BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 8 miesiąc temu #906850 przez Hania84
hejka

Ja wczoraj robiłam tort imieninowy bo dziś Hanny i Anny ;)
Dziś już porządki porobione, ogóry zaprawione...zaraz zabiorę się za żurek i gotowe :)

to mój tort dla niefejsbukowych ;)




myślę że jak na antytalent do pieczenia to może być :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906876 przez Agusia83
hejka...u nas wszystko zapięte na ostatni guzik. W miarę doprowadziłam się do porządku ,,.wieczorkiem jeszcze golonko i lakier na pazurki...wszystko już poprasowane:) Ciekawe jaka będzie pogoda..?

A ja wczoraj obchodziłam 31 urodziny..i stwierdzam, że z roku na rok jest coraz gorzej...nawet D.się nie popisał:(

Haniu, wszystkiego najlepszego...zdrówka, forsy i spełnienia marzeń:)A tortu mogłabyś trochę podesłać:)

Sophie, oj bardzo mi przykro...:(((jaka tragedia,....
Nam też się przydałby nowy samochód..właśnie D. siedzi w pracy i duma nad nim...chyba trzeba dziś wydać 400zł za nowy akumulator:(...a jutro też tyle kasy do wydania....

Gochens, Alanek urodził się o czasie, prawda? To pewnie Oluś też poczeka:) Masz dziś fajną ekipę:)

Aleksiaa, świetne fotki, tort bomba:) I Stwierdzam, że Alberta byś się za żadne skarby nie wyrzekła...cała mama:)

Szósteczka, trzymaj się..jedz czosnek, pij sok malinowy i chemię też musisz przyjąć...ja wczoraj wieczorem myślałam, że się rozłożee...mięśnie, kości zaczęły boleć, do tego dreszcze...ale fervex i sweter pomógł...dziś jest ok...tyle, że Artek budził się co 10 minut...więc do wyspanych nie należę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906878 przez Hania84
Ach Agusia serdecznie dziękuję za życzenia kochana :kiss:
Ja również w takim razie życzę Dużo zdrówka, spełnienia marzeń i pociechy z męża i dzieci :) STO LAT !!!



i jeszcze to :)






popatrz a tak niedawno podawałaś i zapomniałyśmy...wstyd :P ale lepiej późno niż wcale ;)
Super że macie juz wszystko dopięte :) teraz tylko się stroić i świętować :)
A na torcik to zapraszam Cię jak resztę dziewczyn na dziś na godz. 17 ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906879 przez Marta1985
Agusia :-) wszystkiego najlepszego :-* pamietałam i zapomnialan :-( spelnienią marZen :-* i samych radosnych chwil :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906923 przez Sophie25
100 Lat Agusiu :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906932 przez srenka_918
Hejka ;)
Wpadłam, bo dziś mogłam sobie pozwolić na drzemkę w dzień i jak Pawełek zasnął to miałam troszkę czasu ;) Nadrobiłam schludnie i ładnie ;) Ale co z tego jak nie pamiętam do czego miałam się odnieść ;)

Może zacznę od końca ;)
Agusia ja Ci życzenia na maila wysłałam, drugi raz nie chce mi się pisać, to sobie tam przeczytasz, bo chyba nie miałaś czasu wejść na pocztę

Haniu tort wygląda apetycznie ;) Czy czasem nie jest kokosowy??? Ja mam ostatnio smaka na kokos ;)

Sophie współczuję rodzince... Trzymam kciuki by ten brak okresu coś znaczył ;) Co do samochodu to ja się cieszę że mój ma zajawkę na terenówki ;) Wygodne do jazdy są i dziur nie czuć ;) Także ja jestem w 7 niebie podczas jazdy ;) Nawet jeśli żre jak koń ;) Coś za coś ;)

Gochens ja mam nadzieję urodzić 2 tyg przed terminem ;) Co by mała nie była za duża ;) Łatwiej przyjdzie mi ją wypchnąć ;) Też mi bebech rozpiera, rozstępy z zeszłej ciąży się powiększyły ale nowych jeszcze brak, więc nie jest tak źle, w ogóle to czuję się jakbym z figurą lepiej się trzymała bo noszę jeszcze ciuchy w jakie z Pawełkiem pod koniec 6 miesiąca nie mogłam wejść...

Co do głosowania FB czy Forum, zdecydowanie forum ;) Jeszcze mam focha na fb ;)

Czasu więcej niż mam nie będę miała... Nawet wręcz mniej, więc wybaczcie że rzadko wchodzę... A jak uświadomię sobie jak to będzie z dwoma maluszkami na głowie, to czuję że nie będę miała dla Was czasu wcale...

Aleksia rzeczywiście nie wyprzesz się Boba ;) Bardzo podobny do Ciebie ;)

Teraz co u Pawełka dopiero wczoraj odważył się na spacer dłuższy niż 5 kroków i przeszedł całe podwórko z psem na sznurku (smyczy nie mam ;) ) Dziś już go gonił biegając także jestem pełna podziwu ;) Jak wcześniej wszędzie chciał chodzić ze mną za rączkę, tak teraz się wyrywa i idzie sam i świetnie sobie radzi, progi i dziury nie są przeszkodą, nawet w wysokiej trawie świetnie sobie radzi ;)
Szósty ząbek mu sie przebija, już go czuć pod palcem ale 3 dni w nocy nie dawał spać, mam nadzieję że dziś będzie ok nocka i że się wyśpię ;)
Jak u mnie... Okazało się że mam dość sporą anemię... Lekarz kazał brać żelazo po którym tak mnie goni na zielono i śmierdząco, że nie wiem czy warto to brać, bo chyba wypłukuje ze mnie przez tą biegunkę resztę "dobrych" elementów jakie zostały...
No to chyba na tyle... Do następnego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906965 przez Kasiasia
Agusia wszystkiego najlepszegooooooo!!!

Serenka trxymaj sie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906992 przez szósteczka
Agusia ja równierz składam Ci spóźnione ale szczere najnaj i udanej imprezy i zaraz zdjecia nam tu pokazuj.
Srenka gratulacje dla Pawełka za skok rozwojowy i bieganie . Sama trzymaj sie ciepło.
Ja nadal przeziębiona i jest coraz gorzej spać nie mogę przez kaszel. Wiec jestem pół przytomna.Wczoraj balowaliśmy u rodzicow fajnie bylo choć ledwo mówiłam:-)
pozdrawiam paoa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906998 przez Sophie25
Srenka 3maj sie kiochana no i Mała moze wyjdzie przed terminem 3mamy kciuki za Was zeby wszystko było dobrze! :kiss:

Moja wstała szis o 6 a spac poszła o 22 juz była tak spiaca ze niewiem co z nia jest :(
Nie moze zasnąć ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907029 przez Hania84
Agusia udanej imprezki ;) a o której macie chrzciny ? Od razu zdjęcia w poniedziałek poprosimy ;)

szósteczka oj to nie dobrze, że aż tak Cię to rozłożyło. Jutro do lekarza śmigaj ! Z tym nie ma żartów...ogólnie samemu nie powinno się leczyć bo potem na coś innego siada.

Moi w Kościele ...zaraz pewnie będą...a ja już prawie obiad mam zrobiony...dziś rosołek :) ogarnęłam kuchnię i łazienkę...potem o 16 odwozimy już moja kuzynkę na autobus do PL :( koniec dobrego :( szkoda że już jedzie :( smutno mi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907246 przez aleksiaa88
Agusia jak tam po chrzcinach opowiadaj zdjęcia

Bobo podobny do mnie a jak ktoś mi powie, że do męża to mam ochote mu jeb..... chyba ślepy albo pierdzieli jak poparzony taki podobny a oni ta dzieee a w dupie zzzzz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #907357 przez Agusia83
hejka, co tu taka cisza?

Hejka...ale ja jestem niewyspana...:P
Impreza udała się na 5:) Artuś w kościele był bardzo grzeczny..sakrament przyjął bez zażaleń...tylko później non stop gładził się po włosach, bo były mokre od tej wody, czy olejku:P Emilka też bardzo grzeczna...co prawda chodziła czasem ode mnie do taty, lulała Artka w wózku...ale nie było żadnego brzydkiego zachowania...za to wszyscy się uśmiali, jak po kazaniu Emi na cały kościół po kazaniu powiedziała "koniec"...szkoda, że jej nie słyszałyście jak śpiewała pieśni:) artystka z niej rośnie:)
W restauracji dzieciaki się fajnie bawiły:) Artek z dwuletnią Anią spali prawie 1,5h przy dość silnym hałasie:)...jedzonko pyszne, wszystko podane na czas...naprawdę byliśmy zadowoleni, no i przystępne ceny.Emi nie odstępowała swej starszej siostry na krok...jest nią zachwycona:) i już się nie może doczekać jak pojedziemy razem na wakacje...Wieczorem dzieci padły jak kawki...Artek jedynie po 2h wołał o mnie, więc musiałam pójść z nim spać, a i tak wstałam niewyspana...

Dziewczyny ja mam malo zdjęć...bo wszystko robił nam teść i dopiero nam da...więc tu tylko kilka z naszego aparatu...a to już w restauracji, chyba nawet z przebranym Artkiem....było tak gorąco wczoraj, że w kościele miał na sobie białego bodziaka z przypietą muszą, białe spodnie i białe butki....teściowa z wyrzutami później do mnie szła, dlaczego nie ubrałam mu koszuli z długim rękawem..i najlepiej jeszcze kamizelki....a ja, że gorąco, miałam go wieść w wózku w tym ekwipunku? Masakra..

Aleksiaa, dobra jesteS:)

Szósteczka, jak się czujesz?

Haniu, jak samopoczucie? Taka pustka trochę, prawda? A jak spędziliście imieniny?

Sophie, gratuluję wygranej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907408 przez szósteczka
Hej dziewczyny ja juz ciut lepiej choć nadal kaszel w nocy mnie męczy i nie mogę spac. Mój pojechał na delegacje wiec przyjechałam na parę dni do rodzicow i jest tu tez brat z rodzinka uwielbiam z nimi razem spędzać czas
Agusia fajnie ze impreza sie udała, czekamy na foty.
Pozdrawiam papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #907434 przez Hania84
Agusia nie widze zdjęć :(

Oj tak pusto bez kuzynki :( pełno roboty a Lena wciąż na kolanach chce siedzieć...i marudzi :(

dziś był okropny dzień bo spędziliśmy 3h w urzędzie...Lena upocona do mokrego..włosy mokre...wszystko mokre...dała jakoś rade ale pod koniec juz marudziła...przyszłyśmy do domu to ja wykapałam i siebie tez i praktycznie dziś od 7.30 do 18 non stop na nogach...PADAM!!!! będe teraz dostawać o ponad połowę mniej zasiłku niż do tej pory...ale tak tylko na szczęście do października...potem znów wracam do UP...i normalny zasiłek...i mam dostać kurs niemickiego...więc dobrze bo przynajmniej baba mi nie będzie dennych ofert dawać...ale na razie do października mam z tym spokój ale też zasiłek mniejszy :( ech...jutro znów do jobcenter idziemy z papierami wypełnionymi (mój dziś po pracy musi iśc to zrobic do naszego tłumacza...pewnie wróci koło 23 bo tego multum jest :/ ) jeszcze skrzynia biegów nam się sypie...i potem jeszcze trzeba urząd imigracyjny załatwić i dofinansowanie do kursu. A potem sam kurs...a potem od 15 do 30 września z Lenką chodze do żłobka ...ech i 2 miechy non stop coś...akurat jak kuzynka wyjechała to się skumulowało. :/

A w ogóle to kuzynka miała beznadziejną podróż...po 2h jazdy odpadło im koło w autokarze i zaczęło cos się palic...ktoś wezwał straż i profilaktycznie karetke...ale nikomu nic się nie stało...stali na poboczu na autostradzie...potem przesiadka do innego autokaru i potem jeszcze jedna i w domu...ale tak nadgonili kierowcy że tylko pół godziny była później niz planowany czas był. ALe co strachu się biedna najadła to jej. Ja tez pół nocy nie spałam. Ech...Tak to jest jak przeglądy w PL sa dupne i robione na odpierdol sie...w DE to nawet napinanie pasów sprawdzają i wycieraczki!!! Najpierw narzekałam ze sa tacy dokładni...ale jednak to dobre...bo jeszcze nie słyszałam by niemieckiemu autobusowi koło odpadło !!!!
A jeszcze temu kierowcy wspomniałam o bezpieczeństwie...chyba niepotrzebnie wywołałam wilka z lasu :/

A imieniny Agusia spędzone miło :) kawka, torcik, kolacyjka i filmik :)

Agusia super że chrzciny udane :) Emi aparatka z tym KONIEC :D haha no to mamy kolejnego katolika ;)

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #907987 przez srenka_918
Oj dziewczyny jak ja sie zle czuje przez te upaly... jak bylo 27stopni jakos wytrzymywalam ale od niedzieli u mnie 33minimum... w niedziele bylismy nad rzeka to tam powietrze inne ale wczoraj i dzis no masakra... sama ledwo chodze, ciagle musze pic, kreci mi sie w glowie i jest duszo a musze malego dodatkowo pilnowac... dajcie wiatr chociaż...

Agusia cieszę się że Wam się chrzciny udały ;) A zdjęciami się nie martw ;) Ja już miesiąc wstawiam i zawsze coś... ;) Teraz katrę od aparatu mam w aucie i nie chce mi się po nią iśc ;)

Haniu współczuję tego łażenia po urzędach... Wierzę że miałaś ciężki dzięń i Lenka również... A do miłych rzeczy człowiek się bardzo szybko przyzwyczaja i dlatego tęskno za kuzynką... Straszne jest to co musiała przeżyć podczas podróży... Ostatnio często coś się dzieje z autokarami, aż strach nimi jechać!
U nas oddział harcerzy mieli jechać w góry i autokar jaki im podstawili nie miał hamulców!!! Dobrze, że rodzice zgłosili wycieczkę na policję i ci przyjechali skontrolować autobus, wolę nie myśleć co mogłoby się stać gdyby nie policjanci... A mam kuzynkę w harcerstwie i to fajną, to się zmartwiłam, ale dali im inny autokar i mam nadzieje że dojechali bezpiecznie.

Spadam spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl