BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 6 dni temu #352963 przez misia88
hej Kochane. a my jeszcze niestety w szpitalu. Lila ma lekka zoltaczke, ale na szczescie nie wymaga naswietlania. troszke spadla z wagi, a ze karmie tylko piersia to zostaniemy jeszcze do jutra. z karmieniem idzie nam coraz lepiej, pokarmu mam duzo, tylko jeszcze uczymy sie dobrze przystawiac. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #352968 przez beadka7
Oooo misia wkońcu znalazłaś chwilke :) kwesta czasu i nabierzesz wprawy z karmieniem :) To dobrze, że córcia nie musi być naświetlana, pewnie nie możesz się doczekać wyjścia do domku z Lilką :) 3maj się cieplutko, ściskam mocno :)

akciak heheh to nieźle z ta babcią ! :D ale masz rację, ludzie mają niepokolei w głowie :) A najlepsze są te stare moherowe babcie :P

Ja dziś się tylko wypuściłąm do sklepu szybko, też wywołałam szok u ludzi tym bardziej, że byłam owinięta po uszy chustką i miałam założoną kurtkę, żeby mnie bardziej nie przewiało, więc wyglądałam komicznie biorąc pod uwagę, że w słońcu 25 stopni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #352970 przez labelo
dokładnie akciak, babcia ze swoim tekstem "ale dupcie" mnie dziś rozbroiła:P
Trzeba przyznać,ze zwracałyśmy uwagę ludzi na ulicy podwójnie:P

misia, super,ze wszytsko ok, fajnie,ze skarmieniem tez w porządku, buziaczki ślemy!!





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #352974 przez ewel7
misia szybciutko zleci ten jeden dzień i już będziecie w domku, nie dziwię się, że już byś chciała wyjść... Najważniejsze, że Malutka nie wymaga tego naświetlania. Widzę, że i dzielnie radzisz sobie z karmieniem, ale to akurat mnie nie dziwi. Trzymajcie się cieplutko, buzialki dla Ciebie i Twojej Księżniczki :) :kiss:

akciaklabelo nieźle Was babcia podsumowała ;) :silly:

my dziś mamy ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, a potem mamy gdzieś się wybrać wspólnie na małe co nieco ;) także muszę się ogarnąć, najgorsze, że nogi jak banie i nie wiem jeszcze jakie buty włożę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #352977 przez katiuszka
Akciak i Labelo fajnie że tak blisko jesteście siebie, wspólne spacerki z dzidziusiami Was czekają:) Ja mam Agę we Wrocku ale na spacerki autem będziemy musiały dojeżdżać bo jednak kawałek do siebie mamy;)
Misia jeszcze dzionek i jesteście w domciu, pewnie juz chciałabyś wyjść... Ale najważniejsze że wszystko dobrze z malutką a żółtaczka u noworodków to niestety częsta przypadłość. A jak Ty się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353008 przez MartiO
ja mam Marzenieeee kilka ulic dalej ;) a właśnie Marzenieeee co u Was? jak się czujecie? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #353009 przez Miki007

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353025 przez misia88
No dziewczynki, na razie mam aniola nie dziecko, tylko spi, je, spi i je. Jak zrobi kupke to zaplacze i ja od razu wiem, ze to kupka. ;p Mam nadzieje, ze tak tez bedzie w domku. :)
Ja czuje sie bardzo dobrze. Jestem szczesliwa, ze rodzilam naturalnie, bo praktycznie od razu mozna wstawac, jesc (a po porodzie bylam meglodna) ;) Troszke szwy ciagna jeszcze, ale juz spokojnie moge iedziec. ;)
ciekawe jak tam happymummy i jej coreczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353040 przez KAMI
Misia tak słodko i spokojnie to mówisz, że normalnie płaczę i zazdroszczę i podziwiam kochana :) trzymajcie się słodko :)

akciak , labelo wam też zazdroszczę strasznie mocno towarzystwa teraz ale przede wszystkim tego późniejszego z maluszkami :) Ja tu samotna, nie dość, że żadnej z Was blisko to nawet żadnej mamuśki nie mam obok siebie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353059 przez labelo
misia, super,ze tak wszystko się pięknie układa, ze dobrze się czujesz, to najważniejsze:).

tez się ciesze,ze akciak tak blisko mieszka, w sumie mieszkam w Wawie od 7 miesięcy,także niezbyt znajomych, a co więcej, w "podobnym" stanie:P

No dziewczyny, która następna....?:P chętna:P




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #353088 przez martynka790
HappyMummy Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chętna to ja, ale czy następna??? Raczej wątpię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353094 przez katiuszka
KAMI zawsze możesz wsiąść w pociąg lub autko i do mnie przyjechać:) pozatym musimy się kiedyś spotkać w większym gronie, np na jakiś weekend z maluchami udać w jakieś fajne miejsce. To było by ekstremalne ale jakie urocze;)
Labelo chętnych pewnie wiele ale co zrobić jak dzieciaczkom tak dobrze gdzie są::)
Jedynie u mnie to trochę chyba jeszcze za wcześnie by się rozpakować.
Ja też czekam z niecierpliwością na kolejne cudy narodziń :kiss:
Misia to super że tak szybko dochodzisz do siebie, w domku będzie jeszcze lepiej. Ja też bardzo się niecierpliwiłam więc wiem co czujesz:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353150 przez KAMI
Katiuszka czuje się zaproszona :)

fajnie byłoby się spotkać ale znając życie nierealne :( nawet dziewczyny z Wawy się nieraz nie potrafiły zebrać a co dopiero my wszystkie :) ale byłoby super !!!!!

ja to rzeczywiście albo do Wrocka albo do Częstochowy z Poziomką mam najbliżej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu - 12 lata 6 dni temu #353162 przez beadka7
Ahh ten tata :)



Dobrej nocki brzuszki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #353168 przez KAMI
świetne :) minka jak u Sherlocka :)

ja się waham co robić....dzisiaj mój mężuś sam kładł wykładzinę w pokoju maleństwa, w którym są jednocześnie nasze szafy z ubraniami... poszedł na zasłużone piwko a ja mam swoje ciuchy rozłożone na łóżku w sypialni i cholernie nie chce mi się ich układać :( :angry:

chyba się położę na kanapie i odłożę to do jutra :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl