BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 miesiąc temu #217025 przez katiuszka
Cześć dziewczynki:)
Aga2+1 przeprowadzka mnie wykończyła ale juz prawie po wszystkim, oczywiście bałagan mam nadal i nie wiem kiedy się za to zabiorę. Póki co czekam aż przyjdą siły:)
Cieszę się że kolejna mamunia doczekała się upragnionych dwóch kreseczek gorla wielka buźka dla Ciebie.
Dzisiaj chciałabym zrobić romantyczną kolacje dla mojego księciunia ale boję się, że nie dam rady doczekać do 23:( Późno dziś kończy a ja nie miałam popołudniu czasu na drzemkę...
Postaram się: Zrobię mozzarelle z pomidorkami i winko dla Niego a dla mnie kompocik jabłkowy oczywiście również w lampce. Może jakaś sexy bielizna...
Oby mi ochota nie przeszła do nocy hihi:)
Tymczasem idę kończyć sałatkę jarzynową bo na taką właśnie mnie naszła dziś ochota.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217248 przez madziaska
gorla napisał:

ajłonciu moja kochana, do gina idę jutro, i będę wtedy w 5 tyg. 1 dniu ciąży. U mnie znów rano jest git nic nie boli a w mirę upływu dnia coraz gorzej. Jak wczoraj sie przebierałam w piżamę to cycochy bolały i były ociężałe i rano nic, podbrzusze lekko bli od czasu do czasu. Trzymaj kciukory , żeby ok było.
Suuupppeeerrr , ze u Ciebie i twojego szkrabunia ok :laugh: :laugh: niech się zdrowo rozwija Pimpiliszek ;) ;) ;) ;)


Gorla ja pierwszy raz u gina bylam wlasnie w 5t1d. Widac bylo jedynie pecherzyk, wylam potem przez trzy tyg do nastepnej wizyty. Wiec jak jeszcze nie zobaczysz serduszka to sie nie stresuj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217325 przez Sania
Mi gin od razu powiedziała, że pierwsza wizyta NAJWCZEŚNIEJ po 6 tyg., bo wcześniej ona nic nie zobaczy. Także polecam Ci przesunąć termin. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217375 przez mika1520
ja w 5 tygodniu już widziałam;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217381 przez Sania
Wiesz to wszystko zależy, kiedy wystąpiła owulacja. Moja koleżanka zaszła w 6dc- także w 5 tyg na pewno widać. Ja zaszłam w 12dc. Ale najczęściej jajeczkowanie występuje ok. 14-17 dc także to wszystko jest indywidualna sprawa. Dla bezpieczeństwa i tak bym się udała po 6 tyg. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217401 przez Sania
katiuszka z tą sałatką jarzynową... to ja też się nią obżeram, ach te zachcianki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217505 przez gorla
madziasku dzięki, będę miała na uwadze ;)

dziewczyny ja czuję jakby zanikły objawy ciążowe, dlatego nie am mowy o przesunięciu terminu. To jest moja druga ciąża , przy pierwszej byłam zaraz po tescie u gina, objawy miałam cały czas,wiem że ciąża ciąży nie równa,ale..wolę dla mego spokoju iść i usłyszeć, że jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217531 przez Sania
Gorla: to co czujesz jest najważniejsze :* 3maj się tam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217607 przez MartiO
Ja też pierwszy raz byłam mniej więcej w 5 tygodniu... wydawało mi się że jest już trochę bardziej zaawansowana ale miałam długie cykle, mimo to po badaniu ginekolożka stwierdziła że faktycznie jest wczesna ciąża... potem zrobiła dla potwierdzenia usg... nie było widać serduszka ani konkretnego kształtu ale była mała Kropeczka (pęcherzyk) :lol: dziś znowu byłam u gina ale tym razem w przychodni... doktorka określiła że jest "zdrowa ciąża"... a Maluszka zobaczę dopiero 8 listopada... długo jeszcze ale cóż... poczekamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217613 przez aga2+1
Hej,
ja byłam na 1 usg w 6 tyg. i było widać pulsującą kropkę:) Ale to wszystko zależy od sprzętu i umiejętności lekarza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217696 przez katiuszka
hej dziewuszki:)
gorlakiedy masz wizytę? Jeśli objawy ustąpiły i się martwisz to idź jak najszybciej. Może beta Cię troszkę uspokoi jak zrobisz?
Ja byłam na usg w 7 tygodniu i było widać tylko pęcherzyk, ku mojemu przerażeniu oczywiście. Na drugi dzień poszłam prywatnie na usg 3D i od razu było widać bijące serduszko.
Tak jak aga pisze, wszystko zależne od sprzętu i lekarza.
Mi wciąż niedobrze ale bez wymiotów. Mdli i mdli bez przerwy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217805 przez madziaska
gorla napisał:

madziasku dzięki, będę miała na uwadze ;)

dziewczyny ja czuję jakby zanikły objawy ciążowe, dlatego nie am mowy o przesunięciu terminu. To jest moja druga ciąża , przy pierwszej byłam zaraz po tescie u gina, objawy miałam cały czas,wiem że ciąża ciąży nie równa,ale..wolę dla mego spokoju iść i usłyszeć, że jest ok


Gorla ja mimo wszystko nie zaluje, ze poszlam wczesniej. Wszystko bylo ok, ale lekarz w razie W zapisal duphaston... Wiec moim zdaniem lepiej isc wczesniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218032 przez mamapolkowa
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, SĄ NA FORUM STOSOWNE WĄTKI ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218115 przez ajłona
hmmmm a tera co????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218116 przez Sania
hmmm... ajłona jak to co :) Jemy, śpimy, ćwiczymy i czekamy, aż nasze pociechy urosną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl