BezpiecznaCiaza112023

PCOS...a bezplodnosc...sposoby leczenia...

7 lata 10 miesiąc temu #1036269 przez Mecia
Dziewczyny a znacie taki suplement jak Ovarin? Koleżanka stosuje według ulotki, ale ma po nim nudności i bóle brzucha, nie wiem czy brać czy nie. Macie podobne doświadczenia? Poradzcie coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038762 przez zuzka
Zwykle po Ovarinie kobiety nie czują się dobrze, głównie wynika to z zawartości wit z grupy B a tu zaczynają się kłopoty zwłaszcza w przypadku zaburzonej pracy jelit czy związane z przyjmowaniem innych leków. Może zastanów sie nad Inofem'em? Lekarze polecają ten suplement diety jako wspomaganie przy PCOS, ale i innych dolegliwościach. Poczytaj sobie na stronie Inofem.pl ostatnie badania kliniczne - ja jestem za, mimo, że konkurencja zarzuca wiele Inofemowi (pewnie z racji tego, że jest zwyczajnie lepszy, tańszy i skuteczniejszy?).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038821 przez Janka
Ja stosowałam ale tak jak napisałaś nie działa. O tyle, że nie działa co strasznie słabo się po tym czułam.

Kogo raz żmija ukąsiła, ten ucieka na widok sznura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047308 przez olge
no niestety i ja sobie nie potrafię poradzić z emocjami, staramy się rok i nic z tego nie ma, cos jest nie tak na pewno ale do kliniki nie mam jakos odwagi isc. Chyba wciąż się oszukuję ze bez kliniki można się obejść . dziewczyny co robic?:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048997 przez Matylda22
olge, chyba po mału jesteś na dobrej drodze, bo sama przyznałaś, że oszukujesz się przed sobą, że obejdzie się bez kliniki ;) powiem Ci tak, im szybciej dopuścisz do siebie tą myśl, że pomoc specjalistów będzie potrzebna, tym lepiej, bo dzięki temu będziesz mogła szybciej cieszyc się swoją małą pociechą :) Warto przeprowadzić szczegółowe badania, żeby wykryć problem i móc z nim walczyć. Ja z mężem również długo sie starałam o dziecko, kidy wydawało nam się, że już się udało, poroniłam. To był dla nas bodziec żeby udać się do kliniki, w której okazało się, że mam problemy genetyczne. Dzięki temu, że klinika stosuje metodę NGS, można było przeprowadzić specjalistyczne badanie zarodków i ograniczyć ryzyko kolejnego poronienia. Dlatego kochana zamiast zwlekać i czekać warto po prostu działać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050789 przez fellge
no ok i od razu wykryją te problemy genetyczne? Kurcze a gdzie można zrobić takie badania? Nie słyszałam o nich nigdzie…

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052259 przez Matylda22
fellge, ja leczę się w klinice Invicta, dlatego z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić. Tam własnie przeprowadzaja takie badnia. Oni się w tym specjalizują i mają szeroką ofertę, dlatego poczytaj sobie w internecie troche na ten temat, wejdz do nich na strone www i zobaczysz co i jak. A powiedz z jakim problemem się borykasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052568 przez Myszata
Ja tez mam PCOS mam jedno dziecko(2latka) po porodzie zaczeły sie problemy...przepukliny w kregosłupie,zapalenie szpiku,toczen polekowy, dodatnie wyniki ANA1 ANA 2/3, Wynik na EBV 200 , zrobiłam badania na MTHFR wyszła mi mutacja dwoch genów problem z homocysteina jestem juz prawie rok na zwolnieniu chorobowym bo nie daje rady pracować powiekszona tarczyca,Astma ja nie wiem gdzie mam sie udać...Od wakacji zaczynaja mi sie dziać dziwne rzeczy jak bym zaczeła przechodzić menopauze uderzenia goraca po chwili zimno zlana potem jestem serce bije jak oszalałe miesiaczki mam wywoływane luteina podjezykową moze mi cos poradzicie gdzie bym mogła z tym wszystkim isc bo ja juz nie mam siły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054639 przez DariaMa
Matylda22 jak długo się leczysz? Jesteś na początku drogi, czy możesz coś więcej powiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055875 przez Matylda22
DariaMa, lecze się w klinice Invicta i udałam się do nich po tym jak z mezem staralismy się dlugi czas o dziecko a keidy się wydawalo, ze się udalo to poronilam. Genrealnie poki co miałam przeprowadzane badania i licze na to, że jestesmy na dobrej dordze! A powiedz z czym Ty się borykasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062428 przez Domii1983
Grunt to nie tracić nadziei.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066953 przez ksenia28
Dziewczyny z PCOS trzeba przestrzegać odpowiedniej diety, to pomaga uregulować gospodarkę hormonalną, w tym artykule ovarin.pl/dietetyk-radzi/ można znaleźć przydatne informacje, ja dzięki niemu złagodziłam skutki tego zespołu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066968 przez Tygrysica88
Myszata to ja bo mi tamto forum nie działało i załozyłam nowe....ja przy PCOS musiałam wykluczyć gluten,laktoze,cukier biore metylowany kwas foliowy no i mam diete od dietetyka no i sie udało jestem w 2 ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070355 przez Anna1234
Chcialam tutaj zaznaczyć, ze jest to dość rozpowszechnione schorzenie. I wiele kobiet nie wie nawet , że na to choruje i pomimo to zachodzi w ciążę.
Przed staraniami dobrze jest zainwestować w odpowiednią suplementację. Polecam inofem : inofem.pl/

Zawiera w sobie dwa bardzo ważne składniki. Mianowicie mio inozytol, który jest substancją aktywną oraz wspomaga regulację hormonalną jak również kwas foliowy.

Zadowolona pani

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 3 dni temu - 3 miesiąc 3 dni temu #1080813 przez Miria
Dziewczyny na początku chciałam zakładać nowy temat. Ale raczej nie ma sensu skoro taki temat na forum już jest. Mianowicie chcialam dopytać się o suplementacje przy staraniach o dziecko przy zespole policystycznych jajników. Nie mam tak do konca zdiagnozowanego, ale już kilku lekarzy mi wspomniało że podejrzewa u mnie tę dolegliwość. Szczególnie, zę mam bardzo rzadkie miesiączki.
Czy możęcie równiez polecić ginekologa w Rzeszowie? Zastanawiałam się nad zapisaniem się tutaj ginekolog-rzeszow.pl/

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl