BezpiecznaCiaza112023

PCOS...a bezplodnosc...sposoby leczenia...

9 lata 4 tygodni temu #974041 przez pietrucha5
Czasami lepiej jest odpuścić - naprawdę ;) Lilijka uzbrój się w cierpliwość i pij ten inofem. Ja też słyszałam o nim dużo dobrego więc jeśli będziesz go pić regularnie to może naprawdę ci pomóc. Nie poddawaj się to najgorsze co można zrobić Nie mysl za dużo najlepiej by było gdybys skupiła się na sobie. Idź na basen, do SPA albo na jakiś kurs. Żyj pełnią życia i kontynuuj leczenie. Zobaczysz, że się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #974072 przez pietrucha5
A co to jest to clo? Ja zaczęłam miesiąc temu leczenie z inofemem i póki co się trzymam. Piję go regularnie dwa razy dziennie. Poza tym łykam euthyrox 175 na tarczycę i walczę z nadwaga. U nas starania trwają ponad 3 lata ale wiem że są pary, które starają się dłużej i im się udaje dlatego nie tracę nadziei

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974386 przez Milalila
Z tego co gdzieś czytałam to clo to są jakieś tabletki które stymulują owulacje i niby z powodzeniem uda się przy nich nieraz zajść ale jak ja kiedyś pytałam swojego poprzedniego lekarza o taką metodę to powiedział że to jest bardzo silna hormonoterapia i tego się nie bierze jak witaminy z tym trzeba bardzo ostrożnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #978253 przez luska90
Nigdy nie słyszałam o tych tabletkach... Będę musiała o nie zapytać mojego lekarza. Póki co kazał mi kupić inofem i pić dwa razy dziennie przez co najmniej trzy miesiące. Jestem ciekawa czy to coś da. Staramy się z mężem o dziecko ponad rok i nic:( Wszystko przez moje pco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #979225 przez Milalila
A spytaj swojego lekarza o takie tabletki jak Metformax500 też je brałam one są podobno na obniżenie cukru dla cukrzyków ale poprawiają także prace jajników ja je brałam ponad miesiąc zanim zaszłam w ciąże i podejrzewam że też dzięki nim właśnie się też udało też mam pco i też ponad rok się starałam zanim zaszłam. Poczytaj o tych tabletkach na internecie jest bardzo dużo dziewczyn którym dzięki tym tabletkom się udało. A co najważniejsze nie są to hormony :) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981090 przez kokosowa
Rzeczywiście pijąc chociażby Inofem trzeba się uzbroić w cierpliwość bo na każdego każdy lek inaczej działa.
Dobrze jest po prostu szukać sobie pozytywnych aspektów działania, ale one też nie wystąpią po dwóch dniach. Na wszystko trzeba czasu.
A widziałyście, że teraz inofem jest w większym opakowaniu? Bardziej się opłaca bo kosztuje około 70zł miesięczna kuracja, jak się pije dwa razy dziennie saszetkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982723 przez pietrucha5
Zapytam o te tabletki lekarza. Póki co piję ten inofem, jeszcze miesiąc bo kuracja musi trwać trzy miesiące. Już czuję się lepiej i mam nadzieję, ze wyniki będą o wiele lepsze niż ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989662 przez lilijka90
Jak się sprawdza inofem? Ja piję już trzy miechy i czuję się o niebo lepiej. Jutro jadę na badania hormonów. Jestem ciekawa co tam wyjdzie. O dzidzie nadal się staramy ale jakoś tak bez stresu, na luzie. Wiem, że się uda. Już bliżej niż dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007213 przez carollka12
Dziewczyny i jak? Inofem wam coś pomógł? Zaczęłam pić go jakiś miesiąc temu i czekam na poprawę samopoczucia itd. Lekarz mi go kazał pić tak jak piszecie dwa razy dziennie. Jestem ciekawa jaki będzie efekt :) Staramy się o dziecko ponad dwa lata. Niby mam dobre wyniki, mąż też ale coś jednak jest nie tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009608 przez Zofia
Z uwagą przeczytalam wasze wypowiedzi :) O tym suplemencie Inofem usłyszałam od swojego lekarza. Od roku staramy sie o dziecko ale w związku z moją chorobą jest to utrudnione. Mam PCOS - jestem pod stałą kontrolą lekarską. Inofem z tego co wiem reguluje poziom hormonów . Tylko trzeba dość długo czekać na efekty pijąc 2 saszetki dziennie. Nieważne :) Poczekam..No i kwasu foliowego juz nie będę brać bo w Inofenie jest i kwas foliowy i inozytol. I na pewno kupie to wieksze opakowanie o którym przeczytałam wyżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020313 przez Dosiaa
To prawda PCOS to paskudna choroba wiele kobiet tą diagnozą się załamuje bo wiedzą, że zajście w ciąże przy tej chorobie jest bardzo trudne. Jednak warto nie łamać się i wierzyć w to, że się uda. W staraniu o dziecko warto brać suplementy takiej jak Inofem one mogą nam nieco pomóc w staraniach się o dzidziusia bo regulują naszą gospodarkę hormonalną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034107 przez falea
ja jestem pod stałą opieką lekarzy w klinice niepłodności, nie moge urodzić bo niestety i ja mam PCOS...jestem na etapie robienia wszystkich dokładnych badań więc zobaczymy co mi dalej zaproponują, jestem dobrej myśli bo moja koleżanka miała to samo i zaszła w ciążę - też dzięki leczeniu w klinice, dzisiaj jest szczęśliwą mamą i  ma 3 letnie dziecko więc i ja liczę na te szczęście :)
Podziękowania: sabinaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034373 przez sabinaa
Aż mnie zaintrygowałaś falea tą kliniką:) Z mężem staramy sięod ponad roku i nic, PCOS wykryto u mnie kilka miesięcy temu… Myślałam że ‘jakoś’ damy radę, kilka razy nawet myślałam że jestem w ciąży ale brak miesiączki był spowodowany przez PCOS:( Troszeczkę podupadłam psychicznie przez tą dolegliwość i właśnie zastanawiam się nad wizytą w klinice. Wkońcu pragnę mieć dzidziusia!!! Mam jedno pytanie w jakiej klinice leczyła się twoja znajoma - falea? Dobrze byłoby takie coś wiedzieć :P Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034396 przez WiolkaKlaman
sabinaa- nie dołuj się. Dużo kobiet z PCOS zachodzi w ciążę. Trzeba tylko być dobrej myśli. Niestety nie pomogę Ci z kliniką, ale jak pozostałe dziewczyny- trzymam mocno kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035117 przez Judyta4
Faktycznie cierpliwość jest tutaj kluczowa, najlepiej jest mieć plan i go powoli realizować, skupić się na celu, nie panikować. Jeśli pijesz inofem, to daj mu szansę, te minimum 3 miesiace i dokładnie sobie notuj, czy coś się zmienia, czy też nie. A potem wyciągnij wnioski, czy kontynuujesz, czy zmieniasz kurację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl