BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #919825 przez betka81
Emilia w sprzyjających warunkach podobno nawet do tygodnia. U mnie wytrzymały 5 dni bo tak zrobiliśmy Igę....5 dni przed owu się tuliliśmy i myślałam, że tyle nie przeżyją bo jakoś chcieliśmy chłopca i następne przytulanko było w owu bo mnie jajnik bolał wtedy i jest IGA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919829 przez Pinezka
Mesy, ja Pappa mialam bezplatnie, w ramach ubezpieczenia. Ten test odplatny to jakies fiku miku genetyczne z krwi o podwyzszonej czulosci, ale dalej tylko mierzy prawdopodobienstwo, nie daje odpowiedzi na 100%

Jak u ciebie ze skurczami? Sa jakies czy zupelna cisza?

Emilia, cierpliwosci ;) Dlatego najlepiej jest przetestowac caly cykl bez spinania sie, zeby poznac lepiej swoj organizm. U mnie np okazalo sie, ze mam pozna owu, ok 19 dc przy 30 dniowych cyklach. Dziewczyny tutaj wklejaly sobie test dzien po dniu na kartke i potem zbiorowo analize sie robilo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919838 przez mesy
Pinezka aaaaa to juz wyzsza szkola :P
A gdzie !!! Zadnych skurczy ;)
T sie smieje , ze jak mnie skurczy to juz do porodu od razu , bo ja mam taki organizm , ze on mnie nigdy nie straszy tylko zawsze z grubej ruły daje hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919841 przez Asia K
Julka o j tak - braciszek zakochany ze hoho :D jego mała ksiezniczka :)

Aggi - do rodzinnego nie jest ci potrzebne zaswiadczenie ze bylas pod obieka lekarza - to jest potrzebne t\TYLKO do becikowego. Do rodzinnego potrzebne ci jest zaswiadczenie o dochodach z US za 2013 rok , zaswiadczenie z ZUSu o skłądkach zdrowotnych i wniosek z MOPsu - nic wiecej . Składasz to i czekasz na decyzje :)

Emilia - czekamy dalej :)

Mesy tzn ze bedzie szybko i łatwo - tego ci życze :*

Julka - dziekuje za komlement - lovciam te szkraby :)

Emilia - my przytulanko mielismy w sobote a owu w poniedzialek - jest Asia , wiec u was tez moze sie udac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919842 przez meli1990
emilia1410 nie stresuj się tak owulacja jeszcze przyjdzie. ja jestem dowodem bardzo późnej owulacji bo przy 32 dniowych cyklach test był pozytywny w 23 dniu cyklu. dodam ci nawet zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919844 przez ulka1983
Gwiazdka a czym sie tak zmęczyłaś bo chyba nie leżeniem :blink:

Pinezka a to wlaśnie o ten mi chodziło ale jak już masz wyniki i są ok to sobie odpuść te inne bo szkoda kasy a na dzidzię się przyda :)

Emilia spokojnie owu przyjdzie :)

Mesy nikt nie sugerował że masz
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
tak myślałam ze lekarz ci na wkręcał że do 1 urodzisz ;) ale nigdy nic nie wiadomo do 1 sporo czasu :whistle: a u nas nawet do 14 dni czekają na wywołanie więc u ciebie nie jest źle B) póki czujesz ruchy o stałych porach to bądź spokojna :) a Patryk nie taki duży to mu się przyda te parę dni w brzuszku ;) ej ja też mam wzdecia od paru dni że masakra ból niesamowity już nie wiem co jeść :( to nie fer jeszcze nie urodziłaś a już chudniesz :blink: :P

Meli co u ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919845 przez emilia1410
Meli patrzylam na zdjecia co dodalas i tam gdzie mialas pozytywne to ja podobne mialam te kreski takich kolorow wlasnie czw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919846 przez meli1990
a już w porządku. oprócz dziwnego posmaku w ustach to ok. brzuch wygląda ze zaczyna się nieraz pokazywać choć wątpię że coś waga się ruszyła. zobaczę we wtorek i może płeć się dowiem. a widziałam że na styczniówkach wysyp chłopaków to u nas też, nawet bliźniaki to obaj chłopcy :)

a nie zdążyłam pogratulować Karoli zdjęcia maluszka. a Pinezce ślicznego brzuszka. wszystkie dzieciaki śliczne. pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za poród mesy i majki. dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919848 przez ulka1983
ja mam wizytę w poniedziałek i może tez się w końcu dowiem co noszę B) tak na styczniówkach dużo chłopaków ale dziewczynki też zaczynają się pojawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919854 przez gosia28
aggi widać, że syn z ojcem świetnie się rozumieją ;)
zakupy ekstra, śliczne to wszystko :)
Maks grymaśny na zdjęciu B)

Asia na wyprawę do lasu trzeba się po prostu odpowiednio ubrać :)

Ula a cóż oni gadali na zebraniu przez 3 godziny :S
maślaki są a i owszem, a muchomory jak nie zbierałaś do tej pory to dalej też sobie je daruj ;)

mooof organizm powoli szykuje się do kolejnych starań :cheer:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919864 przez aggi
dzień dobry :)

julka tego wieku chyba nigdy się nie dowiesz :D co czytam Twoje wypowiedzi to pytasz... i nic jak grochem o ścianę :D no Maks już strasznie grymaszącym bobasem jest, nie da sobie w kaszę dmuchać :D jeju już w poniedziałek masz wizytę? Wiesz że trzymam kciuki za siusiaka :D

Karolcia co do ubezpieczenia to julka ma rację - kobiety w ciąży i połogu są 'chronione' i choć nie mają ubezpieczenia to mogą korzystać z usług NFZ. Co do zasiłku to jeszcze żeby dostać to musisz mieć minimum rok przepracowany na umowę normalną. Wtedy Ci się należy zasiłek dla bezrobotnych.

gwiazdka tak tak dostałam smsa dzięki :) W takim razie będę czekała ok środy/czwartku :) Antek napewno będzie niepowtarzalny i śliczny :) A dzieciaczki są od Asi K :P

Pinezka bo on to nie da sobie w kaszę dmuchać hehehe. Ale musi się do aparatu przyzwyczaić :P 700-800 euro? :S masakra

betka kurcze nie wiem ale dziś w nocy znów mąż go odłożył do spania i aniołek normalnie :lol: ja nie wiem to chyba jakaś męska solidarność :P hehheeh tatuś nie wie jeszcze o tym pomyśle hehehe. Ale pewnie by marudził bo on w domu usiedzieć nie umie jak ma urlop a co dopiero jakby miał non stop być w domu :) On musi coś robić ciągle

mesy mój lekarz też był pewien że urodzę w lipcu :) jak przyszłam do niego 5tego września to minę miał jakby kosmitę zobaczył bo był pewny że już nie przyjde :P eeeeeej nie możesz najgorszego od razu przewidywać, wsio będzie OK :* a co do porodu to jeszcze Cię pocieszę że ja też żadnych skurczy nie miałam i cooooooooo :whistle: :whistle: :whistle: poka zakupy :woohoo: ja muszę kupić jakąś kurtkę na jesień bo mi się zamek rozjechał w mojej :pinch:

emilia nie załamuj się tylko testuj nigdy nic nie wiadomo a pierwszy cykl z testami może być 'śmieszny' zobaczysz w kolejnym itd tzn życzę żebyś nie musiała długo czekać ale no wiesz o co chodzi

Asia K do samego zasiłku rodzinnego nie ale wyczytałam że jest potrzebne do tego drugiego 1000zl z tytułu urodzenia dziecka - tak pisze na stronie MOPSu w moim mieście :S podzwonię i popytam jeszcze konkretnie

meli no ja przy 32 dniowych cyklach owu miałam w 18/19 dniu także Twoje 23 rzeczywiście późno :) Ale ważne że była owu i jest dzidzia no nie? także emilia nie spinaj się tylko grzecznie testuj i przytulaj dla przyjemności w międzyczasie ;)

gosia no no dlatemu mówię że jak zacznie biegać to Ci goldki wymęczy :D widać że poważny chłopak, nie da sobie nic powiedziec :P hehehe... nadal chcesz go na wakacje? :P

Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919867 przez Asia K
Aggi - aaaaaaaaaaa z 1000 no to sie popytaj - kto pyta nie błądzi :)

Gosia- tak ci pozazdrosciłam tych grzybków ze wczoraj pojechałam z siostrą - pełen kosz nie był , ale cosik się znalazło :D
Ubrana odpowiednio byłam , ale i tak stracha miałam ze to cholerstwo za kołnierz mi wlecie :blink:

Ulka - juz sie nie moge doczekac poniedziałku :)

Meli - u nas na kwietniówkach tez bylo zdecydowanie wiecej chłopaków - no tak 1:4 była tylko dziewczynka.

A mnie głowa pęka - w nocy nie spałam bo biegałam od jednego dziecka do drugiego - dobrze ze sie nie namówili i nie wołali o tej samej porze ;)

Miłej soboty dziewczynki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919869 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

Betka ktos dal ci namiary na fb? Jak cos to jak dosiade do kompa to podam.

Meli brzuszek widac :-) trzymam kciuki za ujawnienie dzidzi

Ula w pn 3mam kciuki za jajeczka i siurka :-)

Aggi rosnie ci kawaler to i rozrabiac zaczyna.

Mesy jak tam?

Julka wlasnie jak sciana?

Pinezka za taka kwote juz bym nie robila badan. Na pewno nosisz zdrowa dzidzie pod sercem.

Emilia przetestuj cykl do konca, potem drugi od a do z. A ewentualnie potem bedziesz wnioski wysuwac. Teraz przytulaj sie i przy okazji rob testy

Jak dobrze ze mamy lozko dwa na dwa bo marta potrzebowala sie przytulic, mala pocycac i od 4tej wszyscy razem spalismy
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919870 przez mesy
Ann jak widac bez zmian :P

Aggi no moj sie pewnie tez zdziwi :P

Ulka wczoraj rozmawialismy z sasiadem.i zona jego brata rodzila 9 dni po terminie....strasznie duzo teraz przeterminowanuch dzieci sie rodzi , ze tak powiem.....

Ktora chciala linka...mam tylko do butow allegro.pl/show_item.php?item=4532865118#

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919872 przez ann-sunshine
Asia no ja juz zaczelam trenowac usypianie marty z natala trzymana przy cycu. Zmowe dzieci tez da sie opanowac

Mesy jestem przykladem obie ciaze przenoszone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl