BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 9 miesiąc temu #21715 przez kakasia20
rasowa :)))2 msc ma:))) ja 21 lipca ide znow na wizyte

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21717 przez kakasia20
marcia.1984 nie pytaj tylko sie przylaczaj i pisz co tam u ciebie:))))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21718 przez Martynka__89
Też kiedyś miałam owczarka niemieckiego tylko długo włosego ;)

Nie mogę się już doczekac wizyty ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21735 przez Emme
Chciałam się Wam trochę pożalić. Od 2 dni pobolewa mnie brzuch, raz mocniej, raz słabiej, bardziej przy jakimś ruchu, głównie na dole brzucha. Może dzidzia się niefortunnie ułożyła. Może to z powodu jutrzejszego egzaminu...- ciężko stwierdzić. Dzwoniłam do lekarza i chciałam przy okazji zapytać, ale jest na szkoleniu i ma wyłączony tel. Ehhh, wybaczcie, ale chciałam się trochę wyżalić. Mam nadzieje, że od niedzieli będę miała już wakacje i nie będę się przejmowała szkołą i ewentualna pierwszą poprawką w życiu :) i skupię się na samych przyjemnościach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21752 przez kakasia20
spokojnie dzidzia sie obraca pewnie ma tam glowke noge i uciska cie :)))ale to mija

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21815 przez violi27
Hej dziewczynki chciałam się pochwalić :laugh:
wczoraj poczułam pierwsze ruchy mojego maleństwa w prawdzie bardzo delikatne ale czułam falujące motylki :lol: świetne uczucie,już nie mogę się doczekać pożądanego kopniaka i miałyście racje bo brzusio rośnie teraz z dnia na dzień :blink: pozdrawiam


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21824 przez paulina2209
Emme trzymamy kciuki za twój egzamin!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21847 przez Emme
Dziękuję bardzo. Na pewno pomogły :)
Znalazłam się w tej szczęśliwej 40% grupie, która od dziś maja wakacje :)

Jeszcze chwile przed egzaminem miałyśmy stłuczkę, gościu w Was wjechał. Więc atmosfera była jeszcze bardziej napięta. Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21887 przez paulina2209
to całe szczęście!!
gratuluje wakacji teraz to już możesz całkowicie wsłuchać się w swoje ciało i dziecko.

a czego się uczysz jak można zapytać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21903 przez Emme
Na pierwszym stopniu skończyłam pedagogikę opiekuńczą osób dorosłych (andragogika), teraz zmieniłam specjalność na doradztwo zawodowe i personalne. Jeszcze tylko rok i mam nadzieje, że na jakiś czas będę mogła zakończyć edukację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21944 przez paulina2209
jak się czujecie mamusie. połowa za nami ja nie wierzę jak to szybko minęło! a teraz minie jeszcze szybciej :laugh:
ja czuję się teraz najlepiej z tych miesięcy co minęły. zaczynam powoli myśleć o zakupach, wyglądzie pokoiku itp. już chyba czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21954 przez marcia.1984
witam:-)
ja potwierdzam, teraz też już lepiej się czuje i zaczynam odczuwać te przyjemniejsze strony bycia w ciąży :)
przez pierwsze 4 miesiące miałam mdłości całodniowe,wymiotowałam rano,popołudniu i wieczorem.Czułam się okropnie, nie miałam na nic siły, do tego moja ciąża była zagrożona i jeszcze do tej pory biorę duphaston na podtrzymanie.
Ale teraz jest już duuuużo lepiej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21957 przez marcia.1984
paulinko ja już też mysle o zakupach, oglądam łóżeczka, pościel, wózki...:)
oglądam to a z drugiej strony się boje bo niektórzy mówią mi że to za wczesnie, żeby nie zapeszyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #21984 przez Martynka__89
Marcia ja tez się troche boję wcześniej kupowac, bo boje sie że ... :( nie chcę dokańczac. Ale tylko z tego powodu boje sie a nie ze tak nie wypada. Tylko z drugiej strony kupujac wszystko na ostatnie chwile to z kad wziasc tzle pieniedzy :( ja juz powoli kupuje ciuszki. W sierpniu kupujemy lozeczko przynajmniej takie mam zamiary, wozek nie wiem kiedy ale jeszcze przed porodem.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #22054 przez violi27
Dziewczyny nie wolno wam się stresować na pewno wszystkie szczęśliwie się doczekamy naszych zdrowych pociech jak już tak daleko dotarłyśmy,bo przyznam ze dla mnie ta droga nie była przyjemna biorąc pod uwagę minione miesiące to była straszna męka dla mnie,mdłości, wymioty rano,popołudniem i wieczorem, ;) samopoczucie do bani,brak ochoty na cokolwiek, do tego masakryczne bóle głowy eh byłam tak zdesperowana aż w pewnym momencie żałowałam tej ciąży.A teraz myślę sobie jak mogły mi takie rzeczy w ogolę do głowy przyjść.Teraz dolegliwości już minęły i ten miesiąc jest również dla mnie najlepszym,w końcu mogę się cieszyć tym długo wyczekiwanym szczęściem jakie nas spotkało.Również powolutku szykuje wyprawkę,ciuszki co miesiąc coś,łóżeczko też planuje zakupić w sierpniu a z wózkiem to jeszcze poczekamy bo musimy uzbierać trochę kasiurki na niego i cały czas się rozglądam za innymi drobiazgami dla mojego milusińskiego bo obawiam się ze później w ostatniej chwili będę miała za dużo na głowie.
Pozdrawiam :woohoo:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl