BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu #304676 przez gaabrysia
o rety jaka już duża kobitka, śliczna! a co u mamy ? - jak się czuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304791 przez gusiag
marigra napisał:


Gusiag- kochaniutka informuj nas co u Ciebie, jak sie czujesz jak maleństwo

czesc dziewczynki, byl dzis moj lekarz i powiedzial praktycznie to samo, ze to max 3 tygodnie i cesarka. Za oknem mam snieg a jak bede stad wychodzic mam nadzieje juz z mala to chyba wiosne na dworze poczuje..
Moj maz przychodzi codziennie ale tak tesknie za nim i za domem ze czasem uronie lezke jak ode mnie wychodzi..
Dobrze ze mam net w komorce to wiem co u was.
Ciesze sie ze zrobilam pranie i prasowanie ubranek, bo teraz nie mialby kto tego zrobic a tak beda gotowe jak wyjdziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304833 przez georgette102
ależ ta Zosia szybko rośnie, fajnie móc obserwować jej postępy na bieżąco :)

gusiag współczuję Ci kochana, bo wiem jak to jest w szpitalu a tym bardziej, gdy w perspektywie kilka tygodni... a widzisz, ja też wcześniej robiłam zakupy i pranie, bo nigdy nie wiadomo, a tak to głowa spokojna

gaabrysia o wzrok się nie martw, bo czytałam, że to normalne, że w ciąży się pogarsza a później wraca do normy - a na razie oglądaj filmy z lektorem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304872 przez gaabrysia
Gusiag dobrze,że wszystko przygotowałaś.. my pewnie też za jakieś 3 tyg zaczniemy się "sypać" po kolei ..
Ja osobiście nigdy nie byłam w szpitalu.. i nie wiem jak ten poród przeżyję, więc łącze się z Tobą w bólu ;( ale z drugiej strony niedługo będziecie w domku a warto się poświęcać i robić wszystko dla zdrowia swojego dziecka. trzy mamy za was kciuki , a Ty się tam dzielnie trzymaj.

georgette102 o filmach z napisami mogę tylko pomarzyć ;) i też mam nadzieje, na poprawe po porodzie..

o jakiego mam leniaaaaaaaa .... mocyyyy przybywaj ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304876 przez mariola2041
no duża już się zrobiła...16 zaraz walnie jej miesiąc;p
a u mamy dobrze...nie narzekam jak na razie...
tylko blizna daje się we znaki;p
ale jest oki
może nie długo przeniosą ją do łóżeczka takiego innego to wtedy będę mogła ją przebierać i karmić butelką...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304931 przez aliah85
Hej dziewczyny.
Zosia jaka już duża:) rośnie jak na drożdżach;)
Ja dzisiaj wypakowałam łóżeczko i teraz stoi już przygotowane, na razie jeszcze bez pościeli,ale na to jeszcze czas. Dziś znów dokuczają mi bóle brzucha i pleców:( najgorzej jak chodzę bo jak siadam to trochę przechodzi, ale i tak większość dnia czuje się tak jakbym miała okres dostać.. Wiecie,może to śmiesznie,ale pomimo tego,że to moja trzecia ciąża to zupełnie inaczej to wszystko odczuwam.. Przy pierwszej pewnego pięknego dnia, w 39 tyg odeszły mi wody i po ok 30min zaczęły się skurcze, w drugiej równo w wyznaczony termin dostałam najpierw skurczy,a wody odeszły mi dopiero przy samym porodzie, a teraz już któryś dzień męczą mnie bóle pleców i brzucha i utrudniają mi normalne funkcjonowanie..:( Do tego wszystkiego dzieciaki chore i cały dzień w łóżku więc wiecznie biegam od jednego do drugiego.. eh kiepski dzisiaj mam dzień..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304975 przez gusiag
Powiem wam jeszcze ze 3 razy dziennie chodze na ktg na pietro gdzie sa porody i sie naslucham krzykow i jekow itp ale co najwazniejsze juz widzialam kilka razy dzieciatka swiezo po urodzeniu jak je waza i mierza.. W tej mazi jeszcze zanim zanosza pokazac tatusiowi.. Piekny widok. A dzis, moze zle to okresle ale widzialam swiezo narodzonego czarnoskorego bobasa! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304979 przez emma
witajcie! :lol:
ja juz po robocie, na razie leniuchuje na kanapie, ale niedlugo musze sie zebrac i posprzatac, bo jutro odkladana wizyta tesciow, musze ogarnac, bo tesciowa potrafi wparowac i powiedziec: te okna, to chyba dawno nie byly myte! ;) na fakt, ale spokojnie, okien nie bede myla (6. pietro kamienicy ;)). ale ciesze sie bardzo, ze wreszcie wyczekany weekend, ze nie musze dzisiaj isc spac o 22 i wstawac jutro o 6! w poniedzialek ostatni dzien do pracy, potem ostatnia wizyta u lekarza i laba! :D trzymajcie kciuki, bo beda sprawdzac, czy dzidzia sie odwrocila... co prawda uslyszalam dzis w pracy, ze "mam brzuch bardzo nisko" ;), ale na moj gust to jest, jak bylo...
mowicie, ze posypiemy sie za 3 tygodnie? fajnie to mi wyjdzie akurat w terminie! :D najdziwniejsze, ze wlasnie nie wiemy, kiedy to bedzie. pozostaje pelne napiecia oczekiwanie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304989 przez gaabrysia
gusiag to mniej wiecej wiesz co Cie czeka.. ;)

ja to się boję ,że przeczekam moment... bo teraz tez mnie lekko ciągnie brzucho jak stoje.

Emma ściągnęłam Cie myślami chyba ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304993 przez emma
chyba tak, gabi! :lol: :) nie martw sie, na pewno nie przeczekasz, jak ci wody odejda ;). moj maz juz teraz codziennie pyta, czy rozscielamy na lozku podklady na wszelki wypadek ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305007 przez gaabrysia
w sumie masz racje, ale coraz częściej słysze o przebijaniu lub pękaniu już przy porodzie..

ale skurcze chyba nie dadzą się w końcu nie zauważyć na pewno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305038 przez marigra
no emma -- alleluja ja już myślałam o tobie, gdzie ty się podziewasz:) ale rozumiem, praca i praca, ale myślałam, ze ty juz od poniedziałku sie byczysz:)no ale to w sumie tylko jeszcze jeden dzien, dasz rDE

GUSIAG- sama byłam w szpitalu wiec wiem jak to jest, ale dasz rade, malenstwo najwazniejsze, a za 3 tygodnie bedziesz już tulić w ramionach swoje szczescie i zapomnisz o tych wszystkich problemach

aliah - jak widać każda ciąża jednak jest inna, nawet u tej samej osoby, ty jestes przykladem, ale uwazaj na siebie i nie przemeczaj sie, moze popros kogos o pomoc przy dzieciakach

gaabrysia - tez sie boje, ze nie wyczuje momentu, ale podobno tego nie da sie przegapic, instynkt na pewno u nas zadziała, zobaczymy.... i ja tez mam dzisiaj lenia - musiałam sobie zrobic drzemke w ciagu dnia, a znow mi sie chce spac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305087 przez gaabrysia
ja mam podobnie , cały dzień bym spała.. a w nocy znowu będę spacerować.

byłam własnie w sklepie zbieralam się od rana -tatuś w pracy ;( i muszę pow, że wkurzają mnie panie, sasiedzi.. i te teksty "to Ty jeszcze nie urodziłaś.." jeszcze niedawno ok 5 mc nikt nic nie widział, a teraz kogo nie spotkam to taka sama rozmowa. chyba zrobie zapasy i się zabarykaduje do póki nie urodze ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305699 przez mariola2041
hejka ja mam dobre wieści Zosia została przeniesiona do innego łóżeczka juz nie jest w inkubator ku tylko w takim podgrzewanym łóżeczko...już nie długo zabiorę ja do domu...tak się cieszę;p

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305717 przez gusiag
Mariola super wiadomosci :)

a ja jestem zalamana, sasiadka z lozka obok chrapala tak ze korki w uszach i poduszka na glowie nie byly w stanie stlumic tego potwornego halasu. Jestem przerazona ze przede mna wszystki noce takie.. ;( plakac sie chce az. Jak ja to wytrzymam tyle czasu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl