BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920296 przez Agnilla
Omatulu już się choroby zaczynają: ohmy: a jeszcze dobrze jesień nie przyszła
Gwiazda może być 74 :) a wizyty nie bojaj, będziesz leżeć i szalec na allegrze ;)
Aggi my raczej z kupami tez problemów nie mamy, na jednej ręce moglabym policzyć. A może Pola wyczula ze mam wkurwa i chciała mnie ze starym pogodzić ;) bo od razu oboje do pionu nas postawiła ;)
Wiecie co właśnie robię cnie ;) ale już koncze, szykuje mlesio na noc i spać
Dag mam ręczny laktator, jakoś ciagne ;) już nawet lewa ręką trochę umiem: P
Dobrej nocy laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920297 przez Chudzinka
Majka, tak wiem, że już wrzesień i bardzo się cieszę. 8-go mam wizytę po której nawet następnego dnia może być iui wyznaczona :) Zleci szybciutko ;) , bo mam zamknięcie miesiąca w pracy, więc znów urwanie głowy...
Aggi - testy będę też robiła, bo gdyby zaczęła druga kreska ciemnieć wcześniej, to muszę wcześniej do gin jechać, żeby owu nie ominąć ;) Ależ emocje! hehe :woohoo:
Mesy - a obrażaj się! To ja się obrażę, bo mnie na fejsa nie zaprosiłaś i między innymi ze względu na Ciebie tu zaglądam, żeby wiedzieć, jak dajesz radę :P
Dag, bidulo, dużo zdrowia życzę! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920299 przez aggi
gwiazdka OK rozchodzi mi się o to wiesz czemu bo żebym w domu była :P 'lustereczko powiedz przecie' heheheheh :D Ale ulga jak już lusterka nie trzeba seriooooo :P trzymam kciuki :laugh: :laugh:

ferr spoko jak dotrze paczucha to zaraz będę młodego stroić :whistle:

Dag przy karmieniu bez problemu można paracetamol brać a przy gorączce nawet jeśli jest to można karmić :D nie wiem czy coś nowego wprowadziłam do Twojego życia w sumie dłużej jesteś matką niż ja... więc sory za wymądrzanie :D ale no wiesz o co mi chodzi.. że w razie W.. możesz karmić normalnie :) Ale oczywiście zdrówka życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Agni teraz taka pogoda że same choróbska bo raz ciepło na drugi dzień zimno. Tu słońce a tu zaraz wiatr i deszcz. Masakra :blink: ja mam ręczny z aventu to w szpitalu przy nim płakałam :blink: masakra i mam elektryczny lovi prolactis. Mega ulga i jaka radość przy odciąganiu serio :P

Chudzinka ooo jak w pracy trzeba coś zrobić na już to wtedy czas leci jak szalony :D Masz rację zleci ci :kiss: no zapodajesz nam tu nieźle emocjami :whistle: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920317 przez mesy
Chudzinka , ale ja nie wiem ktora to ty to jak mialam zaprosic :P
W ogole to ja nie kojarze dziewczyn na fejsie haha no kojarze Julke , Agni , Ferr , Gwiazdke i Majke :P .... zreszta mam problem :P bo dostaje zaproszenia , ale nie laska napisac kto co :P

U mnie bez zmian....a zreszta jest jedna zmiana....suwaczek zas pokazuje dzien mniej :P :woohoo:

ODDAM CYCKA !!!!
A tak serio to cycek zas mnie boli :(:(:(:( i zas mam guł :( pierdykne przez te cycki :pinch:


T sie dzis snilo , ze malego mi wypychal z brzucha :woohoo: tj przerazajace :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920362 przez ann-sunshine
Bry

Będę odpowiadać na raty bo nie spamietam.

Ferr natala w 32 glowa do góry jeszcze była, dipiero w 36 miałam potwierdzone że w dół. Poszukaj sobie na yt jak obrócić dziecko wcale nie na lewym boku tylko z tylkiem do góry. A picia kawy zazdroszczę.

Chudzinka z całego serca życzę ci podobnych księżniczek.

Mesy jedź na kawę póki możesz.

Majka u mnie stan portfela podobnie tylki jak tu oszczędzać przy dzieciach.

Pada a muszę Marcie buty na deszcz i jesień kupić i kalosze tylko nigdzie nie ma kaloszy bo to wg naszych handlowców nie pora jeszcze wrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920364 przez mesy
Ann ja bede mogla caly czas :P nie zamierzam karmic.... a utwierdza mnie w tym caly czas ten moj cycek :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920383 przez ann-sunshine
Widzisz Mesy znów zapomniałam. Mnie też chyba masz na fb :P

Dag zdrowia. Też zamierzam pić kawke tylko moja mała jeszcze mała i powoli wprowadzam.

Odpukać natala przy kupkach tylko się pręży ale nawet nie zapłacze. Nie wiem może herbatki na laktacje też jej ułatwiają sprawę. Kolek wspolczuje szczerze.

Agni zainwestuj w elektryczny laktator najwyżej potem sprzedasz.

Gwiazdka trzymam kciuki za wizytę. Moja też się pchala na świat a potem jej się odwidzialo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920388 przez mesy
Ann faktycznie i teraz skojarzylam ;) jak widac mi trzeba mowic kto jest kto hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920397 przez aggi
dobryy :)

mesy haha ja tego doświadczyłam i znam z autopsji :D i cycka i wypychania :P :P :P :pinch: ale nie zamierzasz karmić co nie.. ale musisz odciągać jeśli gul się robi i boli bo przeca możesz ropieni sobie narobić. No a zapalenie to najlepiej dziecko ściąga ssąc - też z autopsji wiem :blush:

Ann masakra z tymi sklepami jak coś trzeba to nigdzie nie ma, a jak nie trzeba to i w środku lata znajdziesz :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920410 przez Agnilla
Wiecie co chyba naprawdę kupie elektryczny, sciagam ręcznie ok 20-30 min czyli tyle ile Pola śpi. Czyli teraz zdazylam ściągnąć, chciałam się obok niej polozyc i dupa bo oczy juz otwarte szeroko
Teraz tylko pytanie czy te elektryczne nie niszczą piersi? I jak brać, to jaki :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920413 przez ann-sunshine
He he Agni to N. też właśnie pół godziny spała a po kapieli zawsze i ze dwie śpi. No nic dam cyca i butle to może zasnie na dłużej.

Elektrycznego nigdy nie używałam ale zasłyszane opinie dobre o medeli znam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920414 przez Agnilla
No to ja tez dam cyca... I nas cały blok usłyszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920421 przez mesy
Aggi jak ja jiz podejrzewam , ze mam ropien , bo cyc cieply i zas wiekszy :/ a nie umie wycisnac , bo mi sutek spuchl nawet :/ masakra :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920422 przez moofka
dobryyy :) Zośka w łóżeczku odpływa na pierwszą drzemkę dzisiejszą to się odzywam :)

i zacznę od tego że ja tam kocham julkę B) zawsze prosto z mostu wali :woohoo:

ferri trzymam kciuki za fikołka Kuby :) no i za te małe jajeczka co by idealne były ;)

Dag zdrówka dla Was :kiss:

Chudzinka ja se mesy też sama zaprosiłam na fb a tera pisze że mnie nie kojarzy :P

któraś wie o której Gwiazdka ma wizytę?

a u nas idą dalej zęby, mamy już 4 :woohoo: jest co myć ;) a w sobotę zaliczyliśmy hama i tego rabata i Zośka ma nowe dżinsy na podszewce więc akurat cieplejsze na jesień, 3 pary spodni dresowych i butki emu :)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920430 przez Porto1987
Laski a pamiętacie ile ja walczyłam, zeby karmić piersią Zuzię? Darła się przy cycku i prężyła, bo za słabo leciało w porównaniu do butli. I zawsze przystawiałam najpierw do piersi a jak ją opróżniła, to drugą. Najczęściej było jej mało i dostawała jeszcze mm tak ze 30 ml. Po 1,5 miesiąca już było tylko karmienie piersią. Teraz i tak cysio jest najważniejszy :) a stresowałam się wtedy, że nie wiem. Że kurde nie mogę własnego dziecka wykarmić. Na rozkręcanie laktacji jest taki wynalazek Medeli, że bobas ssie pierś a z rureczki leci mu mm, tylko, że słabszym ciśnieniem niż z butli i musi się trochę natrudzić ;)
To tyle moich mądrości. Pewnie nikt nie przeczyta :D
Było gorąco na forum i miałam dodać parę słów od siebie, ale czasu nie miałam ;) a teraz już nie mam tych emocji :)
Buziaki Kochane!
Podziękowania: ann-sunshine, ferritka, gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl