BezpiecznaCiaza112023

Reakcje i przemiany mężczyzn w tatusiów

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9345 przez Katarzyna
Jak Wasi partnerzy zareagowali na wieść o tym, że będą tatusiami?

Temat zrodził się z tego, że dzisiaj czytałam o przemianach mężczyzn w tatusiów. Nawet napisałam na ten temat notkę na blogu:
blog.zapytajpolozna.pl/ojcostwo/ciaza-bl...w-drodze-do-ojcostwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9346 przez martela89
Mój mężuś bardzo się cieszył :) wszystkim się chwalił :) Był ze mną u ginekologa i było widać,że jest dumny. Szaleje ze mną na zakupach dla dzidzi,chodzi oglądać wózki i łóżeczka... :) Fajnie patrzeć jak się cieszy po takich długich staraniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9348 przez iwonan12
Mój mąż też się ucieszył był ze mną na każdym USG a jak się dowiedział że będzie syn chciał iść na drugie USG by się upewnić :laugh: Zawsze mogę na nim polegać jeśli chodzi o małego sam go przewinie (nawet jak kupę zrobi)wykąpie jest moją podporą



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9350 przez Madzia89862
moj natomiast nie mogl uwierzyc:)ponad pol roku sie staralismy i nagle szok:)-udalo sie.jezeli mogl byl ze mna na usg choc nie zawsze praca mu na to pozwalala.przy porodzie bardzo chcial byc lecz akurat byl w delegacji i nie zdazyl na czas przyjechac jak nazlosc gdy do nas jechal do szpitala zabraklo mu paliwa nigdzie stacji i na stopa przyjechal do domu i wzial drugi samochod i przyjechal gdy nas wwozili na sale po porodzie.od tamtej pory nie opuszcza nas.co prawda pracuje od rana do pozna czesto mial delegacje ale robil wszystko by pracowac jak najblizej nas.teraz co prawda wyjechal na 3 miesiace za granice:(jest mi bardzo smutno i przykro.nasz synek tez juz zachowuje sie inaczej bo czuje ze taty nie ma:(ale moge sie pochwalic ze moj maz od samego poczatku nie bal sie przebierac,ubierac i kapac:)wozek to mi czasem wyrywal:)kiedys byl szalonym chlopakiem.duzo spotkan ze znajomymi rozne wypady od kiedy dowiedzial sie ze zostanie tata-stonowal sie i stal sie bardziej odpowiedzialny i czuly.widac ze my sie dla niego tylko liczymy:)jestem z niego bardzo dumna i uwazam ze sprawdza sie w roli ojca w 100%.wiem ze nas kocha i cieszy sie ze stanowimy pelna rodzine:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9351 przez basik_twins
Mój od zawsze był tatuśkowaty także nie mam z tym problemu.
Bardziej panikuje czasem niz ja i się wymądrza np. nie kucaj, nie schylaj sie tak brzuch gnieciesz! itp.... ale to nic :lol:

albo np zawsze mówi jak mi zrobisz coś z dziećmi będziesz bita i kopana, wzłaszcza na poczatku ciąży jak jeszcze śnieg był i slizgo, masz uwarzać żeby się nie przewrucić (najlepiej iść tiptopami) bo jak nie, bedziesz bita i kopana po całym ciele ;)

Cóż.... prawdziwy tata - dzieci najważniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9355 przez Madzia89862
basik wsumie u mni bylo tak samo:nie rob tego,tamtego tez nie a ja nie moglam usiedziec w miejscu i tak robilam swoje:)ale to kochane jak sie tak troszczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9359 przez basik_twins
No.... :) cudowne

Będe za tym tęsknić... :( nie ma co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9365 przez Madzia89862
teraz dwojka troche odczekac i nastepne:)stan powroci a tesknota zostanie zaspokojona :)ale tak powaznie mslicie ze na tej dwojce spoczna wasze poczynania?kiedy masz kolejne usg bo ciekawa jestem czy to chlopcy jednak czy dziewczynki w 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9374 przez basik_twins
w przyszły czwartek :)
Trzecie bedzie napewno tylko wiem że może nawet po 3 latach
dwójka dzieci w tym samym wieku może być gorąco
a może nie...

zobaczymy ale napewno predzej czy poźniej ja mam 23 lata wiec spoko loko :lol:

Musze już uciekać bo Szymon zazdrosny o forum:

"Cały dzień siedziałąś i jeszcze piszesz zamiast ze mna czas spędzić nic miłości do mnie nie masz zabije sie, ide sie utopić" :lol: hehehe

lece
do juterka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9386 przez _aga86_
U mnie to bylo tak- jak tylko dowiedzielismy sie o ciazy na dlugi czas stracilam narzeczonego z oczu- po rozmowie z mama poszlam Go szukac i co sie okazalo.. Obdzwanial juz rodzinepoinformowal sasiadow i znajomych :woohoo: Smiesznie bylo. Na kazde uSG chodzilismy razem:) Nie ma dla niego rzeczy niemozliwych- przyznam, e na poczatku nie mogl sie przemoc, zeby przewinac pampersa z kupka :woohoo: Ale z czasem sie oswoil i teraz nie ma problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9391 przez ilona
mój mężuś na początku nikomu nie chciał mówić żeby nie zapeszyć :) a że dowiedziałam się zę jestem w ciąży chyba w 6 tygodniu wiec na wizycie u lekarza zrobiono mi USG i zapytał mnie lekarz czy jest mąż bo można go zawołać i przyszedł. Pokochał. i od dziś każde USG jest z mężem a później jeszcze po kilka razy płytkę z nagraniem ogląda i pokazuje mamom jak przyjadą.
Jak na razie się spisuje. i Też mam cała listę zakazów, nakazów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9393 przez ilona
No i jak dowiedział się że syn to wykonał telefon do najbliższych jeszcze pod gabinetem lekarza. :) i na każdym kolejnym USG pada pytanie:"jest pan pewien że syn" :)

wiec zapytałam kiedyś czy jakby była córcia to by nie był zadowolony to powiedział że byłby jak najbardziej ale chce mieć pewność że to syn i nie dać się zaskoczyć na porodówce. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9394 przez _aga86_
he he... my tez za kazdym razem pytalismy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9422 przez sara125
a z moim to bylo tak ze oboje bylismy w szoku jak test zrobilam(wpadka).

pozniej jak sie oswoilismy ze bedziemy rodzicami to bylo znosnie. alejak lekarz twierdzil ze corka bedzie to maz przestal sie interesowac nie chcial brac udzialu wprzygotowaniach. a jak w 35 tyg lekarz stwierdzil ze syn bedzie to nagle zaczal sie interesowac... przykro mi bylo i bedzie ze tak sie zachowywal:(wychodzi na to ze jakby byla corka to by jej nie kochal.

teraz jest znosnie mimo z jak dam mu malego zajmie sie z nim 15 min o odklada na mate.i tylko go kapie jak go wkoncu zmusilam.a teraz nic dziwnego ze grzes go nie lubi i woli mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9445 przez basik_twins
Oj Saruniu nie łam się maleńka

Dieciaczek w ogień za Tobą pujdzie

Wiem że żadne słowo Cie raczej nie pocieszy al synuś to nie pogadasz że dodaje sił, co.... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl