BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 10 miesiąc temu #20700 przez kakasia20
hee basik pomylilo mi sie :) sorki basik ale ja pochodze z slaska i gadam gwara a mowic sie ucze 3 lata juz.wiec wybacz

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20706 przez kakasia20
ajjj dzis siedzialam na pufie (taborecie ) i jak kichlam 2 razy to az mnie pod brzusze zabolało..... ale juz nie boli .....:)))) a maly mala kopie cwiczy szaleje w brzuszku mi:)))) teaz bede jesc wodzionke:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20719 przez paulina2209
ja się może dowiem w poniedziałek co mnie tak kopie. mam nadzieje, że nie będzie znów wstydliwe.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6650

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20736 przez paulina2209
a tak z ciekawości to z jakich miast jesteście? może z wrocławia tak jak ja

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6650

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20764 przez Emme
ja też w poniedziałek idę do lekarza z nadzieją, że się dowiem Któż to taki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20816 przez kakasia20
ja z okolic slaska gonego rybnika .. moje miasto to rydułtowy :))) niezle nas zalało wtedy jak powodz byla:( ale jest ok remont pelna para i przepowadzilam sie na gorne patie by nie zalało mnie potem:)to okolice raciborza slask gorno dolny tak:)pozdrawiam:))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20948 przez violi27
witam i pozdrawiam wszystkie listopadówki :) jak samopoczucie?





[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20951 przez Emme
No i się nie dowiedziałam :(
Następną wizytę mam 19 lipca. Musze jutro jakieś dodatkowe badanie zrobić, bo mam za dużo limfocytów zdaje się. Poza tym jest ok. Poczytałam na różnych wątkach, że dziewczyny biorą/brały różne witaminy, więc spytałam czy też mam coś brać. Lekarz powiedział, że moje wyniki świadczą o tym, że ich ilość z pożywienia wystarcza. Mogę brać do woli wit c, bo jej nadmiar wydalę, ale nadmiar witamin rozpuszczalnych w tłuszczach odkłada się w mózgu dziecka, i później dzieci te mają nadpobudliwość, a nawet ADHD (nadmiar też szkodzi). Może Wam się ta wiedza przyda (ja byłam tym zaskoczona)

A jak Wasze wizyty? I nie tylko?

Ja mam takiego lenia, że najchętniej nic bym nie robiła, ale w przyszłą sobotę czeka mnie ostatni egzamin więc trzeba się zmobilizować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20961 przez Gosia
kakasia20 Hej to mieszkamy blisko siebie :) Jestem z Radlina :) W którym szpitalu będziesz rodziła? Bo ja się właśnie zastanawiam między Rydułtowami a Raciborzem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20964 przez kakasia20
paulina2209
paula tez mam na 9 11 termin ale ruchy mialam 16 .06 wiec moze bedzie 2 tyg predzej:))))

Gosia radlin powiadosz:)))) hee fajnie w koncu se pogodom z kims:)))) ja w rydułtowach bede rodzila we wrzesniu sie zapytam co tam potrzeba zabrac ze soba i dla malego:) goska a powiedz mi masz juz cos kupione dla malenstwa czy ja tylko tak pokupuje ciagle cos:))? ja zakupilam ubranka juz body i takie tam ....ciuszki:))) sypialnie odremontowalam juz i pokuj teraz lozeczko jeszcze bede kupowac i wózek gleboki niebieski taki:))) w srode sie mam dowiedziec kto mnie tam kopie :)))) ja ruchy poczulam przed 5 msc a dokladnie 4 msc i 3 tydz ciazy te mocniejsze:))) ale nie wazne co sie tam kryje wazne zeby zdrowe bylo :))) ja do ginekolog chodze do nzozu do gin.pani jondeko w rydultowach w zlobku:)kolo kopalni a ty goska??? co tam u ciebie jak ty tam ciaze przechodzisz i wogole??? pozdrawiam goska na kiedy masz termin???

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20965 przez Gosia
No ja mam termin na 23 sierpnia, więc już nie dużo mi zostało :) Mam już kupione ciuszki, pieluszki, butelki, pościel, łóżeczko, ręcznik kąpielowy no i te najpotrzebniejsze rzezcy do porodu. Ale Ty masz jeszcze czas z tymi zakupami. Choć muszę Ci powiedzieć, że ciuszki to ja też kupowałam od samego początku co miesiąc coś no i trochę się tego nazpierało.
Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie super. Nic mi nie dolegało ani nie dolega. Poza tym że coraz ciężej. Szczerze mówiąc to myślałam, że będę gruba jak dynia a tu niespodzianka jest całkiem normalnie. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21075 przez paulina2209
Emme ja też się nie dowiedziałam tylko jakieś przypuszczenie, że może dziewczynka. następną wizytę mam tak jak ty i w 3d więc może więcej zobaczę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6650

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21076 przez Emme
A jak Kobitki Wasze brzuszki? rosną? mój niespecjalnie :) Jest lekko zaokrąglony, ale nie widać, że to zaokrąglenie ciążowe :)
Z wagą też nic się nie zmieniło. Przytyłam 0,6 kg, no ale u lekarza ważę się w butach i innym osprzęcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21077 przez paulina2209
ja mam, taki zgrabny brzuszek ciążowy. przytyłam już 5 kilo ale figura na razie bez zmian.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6650

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21090 przez Martynka__89
OOooo witam ślązaczki :) ja jestem z Tarnowskich Gór ^^ na ostatniej wizycie (10.06.) wyszło na USG że zostanę mamą Paulina :) kopnięcia pierwsze poczułam między 19/20 tyg. teraz jestem w 23 i malutka harcuje :) lubię wtedy leżec miec odkryty brzuch i spogladac na "tańczący" brzuch. Mój mąż pracuje od poniedziałku do piątku od 7 do 15 w tych godzinach niestety jestem sama ale jego pierwszą czynnością jest odsłonięcie pocałowanie brzuszka i obowiązkowo pomasowanie ^^ taki rytuał słodkie ^^ a co do przelicznika tygodni na miesiące to stosuje ten
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX

chociarz ja zawsze opowiadam o mojej ciąży w tygodniach to jednak nie wszyscy potrafią sobie skojarzyc z miesiącem. Nie moge się już doczekac następnej wizyty (12.07) wtedy ginekolog mi powie może potwierdzi że córka albo zobaczy małego ptaszka :)
na początku ciąży ważyłam 52 kg teraz ważę 56 kg. więc na + jest 4 brzuszek już mam okrągły, biodra poszły w boki, pupa stała się taka plaska. Nigdzie indziej nie przytyłam no jeszcze piersi mi urosły i stały się zupełnie inne brodawki również.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl