BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 1 miesiąc temu #75263 przez SISUNIA88
chyba dziś spróbuje... nie ma co tego odkładać...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75265 przez mariosponge
aga, właśnie tak robiłam, i rzeczywiście działało, tylko po tym tygodniu marudzenia i ślinotoku, teraz jest histeria jak go odkładam do łóżka. biorę go na chwilkę żeby się uspokoił, później znów odkładam i znów histeria się zaczyna. i tak z 10 razy. wiem, że trzeba być konsekwentną, i jak już zaczęłam, to nie wolno przestawać. ale jak tak ostatnio robiłam, mój za przeproszeniem debilny sąsiad zaczął walić po rurach, bo mu płacz dziecka przeszkadzał. po tej akcji nie pozwalam synkowi dłużej płakać, bo jeszcze do mnie pracownika socjalnego wyśli, dziad jeden. jak urodziłam, złożył na nas z mężem skargę do współdzielni, że imprezy robimy nie wiadomo jakie, że u nas tu młodzież pije, pali i jeszcze nie wiadomo co robi... popieprzyło mu się już ostatecznie w tej jego głowie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75266 przez paulina2209
Monika zasypia sama w łóżeczku ewentualnie wcześniej ją przytulam żeby się wyciszyła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75329 przez martela89
_aga86_ napisał:

Powiem Ci, ze chyba im wczesniej tym lepiej. A moze sprobuj w ten sposob: jak widzisz, ze maluszek jest juz zmeczony odkladaj Go do lozeczka odczekaj kilka minut (mow do niego spokojnym glosem, ponuc jakas piosenke, glaszcz) i jak bedzie mocno krzyczal wyjmij Go i z kazdym dniem przydluzaj o 5 minut, az wkoncu sie uda. Jesli to nic nie da to odczekaj kilka dni i sprobuj ponownie.


Ja tak robiłam,jak mała była śpiąca i na rękach marudziła to ją dołożyłam do łóżeczka i już za pierwszym razem zasnęła bez płaczu. Teraz w ciągu dnia śpi 2 razy i za każdym razem tak zasypia,trzymam ją za rączkę i nucę :)
A wieczorem to kąpiel,jedzonko i do łóżeczka zasypia w 5min :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75332 przez _aga86_
Julcia tez zasypiala w 5 minut. Czasami zdazylam wstawic wode na kawe/herbate i jak wrocilam do pokoju Julka juz spala :) Ale odkad odstawilismy smoczka zajmuje Jej to troche wiecej czasu (mimo, ze juz nie upomina sie o smoczka), ale i tak nie jest zle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75353 przez Goss_
My od początku nie usypialiśmy małej ;)
W pierwszych tygodniach zasypiała przy cycu i jak zasnęła to od razu do łóżeczka no chyba ze moj M był w pracy na 24h to niechciało mi się wstawać i spałam z nią potem jak musiałam ja niestety odstawic i przestawić na butle mała zasypiała u nas w łóżku ale już z miesiąc zasypia sama bez marudzenie w łozeczku zawsze na boczku najczesciej na prawym w dzien a na lewym w nocy, połoze ja przykryje kołderka dam smoczka i dziecko zaraz śpi jak aniołek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75356 przez alutka1011
A ja sobie tak ostatnio myślę że człowiek to jest najbardziej nieporadna istota bo taki np.cielaczek się rodzi i od razu staje na nogi a człowiek... :dry: Nie mówiąc o innych prostych czynnościach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75376 przez sunaja21
my tez uczymy małego rutyny - przewaznie zasypia przy jedzeniu ale jak nie zasnie t klade go do lozeczka i pokula sie i zasypia czasem zdarza mu sie ze nie moze zasnac i musze go wziac i przytulic!zawsze przed 20 kapiel pizamka mleczko i lozeczko :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75387 przez paulina2209
alutka1011 napisał:

A ja sobie tak ostatnio myślę że człowiek to jest najbardziej nieporadna istota bo taki np.cielaczek się rodzi i od razu staje na nogi a człowiek... :dry: Nie mówiąc o innych prostych czynnościach :laugh:


to się zgadza. najdłużej wychowywany ssak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #75411 przez mariosponge
Andrzej w dodatku zaczął podnosić główkę kiedy leży, ciągle próbuje usiąść , więc muszę go nosić albo co chwila kłaść na brzuszek, bo się wkurza i krzyczy że nie może usiąść. A każda pozycja szybko mu się nudzi. Jakiś taki z niego nerwusek się zrobił, już nie wiem co z nim robić, wszystko mu nie tak. Nie wiem w jakiej pozycji go trzymać, żeby był zadowolony.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75605 przez Emme
Tola tez podnosi główkę, ale jak nie leży całkiem płasko. od jakiś 3 tygodni robi mostki. opiera się na głowie i podnosi pupę, tak się właśnie przemieszcza. albo podnosi nogi i mini "rzuca", potrafi tak leżeć w łóżeczku nawet godzinę i tak "ćwiczyć".
Powiedzcie mi, ile razy c ciągu doby Wasze szkraby jedzą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75611 przez Groszek
Dużo ale my na cycu :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75615 przez Emme
mi Tola je 5 razy 7/8; 11/12; 14/15; 17/18; 20/21 godziny zależą od tego kiedy wstanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75623 przez sunaja21
zalezy ile tola je ??? bo jak ok 150ml to je idealnie ze 5 razy! moj Dawidek jeszcze w nocy sie budzi na jedzonko czasem raz czasem dwa i je ok 100ml wiec wychodzi 6/7 posilkow jeszcze!dlatego mysle o zageszczaniu mleka na noc i wprowadzeniu juz innych posilkow bo Dawidek za czesto pije!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #75636 przez Emme
je ok 130-135. ostatnio pielęgniarka powiedziała, żeby więcej nie dawać (jej tyle wystarcza, choć raz zjadła 180 :ohmy: )

ja też się powoli zastanawiam nad rozszerzeniem diety, ale nie wiem od czego zacząć... od kaszek czy kleików (do zagęszczenia, a późnij jako 2 śniadanie, czy może można podać normalnie, skoro jest na mleku?) czy jakiegoś warzywka, soczku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl