BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 8 miesiąc temu #906022 przez Agusia83
Dziękuje Wam bardzo:)Malutka, masz rację...to właśnie taki uśmieszek:)

dzieciaki śpią, to idę faszerować naleśniki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906122 przez Hania84
ja tu nie zaglądałam ...a tu prosze jakie fotunie :)

Agusia oj bidulka Emi :( buziak w nosek od cioci :kiss: ale fajna Emi roczkowa !!!! Piękna :) i jaka miała ekstra kieckę :)

Marta ja tego nie przeczytałam, powiem szczerze...bo sam tytuł co wyskoczył mi na fb mnie rozwalił i jeszcze Wasze opisy że się popłakałyście to już w ogóle. Nie chcę beczeć :( na pewno okropne i smutne :(

Kasia mnie podobają się tylko te po prawej...chociaz ja uwielbiam klapki płaskie a nie sandałki....ale mogą być...a japonek nie trawię :P nie lubię mieć nic między palcami :D :P :/

No to chyba wrócimy tutaj...jeszcze dwie/trzy dziewczyny musza zaglosować czy forum czy fb...ale na razie jest 5:4 za forum ;)
TAKŻE AGUSIA , SRENKA JAK WRÓCIMY TU, TO GŁÓWNIE DLA WAS BO NIE MACIE FB...WIĘC PROSZE MI SIĘ TU TERAZ ŁADNIE UDZIELAC A NIE TAK KIEPSKO JAK OSTATNIO RAZ CZY DWA NA TYDZIEŃ !!!!! BO BĘDĘ ZŁA !!!! CZASU PROSZE DLA NAS WYGOSPODAROWAĆ TROCHĘ. !!!

Malutka nooo te legginsy też mi się bardzo podobają :) od razu mi się rzuciły w oczy :) a sweterek to jest taki fajny bo można go jako sweterek na cos albo sam na body czy podkoszulkę :)

dziś mieliśmy pełno latania...pojechaliśmy do szkoły językowej...kurs zaczyna się od 15 października ale jeden dwumiesięczny etam kosztuje bagatela 720 euro !!! masakros!!! jeśli będe miała sporo dofinansowane od miasta (bo musze polatać znów z papierkami) to będe chodzic...ale fajnie by było bo warto a potem lepsza prace. Dziś tłumacz mi gadał że Polka po takim kursie pół rocznym dostała prace w przedszkolu :) No ale jakbym chciała zrobić choćby pół roku to 3x720e :/ Oby dofinansowanie było duże.

No i dziś z moim kupiliśmy szafkę do kuchni bo trochę rzeczy na wierzchu stoi...ale nie pasującą do reszty mebli...w tyłku to mam...najwyżej za jakis czas sie okleiną machnie.
I kupiłam sobie dywan na imieniny :P Lena będzie miała się na czym bawić i gdzie upadać ;) mięciutki i elegancki jest :)
mój był u dermatologa w końcu z ta łuszczycą bo jak był ponad pół roku temu to miał po miesiącu przyjśc po kolejną maść i nie poszedł i mu się znów rozlało na nodze. teraz ma dwie maści i za 3 miechy do kontroli ma przyjść. Oby cos dało bo cała łydka z boku na jednej nodze w łuszczycy :/

miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906166 przez aleksiaa88
tworze sałatkę szparagową to słoików na zimę żeby do chleba mieć to taki jakby paprykarz wychodzi hahahah czego to ludzie to słoika nie włożą prawie wszystko sąsiadka robi kalafior do słoika na sałatkę

Emi nic się nie zmieniła tylko spoważniała ale uśmiech ma ten sam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906191 przez Hania84
aleksiaa podaj przepis na ten Twój paprykarz i na kalafior w słoikach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906306 przez malutkamilka
no i pokazuje moja Fruzke dla tych co nie widziały


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia zobacz jak Emi się zmieniła, a nasze roczne bąbelki - tylko 13-14 miesiący a tu taka zmiana:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906322 przez aleksiaa88
Wika taka słodziutka w tych kucykach aż chce mieć dziewczynkę

Agusia widziałaś zdjęcia z naszego roczku? bo ja już nie pamiętam czy tu wstawiałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906330 przez Agusia83
Jaka cudna Wikusia:)...a spiące dzieci mają w sobie coś z aniołów, ogólnie ze świętosci....podkreślam, cudo....a kucyki bombowe.

Aleksiaa, wybacz, ale nie pamiętam....ale ja chętnie obejrzę je chociażby jeszcze raz:)))wiec proszę dużo fotek:P)

teraz lecę spać...
znacie może taka grę na kompa bądź na komórkę 2048? Tak się wciągnęłam, że mam już ponad 236 tyś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906337 przez aleksiaa88
foto

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906339 przez aleksiaa88
żarłok

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906355 przez aleksiaa88
dzień dobry w piątek
jest 4:34 złapała mnie bezsenność tak w ogóle to nie wiek czy spałam ale wiem że spałam do 0:20 pierwsza pobudka bobasa potem nie mogłam zasnąć i nie wiem czy spałam czy miałam zamknięte oczy ale wiem że się przewracałam co chwilę bo było gorąco choć wiatrak był włączony trudno określić teraz wpitalam loda, chyba będzie dziś pogoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906463 przez aleksiaa88
paprykarz z ryżem
5kg pomidorów- obrać ze skórki pokroić w plastry
1kg marchwi- zetrzec na tarku na grubych oczkach
1kg cebuli- pokroic w kostke
1,5 szkl ryżu suchego
1,4 szkl soli
1,2 szkl oleju
1łyżeczka papryki mielonej
3 duże łyżki cukru
ziele angielskie, liść laurowy - kilka sztuk
Wszystkie składniki zmieszać w dużym garnku i gotować 1 godz na wolnym ogniu. po ugotowaniu wkładamy gorący do słoików i pasteryzujemy 10 minut.
trzeba pilnowac żeby się nie przypaliło warzywa powinny puscić sok tak, że już nie dodawałam wody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906465 przez szósteczka
Hej u nas pogoda do kitu, wiec dzieciaki oglądają tv a my gadamy o wszystkim i o niczym.Nasze chłopaki wracaja późnym wieczorem potem maja zapakować meble stare do wywiezienia a jutro mój zwiezie swiniaka do podziału na nasze trzy rodziny , rodzicow, brata i nasza. Dzis są imieniny mojego a jutro rocznica slubu rodzicow wiec znów będą bale. :-)
Milego dzionka, zdjecia sliczne i widać jak sie bąble zmieniają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906642 przez szósteczka
I co sama ma tu pisać do siebie ? Smutno mi bez was! Na dodatek rozłożyłam sie boli mnie gardło chrycham jak bym miala pluca wypluć, Szymek to samo, Pawel usypia ale średnio to wychodzi bo steka. Dobrze ze bratowa jest to wzięła reszte na spacer na grzyby.
I co ja mam z wami zrobić????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #906667 przez Gochens
Agusia cudowne Dzieciaki a Emi bidulko dużo buziaków dla Ciebie :kiss:

Szosteczka nie martw się Będziemy wpadać ;)

Ja juz jestem na działce, zmieniłam mamę żeby sobie trochę od Alusia odpoczela :) tak więc jestem z psem,kotem i dzieckiem ;) ekipa jak z niebieskiego jeepa!
Mój brzuch niedługo eksploduje a tu jeszcze tyle czasu! chciałabym żeby Olis Urodził się na czas ;)

Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #906824 przez Sophie25
Wpadłam na chwile Agusia super dzieciaki sliczne masz, u mnie jest sajgon bo pojechałam do rodziny do Stobiernej i tak sie nasłuchałam ze głowa mała co sie tam dzieje po smierci babci Ciotka wrociła z USA do domu rodzinnego i poprostu az serce boli ze ludzie i to rodzenstwo tak robi :( Zosia jak Zosia szaleje idziemy do lekarza 7 sierpnia dopiero na wizyte mamy,bierze leki na uczulenie, Zeby wyulazły 2 na raz a mi holerny 4 zab madrosci rosnie i boli jak diabli po jakiego grzyba one rosna chyba zeby sie zepsuc tylko auta nam sie zepsuło i pewnie nowe trza bd kupic jak to naprawimy bo jesgo mam juz dosc a meza nie bede jechac na glebie bo denerwuje mnie jazda na tak obnizonym jak on to mowi " sportowe ma byc i ładne " dzis nawet na sesje auta pojechał głupek :P
Ja czekam na okres czekam i czekam ciekawe hihi ale nienastawiam sie co ma byc to bedzie dzis cyrk u nas ale nie idę :P
Szosteczka zdrówka :*
A Ci co zgineli w tym busie 2 było z moich okolic i kuzynki znajomi 3 dzieci mieli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl