BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920217 przez ferritka
Mesy dr powiedzial ze nie ma póki co powodow do obaw..ale sama wiesz od razu mi sie problem kregla przed oczami pokazal I rak jadra I bezplodnosc :( :unsure:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920218 przez ann-sunshine
Majka robię sobie własne ricore czyli do inki wsypałam dziś 1/3 łyżeczki rozpuszczalnej kawy.

Ulcia u ciebie szkoła, a moja Martula do starszaków w żłobku przechodzi od jutra i od tygodnia jej o tym mówimy a ona twardo mówi że nie chce. Nie wiem jak to będzie jutro z oddaniem ją do żłobka :-(

Mesy no właśnie za mną chodzi taka z kawiarni, takie cappucinko lub latte. Hmmmm. Ale nic, może za 3 miechy.

Aggi wsypałam troszeńkę kawy ale Natala śpi.

Ferr a ty jeszcze nad morzem czy już w domku siedzisz? Ferr wiem że się martwisz, ale zapewne będzie wszystko dobrze, wyobraźnię masz bujną tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920219 przez mesy
Ferr no wiec sie nie martw ;) wszystko moze sie jeszcze zmienic ;) u mnie brat ma problem z nerka i tez pierwsze co to skojarzylo mi sie z nim jak gin powiedzial , ze mlody ma jakies zmiany w nerkach , ale jak widac nie ma sie co martwic.

Ann no wlacha taka nawet mrozona by byla.pyszna , albo z lodami albo z bita smietana....matko bosko :woohoo: chyba jutro zaciagne T na taka kawe....choc wiem , ze pozniej bede cierpiec....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920220 przez ferritka
Ann ja wciaz tu :blink: 26 mam kolejna wizyte I od niej zakaz wyjazdu wiec wreszcie zaczne przygotowania B)
A I mamy z Kuba czas do wizyty jesli sie nie obroci dr wypisze termin cc :unsure:
No to rozmowy prowadze z pierworodnym zeby sie jednak zgodzil wspolpracowac ;)
A I wazy 1300 ;)

Dziewczyny, S ja jakos ostatnio kawy sobie nie odmawiam :dry: pije jedna Mala po sniadaniu, zdarza sie jedna po poludniu rzadko bo rzadko jedna latte wieczorem :blush: bede miala nadpobudliwe dziecko :huh:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920221 przez mesy
Ferr ale Kuba moze sie jeszcze obrocic ....masz przyklad Wojtka od Julki , albo Natalki od Ann ;) wszystko jest mozliwe ;)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920223 przez majka1987gnoWlkp
Ferr moja tez slugo glowa do gory byla wiec spoko... Dacie rade ;-)

Ann i dobrze... ;-) z reszta kawa rozpuszczalna to nie kawa... To napoj kawowy...

Co do sprzeczek.... My mamy z mesy tez jedna za soba i co z tego ??? ;-) szczerze to juz nie pamietam o co chodzilo.... No i nie da sie ukryc ile bab tyle opinii... ;-) a forum jest od pomocy, rozrywki oderwania sie od zycia codziennego...
Ja cenie sobie rady Juli... Bardzo balam sie ewentualnego cc a ona wsio wytlumaczyla mi..
Karola no a Ty sama przyznajesz ze roztrzepaniec z Ciebie. ;-) wiec roztrzepancu bierz sie w garsc... Zaciagnij tate lub swojego choopa do UP. Co 2 glowy dokladnie wysluchaja to nie jedna...

A ja?? Siedze i pachne... Maz sprzata...mloda uklada puzle i jest milo. ;-) ale mam smaka na mc chickena z MC.... A do wyplaty dalekooo i blisko... Zalerzy jak ptrzec.... A w portwelu 15 zl.... Dobrze ze mam lodowke pelna ;-)

[/url [/url]



Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920224 przez ferritka
Mesy oby oby bo jakos sie na sn nastawilam a tu daje nam 4 tyg tylko jak do rozwiazania tyle czasu jeszcze :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920226 przez mesy
Ferr spoko zobaczysz , ze Kuba sie obroci ;) Patryk jak mial miejsce tez buszowal w brzuchu ;P a w 36 tyg byl niby glowa w dol ulozony ale jakos w poprzeg..... dopiero od tygodnia czuje jego dupsko w gorze :P wiec spokojnie ;) lez duzo na lewym boku i magnez bierz zeby macica nie byla spieta to i Kuba sie obroci ;)

No majka hehe tez juz nie pamietam o co poszlo :P
jA dzis tez pachnilam :P ale kolo 14 zaczelo padsc i dupaa ani na spacer wyjsc....za to jutro musze odkurzyc i kurze wytrzec wiec mam co robic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920227 przez ferritka
Juz mi ten lewy bok wychodzi :sick:
Ale leze leze a tak jestem z jednej strony skopana ze masakra. Kuba siedzi mi dooopka na pecherzu,wiec generalnie to moglabym spac na kibelu bo Vo sobie pozycje znajde to musze wstac sikac :dry:

A I dr mi powiedzial ze jestem lekko odwodniona I ze wiecej pic mam :dry: kurefka a jaki mam cellulit na kolanach :blink:

Za to za namowa Gwiazdki bylam na szopingu w hm I Kuba ma swoje pierwsze jeansy I sweter z watkoczami B)

Juz sama nie wiem Czy chce zeby sie odwrocil czy nie...wszystko mi jedno byle zdrowy byl I z jajkami bylo wsio ok :)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920230 przez mesy
Ferr poka na WS cos kupila :P

Haha jeszcze bedziesz miala dosc :P to kopanie teraz to nic :P
Ja mam chyba zebra zlamane :P tak sie skubany w nie wciska , ze masakra :/ sikanie pozniej przechodzi :P ja jak chodzilam z 10 razy w nocy tak teraz chodze dwa albo raz :P
Aaaa cellulit tez sie zmniejsza :P wysle ci na WS krem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920232 przez Chudzinka
Kurcze, ferri, no oby było wszystko ok :kiss: Postaraj się nie martwić na zapas.
Nie mogę oderwać oczu od zdjęcia córeczek Ann... jest takie piękne! :blush:
Julio - dziękuję że napisałaś coś, czego ja tak długo nie umiałam skomentować. Moim sposobem na spadek formy tego forum było po prostu unikanie wypowiedzi pewnych osób, bo przecież wypowiadać się nie zabronię, ale denerwować się też nie zamierzam. Szkoda tylko, że coraz więcej ostatnio było wpisów do ominięcia niż cokolwiek wnoszących. Zaglądam tu ostatnio tylko dlatego, że wciąż są tu osoby mi bliskie, które chcą wiedzieć, co u mnie, które wiem, że przeczytają moje wypowiedzi i nie będą pytać o coś, co było stronę wcześniej napisane, z którymi mogę się dzielić swoimi obawami, z którymi wspieramy się nawzajem. Osoby, o których myślę, którym jak najlepiej życzę i jestem ciągle ciekawa co u nich. No a że forum jest publiczne i każdy może z niego korzystać - proszę bardzo, na szczęście można wybierać z kim chce się znajomość rozwijać a z kim niekoniecznie z powodu zbytniej różnicy zdań lub różnicy w dojrzałości emocjonalnej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920237 przez Agnilla
Jula! ;) tyle w temacie;) a pamiętacie jak Gwiazda wkuwiala? ;) ale się wyrobila laska :)
Ferri glowa do góry, z jajkami będzie wsio ok.mi w szpitalu powiedzieli, ze Pola moze nie słyszeć na prawe ucho, ale to może być tylko przytkane woskowina i ze powtorza badanie. I tez sie balam bo mam problemy laryngologiczne, powiedzialam ze szpitala nie opuszcze jak jej nie przebadaja. Na szczęście jest wszystko dobrze. A czy Kuba się obróci? Niekoniecznie :lol: i dołączy do Petunii do dzieci wyjątkowych mających wszystko w dupce :)
Tak na marginesie mamy nową lokatorke... Kolke :angry: dziś była masakra wylysmy obie :(
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920242 przez ferritka
Chudzinkaaaaaa swiete slowa :kiss:

No hmmm bede kubie na Te jajka chuchac I dmuchac I zrobie wszystko zeby byly sprawne B)
Póki co mówie do tych malych jajkow zeby w kulki nie lecialy B)

Agni, Gwiazdka nie pisala z uporem maniaka jednego I tego samego jakby miala ajdschajmera albo innego wrednego I pozwalala nam na swobodne wypowiadanie sie, nie krytykowala I negowala wszystkiego I kazdej bo miala inne zdanie...eh moznaby tak wymirniac I konca nie bylo... szkoda sie rozdrabniac ale I lez mozna wchodzic I nie czytac bo nie ma czego :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920245 przez mesy
Chyba czuje sie obrazona buhehehehe bo ostatnio wypowiadalam.sie na forum :P

Ej teraz to mam focha jak stad do ferr i juz wiem dlaczego Patryk ma ciotki gdzies hehehehe

A tak serio to moze i macie racje o czytaniu o czyms madrym , ale forum nie tylko jest tu na madrosci :P no ale tez nie jest na takie pierdomello :P

Agni bo ta kolka po tej roladzie co zjadlas :P nie zebym ci zalowala , ale wiesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920249 przez gwiazdka2014
a wiec was denerowałam.... a widzicie jaka ze mna fajna babka :D skromna.... zwłaszcz :P SKROMNA :p
Ale moj szał zakupowy się przydał... odstąpiłam troszke ciuszków Aggi, Ferr ma wyczesany wózek, a Kuba był z mamą na zakupach i ma pierwsze jeansy :D
Wiec wniosek każdy się musi wyrobić i dopasować :P
Ferr będzie dobrze, nie ma innego wyjścia.. ja sobie myślę tak jak juz bede miała cc to chodziaż Antek będzie miał od razu ładny kształt głowy :P tak sobie ubzdurałam :P pocieszam się :P

Jutro mam wizytę u lekarza oi trzese portkami .....
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl