BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #905304 przez violcia00
A co ja mam powiedziec jak mnie nie ma w domu 9-10 h dziennie ,to juz wogole braku czasu,ale zawsze sie znajdzie zeby na chwile wejsc i cos napisac,a czasem tylko poczytac,ja jakos wole na forum pisac ale skoro dziewczyny sie tam przeniosly to poszlam za nimi.

Srenka pisz tutaj,ja bede Cie czytac,jak chcesz to skopiuje kilka wiadomosci z Fb i bede Ci przekazywac co u nas(dziewczyn),ale sproboj jeszcze ten ostatni raz zalozyc fb,prosimyyy i o zadnym odchodzeniu nie ma mowy,jak sie czujesz,jak Weronisia???

Sophie a Ty cvo,kazda z nas ma obowiazki,niektore nawet prace,ale dla chcacego nic trudnego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905309 przez violcia00
A co u nas,praca ,praca,dom,dziecko,za tydzien ide na urlop,ale tylko na tydzien:(no ale cos odpoczne zawsze,Oskarek strasznie niegrzeczny,wszystko wymusza placzem,krzykiem,albo piszczy strasznie jak cos chce,na dodatek bije nas caly czas,jego to bawi ale nie nas,ale czasem przyjdzie i tak bez powodu sie przytuli,takie to slodkie :kiss: ,bardziej jest za ojcem,czasem jak chce go wziac i sie pobawic to krzyczy i ciagnie B za reke,ale to normalne jak cale dnie razem spedzaja.

W malzenstwie nie najlepiej,ale co tu wiele mowic,taki moj los.

Pogoda od kilku dni deszczowa.

Oskarek padla dzisiaj na przewijaku bo nie mial 2 drzemkki,ja tez padam,ale o tej porze nie zasne/A i czekam na siostrzenca,siostra juz 6 dni po terminie i nadal nic:( ,dzis byla u lekarza i jak w nocy nie urodzi to ma jutro rano zglosic sie do szpitala na wywolywanie,bedzie chlopiec Mateuszek,szkoda tylko ze nie bede go mogla na zywo zobaczyc,mam nadzieje ze nie bedzie sie meczyc za bardzo przy porodzie,.

To chyba tyle.

Agusia a co u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905329 przez malutkamilka
Ja też tu jestem. Zaglądam i tu i tu i też mi brakuje czasu ale jak się do Was nie odezwać to do kogo.
Tez kiedyś rzadko bywałam bo dużo roboty miała i wg ale ktoregoś razu zasiadłam przeczytalam-nadrobiłam i jestem.
I na pewno nie raz każda z nas będzie mieć mniej czasu i mniej postów będziemy pisać, zwłaszcza te co będą mieć kolejnego maluszka, ale nie odchodźmy całkowicie. Wejdzmy w chwili wolnej, napiszmy co u nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905629 przez Agusia83
hejka...ja też za bardzo nie mam czasu...ale dziś weszłam i nadrobiłam 2 strony:P...

Srenka, nie odchodź, a przynajmniej nie przestawaj pisać mi maile:)

My przygotowujemy się do chrzcin, to już w niedzielę:) Tak bardzo się cieszę...kupiłam Artkowi na wszelki wypadek białe bodziaki z krótkim rękawem...bo nie wiem jaka będzie pogoda...a w upał w koszuli z długim rękawem to raczej nie wytrzyma...choć w kościele jest w miarę chłodno a imprezę będziemy mieć w piwnicy w restauracjii i cała sala będzie dla nas...zrobią kącik dla dzieciaków...bardzo się cieszę:)
Wczoraj dostałam okres i chyba jest normalny....może uda mi się przeczekać do września z wizyta i ginki...

dziewczyny ja sobie przyrzekłam, że nigdy nie założę fb...to zjadacz czasu....okrppny...zresztą i tak nie mam

Poza tym Artek do tej pory nie potrafi spać u siebie w łóżeczku....chodzi mi o wieczory...zaśnie bez problemu, ale po 3-4h budzi sie z okropnym płaczem i uspokaja go tylko nasze łóżko.....

dziewczynki pokażcie swoje maluchy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905642 przez Sophie25
Agusia ja poprosze kontakt do Cb bo niechce tracic i mam nadzieje na spptkanoe z Wami :)
Napisz mi ma prywatnej maile albo gg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905718 przez Marta1985
Agusia :) trzymamy kciuki za imprezke :)

Srenka pisz jak u ciebie samopoczucie i remont :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905721 przez Hania84
Agusia Ty mojego maila masz ;) więc możesz do mnie śmiało pisać :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i takie legginsy jej dziś kupiłam :)




i taką bluzę




i taki sweterek


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905766 przez szósteczka
Cześć dziewczyny i ja tu zaglądam i zastanawiam sie czy jednak nie wrocic tu i czy nie namówić reszty ni zgadzam się z tobą Agusia ze FB to straszny zjadacz czasu i poza tym mojej prędkości bo caly czas zalogowana jestem i automatycznie wiadomosci mu schodzą a ja ci widzę ze sie swieci to mnie korci u zaglądam żeby nie mieć za wielkich zaległości. Jakoś ty szybciej sie te zaleglisci nadrabia.
Agusia udanej imprezki i ślicznej pogody.
Co u nas ,, siedze teraz u rodzicow , jutro do mnie z kolei zjeżdża bratowa z dziećmi na basenowe szaleństwa, korzystamy z ciepłego lata, i wciąż cos sie dzieje. Pawelek ma 5 zabolow, szaleje jak nie wiem obecnie jest na etapie biegania za psami cieszenia sie do nich i klepania ich lapka na muchy. Scielam mu grzywkę wiec dorislej trochę wygląda. 9 Idziemy na ślub u wesele ale wpierw piknik filmowy mam z dzieciakami zaliczyć a w najblizszy weekend mamy pomagac rodzicom przy remoncie. To tyle na dzisiaj dobrej nocki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905815 przez szósteczka
Ja tu dzis z rana witam. Mielismy pokickana noc pawel budzil mnie swoim wierceniem a okolo 2 obudzil sie jak zobaczyl ze ja wstaje dostal butle i zasnol.
u nas dzis deszczowo a maja ba basen zjechac. Szymek mi kaszle będę musiała go poinchalowac.
Milego dzionka papa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905869 przez Kasiasia
Milego dnia mamusie.
Marta moje wczorajsze zakupy

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905882 przez aleksiaa88
czesc czołem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #905885 przez malutkamilka
Kasia ale się obkupiłaś. Dzis t. mnie nastraszyła bo wczoraj chodzila całe miasto za butami do sukienki i nigdzie nie znalazła białych ani malinowych jak chciała.. a ja w niedziele prawdo podobnie ruszę na zakupy.

Hania te leginsy zajebiaszcze a sweterk na sweterk nie wygląda tylko jakby bluza zapinana- świetne ubranka podobają mi się ;) Lence zresztą tez na pewno ;)

Agusia powodzenia n aimprezie- ja największego stresa mialam czy będzie grzecznna w kościele czy nie trzeba bedzie z nia wychodzic no i zeby grzecznie siedziała by nie trzeba bylo za nia biegac.

Szósteczka milego odpoczynku ;) ucałuj dzieciaczki

Srenka ty nie odchodz to samo tyczy sięSophie - tylko wpadac jak bedziecie mialy chwilkę, napisac co u Was, Pawelka i Weronisi oraz Zosijki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905886 przez Marta1985
To wracamy!

Poryczałam się w pracy :(
wiadomosci.onet.pl/prasa/juz-tylko-placz/3d70r

Aleksia czesc czołem kluski z rosołem :P

Kasia fajowe butki - napewno wygodne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905887 przez Marta1985
Na roczku Bartek był jedynym z 5 dzieci który chodził i dreptał w te i we wte :P a ja za nim
.
A na chrzcie cisnął kupę jak go ksiadz polewał woda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905890 przez malutkamilka
Jeszcze nie doczytalam do końca a ledwo łzy powstrzymuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl