługo to przekaż małemu soczystego buziaka od ciotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl