BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890186 przez ulka1983

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Majka w Słupcy też nowe szafeczki aż przyjemnie patrzeć i łóżka bardzo wygodne :)

Meli każdy organizm reaguje inaczej ale może córeczka już daje o sobie znać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890193 przez ann-sunshine
Ula, no właśnie wcześniej raczej była dzień przed niż dzień po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890198 przez ulka1983
ciekawe jak to będzie wyglądało u mnie B) póki co na tą wypłatę zapracowałam to dziś dostanę ale za miesiąc zobaczymy bo firma mała i szefowa ten miesiąc musiałaby zapłacić :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890200 przez monique1983
Ann - dzięki, że pytasz, ale u mnie też tak średniawo, wczoraj głowa mi dokuczała i było mi niedobrze, a dzisiaj jak się schyliłam i wstałam to w głowie mi się strasznie zakręciło. Pewnie leki i upały wszystko do kupy tak na mnie działa. Do tego od 2 dni się nie wysypiam bo muszę na siku 2 razy w nocy wstawać, nie wiem czy tyle teraz piję przez te upały, wkurza mnie to wstawanie.

Ada - nie mogę się doczekać tego Twojego testowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890204 przez Asiaa
Porto nie zauważyłam jakiejś różnicy jak brałam te wcześniejsze tab ;)

Asia K Twoja córcia jest aż taka drobna czy to tylko takie wrażenie z fotki? :)

Meli najważniejsze że krechy są :) Udanej rocznicy :)
Nieźle dziewczyna se wykombinowała by dorobić

Agni 2 tyg powiadasz? :woohoo: zleciało :D To Gosia musi się sprężyć bo przecież miejscówka Poli na nią czeka :)

Ferri taka prawda że rozmiar uniwersalny wcale taki nie jest, tylko na wieszaki jest w sam raz :S

Ann dzisiejszy test jeszcze przede mną więc zobaczymy ;) Super, że jednak kasa na koncie jest, szkoda iż musiałaś nastresować się przy tym

Ada to się namęczyłaś bidulko :dry:

Ula ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890205 przez Anabelle
Meli w sumie to dobrze że dopiero za miesiąc wizyta. Teraz tylko można luteinę czy duphaston brać a jak nic się nie bedzie działo to gin zbyt wiele nie powie póki ciąża nie bedzie starsza. Koleżanka teraz tydzień temu dowiedziała się że jest w 4 miesiacu ciazy i w sumie troche jej zazdroszcze. Zbyt wczesne rozpoznanie ciazy to dla mnie straszne nerwy bo nie wiadomo czy jest czy nie, czy jest dobrze czy jest źle...
Czekam więc na lipcową wizytę i niech będzie pomyślna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890212 przez ewelinda83
meli kasa będzie i na drugie, mama się ucieszy zobaczysz ;)

ula podoba mi się ta pogodowa zamiana :)
Ja lecę do Pl w sierpniu i mam nadzieje ze załapiemy się na lato :)
Gon te szpaki ;)

A u mnie raczej znowu się nie udało :( wszystko wskazuje na przyjście @... Twarz mi wysypalo, apetyt mam wilczy, cycki bolą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890216 przez monique1983
Ewelinda - a kiedy @ powinna przyjść, który masz d.c.?

Meli - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890225 przez ulka1983
Meli no właśnie zapatrzone jesteśmy w Twoje testy że zapomniałyśmy o rocznicy :laugh: wszystkiego najlepszego :kiss: :kiss:

Anabell łał to nieźle zakręcone że w 4 miesiącu się dopiero dowiedziała :woohoo: ja byłabym chyba w szoku idę do lekarza a on mówi jest pani w 4 miesiącu ciąży :woohoo:

Ewa łatwo powiedzieć :P już sobie odpuściłam Natalka czasami mi parę przyniesie to zjem ale mało dojrzałe ;) może w sierpniu też będzie ładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890239 przez Ada2424
Dziewczyny daje sobie juz spokój z testami owu w tym cyklu. Chyba nie ma sensu dalej testować bo zobaczcie. Zaczęłam testować od 5 dc zaraz po @ przez pierwsze dwa dni wychodziła jedna kreska później do 15 dc wychodziła jedna mocna i druga bladziutka ledwo dostrzegalna, w 16dc miałam ta drugą kreske najmocniejsza wtedy co Wam ten test wstawiałam i co miałam te wszystkie objawy na owu, 17 dc i 18 dc test wyszedł taki sam jak 16 dc a później ta druga kreska znów była taka bladziutka jak na początku testowania i od wczoraj wychodzi już tylko jedna kreska, a dziś mam 31 dc. Jak myślicie testować dalej czy dać sobie spokój? Jak do tej pory malin nie było to chyba juz nie będzie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890254 przez monique1983
Ada- ja już bym dała spokój, szkoda testów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890268 przez ulka1983
Ada odpuść już sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890271 przez meli1990
Dziękuje za życzenia. ja jakby nie ta infekcja to bym jeszcze nie szła do lekarza. a do lipca wytrzymam. przynajmniej będzie już coś widać. a co do becikowego to czego mam się nie upomnieć o potwierdzenie ciąży jak kasa nam się przyda i to na pewno

Ada daj se spokój już z testami owu. w piątek zrób test ciążowy. i mi się wydaję że ty owulację miałaś wtedy własnie co te krechy były najmocniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890273 przez ferritka
Ada przeczytaj raz Vo napisalas, bo odpowiedzialas sobie na Pytanie. Skoro mialas druga kreske 16dc a potem byla bladsza no to cos jest na rzeczy. Nie sugeruj sie tez tym ze jedna ma maliny jak markerem a druga slabsze. Mi nigdy nie wyszly takie maliny malowane czy na testach owu czy ciazowych :blush:

A I nie bierzaco tak smiertelnie Powaznie testowania, testy maja byc podpowiedzia wskazowka ze w dany dzien cyklu cos sie dzieje B) ja to nie wiem ale jak testowalam owu testami to nie mialam takiej spiny ze musza byc maliny bo swiat sie skonczy.
Juz wiec nie testuj, nastepny cykl zacznij sprawdzac ok 13 dc I zobaczysz czy 16 znowu jest cos na rzeczy :)
Luz blus I bzykanko :evil:
A ktory Ty teraz cykl po anty jestes? Pierwszy drugi? Wiec spokojnie bankowo wszystko gra I bucze skoro cos na tescie sie pojawia B)

Ann Ty to na zawal zejdziesz :kiss:

Paczcie, zjadlam arbuza I mam bule :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890275 przez majka1987gnoWlkp
Ada odstaw i spokojnie czekaj :)
Meli wszystkiego naj naj - miłości przede wszystkim :)
Ann nie tylko Ty tak masz- moja mama w tym miesiącu też cała w nerwach i zrobili jej tak jak Tobie- może księgowa się urlopuje albo coś.......
dziewczyny pytanie do mam około 2 letnich dzieci- moja nie może usnąć w tą tem - ma jeszcze dżemkę w dzień i jest straszna!!! normalnie nie daje rady :/ jak jej pomóć??
a na obiad dziś gzik z pyrami- pozdrowienia z Wielkopolski.... :*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl