BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 7 miesiąc temu #196578 przez asia26
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

dzieki Bogu nic sie nie stalo :* a jak w pracy Moniczko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #197103 przez MoNiaaa
na szczescie do tej pory jak o tym mysle to mam gesia skorke...
a w pracy OK szybko zlecialo nawet szkoda tylko ze to nie na stale liczylam ze zadzwonia zebym jeszcze w tyg przyszla ale narazie cisza ide jeszcze w ten weekend i na tym chyba bedzie koniec :( szkoda bo praca latwa tylko ze dlugo sie stoi ale kasa by sie przydala.no trudno zobaczymy co bedzie.

u nas sie tak pogoda popsula zimno ze nawet sie z domu nie chce wychodzic :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #197205 przez asia26
a to szkoda ze z ta praca tak wyszlo :( ja pracuje w budzetowce wiec spoko prace mam pewna i umowe na stale :D bylam dzis na lumpku i kupilam Oliwce komplet czapka szali rekawiczki nowe ometkowane z george za 15 zl i calkiem nowa ometkowana bluze tez z georga za 14 zl jeszcze spodnie bluze i bluzke wszystko sliczne i wogole nie zniszczone :) a za pare zloty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198867 przez MoNiaaa
no dokladnie w lumpku mozna rozne super rzeczy kupic na grosze i prawie nie zniscone :) ja znalazlam nowa prace tylko ciulowe godz pracy a;le sprobuje chociaz troche bno od 6 rano sie pracuje do 20 albo po pol dnia zobaczymy ale strasznie sie boje :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199214 przez Gosia
Hej dziewczyny!
Trochę długo mnie tu nie było, ale jak widzę do poczytania mam niewiele :(
U nas wszystko w porządku. Po powrocie z wakacji Maja miała kaszelek dość brzydki, ale oskrzela i płuca czyste, więc to poprostu przez zmianę klimatu. Mamy kolejne ząbki :laugh: Ta ropka i opuchnięcie w buzi to było właśnie to! Tylne ząbki.

Monia trzymam kciukasy za nową pracę!!! Pewnie będzie to praca na zmiany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199409 przez MoNiaaa
jejq dziewczyny mam takiego dola;/;/
jak nie pracowalam to nie raz slyszalam komentarze delikatmne ze moze bym sie wybrala do pracy a teraz jak znalazlam to moja tesciowa zaczela komentowac ze taka praca to do dupy ze po co wogole isc ze za malo placa itp a co najgorsze to sie okazalo ze ona mi z Julka nie zostanie a na nia liczylam bo moja mama za pol miesiaca jedzie za granice i nie mam nikogo innego ;/;/;/ jutro ide sie o zlobek pytac ale podobno ciezko o miejsca i bede wtedy chyba m,usiala zrezygnowac!!!!! na nikogo nier moge liczyc i wszystko co ja robie to jest zle mam juz dosc i sama nie wiem co ja mam robic ????? tez teraz nie moge zrezygnowac i do poki moja mama jest to zostane zeby chociaz mieli kogo znalesc na moje miejsce ale tez czuje sie ze to jest hamskie dopiero co dostalam prace i juz musze zrezygnowac...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199600 przez iwkaa
a co to za praca monia??? wiedzisz tesciowa jak z bajki:) fajnie jest stac tak z boku i kims kierowac ale jak przyjdzie do pomocy to nie ma nikogo ona juz wie co to znaczy siedziec i bawic dziecko wiec wie z czego sie wymigac jaks to moze sie po uklada masz 1.5 miesiaca wiec do tego czasu moze jeszcze zmieni zdanie
Ja od poniedzialku sie urolpuje przez najblizsze 4tyg:) ale nauka sie zaczela masakra Maja mi nie pozwala na nic tylko chce siedziec ze mna i sie wyglupiac i do tego tak balagani ze nie nadazam sprzatac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199857 przez Gosia
Monia weź jej to powiedz, że najpierw miała pretensje, że nie pracujesz a jak teraz znalazłaś sobie pracę to znów jej coś nie pasuje! Jak jej tego wyraźnie nie powiesz to chyba nie zrozumie. To chyba taki typ co?

Iwka to urlopuj się i za dużo się nie ucz! Odpoczywaj :laugh: :laugh: :laugh:
Moja Maja też by tylko ma kolanach siedziała u mamusi i sprzątanie mam nonstop tak rozrabia. :(
Ale tak śmiesznie teraz się zachowuje hehe śmieszna jej w ogóle tak super zaczyna gadać, że czasem się uśmiejemy z mężem do łez. :laugh:

A jutro idziemy na roczek do córeczki mojej siostry. Mój mąż jest chrzestnym i kombinowaliśmy co by na prezent dać zamiast kasiorki i wiecie co wymyśliłam: wykupiłam jej sesję roczkową u fotografa z portretem i albumem. Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #199879 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczyny w końcu weszłam ale sie wkurzyłam. Jestem na innym laptopie tam miałam zapamiętane hasło i wypadło mi z głowy wpisałam swój e-mail przysłali mi jakiś kod skopiowałam i nieprawidłowy co za organizacja strony. Ale w końcu zgadłam hasło ale trochę mi to zajęło...

Gosiu dla mnie super pomysł i na pewno się spodoba taka sesja jest na całe życie :) sama bym chciała dostać taki prezent wydaję mi się że strzał w dziesiątkę

Monia tak to już jest Mama nie pracuję siedzi w domu z dzieckiem to źle chcę iść do pracy też źle ludziom nie dogodzisz. Tak jak mojemu M wcześniej się umawialiśmy że mała skończy rok i pójdę do pracy. ALe w tym momencie to niemożliwe. Jak się kłócimy to cały czas mi wypomina że miałam iść do pracy, że wymyślam wymówki że pracy nie szukam a ja tłumaczę jak do ściany jak mam szukać pracy i do niej iść jak nie mam z kim zostawić Judyty żłobki prywatne są za drogie a ten muł nie rozumie...

U nas w środę w Lidlu byłą wyprzedaż artykułów przemysłowych co im pozostawało. Wiecie jakie fajne rzeczy pokupowałam Judycie spodnie dresowe, jeansy po 2zł, dwie pary skarpetek, rajstopki po 2zł, bluzy, polarki za 5zł, szlafrok na któy polowałam za 7zł itp obkupiłam moje dziecko i jestem zadowolona :)
Mojemy też kupiłam skarpetki, t-shirt, takie polówki za 5zł :)
Oczywiście jak zawsze nic sobie nie kupiłam :P

My walczymy od jakiegoś czasu z biegunką trwała 4-5 dni przeszło minęły 3 dni i znowu to samo ale już lepiej na szczęście nie wiem skąd się to wzięło byłam u lekarza też nic konkretnego nie powiedziała może od zębów, może jakiś wirus, bakteria itp

Buziaki dla wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199933 przez iwkaa
Gosia swietny pomysl!!! duzo was to kosztowalo??? tez bym chiala dla majki taka sesje tylko czekam az podrosnie troszke
ja ostatnio kupilam w ikei rame na zdjecia z gotowa wkladka na 15 zdjec i zrobilam zdjecia od narodzin do teraz z kazdego miesaca wlocznie ze chrztem swietami i roczkim super to wyszlo zrobie fotke to wrzuce wam pokazac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199938 przez iwkaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200036 przez paulinkaaa2202
Iwka super sprawa z tą ramką :)
a tak z ciekawości ile dałaś za tą ramkę?
szkoda że ikea jest tak daleko od nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200100 przez iwkaa
70 lub 80zl nie pamietam dokladnie bo kilka rzeczy wtedy kupowalismy ja tez mam daleko do tego sklepu bo ponad 200km ale przy okazji tam bylismy kurcze kupilam dla Majki bez rekawnik na allegro i okazalo sie ze jest za maly masakra!! rozmiar 86 pisze a ja jej nawet zasunac nie moge oszustwo jakies!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200229 przez MoNiaaa
super pomysl z ta sesja!!! oj jak ja bym byla zachwycona z takiego prezentu :) ale u nad drogie strasznie sa takie sesje a wy ile daliscie jesli mozna zapytac??

ja wlasnie zalatwiam zlobek musze tylko pieczatki z pracy zalatwic ze oboje pracujemy i moze sie uda niby nie ma miejsc ale dyrektorka powiedziala ze jak szybko zloze to cos pomyslimy :) oby sie udalo narazie na miesiac bede miec umowe wiec zobacze jak to bedzie wygladalo.

wczoraj wieczorem Julka jakis strasznych bolesci brzuszka dostala taks ie strasznie przestraszylam bo ona plakala przerazliwie i tak moco mnie za szyje trzymala ale na szczescie po espumisanie jej przeszlo praktycznie od razu uff

iwka super ramka a jakies wielkosci zdjecia??10x15 czy mniejsze?

teraz jakis zakrecony czas mam bo w tesco jeszce w ten weekend bede pracowac na tych slodyczach co wam pisalam (chcialam zrezygnowaC a mnie teraz strasza ze bede kare placic choc umowy nie podpisalam wiec juz pojde) i jesczze sie dostalam do komisji na wybory i jeszcze jakies spotkania sa i tak wszystko na arz sie dzieje jak nie bylo pracy to nie bylo a jak jest to w kilku miejscach na raz...super bo kasa wpadnie ale malo teraz z Julka spedzam czasu a z mezem to juz wogole prawie sie nie bede widziec :((( nie dosc ze jest tylko w weekend to teraz ja bede pracowac co 2 weekend nie wiem jak sobie poradze i boje sie tego bo juz strasznie tesknie,,,:(:(:(:(:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200401 przez Gosia
Mogłam zamówić taką sesję za dowolną kwotę już od 100zł. ale wybrałam taki pakiet za 200zł. który zawiera:
1.Sesja
2.Album z 12 pozycjami
3.Portret 30x40 czy jakoś tak
4.Wszystkie zdjęcia z sesji na CD
5.Dojazd do domu klienta jeśli ktoś chce taką sesję mieć w domku

Kurcze Paulinko Ty to masz szczęście na takie super okazje! Też jakbym kiedyś trafiła to obkupię małą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl