BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 10 miesiąc temu #21116 przez kakasia20
hej ja tez przybralam i przybieram sobie hee ale niech mala maly rosnie sobie :)))0 jutro sie dowiem co tam mnie kopie tak:)))) i wam powiem co i jak :)))))) czuje sie swietnie jak narazie :))))moj bzuszek widac dosc:)))) ale malo jem a dzidzia rosnie:)))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21121 przez kakasia20
kobiety hee katastrofa ......mam jakies zachwianie rownowagi..........potluklam dzis 3 talerze i 2 szklanki i w ryk zdaje sobie spawe ze jestem niezdara ..........ehhhh:(((tez tak macie?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21122 przez Emme
ja na razie miałam tylko jeden napad płaczu. mój szymek stwierdził ostatnio, że nie opłaca się robić obiadów dla 2 osób, bo większość jedzenia trafia do kosza i szkoda pieniędzy, więc stanęło na tym, że będzie po pracy przywoził obiady z baru, niedaleko jego firmy. to dobre rozwiązanie, bo jestem raczej początkującą "panią domu" i niezbyt mi wychodzi gospodarność. ale po chwili "dotarło" do mnie, że do niczego się nie nadaję, nic nie potrafię, będę złą matką, bla bla bla... no i tak szlochałam przez dobrą godzinę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21150 przez kakasia20
e tam to nie prawda ja tez mieszkam sama z chlopakiem i gotuje nieraz mi nie wyjdzie ale co z tego raz lub 2 razy ci sie nie uda i potem zapamietasz bledy i obiadki wyjda same:)))) ja to jem i jem rano bulke 1 z szynka chuda a za 5 min zas cos az bede miala dosc i sie poloze lub na spacerek :)))))teraz mam tak ze wole jak chlopak mi brzucha nie dotyka czuje taki dyskonfort ze nie chce by glaskal brzuszek....ehh i juz ma wonty o to do mnie ale powiedzial ze mnie rozumi tak jak i ze spaniem bo ja spie w sypialni a on na rogowce w :woohoo: salonie bo mi sie spi samej wygodnie po 2 budza mnie jego chrapania nocami....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21154 przez basik_twins
Oooo to widze że sie wszystko poukładało :laugh: gratulacje
Bo wczesniej pisałas ze sama
pewnie sie tylko wystraszył :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21156 przez paulina2209
ja mam straszne zawroty głowy i płaczliwość dość wysoką :laugh:

co do gotowania to pamiętam ile na początku dań poszło do utylizacji. ale zasada jest taka, że jak coś zepsujesz to drugi raz będziesz pamiętać, żeby "zupę posolić tylko raz" :laugh:
ja teraz jestem w domu i z nudów pichcę obiadki jak mąż wraca z pracy to ma od razu ciepłe. a niech sobie pożyje jeszcze przez chwilę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21158 przez paulina2209
a dziewczyny jak to jest z tymi ruchami? ja poczułam w 18 tygodniu, lekarz stwierdził, że "trochę wcześnie" - czy to ma jakieś znaczenie jeżeli chodzi o termin porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21197 przez kakasia20
ja o 11 ide i tez poiem o ruchach i napisze co mi powiedzial:)))))) ja mialam te mocniejsze odczowalne 4msc i 3 tyg ciiazy.......dzis mam usg i napisze wam kto tak kopie mnie:))))
wiadomo ze dzidzia ale o plec chodzi:))))
basik nio bylam sama ojciec didzi ma nadal gdzies fakt ze jestem w ciazy itp poukladalam sobie od nowa zycie . :) jestem teaz z kims komu zalezy na mnie i dziecku:))pozdrawiam was

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21200 przez basik_twins
no to super wiesz mimo wszystko dużo facetow pragnie ojcostwa :)
Mój to już chyba ze starości :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21271 przez kakasia20
hej maly mala nie dala sie zobaczyc kto tam mnie tak kopie ale jest ok
dzidzia dosc wielka jak na moj tydz ciazy 2 tyg wieksza:)))))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21272 przez Martynka__89
Ok. 18 tyg. czułam juz jakies małe ruchy, moim zdaniem każda kobieta indywidualnie odczuwa.
A co do obiadów to Teściowa gotuje ja nie muszę, ale chętnie pomagam. Teściowie udali mi się nie ma co są bardzo mili. Ja gotuje obiady wtedy kiedy Teściowa ma na obiad cos czego nie lubię np. dziś gotuję więc zaraz muszę uciekac. Też często zdarza mi się płakac o byle co. A mała dzis w nocy dała mi popis obudziła mnie i potem już ciężko było mi zasnąc.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21284 przez Emme
nie chodzi o to, że nie umiem gotować itp, tylko jak zrobię obiad np używając do tego kukurydzy, to przecież całej puszki nie dodam,bo jadłabym kukurydzę z makaronem, a nie odwrotnie i reszta się marnuje, albo sałatkę z kapusty pekińskiej- nawet połowa najmniejszej to dla nas za dużo (więc i sałatka się marnuje i ta 2 połowa- bo cały tydzień jeśc to samo... ). chodzi raczej o takie półprodukty :) to jest ta moja niegospodarność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21327 przez Martynka__89
U nas się nic nie psuje zwierzęta zjedzą (mamy gospodarstwo, to znaczy Teściowie mają.)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21334 przez Emme
a my nie mamy nawet rybek :)
chciałabym pieska, ale raczej nie podołam obowiązkom. Został mi jeszcze rok nauki plus fakt, że nasze życie niedługo stanie na głowie. Może się zdecydujemy, jak wejdziemy w rytm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21341 przez Martynka__89
Tu na gospodarce jest pies (kundel taki typowo wiejski, ale nie jest na łańcuchu), 3 koty, gołębie, świnki (aktualnie ich nie ma ale w lipcu mają byc malutkie) no i ja mam dwa króliki ^^ tak więc jedzonko się nie marnuje. Najtrudniej jest się zdecydowac na zwierzątko potem jak się je ma to się wszystko jakoś poukłada i wchodzi w krew :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl