BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 miesiąc temu #221715 przez sylwira1721
gorla napisał:

Sania trochę przesadziłaś! gdzie ty widzisz że ja napisałam że masz szerokie biodra!!! weź najpierw dokładnie przeczytaj posta zanim zaczniesz kogoś oczerniać!!!!!!!!!!!!!! gówniarą nie jestem i co tu ma wiek do tego. Nie tylko ty masz złe dni, inni też je maja i nie wydzierają się bez powodu na kogoś. Nie obchodzi mnie jak wyglądasz, bo nie pisałam o tobie i tyle w temacie.


:lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #221722 przez gorla
sylwira a tobie co tak wesoło, co?? :laugh: :laugh: :laugh:

Sania nie wiem o co ci chodziło, mój post nie był dwuznaczny, ale spoko, dajmy na luz. Ty powiedziałaś swoje ja swoje i ok?? :P :P

smażę właśnie boczek na grochówkę, łłłłłłoooo matko jak mi to śmierdzi :ohmy: :ohmy: a maż twierdzi że mu pachnie bleeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221729 przez chłopek
gorla wrażliwośc na zapachy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221735 przez sylwira1721
gorla napisał:

sylwira a tobie co tak wesoło, co?? :laugh: :laugh: :laugh:

no bo zgadzam sie z tobą ja tu nie widze żebys kogos urazila :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #221746 przez gorla
sylwira ;) ;) burza hormonów :laugh: u mnie zwykle mąż obrywa, czasem nawet sama nie wiem o co mi chodziło, jak narazie znosi to dzielnie :laugh: :laugh: przy pierwszej ciąży nie był aż taki wyrozumiały ;) :P :P

chłopek wrażliwość na zapachy? niom :laugh: ale mąż se wymyślił, ze kapuste zakisi :angry: :angry: :angry: :angry: pogoniłam go razem z kapustą.. oszalał normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221764 przez chłopek
no mi zapachy nie przeszkadzają od dziwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #222274 przez gaspodzina
Sania, dzięki za radę. No my staraliśmy się ponad 2 lata i w tym czasie 1 ciążę poroniłam, więc przy tej ciąży lekarz przypisał mi od początku hormonki ;) Muszę zajrzeć na forum, które podałaś :-)
A co do zapachów, to mi strasznie wszystko przeszkadza. Prawie w ogóle nie mogę jeść mięsa, bo wszystko mi się wydaje, że śmierdzi. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222361 przez Kozłowska
Sania napisał:
i nie zgadzam się, że traktując maleństwo z delikatnością to się do niego przywiążą, co to za bzdura???

Ja nigdzie nie napisałam że nie są delikatne tylko że maja praktykę! To są maluszki więc je tylko z delikatnością należy traktować:) A z przywiązywaniem - jak idziecie ulicą i widzicie niemowlę nie jest wam miło na serduszku. Te małe rączki, stópki ahhh jak to się mówi do schrupania :lol: To teraz wyobraźcie sobie że pracujecie przy tych małych człowiekach :blink: Przewiniecie, wykąpiecie(tzn zmoczycie wodą pod kranem bo tak wygląda pierwsza kąpiel) ubierzecie i oddacie mamie albo zrobicie to z uczuciem czyli przytulicie, pogadacie, pouśmiechacie się oczywiście zajmie wam to więcej czasu a później taką malutką słodką istotkę którą przed chwilą tuliłyście w ramionkach musicie oddać mamie. Chodziło mi o takie przywiązanie. :blink: Ja nie miałam syna po porodzie przy sobie i parę dni został na obserwacji więc napatrzyłam się jak go traktują lekarze, pielęgniarki i byłam wściekła!!! aż jedna mądra mi to mniej więcej tak wytłumaczyła i ja później tak to sobie taż tłumaczyłam. A jeszcze może się wydawać że one trzymają wasze maleństwo tak na odległość, ale chodzi o to że maluch na początku poznaje swoją mamę po zapachu.
Pozdrawiam Was gorąco buziaki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #222438 przez gorla
kozłowka ;) mnie osobiście przerażała ta ich wprawa w myciu noworodków pod kranem :ohmy: :ohmy: z prawej z lewej pod wodę, pielucha w mig, ja zdążyłam załozyć jedną pieluchę a pielęgniara 3 noworodki wykąpała i juz 2 pieluchy założyła :P :P :P nooo a na koniec sie okazało, ze przód na tył załozyłam pampersa :blush: :blush: :blush: :blush: ale siara . Zdaje mi sie, ze one sie nie przywiązuje, neich sie urodzi 15 dzieciaków dziennie, tak jak w dniu kiedy ja rodziłam, to jest ich praca i niestety nie każda ma powołanie, ale są tez takie kobitki co aż od nich ciepło bije jak sie rozczulają nad twoim bąbelkiem noooo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

jem racuchy z jabłkiem, chce któraś, podzielę sie a co, ciężarnym sie nie omawia :blink: :blink:

gaspodzina mi mięcho te cuchnie :silly: a dziś rano jak poczułam zupę mleczna, a potem dotknęłam makaronu łłłłłooooo matko wc całe moje :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222542 przez aga2+1
Hej dziewczynki:) Mi nic nie śmierdzi, a raczej pachnie wszystko i wszystko bym jadła. Własnie dostałam ochrzan od gina i położnej za moje obżarstwo :( Przytyłam 2,5 kg i już wysyłają mnie na dietę bez cukru i tłuszczu, a mi teraz tak smakują te wszystkie niezdrowe rzeczy:( Mam jeść gotowane mięso, warzywa, owoce, nabiał i nie mogę słodzić herbaty i soków z kartonu. Jakaś masakra, ale może i mają rację - lepiej przytyć tylko minimum niż później martwić się o nadwagę po porodzie.
Dzisiaj miałam usg i widziałam dzidziucha jak rusza nóżkami:) Ale fajny widok:)
katiuszka co u Ciebie słychać? Jak tam zdrówko? Powiedziałaś już dzieciakom o dzidzi? Ja własnie dzisiaj im powiedziałam. Młody jest zachwycony i już imiona wymyśla, ale z córką gorzej, bo stwierdziła, że teraz jej się pogorszy stopa życiowa haha:)
Buziaki dla wszystkich mamuś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222700 przez ajłona
Gorla, Chłopku, ale miałam zagwostkę...czytałam posty kilkakrotnie Twoje i Sani i wciąż nie obczajam...kto kogo i o co?????hmmm a kto ma za szerokie biodra???? no ale doczytałam ze już wyjaśnione więc nie będę się unosić i lać, co??? ani Mirelli wołać ;) co myślicie? pozdrówka gorące. a mnie dopadła jakaś infekcja grzybicza pochwy - MASAKROZA!!!!! HELP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222710 przez chłopek
ajłona takie świństwa najgorsze w ciąży są ja przez cała miałam jakieś paskudztwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222719 przez ajłona
Chłopku a co Ci gin przypisał wtedy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222721 przez chłopek
wiesz nawet nie wiem ale jakies globulki miałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222758 przez Sania
Dziewczyny nie bierzcie żadnych globulek w ciąży! Kuracja pałeczkami kwasu mlekowego dopochwowego i podmywanie się ziołami zamiast kranówy np. rumiankiem i dobrym płynem do higieny intymnej np. Lactacyd PLUS (to jedyny preparat na rynku bez chemii). Po tygodniu zdrowa będziesz jak ryba :) - Sposób mojej mamy. Szkoda truć siebie i dziecko! Osobiście kwas mlekowy używam profilaktycznie jak mnie tylko coś zakuje albo zapiecze. Polecam- żadnej infekcji od 10 lat, a wymaz mam zawsze jak to określa gin "idealny" :D

A co powiecie na jakieś przyjemny temat? Jak poznałyście tatusiów waszych dzieci? I co zadecydowało o tym, że to właśnie ten ma nim zostać? :D

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl