- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Asia a mi się zdawało że mała Asia to ma ze 3 tygodnie max a ona już 1,5 miecha
Porto musiała być przesiadka do spacerówki bo w gondoli bunt był że za mało widać
dziękujemy z Zośką za pochwały
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
widziałyście to. wpadłam na to przeglądając tematy www.zapytajpolozna.pl/forum/starania-o-d...9-jajow%C4%85#889965
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Meli ja tez to widzialam ....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
no a kombinezon też mi się bardzo podoba i pasuje do blondu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Sama bym taki chciala...nawet wczoraj podobny znalazlam I bym kupila ale...no wszystkie w rozmiarze uniwersalnym
Asia <3 no cudny cukiereczek
Agni Petunia bedzie tez sliczna zobaczysz
Mój Kuba to moze byc Rudy bo ja czarna Kregiel swinski Blondy wiec no nie ma ze podrzucony taki Pomaranczowol
Kto idzie na plaze? Bo bym poszla póki troche cienia jest jeszcze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Julia śliczne plenerowe zdjęcia
Moof Zośka boska
Ada i co z wróbelkami, mama wróciła?
Gwiazdka czekamy tu na ciebie.
Coś wczoraj nie mogłam się z telefonu zalogować.
Meli, Ada, Asiaa, Pinezka, Monique jak u was?
Asia Asieńka taka urocza, mały kudłaczek jak moja Martucha po urodzeniu
Meli a betę będziesz robić żeby zobaczyć czy przyrasta? Czy cierpliwie czekasz do połowy lipca?
Ferri my wczoraj wieczorem byliśmy na plaży po 18tej dopiero, cudnie było
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Porto dziekuję że pytasz ale po dzisiejszej nocy jeszcze gorzej się czuje
Meli o kurczę dopiero za miesiąc wizyta? Długo strasznie no ale jak go nie będzie to trzeba czekać. Może faktycznie skocz na bete bedziesz spokojniejsza
Monique, Ann wczoraj wieczorem zajrzałam jeszcze i juz tych wróbelków nie było, później z okna widziałam jak takie malutkie uczyły się latać może to były one.
Asia K malutka cały tatuś
A ja dziś pół nocy nie spałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Moof radosna Zosieńka tak pięknie się uśmiecha
Ewa daj trochę deszczyku a my Ci słoneczko podeślemy
Asiaa plan jest dobry teraz przystąp do realizacji
Aggi jeszcze dziś się z tego śmieję
Porto to jest nadzieja że Zuzia szybko będzie miała rodzeństwo
Agni już za 2 tygodnie ?
Meli a jakie leki dostałaś ? już wiem dla siebie i męża i dobrze
Asia K śliczna Asiunia
Ada dobrze że wszystko dobrze się skończyło z wróbelkami i twoje bóle też przeszły
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
Ulka u nas szpital taki see- tzn z zewnątrz nic ciekawego a środek powoli odnawiają....... niektóre sale odmalowane, ze zdjęciami dzieciaczków, nowymi szafkami... a w innych jeszcze PRL ale personel nadrabia na szczęście
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Edit: właśnie sprawdziłam po raz setny i jest kasa. Ale kufa tak ciężarną stresować, no! Oni nie wiedzą, że zaraz ze stresu urodzę.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Ulka narazie nie bedę nic mówić o ciąży chyba że dolegliwości mnie wydają bo mi się już mdłości zaczęły
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











