BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920904 przez zoi
Dzięki dziewczyny za pocieszenie:) Wczesniej tez gorzej sypialam ale teraz z dnia na dzien coraz gorzej.
Gwiazdka, z tymi zdjeciami maluchow to masz racje, to bardzo budujace:)
Jestem po ktg, oscylacje widze wieksze wiec mam nadzieje ze lekarz bedzie zadowolony; P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920905 przez aggi
dziecię mi padło / tfu tfu coby nie zapeszać :D /

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


kurka chciałam iść na spacer ale pogoda nie teges tak dziwnie choćby lać miało :blink:
w ogóle dzisiaj naukę przedchrzcielną zaliczyć musimy a w sobotę chrzest


Karolincia szczerze? gdybyś miała dystans do siebie to byś po prostu olała to wszystko i była tutaj dalej. Przecież nie tak dawno była tu zwada awantura kurz i dym ale ucichło, każdy wypowiada swoje zdanie a czytający ma prawo 'wybiórczości' tego co chce czytać i to jest fajne ;) szkoda że tak szybko rezygnujesz, nie jedna tutaj po łapach dostała od innych jak się należało ale to tylko internet ;) pozdrowienia ! reszty nie skomentuję bo jak mesy napisała nie ma co na siłę tego ciągnąć i wszystko zostało już napisane

zoi kurka czy Ty widzisz swój suwaczek??????!!!!!! Ty już po prostu musisz chodzić niedospana :D weź pomarudź sobie i będzie Ci lepiej :) A jak w nocy spać nie możesz to śpij w dzień póki dzieciątka nie ma jeszcze :)

gwiazdka no i jest każdy inny i zawsze tak będzie, nic nie zdarza się dwa razy a schematy to sobie mogą w książkach pisać Ci wszyscy doktorkowie a organizm robi swoje :) a ulka nie wie nadal na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920913 przez ulka1983
hej dziewczyny :) po 1 na wizycie wszystko ok pan doktor stwierdził ostatnio że chyba chłopiec a tym razem że
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
a tyle to ja też wiem od początku że albo chłopiec albo dziewczynka :blush: dostałam skierowanie na badania prenatalne :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920915 przez Karolincia
Aggi - Julia mnie zniechęciła do tego forum, wyraźnie pisała,że mnie tu nikt nie chce, więc po co mam pisać? Żeby być pośmiewiskiem? O nie... tak będzie lepiej...

Uleńko - bardzo Ciebie cenię, lubię. Wiem,że jesteś szczera i wszystko co piszesz jest prawdziwe. Nie chcę tracić z Tobą kontaktu i z niektórymi osobami z tego forum.
Jest mi przykro co tu na mój temat sądzą Kobiety, nic nie poradzę , że jestem wrażliwa.
To wiesz, że nic nie wiesz a pro po płci Twojego Dzidziusia :) Może się tak układał podczas usg, że lekarz miał problem z określeniem czy to chłopczyk czy dziewczynka ? Może na prenatalnym ułoży się w taki sposób, że będzie można zbadać narządy płciowe i dokładnie określić płeć :)
Trzymam kciuki i kibicuję, aby był Chłopiec :)

Ann - mam sentyment do tego forum, pare osób mi szczerze życzyło, a inne osoby jak widać tylko czekały aż mi się podwinie noga....Zobaczymy może zostane tutaj :) Miłego spacerku życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920926 przez ann-sunshine
Ulcia rzeczywiście dużo masz na głowie więc gorszy dzień może ci się przydarzyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karolincia ja się już nie wypowiadam. Zrobisz jak zechcesz. Przymusu nie ma, każdy ma wolną wolę. Tylko widać, że ciągnie cię tu, że ciągle czytasz. Więc może podać sobie ręce na zgodę i puścić wszystko jak dorośli ludzie w niepamięć.

Ale słoneczko u mnie, cycamy się i idziemy na spacer.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920930 przez monique1983

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka - chciałam Ci napisać, że ja bardzo sobie cenię Twoją szczerość.

Ula - nie pisz głupot, nie wyobrażam sobie tego forum bez Twojej obecności tutaj.

Co do Joasi92 to jak dobrze pamiętam kojarzę ją z Marcówek 2015. Po pewnej niefortunnej bardzo wypowiedzi, spadła na nią fala krytyki i przestała wypowiadać się na forum, pewnie też dlatego teraz tak zaciekle broni innych osób, które zostały skrytykowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920935 przez majka1987gnoWlkp
Bry... Ja nadal w dwupaku.... ;-) spie nie najgorzej dzis tylko 3x sii i spalysmy z Tonia do 9 !!! :-D

Ann zazdraszczam sloneczka tez bym chciala a u nas dyszcz :-( szaro i buro...

Ulcia a ja wiem co bedziesz miala.... Naj slodszego bobasa na swiecie... Zdrowego, okraglutkiego po prostu ahhh ;-) wiec mumuska glowa do gory, cyce do przodu...

Zoi Ty zaraz za mna w kolejce jestes.... ;-) aaaale tem czas zapierdziela.

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920937 przez ann-sunshine
Monique :kiss: :kiss: :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920938 przez ulka1983
no niestety nie załapię sie na prenatalne bo już nie ma miejsc na kasę chorych a musiałabym je wykonać do 23 tc bo tak im fundusz płaci :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczyny odpiszę do was troszkę później bo muszę tej wyprawki szukać no i obiad a potem po Natalkę na autobus B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920942 przez Dagnes

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920943 przez mesy
Karola sorry ale wkurw**** mnie juz te twoje pisanie. Pokaz mi posta gdzie JULKA napisala WYRAZNIE , ze ciebie tu nie chce ??? Kuzwa napisala o mysli o tym twoim dzimaoleniu ze masz umowe nie masz ubezp itp
Sorry , ale widze , ze kreci cie ciagniecie tematu ktory dawno jest zamkniety na forum . Aaaa i wez nie pisz do mnie na priv i odpindol sie ode mnie , bo ja ci nic takiego nie pisalam a zes sie mnie czepila jak rzep psiego ogona , bo kiedys napisalam ci prosto z mostu co mysle....
Ja pierdziele ide z tego forum , bo serio kurwi**** dostane !!! A chyba KAROLA wiesz ze kobiet w ciazy tak samo w 3 trymestrze nie wolno denerowowac !!! Ot co !!
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920947 przez majka1987gnoWlkp
Moniu moje kondolencje. 3maj sie cieplo

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920948 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


majka, zapomniałam, jeszcze Ty..ufff :P

ulka, jakie przez Ciebie?! A z tą płcią, to rzeczywiście pojechali z diagnostyką :P

Karola, przecież wiesz, że z nami zostaniesz :P :P

aggi, więcej takich fot- miód ma moje skołatane nerwy :kiss:

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A jak kogoś interesują wieści ode mnie z dołu:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mesy, ostatnie czego chcemy, to tego, żebyś się wkur*** i poszła rodzić bez nas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920949 przez Asiaa
Asia K i jak było na rozpoczęciu roku z synkiem? Mojej szwagierce to łezka poleciała jak z córą była ;)

Aggi, Moofka jak się miało tyle do nadrobienia to i poemat wyszedł :D

Gwiazdka dobrze, że wszystko ok u Was :)

Porto daj znać jak było z malutką na basenie :)

Anoda a "wtrącaj się" ile chcesz :)

Moof super rzeczy :)

Julka tort wygląda pysznie :) a te świeczki są suuuper :) gdzie je dorwałaś? :) wizyta u innej ginki już umówiona, ale raczej muszę ją przesunąć o kilka dni bo wtedy mogę mieć @ (choć trochę w ciemno celuję, bo różnie u mnie bywa z długością cyklu) ale pod koniec października powinna być, oby coś się ruszyło, dzięki :kiss: I już olej tą kłótnię, my wszystkie wiemy o co chodzi i jesteśmy z Tobą ;)
:blink: buty do koszykówki dla niemowląt :laugh:

Ann dobrze że poszła bez większego bólu ;) w Auchanie są też jakieś kalosze, a tak to bywają np w Decathlonie jeśli masz coś w tym stylu gdzieś blisko siebie. A może kwestia by zamawiając przez net zwrócić bardziej uwagę na długość wkładki a nie sam numerek przy rozmiarze? Wtedy powinno być ok z rozmiarem :)

Pinezka fakt faktem, że byłam akurat w 4dc więc to chyba i czas był nie odpowiedni na to. Najbardziej mnie dziwi kwestia badań, że nie chcą ich zlecać :pinch:
Pewnie niedługo zaczniesz przybierać na wadze, nie martw się :) przecież z maleństwem wszystko ok więc bierze od Ciebie tyle ile potrzebuje :) Może zatrudnią kogoś na zastępstwo w tym czasie ;)

Ula synek potwierdzony? I chyba coś mi umknęło (chociaż czytam wszystkie posty), bo nie zauważyłam, by ktoś pisał o Twoich postach że nic nie wnoszą... Może spróbuj przejść się na jedne USG do innego lekarza który ma lepszy sprzęt by zerknąć kto tam siedzi? Pewnie wszyscy z otoczenia mówią, że chłopak bo tego Ci najbardziej życzą, a jeśli jednak będzie dziewczynka to też będą się cieszyć jak ją zobaczą. Będzie dobrze, jesteś pod kontrolą lekarzy :kiss: I to niczyja wina, że występuje konflikt biologiczny :kiss:

Dagnes kochana córunia chciała pomóc mamie z przewijaniem :D

Gosia nie wiem dokładnie jak to było u tej kuzynki, bo to już lata minęły, ale strasznie niezadowolona była, że tak wyszło. PS. Nie wiem dlaczego ale wydawało mi się że masz ciemne włosy :silly:
Mój dzisiejszy post też będzie bliższy poematu :D bo odpowiedzieć każdej to i się nazbiera ;) Fajnie, przynajmniej jest co czytać :)

Agni jaki uśmiech u Poli :)

Aggi ale słodko wygląda :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920954 przez mesy
Zoi bo juz mnie wkurw*** non stop czytanie jednego i tego samego. A moze tu zostane , a moze nie ?? A jestem tu oststni raz itp.....czytalam to klikanascie postow wstecz ! To nie jest kafeteria na takie pierdzielenie .....
Ja jak przyszlam na forum tez musialam sie dopasowac , a nie czekalam i wymuszalam , zeby ktos sie do mnie dopasowal....tez swoj opierdziel dostalam tu nie raz i co ....jakos nie wyciagam non stop starych brudow . Wiec jak KAROLA napisala cos co zirytowalo nie tylko JULKE niech wezmie to na klate a nie szuka winnuch teraz dookola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl