BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #796252 przez natali
Mnie i Erniego dopadlo przeziebienie :(

Szosteczka przegon szybko te chorobska,,,

wszystkiego naj solenizantom

Zosienka iest urocza

Raper boski.

Dziewczyny z tymi cytrusami to tylko chyba w polsce tak jest co kraj to obyczaj, zauwazcie ze nawet w sloiczkach ze sklepu po 4 miesiacu mozna mandarynke spotkac.

Karolka ja tez jestem zagranica i to dzieki forum dotrwalam do konca ciazy nie wiem co bym zrobila bez dziewczyn,

Moj maluch tez ma problemy z zasypianiem ale w ciagu dnia bo po kapieli dostaje flaszke i odrazu odlatuje, a tak to jest placz chyba ze na spacerku jestesmy to jakos jest znosnie.

Ja jakos nie sugeruje sie jakimis specjalnymi przepisami gotuje normalnie
marchewka z ryzem
marchewka z ziemniaczkiem
krem z dyni
szpinak z ziemniakiem
zupka jarzynowa
itd

napewno maly bylby bardziej zadowolony z przepisow takich jakie podala klara ale niestety narazie nie mam na takie wymyslne dania czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796257 przez Sophie25
:D


Ja niewiem co z tymi wloskami z przodu ma czuprynke a z tylu łysooo :D

wiec dzis marchewka ziemniaczek ryz i masełko :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796270 przez Marta1985
Bartuś ślicznie dziękuje ciociom za życzenia :) i przesyła gorące buziaki :kiss:

Nadrobie was wieczorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796279 przez srenka_918
Sophie fajnie mała śpi ;) Mój mały był cały łysy tylko z tyłu głowy pełno fruwajek, nad samą szyją, jakiś tydzień temu się ich pozbyliśmy z pomocą maszynki ;) Mały miał ubaw, bo ona brzęczała i drżała nad samymi jego uszami ;)
Ja zupki robię jak Gochens, tylko dodaję gratis mannę lub ryż.

Pojawiło się słońce ;) Tak jasno już dawno nie było ;) Wszystko białe i potęguje światło słóńca ;) Mały ciągle by tylko przez okno patrzył ;) Podoba mu się śnieg, ale za mocno wieje i jest takie mokre i mroźne powietrze że się boję iść z nim na spacer, żeby sobie popatrzył z bliska na śnieg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796281 przez abrakadabra
Witam dziewczyny, po masakrycznie długiej przerwie. Musicie mi wybaczyć, ale jakiś czas nie miałam internetu,ogarnialiśmy się z całą tą przeprowadzką. Teraz też rzadko korzystam z komputera. Ciągle tylko goście i w goście.
Nie będę mówiła,że Was nadrobię, bo nie ma takiej opcji nawet :P

U nas wszystko super, Kubuniek rośnie jak na drożdżach, zaczyna siadać pomału :) Wcina papki, na szczęście nie jest wybredny, przesypia nam całe noce, marudzi przez ząbki,ostatnio dostał śliczną podwieszaną huśtaweczkę drewnianą, jest zachwycony ;) Mama z resztą też :P

Jako mężatka czuję się świetnie, jutro już minie nam miesiąc :) Nie kłócimy się o byle pierdołe, dzisiaj mój mąż zapowiedział,że czeka mnie niespodzianka z okazji imienin, a zupełnie nie jest świadom tego,że mamuśka też ma dla niego niespodziankę wieczorkiem :P

Dziekujemy z całego serduszka za życznia dla Kubusia ;) :kiss:

A tu mój bąbel :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796284 przez kakaszka
laska sie obudzila znowu nie w humorze, zaraz idziemy ogarniac kuchnie, bo garow tyle sie nazbieralo, ze szok. nie wiem jak my to robimy, ze codziennie jest sterta wszystkich mozliwych naczyn.

mi sie strasznie podobaja dziecieki ubrene podoroslemu, ale ja sie ograniczam do jednego przebierania elizy dziennie ( oczywiscie jesli siedzimy w domu i jesli jest czysta), bo to jest dla niej katorga, a juz nie wspominam o sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796292 przez Marta1985
Tak na szybko ...

Lenka wczorajsza super :) Gazetki czyta jak moj bartus :)

Zosie obie - cudne panienki :)

Kubus - mezczyzna przystojny :) Pawelek Również :)

A Oskarek z Gabi ... slodziaki :)

Szosteczka zdrowka :*

A bartusiowi katar schodzi po malutku, i ma jakies 2 plamki na raczce szorstkie a druga cala szorstka ale bez plam i nie wiem co to :( w tym necie to tylko mozna sie zdenerwowac :( albo to skza, albo egzema, albo alergia na gluten :( Eh ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796302 przez KaRoLkA
Marta a gdzie te plamki bo my wlasnie takie szorstkie mielismy , i tak jakby sie skorka łuszczyła na nich i okazało się ze egzema :/ ale smarujemy maścia i mamy taka oliwke natłuszczajaca po kapieli i przechodzi

Abra witaj po przerwie:) Kubus słodziak:)

A Zosia cudnie spi na brzusiu :) u nas spanie w takiej pozycji jest stanowczo blee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796314 przez Marta1985
Karolka, na raczce jedna kolo lokcia a druga na ramieniu :( ale na buzi nic nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796316 przez kakaszka
marta eliza tez to miala, ale pediatra powiedziala tylko natluscic to mascia z wit a i wszystko zeszlo, i tez miala wlasnie w tych miejscach, no i na kolankach tez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796321 przez kakaszka
abra super ze wam sie uklada :) oby tak dalej i juz na zawsze :)

ale zarabiscie jak dziecko spi na brzuszku, moja w zadnej pozycji nie chce zasnac.

kuba juz taki dorosly facet, ze hoho :-*

mnie tez jakies chorubsko bierze, bo czuje jakby cale gardlo bylo zawalone zatkane i chrypa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796342 przez KaRoLkA
Marta my też mieliśmy na ramieniu, koło łokcia , 2 na klatce piersiowej koło szyi, jedno na brzuszku i koło uszka , to tak jak liszaj troszkę wygląda co nie??? obserwój Bartusia czy mu nie wyskoczy więcej, natłuszczaj oliwką i zobaczysz czy zejdzie:) oby to nie ta cholerna egzema bo to dziadostwo straszne u nas jeszcze pozostały takie placki suchej skórki ;/

Hania jak tam po dentyscie???

Abra cieszę się że małżeńskie życie super się układa oby tak dalej i przez całe życie:)

a Tu jeszcze Moja Myszeczka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Koleżanka kazała mi robić kaszkę małej na mleku krowim z kartonu :cheer: co wy o tym myślicie??? bo według mnie to za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796352 przez Marta1985
Dzieki dziewczyny :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796370 przez kakaszka
gabunia cudowna myszenka :-*
karolka moim zdaniem tez za wczesnie na mleko krowie, przyjdzie jeszcze na to czas.

no to po obiadowa drzemka w koncu sie realizowala. od 13 do 14 ostro probowalysmy zasnac w lozeczku co sie skonczylo afera na maxa, byla pora na mleko, wiec ja nakarmilam przy czym mala zamiast usnac sie rozbudzila, wyrzygala polowe mleka wypitego, odrazu z beknieciem, wiec chyba za duzo jej bylo, ale o dziwo przed chwila zasnela w bujaczku UWAGA bez placzu i histerii, smoczek i bujanko wystarczylo.
nie wiem co ona ma z tym spaniem, widocznie poprostu wredota mi rosnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796394 przez srenka_918
Abra witaj ;) Super że Ci się układa ;) Kubuś taki fajny okrąglutki ;)

Karolka czy Ty i Hania albo Wasi partnerzy nie jesteście spokrewnieni? Te oczy wydają się takie same ;)

Kakaszka mała nie jest wredota tylko upatrzyła sobie swój sposób na spanie i widocznie w bujaczku... Pawełek upatrzył sobie moje łóżko w dzień i nigdzie indziej nie zaśnie, choćbym na uszach stanęła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl