BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #919880 przez aggi
Asia K dokładnie bo jak już o rodzinne będę składać które co miesiąc dają to też o ten 1000 złożę ma się rozumieć :evil: :whistle:

Ann hehehhe cała rodzinka w jednym łóżku mówisz :D

mesy ja kciałam B) no no odjazdowe buty :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919882 przez Karolincia
Witam Was Kobitki :)

Aggi właśnie ja pracowałam u taty w firmie od 2009-2013 r. na umowie o pracę :) od października 2013 r. do dziś pracuję na umowie zlecenie, która nie odprowadza skłądek do ZUSU bo mi Pani rejestratorka sprawdzała w systemie EWUŚ i nie jestem ubezpieczona od grudnia 2013 r. Dlatego mam szansę na zasiłek dla bezrobotnych. Tata mnie podepnie pod swoje ubezpieczenie w firmie jestem studentką do ukończenia 26 roku życia mogę korzystać :)
Z Maksia to niezłe ziółko rośnie :D

Ulcia trzymam kciuki za wizytę, aby potwierdził się chłopaczek !! :)

Mesy - będzie dobrze !! Butki fajne :) Pokaż kurteczkę !! :)

Meli jaki brzuch już widać super :) Obstawiam dziewczynkę :)

Emilcia przytulaj się,korzystaj z uroków małżeństwa :) Będzie dobrze !! Wysylam Ci fluidki ciążowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919897 przez Asia K
Ann - tylko ze moje rojbry do spanie nie mogą byc razem bo jak Asia widzi Dawcia to cały swiat mógłby juz zniknąc :) O spaniu wtedy zapomnij :blink: A i Dawis jak widzi Asie to spac mu sie odechciewa bo chce sie z nią bawic , tak wiec 2 rózne pokoje a ja mam cwiczenia nocne :S

Aggi - zalatw załatw bo to nie mała kaska :cheer:

Mesy fajne buciki i cena superowa ,moze tez takich oblukam tylko ja potrzebuje 39 :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919914 przez majka1987gnoWlkp
hej Wam laski.....
ja po wczorajszym dniu umieram......
rano wsio w jednym czasie ale dałam rade ... tylko że kasy na paliwo brak i wszędzie z buta więc odczuwam mocno ten spacer......
Tosia po bilansie 2 latka- no miałam racje że zamiata stopą- ma stopy płasko-koślawe :/ skierowanie do ortopedy- mam nadzieję że uda się to skorygować :/
tak po za tym to moje dziecko po wczorajszym spacerze po raz pierwszy usnęło na stojąco !!!! :D :woohoo: serio przyszła do mnie się przytulić do brzucha.. jadła jabłko.... i tak przytulona usnęła z jabłkiem w buzi :D jak mąż będzie w domku to wstawie focie bo on robił swoim telefonem :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919917 przez mesy
Asiak K no jak dla mnie ta 40 ma wkladke 25,5....tal sie cos machneli.....bo ja zawsze kupowalam wkladke 25,5 i byly dobre i te tez sa dobre ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919960 przez meli1990
ulka1983 trzymam kciukuki żeby się potwierdził chłopaczek

aggi no tak ważne ze się udało. chciałam podać na sobie przykład że owulacja wcale nie musi być tak szybko jak to powinno wyglądać zazwyczaj :)

ann-sunshine dzięki za trzymanie kciuków

mam nadzieje że dzieciątko się ujawni. a mam pytanie na kiedy najlepiej zapisać się na to usg 3d/4d ?
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919976 przez majka1987gnoWlkp
Moje padniete. Dziecko...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919983 przez Karolincia
Majka to sobie wycieczkę zrobiłyście :) Tak stópki końsko-koślawe można skorygować wkładkami odpowiednimi ;) Im wcześniej wykryta wada, tym lepiej. Stopa dziecka w wieku 2 lat jest jeszcze bardzo plastyczna ;)
Hahahaha :D jak słodko usnęła, faktycznie była bardzo zmęczona :)

Meli dziękujemy za gratulacje :) Jak sie czujesz?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920005 przez meli1990
Karola już bardzo dobrze się czuje. teraz w kość mi daje Dominik, od pewnego czasu się zrobił łobuz :)

Majka ale słodko zasnęła Tosia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920083 przez Agnilla
Laski czytam Was na bieżąco, nawet o 2 w nocy jak sciagam mleko ;) ale kurde juz czasu odpisac nie mam kiedy irytuje mnie to ściąganie nie powiem, ale uparlam się, ze młoda choćby z butli ale moje będzie jadła. Wiec kosztem snu, mycia, jedzenia pompuje to mleko dla niej i pompowac będę póki będę mogła ;)
Poli wyniki moczu są w granicach normy na szczęście. Znajoma położna nam ja zmierzyła i ten mały diabeł ma już 66 cm czyli w dwa miechy urosła całe 9 szok
Jak patrzę na Maxa i Natke to Pola taka dorosła mi się wydaje :)
Mesy jadlam już rolade nie zaszkodziła wiec szykuje się na paczkę od Ciebie :lol: pozavtym jesteś na celowniku razem z Majka
Ok ide do łóżka, maz lula młoda bo dal się jej rozbudzić. Muszę kupić tefala takiego małego bo by mi się czasem przydał. Kuwa ja ja lulam a ten sobie wiadomości na tel czyta o 5 rano. Wiec mu dalam dziecko u mowie, ze kuwa by wpadł na pomysł i ja wziął skoro nie śpi a ja ściągnę. Wziął i jeszcze dal się rozbudzić.Bo ona se gada to niech gada grrrr. Nie wiem kogo mam ustawiać jego czy ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920090 przez Asia K
Majka jaki słodziak :)

Agni - ustawiaj ich obu za jednym razem :)

Mesy no dlatego boje sie z netu kupowac buty bo rozmiary to niewiadomo jakl podaja, ale kiedys trzeba zaryzykowac cnie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920099 przez ann-sunshine
Dzień dobry.

Julka ;) jak na ciężarną to i tak wykazałaś się cierpliwością.

Agni chwali ci się to ściąganie i podziwiam bo nie wiem czy miałabym tyle samozaparcia.

Mój organizm nie daje się już nabrać na inkę. Chcę kawy!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920118 przez Agnilla
O matko Pola śpiewa ale czad:) nie wiem kto się bardziej cieszy ona czy ja ;)
Ann ja zostałam fanką Inki ale musi być mleko i cukier :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920126 przez majka1987gnoWlkp
bry wszystkim :)

Karolka no ja się trochę podpinam pod Julkę bo z tego co ja wiem to jeśli się uczysz to powinnaś być podpięta pod rodzinne ubezpieczenie.... dalej co za tym idzie pracodawca nie da ci normalnej umowy... a bedąc nawt na zleceniu nie dostaniesz kuronia no nie ma szans...... bo to umowa jest..... - jak dla mnie to ktoś ostro Ci namieszał- a jak sama piszesz jesteś roztrzepana to może idż z ojcem do UP i dowiedz się raz jeszcze jak to jest.....

Agni a Ty bidulko może serio zastanów się nad karmieniem piersią- spróbuj Pole dostawić... pójdzie szybciej niż odciąganie i jeszcze uda się Tobie zdżemnąć z Polą przy cycu :)

Ann ja polecam ricore :) mnie bardzo podpasowała w czasie karmienia :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920133 przez ulka1983
hej :) mam lenia :unsure: jutro szkoła a ja nic nie poszykowałam :dry:

Gosia byłam wczoraj na maślaczkach i trochę nazbieraliśmy :) ale muchomora nie było ani jednego :laugh: a na zebraniu wybieralismy firmę ubezpieczeniową dla dzieci :S a najlepsze jest to że mamy które były na zebraniu z wychowawcą to tez nic nie wiedzą bo taka super pani nauczyciel naszym dzieciom sie trafia :angry:

Asia k moze dzidzia znów zrobi mnie w balona i tyłek wypnie na lekarza :S

Ann duże łóżko to podstawa małżeństwa :laugh: a ja swoje dziewczynki tydzień przed terminem rodziłam i dziekuję im za to :laugh: dobrze że nigdy za kawa nie przepadałam to jeden problem mam z głowy :)

Mesy u nas to bardzo często chłopcy po terminie sie rodzą :whistle: a te buty to z Konina całkiem niedaleko może wpadne na żywo obejrzeć jak będe w środę z Korą u ortodonty :)

Majka oby szybko nóżki doszły do prawidłowej postawy :kiss: jak pójdzie do przedszkola to na pewno będzie skierowana na gimnastykę korekcyjną i będą wspólnie a panią dzieciaczki ćwiczyć i korygować wady moja Kornelia chodziła na takie zajęcia do końca 3 klasy ale ona miała nie równe łopatki B) zdjęcie super jak dziecko na stojąco zasypia to nieźle musiało dostać w kość :laugh:

Agni składam wielkie ukłony w twoją stronę za to odciąganie mleka :blink: uparta babeczka z ciebie z korzyścią dla Poli bo mamuni mleko pije :) wyniki na granicy ale jednak w normie się mieszczą to git następne będą lepsze :) synusiowi mojej koleżanki uszkodzili nerkę bo nieprawidłowo leczyli układ moczowy i teraz nie wiadomo czy będzie rosła :(

MESY GDZIE JESTEŚ NA PORODÓWCE ? B) co dzień rano meldunek a dzisiaj cisza :blink:

Gwiazdka co u ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl