BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 7 miesiąc temu #190022 przez asia26
oj Moniu nie tak mialo brzmiec :blush: ja tylko chcialam powiedziec ze Oli z kolei wogole slodkiego nie lubi :) ale konczmy temat :) wolu faktycznie moze Lukaszek ma te drozdzaki albo zakazenie ukladu moczowego przy tym tez dzieci nie maja apetytu i nie tyja za bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190210 przez MoNiaaa
my po niedzieli wybieramy sie na szczepienie i szczerze mowiac mam stresa :( Julka pewnie bedzie plakala :(

Wasze dzieciaczki nie maja apetytu i nie tyja a u nas odwrotnie julka juz 11 kg wazy nie wiem czy to nie za duzo??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190213 przez asia26
Oliwia juz pozbyla sie problemu braku apetytu i zaczela przybierac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190398 przez asia26
przez ten error tak malo nas tu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190510 przez MoNiaaa
dokladnie :( strasznie pusto a szkoda :( mozliwe ze przez te problemy duzo dziewczyn zrezygnuje z forum ciekawe ile to jeszcze potrwa??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190524 przez asia26
no wlasnie ciekawe czy ktos wogole mysli o tym zeby to naprawic bo przeciez jesli radzimy sobie w inny sposob to po co??? :angry: takie mam wrazenie bo cos dlugo ta usterka trwa :angry: a tak poza tym to dziewczyny nie odchodzcie zostanmy tu i dalej dzielny sie radosciami i smutkami zwiazanymi z naszymi dzieciatkami i nie tylko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #190581 przez Gosia
Melduję się :laugh: Fakt ten error wykańcza nerwowo i też mam wrażenie, że nic z tym n ie robią :(

Maja je tylko chrupki kukurydziane i czasem jak jem loda to dam jej polizać troszkę :laugh: Jest raczej mięsożerna i woli konkrety :laugh:

Zaległości:

Tort na roczek Majki


Z mamusią "Mam już roczek"

A taka byłam malutka mniej więcej rok temu:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #190582 przez Gosiaczek31
Kubusiek zaczął chodzic samodzielnie w zeszła niedzielę :laugh: Chciałam się wcześniej pochwalić ale forum nie działało a potem jakoś brakowało czasu. Kuba jest chory, ma potworny katar i gorączkę. Prawdopodobnie to efekt szczepienia na świnkę odrę różyczkę. lekarz nas ostrzegał że może się coś takiego zdarzyć. gdybym wiedziała że Kuba tak będzie cierpiał to nie wiem czy zdecydowałabym się na szczepienie. I wcale nie dziwię się mamom, które nie chca szczepić swoich dzieci. Ja w dzieciństwie przechodziłam i świnkę i różyczkę i ospę i jakoś nic strasznego się nie stało. W każdym razie męczy się bidulek okropnie przez ten katar. Nie może spać, ma problem z oddychaniem i jedzeniem. A do tego wychodzą dwie górne 4, masakra. Jakby było mało to rozciął sobie dziś wargę. drugi raz w tym tygodniu.

Wkurza mnie już ten ciągły error. Jak tak dalej pójdzie to forum przestanie istnieć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190589 przez Gosia
Kubusiu Gratulacje!!!! Czyżby już wszystkie nasze sierpniowe dzieciaczki śmigały o własnych siłach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190591 przez Gosiaczek31
Gosia fajny torcik ;) Sama robiłaś czy zamawiałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190655 przez MoNiaaa
super ze Kubus juz chodzi gratulujemy :*:*

Gosiaczek to byla ta platna skojarzona szczepionka??to mnie nastraszylas bomy po niedzieli idziemy na szczepienie :(

Kubusiowi zyczymy szybkiego powrotu do zdrowka trzymaj sie i badz dzielny sciskamy z Juleczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

sliczny torcik i Majeczka tez piekna dziewczynka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190808 przez paulinkaaa2202
Dziewczyny na to wygląda że sierpniowe dzieciaczki wszystkie już chodzą :)
Judytka z dnia na dzień coraz lepiej sobie radzi cały dzień chodzi skąd te dzieci biorą tyle siły i energii :P

też chciałabym jej tyle mieć
Wiecie co zawsze jak wracałyśmy z Trzebnicy czy ze szczepienia czy z pobrania krwi mała zawsze dostawałam katar i ostatnio było tak samo ale nie zlatywał jej do gardła tyle takie gile leciały z noska ale chyba już przeszło na szczęście miała katar ponad tydzień czasu

Dzisiaj przespała w końcu całą noc chociaż w nocy krzyczała ale odczekałam chwilę i zasnęła. Masakra miała 2 miesiące przesypiała całe noce spała dłużej niż teraz.
A jak jest większa co chwilę się budzi i płaczę chyba zęby

To ile sierpnióweczki mają ząbków?

Judytka ma 6 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190861 przez Gosiaczek31
Monia to była bezpłatna szczepionka na świnkę odre i różyczkę. Jedno ukłucie.

Kuba ma 8 ząbków + 2 w drodze ;)

Dziewczyny chciałam się poradzić. Zastanawiam się nad kupnem rowerka dla Kuby. Nie wiem czy on nie jest jeszcze za mały a wkrótce zima i nie wiem czy to ma sens. Czy Wasze maluchy, te które mają, korzystają z nich i czy to lubią. Możecie mi jakiś doradzić ewentualnie odradzić? Bo tego jest tyle że można się pogubić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190936 przez asia26
Oliwka ma rowerek i lubi na nim jezdzic ale z racji wygody czesciej niestety uzywamy wozka przez co rowerek nie jest za mocno eksploatowany :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190940 przez iwkaa
Maja ma 9 zabkowjuz wyrosnietych wiecej nie widac narazie ale 3 wyszly jej na raz!!
Maja ma rowerek juz ponad 4 miesace i jedzi na nim czesto najczesciej z babcia bo wola rowerkiem niz wozkiem:)
my dzisiaj bylismy w zoo troche bylo radosci najbardziej z malpek i rybek!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl