BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #908038 przez aleksiaa88

Załącznik nie został znaleziony


Po południu byliśmy w mieście kupiliśmy rowerek mały tak szalał w sklepie że wywinął orła i rozciął sobie górną wargę krew się polała tak że tatusia zachlapał .
Już rowerek testowany siedział i tylko brrrrrr mamy fajnie bo na ogrodzie mamy safaltową drogę, a że to polna to mało uczęśczana wiec można szaleć.

Nie wiem czy pisałam mamy tez fotelik na rower więc cały czas rower rower nawet 2 razy dziennie jadę teraz drugi rowerek w wózku to tylko do kościoła i czasem w niedziele użyje a tak to już stoi cały tydzień


O nowa strona heh teraz ciężko się posuwają
W niedziel wraca babiczka więc bede miala więcej czasu na robienie czegoś w domu ale najpierw będzie musiał się do niej przyzwyczaić bo nie widzia prawie 5 miesięcy no to tyle czesc pa

Jeszcze wstawię bo nie wiem czy dawałam
[
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #908255 przez Agusia83
ojej...a co to za pustki? chyba fb przoduje...

Aleksia, Albercik wygląda jak prawdziwy jeździec:)...a tego ostatniego zdjęcia nie widać :(

Srenka, kochana wyluzuj...wiem, że jesteś zmęczona....a w te upały, to powinnaś leżeć i nic nie robić...choć wiem, że to niemożliwe, bo pewnie wszystko na Twojej głowie..do tego Pawełek już chce zagladać wszędzie...

Haniu, współczuję łażenia po urzędach..ale chyba dadzą Ci spokój na jakiś czas...szkoda tylko, że pieniążki będą mniejsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908261 przez Sophie25
Agusia prześliczne zdjecia! :* A Artek jaki ma mocny sen moja to by sie obudziła z wrzaskiem okropnym jak słoneczko spało ładnie az szkoda budzic takiego aniołka Emi jaka ma sukieneczjka piekna i mam super wyszła! :D

Albert na koniku super moja nie chce na koniu nic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908494 przez Hania84
Agusia ślicznie wyglądaliście :) A Artuś faktycznie ma mocny sen skoro się na rękach nie obudził hihi :) Msza bidulka wymęczyła...całkiem jak aniołek wygląda :) i jakie ma najkacze :P klasa!!! :) Ty też się pięknie prezentujesz i małż i Emisia również :) super :)

Ja już mam praktycznie wszystko załatwione :) 3 września mam spotkanie w urzedzie na rozmowę w sprawie kursu niemieckiego...mam nadzieję że pójdzie wszystko po mojej myśli :) mój chyba tez dostanie kurs :) byłam wczoraj zanieść moje dyplomy i mojego A. świadectwo technika. Będą po kursie patrzeż za pracą dla nas w naszym kierunku :) obiecali nam to :) tyle że mój będzie postulował za kierowcą tira bo on jako mechanik nie pracował nigdy i nie ma zielonego pojecia o tym :P

srenka dobrze, ze rodzice zareagowali..policja właśnie o to apeluje jak zachodzi podejrzenie...a przewoźnik powinien być srogo ukarany za takie coś :/ nie do pomyślenia żeby taki autobus podstawić !! masakra...tak narażać ludzkie życie !!! Te przeglądy na stacjach kontroli powinny byc bardzie uważnie robione a autokary i tiry w obecności policji chyba bo przeciez to plaga z takimi przekrętami.

Ja już mam dziś pranie wywieszone...u nas od kilku dni pochmurno i pada...choć dzis z przejaśnieniami jest i na razie deszczu brak :)

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908574 przez Hania84
Dla mam które nie mają fb wysłałam na nasza pocztę dwa filmiki z Lenką :D :P Lenka ucząca się raczkowac i tańcząca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908897 przez aleksiaa88
Artuś ładnie wyglądał nawet w bodziaku całkiem dobrze więc spoko. Tak to by się zagotował w całym umundurowaniu i pewnie może by był niespokojny jak za gorąco. Emisia ładna sukienka i jaki naszyjnik ho ho
Ładny kościół nowoczesny
Patrzę i patrzę i do mamusi podobny jak nic

Wychodzi nam górna lewa dwójka ale od dawna już ją widzę on tygodnia mi się tak wydawało dopiero wczoraj pokazał porządnie zębiska tak więc powoli wychodzi jest taki paseczek tylko. To będzie siódmy ząb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909006 przez Gochens
Agusia śliczna z Was rodzinka :) A Artus jaki ma mocny sen! słodziak :)

U nas bez zmian, ja rosne jak na drożdżach pachwiny mi coraz bardziej doskwieraja ale coz poradzic pan doktorek stwierdzil ze to normalne wiec jeszcze troche poczekam i jak urodze to wszystko zniknie hehe :)

Srenka oszczedzaj sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909235 przez Hania84
Agusia PW Ci wysłałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909236 przez srenka_918
He he dziewczyny, same dobrze wiecie co znaczy oszczędzać się przy roczniaku ;) Chociaż i wczoraj i dziś jak mały miał drzemkę też się położyłam i chyba wejdzie mi to w nawyk bo noc 9 godz to dla mnie za mało ;) A tyle mały daje mi pospać praktycznie bez przerw ;) Jak on zaśnie ja już nic nie robię tylko prysznic i łóżko i śpię ;) Syf mam straszliwy, ale za ciepło jest żeby coś z tym zrobić, tylko z wierzchu ogarynam... Chciałam zmierzyć się w obwodzie brzucha to mi miary nie wystarczyło ;) tak więc mam ponad 110cm już, bo takiej długości była miara ;) Jeszcze 2 miasiące do porodu a ja już ledwo się ruszam i chodze jak kaczka...

Dziewczyny jak możecie poproście Ikunię żeby mi się pokazała czy w końcu widać że jest w ciąży ;)

Zdjęcia super ;) Agusiu sliczną tworzycie rodzinkę ;) Dzieciaczki jak Aniołki takie grzeczne ;) Ha ha ;)
Albercik jak kowboy ;)

Lecę spać bo mi się godziny na siku nie będą zgadzały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909302 przez aleksiaa88
Srenka to będziesz mieć kawał bobasa szykuj ubranka na 60 cm :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nowy pojazd
Tak więc na tym zakończyliśmy mu zakupy zabawek a raczej to nie zabawki a wspomagacze spędzania czasu ma konia, rowerek, fotelik na rower i pchascza pande i to na tyle.
Jeszcze mu kupie bączka takiego co się puszcza i wsio bo zabawki to tak leżą więcej. Oszczędne dziecko :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909406 przez violcia00
witajcie dziewczynki,znaczy Agusia i Srenka :P

Aga sliczne zdjecia,super ze chrzciny udane,slicznie wygladacie,jaka Emilka ładna,a Artus juz chyba troche zmeczony?! Z Ciebie to sexi mamuska,a mezu przystojniak :P

Srenka oszczczedzaj sie oszczedzaj,juz nie dlugo Ci zostalo ;) ,dawaj fotke domku i jak masz Weronisi :) :) i z roczku poprosimy :)

i wogole poprosze jesszcze fotki Pawełka i Arturka :P

Aleksia to nie zly pojazd teraz ma Albert ;)

U mnie tak srednio dobrze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pozatym to ciocia zostalam,siorka urodzila duzego chlopa 3900 kg i 58 cm,fajny jest,tyle ze nie moge go osobiscie zobaczyc :(

trzymajcie sie cieplo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #909950 przez Hania84
ale tu teraz pustki ...szkoda trochę :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910139 przez Agusia83
Halo, halo...ale tu cisza...dziewczyny, co jest? jednak fb wygrywa?
Rozumiem, że jest lato i piekna pogoda i każda z nas przesiaduje z bablami na polku, nad wodą....a nie przed komputerem:P

Srenka, oj wierzę, bo ja teraz nie mogę się wyspać, bo Emi wstaje 6-7rano wrrr...a Artus chętnie by pospał...tyle, że ja o wolnym brzuchu a u Ciebie baboszka zasiadła:)...A brzuszek na pewno uroczy....110cm to jeszcze nie tak dużo...dasz radę.. mój brzuch kilka dni przed porodem skończył na 130 cm-trze:)

My w niedzielę byliśmy w zoo.....dzieciaki zadowolone...Artek trochę się wkurzał...już nie chciał tak siedzieć w wózku i musiał trochę ze mną pochodzić...tyle, że wówczas bardziej interesowały go listki na ziemi bądź niskie krzewy:)...a Emi chłonęła wszystkie nazwy zwierząt...jednak najbardziej nie mogła się doczekać spotkania z końmi...chciała koniki głaskać i mówić do nich:)

Albercik ale masz super rowerek:) Wcale się nie dziwię, że lubisz na nim tracić czas...dobrze, bo mama może coś innego zrobić:)

Lenka, nie poznałabym Cię śpiącej...ale słodko wyglądasz:)

Dziewczyny a może pokażcie wszystkie maluchy...tak dawno tu nie było wielu zdjęć..

Violcia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Violcia, gratulacje dla siostry....spory chłopczyk:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910209 przez Gochens
Hej dziewczyny :)

U nas też po mału leci, Alan znów wybył na wakacje z babcią na działkę więc mamy troszkę luzu ale co to za luz jak się tęskni za bąkiem :)

Agusia ale mieliście fajny wypad my też zaliczyliśmy zoo w weekend w końcu :) Aluś poobcował ze zwierzętami :) Aguś a jak u Was? Chyba wszystko gra? Artuś już taki chłopak duży a Emisia słodziutka dziewczyna!

Srenka wiem, że ciężko się oszczedzac ale już bliżej niz dalej ja to sie tak ciesze ze te 8 msc juz prawie minelo...

Milego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910253 przez Sophie25
Agusia śliczne zdj! Ja mysłałam ze wiecej hah i popatrze sobie na Artka ! :D
Sliczna rodzinka :)

U mnie tak sobie ale w czw idziemy skontrolowac zachowania małej wiec zobaczymy :)

I powróciłam do pisania wezme udział w konkursie Angory na miłosne opowiadanie najwyzasza wygrana to 1500 zł za 1 miejsce sa i nagrody nawet za wyroznienie wiec biore sie do pisania jak mała bedzie spała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl