- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
a mama dlaczego ma byc nie zadowolona z twojej ciazy ? Toz to sama radosc i szczęście jest
julka sukienka jak najbardziej odpowiednia na slub
zdjecia plenerowe sliczne, a te drugie najbardziej mi sie podoba
dziewczyny ale wy wszystkie macie sliczne i zgrabne brzusie
Kto prosil o deszcz ? Chętnie podesle wam troche z Irlandii
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Agni kupiłam właśnie ten o którym wspomnialas
Ula maliny nie maja wyjścia, muszą się pojawić
Moofka
Ada nie poradze, bo się nie znam. Może w zoo w Twoim mieście cos poradzą?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Dopijam miętówkę i zwijam się do miasta do babci, po moje wyniki do przychodni i na świeże owoce na targggg
julka ta kiecka jest bardzo ładna, ja bym w niej poszła
ulka pluszaki nie pieluchy
meli ja tu dwie krechy widzę
moofka nie ciesz się moje cyce pewnie pięknie opadną po karmieniu
Miłego dnia !
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
Meli czekamy na teścik z dzisiejszego poranka
Ada jak się dziś miewasz? Lepiej trochę?
Ula właśnie chyba Zuzia mu nie dała popalić
Moof Zosia wygląda świetnie w tym ubranka. Mała Gwiazda
Asia a jak Twoje samopoczucie po tabsach?
Ciekawe jak Gwiazdka w szpitalu?
Agni, Ann i Aggi jak tam Wasze szkrabiki? Julka, Ferr i Mesy a jak u Was?
O kim zapomniałam?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Julka - ja bym poszla w tej kiecce
Mesy - na której stronie o Gosi sie cos dowiem bo juz tam nie ogarniam
Zdjecia wszystkie śliczne a Julka ślubne masz boskie
Testowo sie zrobilo - trzymam kciuki Za malinki
Moof Zosia modnisia :*
Aggi - kciałas to masz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
ale sie slodko zrobilo, dziewczynki jak malowane
ej marycha z m jak milosc by sie plakac nauczyla
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Asia K śliczna córeczka a jaka silna
ewelinda83 a bo że nie ma pieniędzy, bo remont i tak dalej będzie gadane. a mi właśnie o to chodziło żeby urodzić przed przeprowadzka. narazie nic nie będę mówić chyba ze się domyśli. a jeszcze o kolejna ciąży się dowiedziałam żony kuzyna ona ma termin na styczeń jest 6 tygodniu czy 5 mama mówiła
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Asia - Asiulka też słodka
Meli - w połowie lipca dopiero?
Ada- jak tam z tymi ptaszkami? ja kiedyś też znalazłam małego wróbelka, matka po niego już nie wróciła, może wypadł gdzieś z gniazda. Wsadziliśmy go to pudełka, podgrzewaliśmy lampką, żeby miał ciepło i zdaje się jakaś pipetą karmiliśmy, ale niestety nocy nie przeżył
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Meli silna sila babka i klopsik bo wazy juz 4770
Tak tak o Jureczka mi chodzi bo mysle o niej caly czas
Agni - za 2 tygodnie
Meli - kreseczki są
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
PORTO
a tak w ogóle to dzień dobry
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











