BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 tygodni temu #353601 przez labelo
ajlona, GRATULACJE!!!!!!, rzeczywiście sporo kwietniowek wśród majówek:P.

Wczoraj byłam na KTG na IP, i co.... znów mnie nastraszyli, wyszły skurcze, regularne co 5-7 min, lekarz mnie zbadał.... rozwarcia ni ma:P,ale szyjka skrócona, gotowa,hmmmm.... cokolwiek to znaczy, zobaczymy



ale upal był wczoraj, nawet na loda się skusiłam (przy cukrzycy:P:P:P)
piękne zdjonka dziewczyny!!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353616 przez beadka7
Ajłona to niespodzianka!! :) serdeczne gratulacje :) rodziłaś wkońcu w Wojewódzkim ?? napisz kilka słów jak będziesz miała chwilke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353618 przez KAMI
ajłonka gratulacje :) a dopiero co o Ciebie pytałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353620 przez Poziomka
ajłona Gratulacje !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353629 przez Dotka
ajłona Gratulacje :) a więc pierwszy był facet :D i napisz cos wiecej ile waży długośc i jak sie czujecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353631 przez aga2+1
ajłona GRATULUJĘ SYNUSIA:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353647 przez akciak84
ajłona
a jednak facecik pierwszy:) gratulki.
ile waży i czy długi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353649 przez akciak84
poza tym my wróciliśmy z sesji zdjęciowej w parku :) zdjęcia pojawią sie aż do 2 tygodni niestety.Obcykała nam kobitka dużo.Boję się że nie będę mogła się zdecydować które wybrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353657 przez MartiO
Marzenieee urodziła SN... na razie jakoś dają radę... Ola jest na wcześniakach ale może jutro lub we wtorek dostanie ją do pokoju, na razie odciąga pokarm i zanosi małej na górę i w końcu chce zacząć karmić ją piersią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353660 przez ajłona
hej Kobitki! Akurat zasypia ten mój Krzykacz i mam chwilę ;) Młody zdrowiutki jak rybka. Dostał 10 pkt Apg, ważył 3,7 kg, 55 cm. Nózie ma naprawdę w porządku ;) Rodziłam jednak w Tczewie, bo bałam się, że nie zdążę. Odeszły mi wody w pn tj. 23 kwietnia w nocy o 1. Po godzinie ruszylismy do szpitala. Plan był taki, ze jak odejda wody tczew, a jak skurcze gdansk. Przestraszyłam sie bo te wody tak lekko podbarwione krwia,Bałam sie o Młodego wiec wolałam nie ryzykowac z podróza do gdanska. A opieka w trakcie porodu naprawde niezła takze nie mam co narzekac :) w życiu nie podejrzewałam, ze polece pierwsza hahaha obstawiałam Misię ;) GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM A DLA TYCH PRZED POWODZONKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353675 przez misia88
Marzenieee, ajłona Serdeczne gratulacje! :) Jest nas coraz więcej już rozpakowanych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353683 przez MartiO
no tak... facet od małego... megamoty.pl/4364-naiwna :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353684 przez ewel7
Marzenieee i ajłona gratuluję Skarbków:) czyli jednak mamy już jakiegoś chłopaka w drużynie Majówek ;) choć i tak póki co dziewczynki górą ;)

misia jesteście już domku? jak tam Malutka?

Ja Wam powiem, że mam takie nogi jak balony, kostek nie widać, wczoraj jak wyszłam chwilę na spacerek to w laczkach męża. Dziś jak siedzę z wysoko uniesionymi nogami to jest lepiej, ale tylko troszkę. Bartuś rusza się w brzuszku, chyba mu niewygodnie bo już takie kombinacje chwilami wyczynia.

Miałam rano jakiś kryzys robiłam śniadanko (jeszcze byli goście) i tak mi niezdarnie wszystko szło, coś mi z ręki wypadło, poryczałam się... e tam. Powiem Wam, że jakieś zmęczenie psychiczne chyba nachodzi... także mam nadzieję, że po wizycie u pani doktor w piątek zostanie nam już niedużo... byle do tego piątku wysiedział w brzuchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353695 przez Dotka
ewel Ja tez juz mam dosyć jutro bede u lekarza i zobaczymy co powie.
dziś u mnie była mama i troszkę mnie zmartwiła bo mi sie tak też wydawało brzuszek jakies dwa tygodnie temu leciutko się opuścił ale teraz nic jest bardzo wysoko opuścił sie tylko na górze i zmienił kształt a dół jest cały czas wysoko ja tego dobrze nie widze a ona widzi tym bardziej że rzadko mnie widzi. Powiem Ci ewel że ja jestem dziś tak spuchnięta że nie ma butów w które wchodzę :( buzia rece nogi ogólnie cała ja jestem wielkim balonem wody
ogólnie mam dosyć już

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #353699 przez labelo
Dziewczyny, i ja dołączam do grona opuchniętych, ja nie mogę. Jeszcze 2 dni temu to obrączka mi z palca spadała, a przez te upały, ściągnąć nie mogę:P.



misia, cudnie,ze już w domku, na spokojnie, po swojemu, fajnie:)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl