BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #905897 przez Agusia83
To i ja się witam....

Lencia jak aniołek wygląda a ciuszki zajefajne:)

Kasiu, buty fajne...tylko te w środku mi nie leżą:P..ale to takie pod prysznic na wyjazd??:P

Marta, czytałam to wczoraj wieczorem i też się poryczałam, później dyskutowałam z D. o tym lekarzu .

Szósteczka miłego wypoczynku...zazdroszczę tego basenu.

Malutka, ja to się będę obawiać, ale jak Emi zniesie godzinę w kościele...bo ona się szybko nudzi i zawsze mówi, że chce na huśtawki:P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905901 przez malutkamilka
Ojej a co zrobiła że aż tak mocno?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905910 przez Agusia83
na siedząco jechała z koleżanką na deskerolce i Emi straciła równowagę i przejechała buzią po chodniku....rączka i nóżka też ma otarcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905916 przez Kasiasia
Agusia tak pod prysznic... kupilam je za 20 zl tak w razie jakbyśmy na urlop pojechali to sie przydadza do wody. Wlasciwie chcialam inne kupic buty ale nis bylo albo rozmiaru albo koloru.... te ostatnie najwygodniej sze bo te paski takie rozciagliwe troche. To buty takie raczej codziennego użytku niebardzo wielce wyjściowe... skorzystalam z przeceny. Ale musze pomysle o jakis fajnych jesuennych do pracy jyz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905921 przez Agusia83
Kasiu jak pod prysznic, to fajne:)...ja te ż muszę fajne butki kupić...wiecie, ostatnio mi się podobają jak pięty są zabudowane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905924 przez Marta1985
Kasiu a co ty dokladnie robisz w pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #905934 przez aleksiaa88
bobuś poleciał z tatem na podwórze bo jak się tak nie wybiega to chodzi marudzi i nosi po domu buty a wczoraj cały dzień srało więc nie był
u mnie dziś naleśniki

nos porządnie podrapany

heh mi tez się teraz spodobały buty z zabudowaną piętą na koturnie ale nie zamierzam butów kupować bo nie mam gdzie chodzić a mam kilka par więc tamtych nie daje rady schodzic a następne bede kupowac chyba że jakieś cichobiegi na jesień mam jedne adidasy ale już przymałe są zawsze były ale kupiłam bo ładne były a raczej mężu mi kupił jak jeszcze byliśmy parą bo ja wszedzier na obcasie więc mi kupił płaskie hahahahah tak to mam same eleganckie ni liczac japonek na jesień tzreba cos zakupić bo nie bede miała w czym z bobkiem na wieś wyjsc

odnośnie butów jak kupowaliśmy bobkowi buty to pojechaliśmy do wielkiej galeri i było tak 7 sklepów dla dziewci i ci tylko w deichamanie były buty dla niwego i to jedna para tylko ostatnio byłam w małej mieścinie w małym sklepiku i co patzre a tam cały rzad butów dla dzieci patrze a tam numery 19 20 od zasranai tam było teraz na jesień tam zamierzam mu kupić bo wybór duży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905941 przez Agusia83
Aleksia, ja właśnie chciałam sobie kupić na lekkiej koturnie czarne z zabudowanymi pietami...ale nie znalazłam:(..a potrzebuje do sukienki na niedzielę..jak nie znajdę, pójdę w tych, co na codzień chodzę...ładne..ale płaskie..a w sukience powinno się nogi wydłuzyc i wyszczuplic przynajmniej w moim przypadku...zakupiłam nawet takie wielki majty by spłaszczyły mi brzuch:):P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905947 przez cordis
dla Agusi Bartol
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905965 przez Agusia83
Bartolini, co za oczy, co za uśmiech:) jesteś słodki:) wielki buziak od cioci!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #905970 przez malutkamilka
Dla Agusi, Srenki i Sophie, bo reszta widziała we własnej osobie Wiktoria :


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #905980 przez Agusia83
Malutka, nic nie widzę:(...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tak z innej beczki, zobaczcie jakie posiłki w szpitalach serwują
www.facebook.com/szpitalnyposilek?fref=ts
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905986 przez szósteczka
Agusia rzeczywiście bardzo.
Dziewczyny nie wiecie jak sie ciesze ze tu wróciłyśmy mi tu szczerze bardziej odpowiada. Dzieki ze jestescie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905988 przez Marta1985
Jaka Emilka malutka :) Sliczności :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #905993 przez malutkamilka
No chcialam pokazać Wiki w akcji "jeziorko" ale coś tu w pracy nie mogę wrzucić. Wieczorkiem wrzucę.

Agusia Śliczna Emi i jakże że nie podobna jak podobna w końcu z tych samych rodziców - cudności a jaki skromny usmieszek- taki jakby lobuzerski ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl