BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 4 miesiąc temu #254664 przez emma
georgette, trzymam kciuki, zebys szybko wrocila i zeby wszystko bylo ok, no jasne, ze bedziemy tesknic! :D
tez mialam dzis przygode ze szpitalem. podczas badania lekarskiego zaczelam troche krwawic, doktor strasznie sie przejela i wypisala mi zwolnienie na caly miesiac i skierowanie do szpitala. w szpitalu wybadano mnie na wszystkie strony, trwalo to ze dwie godziny, ale na szczescie lekarz stwierdzi, ze bylo to krwawienie kontaktowe po badaniu, ze wszystko jest w porzadku i ze w zwiazku z tym, ze moja praca nie jest bardzo ciezka, a ja czuje sie dobrze, nie musze isc na to zwolnienie. powiem wam, ze czuje sie fajnie i ze absolutnie nie mam na to zwolnienie ochoty. jedna twierdzi, zebym szla, ten mowi, ze nie musze, bo wszystko ok, no i jestem troche w kropce, nie wiem, co mam robic. podpowiedzcie! poszlybyscie na to zwolnienie na moim miejscu czy nie?!?

nie pamietam, ktora z was pisala o skurczach, ale dzisiaj dokladnie wypytalam o nie lekarza, bo kilka tez mi sie zdarzylo. wazna uwaga: nie wolno masowac brzucha, bo to pobudza macice do skurczu - powiem wam, ze juz wiele razy sie powstrzymywalam przed pomasowaniem, to ponoc moze byc niebezpieczne, wiec lepiej nie masujmy.
jesli skurczom nie towarzyszy silny bol i nie pojawiaja sie one czesto (do 10 razy dziennie), to nic niepokojacego, po prostu macica cwiczy sobie przed porodem. ale jesli boli albo trzyma cie czesto i dlugo, trzeba sie zglosic do lekarza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254665 przez marigra
georgette102 napisał:

pakuję się... do szpitala :(
mam nadzieję, że będziecie za mną tęsknić tak jak ja za Wami
wszystko opiszę po powrocie, buziaki



ojej co sie stało????coś nagle, trzymam kciuki, zeby to nie bylo nic powaznego....wracaj do nas jak najszybciej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255048 przez ewelina.zak.1991
Miejmy nadzieję,że nic poważnego.

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255220 przez marigra
ale tutaj u nas dzisiaj cisza... pewnie wiekszosc mamusiek zapracowanych, a pozostale odpoczywaja:)

ja dzisiaj robiłam porzadki w szufladach, co by maluszek mial swoje miejsce, a tak sie przy tym zmachalam..... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #255243 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255248 przez Paula91
georgette102 -już za Tobą tęsknimy mam nadzieje że to nic poważnego i że szybko do nas wrócisz.
ja dzisiaj robiłam porzadki w szufladach, co by maluszek mial swoje miejsce, a tak sie przy tym zmachalam.....
Oj wyobrażam sobie :)

A u mnie już rozpoczęły się świąteczne porządki,ale staram się nie przemęczać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255250 przez Paula91
asiula2134 -ja w takich sytuacjach pochłaniam ogromne ilości cytryny.I powinno się pić dużo płynów.Wiec polecam herbatkę z miodem i cytryną i w miarę możliwości jak najczęściej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255395 przez emma
jesli w gardle drapie to miod raczej niewskazany, bedzie podrazniac bardziej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255406 przez marigra
ja również jak byłam przeziebiona piłam herbatke z miodem, ale fakt nie bolało mnie gardlo, bo jak pisze emma miód tylko pogarsza stan gardła, podobno mozna brac wit. C ale ja nic nie brałam tylko domowymi spospbami sie leczylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #255410 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #255487 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255588 przez michalinka1986
Witam :) i od razu serdecznie gratuluję :) ja również termin mam na marzec :) a dokładnie to 30 marca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #255634 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255637 przez gaabrysia
Witamy nową mamuśkę u nas ;)
Rozgość się :D
Asiula to dziwne, ja bym ciagle spałaaaa a już napewno leżała ale lenistwo coraz bliżej, a Ty Emma skusiłaś się na odpoczynek ? ja bym się na Twoim miejscu nawet nie zastanawiała :D więc bierz i odpoczywaj ile się da!

ja wczoraj byłam na wizycie,wszystko ok - niewiem czy jeszcze jakieś usg bedzie? dziś na pobraniu..jutro z wynikami znowu na wizyte . jak co miesiąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255663 przez ewelina.zak.1991
Witamy nową mamę w naszych skromnych progach:)

Tak piszecie o tym przeziębieniu,że i mnie dopadło właśnie;/ aaaaaaaa trochę źle się czuję ale jakoś muszę przetrwać. U nas spadło trochę śniegu, muszę się rozejrzeć za cieplejszymi butami na zimę ale jak na razie wyleguję się w łóżku, może po południu będę miała więcej siły to się wybiorę.

Oczywiście jak zwykle ja z pytaniem:) bo wczoraj miałam takie krwawienie z dziąsła,że normalnie jak krwotok... pół godziny nie mogłam zatamować krwi... miałam już tak kilka razy ale było to chwilowe krwawienie...ale wczoraj...masakra miała któraś z Was tak?

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl