BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920956 przez Ada2424
Kto chce niech czyta, a kto nie chce-nie musi :) Pierwsze co to pozostawie ostatnia "sprzeczke" bez komentarza...
Doszły mnie dziś słuchy, że Gosia o mnie pytała...więc Gosiu jestem :) przyznaję, że ostatnio mało kiedy wchodze na ten wątek, ale to nie znaczy, że zapomniałam o większości z Was ;) też jestem tu prawie rok tak jak Ty Ula i widze, jak ten wątek strasznie się zmienia, wcześniej było tu jakoś lepiej a teraz mam wrażenie jakby wątek dotyczył "sprzeczek", co chwile jakieś nieporozumienia są a szkoda bo lubiłam tu wchodzić i udzielać się, teraz jakoś nie mam aż takich chęci bo co wejde to znów "kłótnia" aż przykro się robi :( Mimo wszystko staram się śledzić co słychać u osób, które wywarły na mnie pozytywne wrażenie od samego początku aż do teraz i wiele razy otrzymałam od nich wsparcie czy udzieliły odpowiedzi na pytania, które mnie zastanawiały, cenie sobie to. Przyznaję, że postów niektórych osób wcale nie czytam, tak jak mi doradziłyście ;) przede wszystkim mocno trzymam kciuki za starające i testujące. Uwielbiam podziwiać maluszki Aggi, Agni, Ann, Asi K, cudowne dzieciaczki :) mam sporo stron do nadrobienia, ale może nie będę wracać aż tak daleko do tyłu tylko wspomne to co najistotniejsze :)

Ula kochana jak przeczytałam posta od Ciebie to łzy mi poleciały. Szczerze Ci powiem, że ja Twoje posty strasznie lubie czytać, zawsze na wszystkie pytania odpowiesz, nikogo nie pomijasz, wspierasz, aż miło się robi na sercu, że jest ktoś,kto cieszy się razem ze mną :kiss: ja Ci już nieraz dziękowałam i pewnie jeszcze podziękuje :)

Gosia nie ma za co dziękować :kiss: łapaj fluidki :)

Aggi uwielbiam Twojego Maksa :)

Agni Pola cudowna i jaka duża! :)

Mesy jak u Ciebie sytuacja? Nie wracam do tyłu więc nie jestem na czasie ;)

Monique przytulam Cię mocno :kiss: wyrazy współczucia.

Aaaaa jeszcze do Chudzinki....Ty to potrafisz wszystko napisać ze spokojem i nikogo nie urazić, aż chce się czytać Twoje posty i nikt nie traktuje ich jako negatywnych ani jako "ataku" mnie też nieraz postawiłaś do pionu w sposób delikatny a zrozumiały i za to Ci dziękuję :kiss:

Dobra to tyle ode mnie :) pewnie za jakiś czas znów się odezwe :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920959 przez gwiazdka2014
Moni :-* żadne słowa nie pomogą wiec nie będę pisać.... Jesteśmy z tobą

Dag jakie ty juz masz duże dziecię skoro samo się przebiera....

Porto my chcemy zdjęcie z tego pływania

Ula :-* czytałam twojego.posta i się popłakałam :'( jak nie będzie chopa to trudno. Antek to Moje pierwsze dziecię ale powiem ci ze tez czułam presję od M ze ma być chop. Teraz się mnie pytaj kiedy ślub, a i słyszałam za plecami ze będę miała bekarta wiec robi mi się super miło jak słyszę takie komentarze.
A to z krwią to nie jest twoja wina, ja też wylam i się obwinialam ze coś znowu jest ze mną nie tak. Ale spiełam dupe i o tym nie myślę.
Ula właśnie idź na 3d może tam maluszek rozlozy nogi. Pamiętasz ile się.mój ukrywał, Julka mi dokuczala ze będzie u mnie baba a przegrała żelki ha ha. Teraz się nie.przyzna :-P

Mesy spokojnie bo urodzisz, nie nerwuj się :-*

Aggi ja to jestem zakochana w twoim Maxi. Jest tak śliczny uroczy ze jak na niego patrze to chce juz mojego Antka.

A ja się tak wkrwcilam. Kupiłam wanienke, pisze do Babeczki na allegro kiedy u mnie będzie a ona ze żaden kurier nie chciał jej przyjąć, że nie ma takiego wielkiego kartona. I odesłała mi kasę
Ale.ja nie chce kasy chce ta wanienke ze stelazem. Napisałam po raz pierwszy skargę do allegro
Pacze a wanienka juz wystawiona na allegro tylko bez stelaża. Wiecie jak się wscieklam. Ciekawe co na to allegro, jak myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920964 przez gosia28
wpadam się przywitać

monique bardzo współczuję

Później się odezwę

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920965 przez zoi
Gwiazdka, sama jestem ciekawa jak allegro to potraktuje. Swoją drogą niepoważna osoba, mogła dać przecież tylko odbiór osobisty jeśli jej nie po drodze do pudła... Mi wózek z Gdańska przysłali opakowany kilkoma poskaładanymi kartonami, a to wszystko było szczelnie owinięte czarną folią streczową- przecież to nie musi być jedno wielkie pudło.
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920977 przez gwiazdka2014
Dostałam odpowiedz od allegro, kontrahent został upomniany o realizacji zamówienia :-P ciekawe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920983 przez Chudzinka
Ula, ależ ulgę poczułam, jak zobaczyłam, że jednak napisałaś :kiss: Z tymi przykazaniami to pojechałaś! ;) No ale dużo masz na głowie, kurcze, może to lepiej, nie będziesz miała czasu na zmartwienia, bo niepotrzebnie się schizujesz chyba. Będzie dobrze, mówię Ci!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mesy - Ty odejdziesz z forum... :laugh: Chyba tylko dlatego, że Ci wody odejdą i trzeba będzie na porodówkę jechać! Myślisz, że się na Twoje pogróżki nabierzemy? takiej zołzy jak Ty nie tak łatwo się pozbyć, hehe B)
Ada - miło, że zajrzałaś. Kurcze, kiedy Ci 12-sty tydzień stuknął! :woohoo: To jakieś jaja chyba. Dobrze ci ten suwaczek chodzi? Odzywaj się tam, co u Ciebie, bo pewnie mdłości już przeszły, co? ;)
Goś - spokojnie, owulka przychodzi kiedy jej się podoba, pewnie się jeszcze pokaże.
Gwiazdka - to może kup teraz tą wannę, a stelaż da się jakoś osobno? Rozumiem Twoją złość, ale w sumie dobrze, że chociaż babka kasę oddała, bo są tacy co nie wyślą i pieniędzy też już nie zobaczysz... :S

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920989 przez zoi
Chudzinka, to nie majka pytała, tylko ja :P Ale dzięki za odp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920990 przez gwiazdka2014
Chudzinka chodzi o to ze sama wanienka z wysyłka 95 zł a ja wylicytowalam 95zl ze stelazem i z wysyłka. Te cholerne stelaże są drogie. Nie popopuszcze jej. Mi nikt by nie ustalił. Juz rad dostałam walka na olx. Teraz się nie dam.

Chudzinka a inscenizacje masz 8mego? No nie pamiętam kiedy mam czytać kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921037 przez meli1990
Monique bardzo mi przykro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921048 przez ann-sunshine
Zoi masz jeszcze 3 tygodnie, to że teraz wszystko pozamykane na 4 spusty, to nie znaczy, że w 40 tygodniu też tak będzie.

Asiaa tylko że to nie o długość wkładki chodzi a o wysokość podbicia buta :-( moja mama pojechała dziś do centrum i jedne adidaski kupiła, jak coś to można oddać więc zobaczymy.

Ada :kiss:

Gwiazdka a gdzie to powiedziane że w karton musi zapakować? Niech znajdzie kuriera co niestandardowe paczki też dostarcza.

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921055 przez meli1990
Ulka może masz upartego dzieciaczka w brzuchu. a lekarz tez nie powinien mówić jak pewności nie ma. najważniejsze żeby dziecko było zdrowe. nie martw się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921067 przez monique1983

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921076 przez martyna_z
Aggi postaram się odzywać więcej, choć czasem po prostu nie chcę Wam "przeszkadzać" ;p piszecie o zakupach i dzieciach a ja niewiele na ten temat wiem jeszcze, dobrze się Was czyta i zbiera cenne informacje. Mam nadzieję że już niedługo się przydadzą ;)
Jakby co to bardziej mogę wspomóc w kwestiach wychowawczych ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #921084 przez Asia K
Witam sie :)

Ale sie dzieje jejejeje :D
Nie bede sie wypowiadac bo to juz chyba temat zamkniety ale co chcialam to juz wczesniej powiedzialam :P

Asiaa - no ja tez sie poryczałam :blush: A on happy bardzo był, a dzisiaj jak wrócil juz z lekcji to zadowolony ze zadanie domowe ma :blink:

Ula - ja ci powiem tylko tyle LOVCIAM CIE :kiss: Szczerze mówiac ja tez myslałam ze niektózy moje posty nieczytaja bo nie mam nic ciekawego do powidzenia, ale pomyslałam sobie ze jednak są tutaj osoby które mi dobrze zycza , a ja im i dlatego nigdzie sobie stad niepujde :whistle: a kto nie chce niech nie czyta :p

Monique - bardzo mi przykro , ale nie moglas przewidziec zze jakies tam sny sa przepowiednią tego co moze sie stac. Widocznie tak mialo byc - my chociaz tego nierozumiemy , niestety ale nie mozemy tego zmienic. Cos o tym wiem. Czas nie leczy ran (tak jak to sie zwykło mówic) , ale to prawda ze czas uczy zycia z tymi ranami - wiem co mówie - trzymaj sie kochana :*

Ulka - mi jak ktos mówi "udało wam się że macie synka i córeczke " to odpowiadam "tak, udało nam sie ze mamy 2 zdrowych dzieci" wtedy wiekszosc jest zmieszana , bo wyraxnie zaznaczam ze na zdrowych dzieciach mi bardziej zalezy niz na płci. Takze nieprzejmuj sie ludzmi i kochaj swoje dzieci jak potrafisz najlepiej :*

Moof - mam baaaaaaaaaaaaardzo podobne emu dla Asi :D wygląda w nich booooooooooosko :)

Gosia - czekam na tesiocry malinowe z tobą :)

Agni - no Pola cudasna jak zwykle

Aggi - Maksiu tez super chłopak :)

Cos jeszcze mialam , ale nie wiem co :dry:

edit - jeszcze odnosnbie porodu Julka - moja siostra pierwsze dziecko rodziła 1h , a drugie to prawie do szpitala niezdazyła bo w 30 min Mała byla na świecie i to od pierwszego skurczu - polozne sie smiały ze ona "pierła" i dziewczynki byly na swiecie :woohoo:
Ze tez moje dzieci mnie tak wymeczyly B)

A któa to mnie na fb zaprosiła??????
Podziękowania: gosia28, monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #921089 przez Pinezka
Monique - przytulam cie mocno, dbaj o siebie teraz, zeby ten trudny czas sie na tobie i dziecku nie odbil :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna - uzywasz testow owu? Napisz cos o sobie, z przyjemnoscia witamy kolejne forumowiczki :)

Ulka - no wlasnie, najwazniejsze, zeby bylo zdrowe, a plec sprawa drugorzedna :kiss: Bedzie chlopak - fajnie, kolejna dziewczynka - tez fajnie, bo dwie juz ci sie bardzo udaly, to i trzecia fajna bedzie ;)

Gwiazdka - ale ci autokorekta fajnie tekst pisany zmienia :lol: Wlasnie prawie sie posikalam wyobrazajac sobie ta "inscenizacje" Chudzinki u lekarza :woohoo: wszyscy w kitlach z powaznymi minami i scenariuszem w reku :lol:

Gosia - czekamy na maliny :) i zdjecia nie zapomnij wrzucic, spragnione malin jestesmy :silly:
Podziękowania: gwiazdka2014, monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl