BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 10 miesiąc temu #19273 przez sara125
ja nie mialam problemow z cera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19502 przez sunaja21
czesc dziewczyny :) ja co prawda mam termin na 6 grudnia ale kto wie jak to sie potoczy i może maleństwo bedzie chciało zawitać wczesniej!dlatego przyłączam sie również do waszego postu mamuś listopadowych :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19533 przez gimikis
Hej. J termin porodu mam na 20 listopada. Czekam z niecierpliwością na pierwsze ruchy. Niby odczuwam od wczoraj jakby "burczenie w brzuchu" ale nie jestem pewna czy to na pewno wygibaski mojego dzidziolka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19537 przez Emme
Ja też się zastanawiam czy przypadkiem nie czułam już ruchów. Choć podobno to trochę zbyt wcześnie. Termin mam na 24 więc może faktycznie czujemy już pierwsze ruchy. Ja czuję głównie takie jakby pękające bąbelki, właściwie nie wiem do czego przyrównać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19539 przez gimikis
No właśnie rożnie to kobiety odczuwają. Ale pielęgniarka kazała mi mieć na uwadze bo czasami czuć wcześniej czasami później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19554 przez Emme
no to może trzeba uznać ze czujemy :)
wczoraj jak czułam to "coś", spojrzałam na brzuch i zobaczyłam taka małą wypukłość w tym miejscu przez chwilę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19556 przez gimikis
Ach ja już nie mogę się doczekać takich odczuwalnych na 100 % ruchów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19592 przez frostie
hahhah, teraz nie możesz się doczekać kiedy poczujesz pierwsze ruchy a później będziesz mówić, żeby zabrało swoją nóżkę z twojego żebra albo , żeby się przesunęło , bo siedzi Ci na pęcherzu :blink:





http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6518

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19594 przez frostie
a tak w ogóle to się przedstawię
Mam na imię Anna jestem w 18 tygodniu ciąży i już moje maleństwo zaczyna się kręcić.
A termin- moje drogie - mam na 6 listopada.
Witam i pozdrawiam wszystkie Listopadowe Mamusie.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6518

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19675 przez kakasia20
witaj:))))))))) ja mam uciski tzn czuje nieraz jak maly lezy na prawej stronie brzuszka lub lewej przez jakis czas albo z rana jak mam brzuszek twardy nieco to tez czuje te uciski...; nio i te burczenie po jedzeniu i przed... calkiem inne niz z glodu burczenie:)))):) serdecznie was pozdrawiam i wasze malenstwa:))::)*.. moze juz wiecie co bedziecie miec???? czy synek czy corka??? ja 23.06 sie dowiem:))))....tez macie apetyt straszny??? ja bym mogla dniami ciagle jesc pomidory na chlebku z ogorkiem:)))) albo te truskawki mniam:)))),,,,,,,,,,,, ja juz powoli sobie zakupuje ubranka na rozm 54 do 60 ... ale takie zielone biale zeby pasowaly dla dziewczynki lub synka:))) zreszta chlopczyk tez fajnie wyglada w zolltym czy czerwonym:))))
ale mialam sen 5 dzien po porodzie juz w domku z dzidzia .ubralam dzidzie chlopczyka w czerwony dresik z kapturkiem ktory mial uszka i maluszek tak uroczo wyglondal wtulony w przyszlego meza mirka... ..taki cudny sen mialam:))) az wstac sie nie chcialo tylko snuc sny i snic....:))) :) :kiss: :kiss: ..................

20 czerwca beda zareczyny:))))) a w sierpniu cywilny bierzemy:))) pochwale sie:))) :lol: :) a cio tam u was :???

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19707 przez Emme
ja co do płci to zżera mnie ciekawość. od początku myślę o fasolce jak o chłopcu, choć większość uważa, że będzie dziewczynka. Mnie to bez różnicy, choć chciałabym wiedzieć. Ubranek jeszcze nie kupiłam, ale za to moja mama już odrobinę się postarała. Co prawda są to ubranka z lumpeksu, ale z metkami (cena to całe 80 gr za szt :)). A gdyby nawet były używane to nie mam nic przeciwko :)
Ciąże znoszę nad wyraz dobrze (podobno),czasem wydaję mi się że wszystko sobie uroiłam, więc czekam z niecierpliwością na każdy ciążowy syndrom - okrągły brzuszek, ruchy fasolki itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19708 przez kakasia20
tez zakupilam na wage w lumpeksie ubranka bo przeciez taniej a w dobrym dosc stanie byly wypralam je i dzidzi je wynosi i zas sie nowe kupi zeby nie marnowac kasy na te ciuszki ze sklepow az tak.... ja juz mam brzuszek:))) i te 1 oznaki ale 23 zobacze ja lub go:))) nie moge sie doczekac:))) :) :) tez ciaze zniose dobrze choc na poczatku jej do 4 msc bylo kiepsko dosc... tu infekcjja tu zas cos i zawsze cos nie tak:)) ale juz je ok:)))pozdrawiam:*

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19910 przez frostie
ja jeszcze nic nie kupuję !!!
21 listopada mam wizytę w szpitalu na Usg i mam nadzieję, że się już wyjaśni co też mój mąż zasadził w tym brzuszku ;P

i zaraz po wizycie ...hulaj duszo, piekła nie ma ....i po sklepach będę biegać ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19988 przez sara125
emme dlaczego mowisz o swoim dziecku fasolka?????? przeciez maluszczek juz wyglada jak miniaturowy czlowieczek... fasolka to moglo byc na samiutkim poczatku ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19999 przez Emme
A nie wiem :)
kiedyś tak ustawiłam i jakoś tak zostało :)
zmienię po następnej wizycie, może się dowiem czy to synek czy córeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl