BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #916892 przez moofka
Pinezka śliczny mały człowieczek :kiss:

ja mam szarego woza i jestem zadowolona :) Zośka to raczej nie je w wózku, bo jak dostanie chrupka czy ciastko to jest masakra i wstyd gdzieś iść dalej ;)

mesy a wrześniówki już się zaczęły rozpakowywać?

gwiazdka czy żartowała czy nie to olej laske, ja to nawet nie pamiętam połowy rzeczy co robiłam podczas porodu a już na pewno nie jest to czas żeby myśleć o wstydzie.... Ty jesteś najważniejsza i se możesz kląć, krzyczeć i inne takie. możesz nawet chłopa biczować - słyszałam taką historię od położnej B)

nooo spacerówka baby jogger u nas wybrana w wersji city mini, w weekend jedziemy zamówić :cheer:

julka to kiedy mnie odwiedzisz? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916893 przez zoi
Julka, wlasnie dzis po raz pierwszy tez mi sie udalo wysluchac tetno stetoskopem :laugh: Tak mnie zainspirowalas. Ale nie zawsze mi sie udaje znalezc... a Tobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916894 przez Asia K
Gwiazdka - nieprzejmuj sie babą - moze jej akurat na dyżuze nie bedzie , a jesli nawet to Moof ma racje - w czasie porodu mozesz mówic i robic co chcesz

Gosia - tak mi przykro to słyszec , ale ty jestes silna babka i dasz rade , a tymczasem łapaj buziole :*

Isska - cudo masz - uwielbiam takie zdjecia

Dziekuje dziewczynkom za kolejne komplementy :)

Cos jeszcze kcialam , ale zapomnialam
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916901 przez ulka1983
Aggi u nas jest młoda położna i dała mi już jakieś 2 miesiące temu swój numer komórki żeby dzwonić w razie potrzeby chociaż wcale nie musiała :) a teraz mnie odwiedziła pogadalyśmy ( powiedziała mi że w tym czasie co ja miałam problemy z krwiakiem to ona miała nieudaną próbę i cieszyła się że chociaż mi sie udało dzidzię utrzymać :pinch: ) przywiozła mi kilka gazet do poczytania próbki i pieluszkę pampers ;) no i powiedziała że douczy się w moim temacie hpa( bo jestem jej pierwszym przypadkiem ) żebym nie była z tym sama :) mam nadzieję że jutrzejsza wizyta to tylko formalność i wszystko już będzie u was ok :) słodki Maks rośnie jak na drożdżach :woohoo:

Mesy ty @ :P mi nie zakrecili wody :P z tą pępowiną to masz racje nigdy nie wiadomo :unsure: laska w szpitalu miała słabo wyczuwalne tętno dzidzi i później jej na szybko robili cesarkę i się okazało że to przez pępowinę właśnie i do rana mogło by być różnie :huh: a strach o synusia już zostanie do grobowej deski niestety takie są uroki macierzyństwa a czym starsze dzieci tym gorzej bo bardziej samodzielne a dla mamy to cały czas dziecko :pinch: ej a okna umyjesz ,pościele dziewczynek zmienisz i basen złożysz :blush:

Moof ty to sie obłowiłaś dopiero :woohoo: ale ja przy trzecim porodzie to do szkoły rodzenia sie nie nadaję :whistle:

Asiaa fajnie że temat zmieniłaś i o piekarnikach porozmawiamy dla odmiany żeby nas nie zemdliło ;) a mi się przyda bo może za jakiś pewnie długi czas będę kuchnię urządzać i chciałabym w zabudowie :whistle:

Ada ekspresem to wapno na ciebie podziałało :blink: jak ujemne to problem z głowy :)

Bella ciekawe to co piszesz bo ja też myślałam że mam termoobieg a teraz to już nie wiem i muszę to sprawdzić :sick: a ceną mnie zabiłaś :blink: i jak tu całą kuchnię urządzić :S w szpitalu jak położne badały tętno to tylko przystawiły detektor i już serduszko było słychać tylko jedna miała problem ale skończyło się cesarką w porę :)

Gwiazdka ble ble ble :P paskudny sen miałaś :S wózek super ale pixa to bym z niego od razu wywaliła zeby wiedział że to nie jego miejsce :P literki fajne :)

Isss własnie po zdjęciu tak myślałam że to po was taka ładna cera bo macie z małą prawie identyczną :) wracaj wracaj :kiss: ale smaczna nóżka też bym taką obgryzła :laugh:

Feer ja najwyżej raz sikam to chyba sie nie bawię co :P

Pinezka gratuluję synusia :kiss: ja ślepa jestem to nic nie widzę ;)

a na styczniówkach tylko 2 dziewczynki a tak same chłopaki i chyba do mnie zabraknie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916903 przez ulka1983
Julka eh szkoda słów :blink: jakby dziewczyna teraz nie miała innych zmartwień :evil: jeszcze przez to do przedwczesnych porodów u nich dojdzie :laugh: poczekaj jeszcze trochę to Wojtek po położną zadzwoni ;) ej ty sie nie śmiej bo jeszcze nie raz będziesz mi rad udzielała :P a do szkoły chętnie bym poszła bo nigdy nie byłam B) a piekarnik najważniejsze że ciasta ładnie piecze to pasuje :)

jest 23; 50 a moje nie narodzone dziecię harce urządza B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916908 przez gosia28

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


isss ale fajnie, że się odezwałaś, ślicza Marcelinka i jakie oczka, uśmieszek słodki. Widzę, że Ci się spodobało macierzyństwo skoro takie plany :)
ooo i mama moof też ma plany dalszej prokreacji :woohoo:

majka koleżanka na początek powinna zbadać hormony bo piernik wie czy w ogóle ma owulacje (Estradiol, tsh, lh, ft3, ft4, progesteron, prolaktynę)

Asiula śliczne rodzeństwo. ale z Dawidka już duży chłopiec :)

aggi słodziak z Maksa :silly:

mesy ja się nie znam, a co gin na to, że młody se naszyjnik z pępowiny zrobił?

gwiazdka pojechany sen miałaś :S ehh widzę, że pranek też miałaś "udany" :kiss:

Ada ostatnio piekłam kukurydzę na grillu- pyyyychota :silly:

ja swojego piekarnika nie polecam bo mi się spalił po 4 latach jakoś (indesid), ale to ja miałam takiego kompleksowego z kuchenką i aktualnie piekę w gazowym B)

Pinezka innej wiadomości nie myślałam od Ciebie czytać, gitara :) śliczne foty masz, no i kto wie jak to nie pępowina to synuś :P

gwiazdka wóz ok. a Twój Pix wymiata :laugh:
a co to za znajoma, żeby z takim tekstem wyjechać :blink: jakiego niby wstydu? wstydu to se ona robi mówiąc tak do Ciebie

feer no mnie też się wydaje, że cinek jest mniej :S

ej wykąpałam się a ręce mi pizzą zajeżdżają :laugh:

mesy boś Ty Patrykowi limuzynę zakupiła B)

no i zoi stetoskop wykorzystała :whistle: :laugh:

Julka padłam no nie ładnie z jej strony B) :laugh:
a właśnie miałam się pytać czemu zwiałaś :laugh: :laugh: :laugh:

Ula młody wcześnie zaczyna o takiej porze się bawić :P (logicznie to napisałam? :blink: )

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Podziękowania: Asia K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916909 przez Chudzinka
Asiaa - ja nie wiem, co mam za piekarnik, bo to coś starego w zabudowie, odziedziczone po poprzednich właścicielach, z 12 lat ma, ale ważne, ze chleby i pizze super wypieka ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A temat z październik faktycznie uzasadnia pozostanie z nami ;)
A propos fejsa - to od was któraś mnie zaprosiła do znajomych jakieś dwa dni temu? :)
Pinezka - chłopak, gratulejszym :kiss: Piękne zdjęcia!
No i tak żeśmy Goś i Agni pocieszyły, że już się dziś nie pojawiły :laugh:
Ha! A jednak Gosia przyszła! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916911 przez gosia28
Chudzinka a gdzie ja bym wróciła jak nie do Was :)
w pracy do 22.30 dziś byłam a zaczyna mnie denerwować to, że z tel.nie mogę czytać/pisać bo ucina posty po "modernizacji" forum :blink:

fajny ten festiwal musiał być zaraz lukam na fb :P
w miejscowości nieopodal mojej są w jednej z knajpek czwartkowe koncerty jazzowe, lubimy te klimaty i wszystkie z resztą gdzie jest dobra muzyka (zboczenie emka, które weszło mi w krew ;) - choć jedzie teraz głównie na klawiszach to saksofon to jego główny instrument na studiach :cheer: )

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916920 przez mesy
Moof tak jedna wrzesniowka w 33 tc sie rozpakowala....

Gosia no gin mowil , ze koncowka porodu moze byc troche nerwowa....ale co on moze jak i tak lekarz w szpital zadecyduje co dalej , a nie moj prowadzacy....bo moj to moze napisac nawet cc , a i tak w szpitalu zrobia co chca.....
Na pewno bede rozmawiac z lekarzem przy przyjeciu co z tym robia...... bo tu nie ma zartow. Za dluga droge przeszlam , zeby miec to dziecko ...
Julka dokladnie ....nie da sie tetna dziecka z czyms innym pomylic ;) zreszta serducho dziecka galopuje jak stado koni ;)

Ej wiecie cooo . Dzwonie wczoraj do poloznej i te KTG a ta , ze zas maja kurde ruch jak na bramkach A4 i A1 :/ mam dzwonic w sobote....no smiech na sali hehehe dobrze , ze sie nic nie dzieje......

Ulka no mlody ma sie dobrze jak mu gin orzeplywy robil itp ...KTG ostatnio tez wyszlo ok .....kurde nie wiem no....nerwuje sie. Mam nadzieje , ze jutro KTG mi zrobia. A co do porzadkow to juz lece :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916947 przez ann-sunshine
Czekam na drugi wynik bilirubiny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916948 przez aggi
dzień dobry :kiss:

gwiazdka kurka bardzo fajny ten wózek masz ! zrobiłaś mega interes :) no i kolor niespotykany nie widziałam srebrnego/szarego jeszcze takiego :) Pixowi też się podoba widzę :D Mój kot usilnie próbuje od kilku dni dostać się do gondoli Maksa :P hahaha....... co to masz z tymi wielkimi sowami? bo fajne są :D

mesy ale racja dużo chłopaków teraz u mnie wokół koleżanki, sąsiedzi to sami chłopcy wszędzie :) malutko dziewczynek w tym roku. A mówią że jak chłopcy się rodzą to na wojnę :blink: mama mi tak powiedziała :blink: jak chcesz Patryka wygonić to seks dobry jest :D choć u mnie nie zadziałał i o ile na początku ciąży był z przyjemności to na koniec to mi żal męża było :blush: :blush: :blush: ale śmiechowo z takim brzuchalem :P ja se nie wyobrażam jak grubsi ludzie to robią :P /nie obrażając nikogo of course/

Pinezka mi gin w 16tc powiedział że chyba chłopak, potem już tylko potwierdzał :)

ferr ja dlatemu szary kupiłam :D poza tym to mój kolor pro jest :P uniwersalny pasujący do wszystkiego no i ładny o :side:

moofka hahaha a ja jak na złość pamiętam wszyściuteńko z porodówki i powiem Ci że teraz jak pomyślę to mi się śmiać chce normalnie śmiechu warte, ale wtedy mi do śmiechu nie było :P

ulka kochana fajnie że masz takie wsparcie :kiss: ja mam wsparcie w mojej lekarce - pediatra starsza babka ale mnie od małego leczyła, teraz Maks jest do niej zapisany. Nie olała mojego chorego cycka. Od razu interweniowała. Wiele jej zawdzięczam :) a te położne no cóż... chyba trzeba trafić na kobietę z powołania........ bo niektóre zawsze będą miały ważniejsze sprawy....... ja ciągle trzymam kciuki by dla Ciebie susiaczka nie brakło :blush: :blush: :blush:

gosia zarażaj się Maksem ile wlezie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ann zaciskam kciukasy pewnie już niedługo będziecie w domku :side: :side: :side:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916950 przez ann-sunshine
Czekam na drugi wynik bilirubiny ma byc o dwunastej i wtedy wyrok.

Gosia bardzo wierzę w to że wasz los w końcu się usmiechnie i was obdaruje tym co najcenniejsze.

Agni wszyscy teierdza ze matka jest matla od poczecia a ojciec sie uczy, a ja uwazam ze matka tez musi sie nauczyc. A ty uwierz w siebie. Robisz wszystko co w twojej mocy i to wkrotce zaczni e procentowac. Glowa do gory, uwierz matce ktora czula sie tak samo a teraz z pelna swiadomoscia ma dwoje dzieci

Iss wracaj wracaj

Moj mezu bedzie mial argument za trzecim dzieckiem skoro tak latwo urodzilam drugie :blink:

Mesy Natala dwa razy pepowina byla owinieta ale chyba odwrocila sie przed samym porodem bo na usg dzien wczesniej inaczej byla ulozona. Urodzila sie sina i za to odjeli jeden punkt apgar
Podziękowania: gosia28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916959 przez moofka
julka dawaj namiar na priv jak to nie drugi koniec miasta to spakuję Zośkę w wózek i sobie zrobimy spacerek B)

ulka Ty przy trzecim porodzie to możesz iść do szkoły rodzenia dawać wykłady ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chudzinka ja widziałam fotki na fejsie i śliczna z Was para! :)

mesy kurcze myślałam, że może już jakieś terminowe bardziej rozpakowania były....

aggi po fakcie to się można śmiać ;) mi mąż opowiadał co się działo :whistle: może za dużo gazu wciągałam :silly:

Ann trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916961 przez mesy
Ann no oby wynik byl ok i sruu do domu ;)

Aggi no sex nic nie zadzialal :/ ani deczka skurczu nic.... nie bede na sile go wyganiac :P sprobowalam wszystkiego . Teraz decyzja nalezy do Patryka ;) ja sie tak boje porodu , ze dla mnie niech tam siedzi ile wlezie hehehe
No powiem ci bardziej smiechowy byl ten wczorajszy sex niz z przyjemnosci :P ale sam emek sie smial najpierw plodzil....teraz wygania :P ja nie chce tylko przenosic - tylko o to prosze :P

A co do tego gazu to ja nie chce przy porodzie. Chce tylko znieczulenie zoo ? Bo ponoc bede miec te bole krzyzowe....ale kapy z gazu nie chxe miec :P chxe byc swiadoma :P tyl bardziej , ze czym wiecej mi opowiadaja i czytam to ten gaz dziala cos podobnie jak glupi jas.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916964 przez gwiazdka2014
hejka

Aggi już pamiętam o tobie, zaraz się za to zabieram.. tylko nie mam wagi... a raczej baterii w niej :P
Aggi to są zasłony z jyska z 60zł na 15 zł :D
Pinezka ale masz fajnie, że znasz już płeć :) ja się dowiedziałam jak byłam 5,5 mca w ciąży... :/ tak sie ukrywał.

Aggi my wczoraj mieliśmy na zajęciach w szkole rodzenia - karmienie piersią - karmić mozna do 39C - wiec jestes extra mamą, że się nie poddajesz :) Powtórzę się :) DZISIEJSZY PROMETEUSZ :)

Ula jak ja lubię cię poczytywać :) A do szkoły rodzenia idz... nie przejmuj się tym, że masz już dzieci... ze mną tez chodziły babeczki ktore mają już dzieci :)

CO u nas.... wczoraj tak sie wściekłam tymi komentarzami znajomej, że brzuch jak kamień... ale dziś lepiej... śniadanko zjedzone... musze jechać po wyniki do szpitala :) nie chce mi się ... może zadzwonię :)
Udało mi się sprzedać rowerek stacjonarny i Antoś dostanie wymarzoną przez mamusię kołyskę ha ha ha
Koszmarów dziś nie było - nie pamiętam co mi się śniło ;p

Gosieńko :*** masz jeszcze raz ode mnie...
Chudzinka ty też :***

Julia ja na październikówki też nie wchodzę, bardzooooooooooooo rzadko - ale ciekawe co z tą dziewczyna z wypadku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl