BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920435 przez aggi
Agni ja mam Lovi Prolactis. Cena wysoka ale POLECAM z czystym sumieniem SERIO........ jest dwufazowy ma masaż/stymulację i odciąganie. Liczy czas, możesz sobie zapamiętać ustawienia. W zestawie części wymienne od razu są 'w razie W'. W 10 minut mam odciągniętą całą butlę. Możesz sobie regulować moc ssania, moc masażu..... Łatwy w myciu jest bo szybko się te części rozkładają. I jest dość cichy, czytałam opinie o innych i są podobno głośne, tym normalnie przy dziecku czy tam przy mężu w nocy odciągam i nic nie budzą się :) No zrobiłam Ci poemat ale serio naprawdę warto choćby Ci ktoś miał zrobić ściepę i go sprezentować. Miałam ręczny z aventu ale olaboga w 2h ściągnęłam 50ml :D tutaj w 10-15min mam 150ml ;) Tyle z mojej opinii. Tak on wygląda:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
I co ty na to?

mesy przed porodem się nie wyciska nic z cyców podobno :P . Rób okłady z kapuchy ! A po porodzie gadam CI karmić nie chcesz ale jak się sytuacja będzie powtarzać to dziecko najlepiej zassie tam gdzie zapalone i zatkane kanaliki. A jakbyś ropień miała to byś kwiczała ja przy zapaleniu miałam 39,5 gorączki a co dopiero jakby ropień się zrobił. Masuj je pod ciepłą wodą trzeba te 'kamienie' rozmasować

moof ale Zośka ma fajnie już tyle ząbków no no rośnie pannica :D

Porto mam to samo z początku była tragedia i małego mm karmili dwa dni w szpitalu ale on to wszystko wymiotował :pinch: no i w końcu udało się wprowadzić cycucha, mały go pokochał... teraz co prawda i tak dostaje też butlę z moim mlekiem ale cycka chętnie pije i to jest fajne że nie pogardził cycem bo niby mówią że jak butlę się da to cyca już dziecko nie będzie chciało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920439 przez ann-sunshine
Porto jak to nikt nie przeczyta :ohmy: z nieba mi spadasz przypominając to, od razu spokojniejsza jestem. Dzięki Kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920464 przez ferritka
Aggi Wlasnie jestem na etapie czytania o tym cudzie do cyckow I spadlas mi z nim z nieba...wpisuje lovi na liste B)

Porto B) doebalas zlosliwa bestio :kiss:

Mama moofffka Sofija powoli do szkoly wyruszy rosnie jak na koksie :kiss:

Jacie ale sie zimno zrobilo :dry: musze obczaic kombinezon dla kubasy..tylko jaki rozmiar brac? Chyba 72 czy jaki to jest ten rozmiar po 68 :blush: co radzicie?? :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920468 przez Asiaa
Bry :)
Tak myślałam, że będę miała maaaasę nadrabiania, przede mną ponad 100 postów :woohoo:

Pinezka i super wyniki. Jeśli cena tych dodatkowych badań nie powala i wolicie to sprawdzić, to dlaczego nie? widzę, że piszesz iż nie daje to jednoznacznej odpowiedzi i ta cena :blink:

Betka w sumie chyba można powiedzieć, że się mnie pozbyła. Nie zleciła żadnych badań mimo, że znów wspomniałam o podwyższonej trochę prolaktynie. Powiedziała, że przecież na usg pęcherzyki były i stan poowulacyjny był itp. i może warto pójść do kliniki i podała nazwę. Później polecała kilka lekarzy, padły ze 3 nazwiska do których nie iść. Jak zapytałam co z cytologią, bo miała być robiona, to stwierdziła, że tam na pewno mi zrobią, ale w sumie mogę zrobić gdzie chcę, nawet i u nich, ale babeczka od tego jest na urlopie teraz i po co preparat ma schnąć, czy jakoś tak.
Nie wiem o co chodzi z tym niezlecaniem badań :pinch:
Jak masz chęć to daj namiar na siebie nafb poprzez pw ;)

Gosia ładne zbiory :)

Aggi super, że tak dobrze mały spał i Ty też mogłaś pospać :) Ładne rzeczy upolowałaś :) ale Maksio ma minę :cheer:

Ula to wymęczyli Was na tym zebraniu :unsure: Czekam na dzisiejsze potwierdzenie chłopaka u Ciebie :)

Moof to jeszcze trochę i @ może całkiem już się ureguluje ;) 4 zęby powiadasz? :blink: zaszalałaś z zakupami ;)

Julka o widzisz, odkryłaś coś nowego w swojej kuchni :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ann to faktycznie we 4 w mniejszym łóżku mogłoby być ciasno ;) I jak z Martą dziś poszło w żłobku?

Mesy ciekawa jestem co u Ciebie, czy nadal w dwupaku czy jeszcze nie, ale to się wyjaśni za kilka stron ;) butki niezłe :) ojjjj znów ten cyc u Ciebie :unsure: i Patryk jednak nadal się nie zdecydował

Majka to mała musiała być padnięta :D niezła fotka :D

Agni jesteś bardzo dzielna :kiss:

Gwiazdka a Ty jak zwykle zakupy robisz :D

Ferri będzie dobrze :kiss:

Chudzinka ten czas zleci nie wiadomo kiedy :)

Dagnes zdrówka :kiss:

Porto oczywiście że przeczytamy co napisałaś ;) może jakieś foto małej panny? :)

Normalnie poemat mi wyszedł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920475 przez Asia K
Witam się ja :D

Chodzinka - juz nie raz to pisałam ale ty Złota kobita jeste :*. Zawsze czytam twoje wypowiedzi i za kazdym razem je popieram :)

Jesli chodzi o Julke to ja tez staję po jej stronie bo nie raz mi pomogła tutaj na forum w spokoju tłumacząc nawet banalne sprawy. Wiem ze gdybym teraz poprosiła ja o rade to na bank poradzilaby mi najlepiej jak potrafi. A za szczerosc ją cenie.
Ja wiem ze nie wszyscy na tym forum muszą mnie lubic, ja wiem ze nie wszyscy musza czytac to co ja pisze , ale tak jak Chudzinka juz napisala - są tu osoby którym bardzo kibicuje i jestem ciekawa co sie u nich dzieje. Moze nie wchopdze juz tutaj tak czesto jak kiedys, ale nawet kiedy sie niewypowiadam to staram sie byc na bierzaco.

Ferri - mój Dawi mial wodniaka na jąderku - w momencie operacji usuniecia przepukliny tego wodniaka mu tez usunęli , ale generalnie lekarz mówil ze takie cos samo sie wchłania. Tak wiec - wyluzuj i złe scenariusze odsun jaknajdalej od siebie :) (oczywiscie to bylo robione po jego urodzeniu)

Porto - a ja czytam wszystko co piszesz :p
p.s. Porto w Licheniu jak byłas ubrana? bo mam na zdjeciu w tle dziewczyne z granatowym wózkiem , ale to tak daleko ze twarzy niewidac?!

Mój starszak dzisiaj pierwszy dzien do szkoły poszedł - alez emocje były (pozytywne :D )
Podziękowania: julka, Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920486 przez Chudzinka
Asia K - Dawid już do szkoły? No to się zacznie... ;)
mesy, wyszperałam Cię na fejsie i zaprosiłam, nie waż się nie przyjąć! :P
Porto - super, że się odezwałaś, napisz coś więcej, co u Ciebie? jak mała? Wszystko oki? :kiss:
A mi się do pracy nie chce iść, gdzie te czasy, gdy walczyłam z pracoholizmem? :blink: Wygląda na to, że teraz poszło w drugą stronę, terapia była za skuteczna, buahahahaha ;)
Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920508 przez mesy
Aggi no kurefka wyobraz sobie , ze wiem co to jest ropien.....i lekko z cycem nie mam :/ masuje , masuje . Kapuchs tez okladam , a tylko gorzej sie robi :(

Chudzinka zaraz cisne na fb zaakceptowac :P

Patryk dzis oszalal....ale mnie skopal :dry: az mnie zgielo....chyba sie wkurzyl , ze go jutro do.lekarza prowadze hehehe

Ferr a ty latatora nie kiouj poki malego nie ma na swiecie , bo moze sie okazac , ze nie bedzie ci potrzebny , a tak tylko zafundujesz sobie wydatek i to nie maly ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920534 przez aggi
ferr szczerze polecam ;) po 68 jest 74 :) Ja póki co kurtki kupiłam młodemu jesienne na 62 :P I za duże jeszcze są :pinch: kombinezon będę kupowac jak się sezon zacznie tzn zaczną zimniejsze dni zapowiadać :)

Asiaa aleś poemata trzasnęła :D

Chudzinka ale czasem takie lenistwo jest potrzebne :D

mesy to do lekarza po antybiotyk czy cuś... innej rady nie widzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920537 przez mesy
Aggi no ide jutro.....nie bede dzis szla i jutro do swojego bo bezsensu tak latac i nogi rozkladsc tu i tu bo ta mnie na pewno zbadac by chciala :dry:

Ferr ja bym kupila 68 kombinezon....urodzisz w listopadzie to akurat do wiosny powinien byc dobry ;) w 74 to ci sie Kuba na dzien dobry utopi :P

Moof gwiazdka miala wizyte na 8-45....pewnie sie szlaja gdzies po lumpkach zamiast dac nam tu znac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920545 przez gwiazdka2014
Jestem...


Zaspałam do lekarza, wjechałam prawie w autooooo ... :P

U Nas ok, wszystko zamknięte, Darek powiedział, że Antek raczej będzie terminowy :P Jest o 5 dni starszy - tak wychodzi na usg, nie wiem ile waży, ale nie widział żeby był owinięty pępowiną - wiec nie wiem czy to wina usg bo ujowe czy rzeczywiście nic tam mu nie przeszkadza....

Pojechałam do pracy ze zwolnieniem, posiedziałam tam, wróciłam i siorka zrobiła mi nowe rzesy .... moja kochana :*****

Zaraz ide zorbię obiad bo umieram z głodu... spać mi sie chce strasznie :P

Porto ja czytam

Mesy współczuje.... Ja dziś ledwo wstałam z wyrka tak mnie co kuło z prawej strony

Aggi ci chyba wysłałam kombinezon, ale nie wiem czy ci sie spodoba... jak cos oddaj dalej ciuszki :P

pytanie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920557 przez Porto1987
To, że część z Was przeczyta to co napisałam, to wiem. No ale niektóre dziewczyny boją się tego co jest po porodzie, to pewnie sobie darują ;)
Ann na pewno Wam się uda z laktacją! Dużo pij i jedz. Ja to i w nocy jem ;)

Aggi ja to często miałam kamienie i miałam wrażenie jakby mi miało pierś rozerwać. A mój laktator spał :D

Chudzinka zaciskam kciuki!

Ferr oj no nie mów, że tak dowaliłam :) taka lekka zgryźliwa uwaga, ale bardziej od kątem wcześniejszej kłótni co laski nie chciały czytać o połogu, bo się boją ;) a u Kuby wsio oki będzie zobaczysz. Tylko ja wiem, że to łatwo się mówi ;) A co do kombineznu na zimę, to ja dla Zuzi patrzyłam 74 z Wójcika i uważam, że będzie na koniec zimy jeszcze za duży. a widzicie ile moje dziecko ma na suwaku.

Agni przystawiaj Polę i olej sąsiadów ;)

Asiaa zdjęcie jakoś niebawem postaram się wrzucić. A że jestem u Rodziców już 3 tydzień i bez lapka, to tak ciężko. A dziś idziemy na basen. Pieluchy już kupione i nie ma odwrotu.

Asia miałam na sobie kolorową krótką spódniczkę i różową koszulkę na ramiączkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920568 przez ferritka
Gwiazdka mnie pipka boli juz :huh: a gdzie tam do porodu jeszcze :woohoo:

Porto dziewczyny to mowicie ze 68 jak kupie to styknie :) a bo mi sie jakies male wydaja te 56 I nastepny rozmiar :dry:
Wieczorem Wam foty lupow pokaze bo wczoraj foty nie zrobilam bo zapomnialam :blink:

Mesy masz czy swiaty z tym cycem :S kurefka oby mnie to nie nawiedzilo bo powszechnie wiadomo ze Vo Ty to I ja :blush:


Agni lo Jezusie wspolczuje kolki..petunia ma mocne wejscie w wasze zycie bez dwoch zdan ;)

Co ja Wam mialam? A sciskam bo sie stesknilam za normalnym forum juz :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920571 przez Porto1987
Gwiazdka mnie bolała i kłuła. No ale Zuzia siedziała bardzo nisko i u mnie szyjki nie było już od 34 tc. I czasami miałam takie wrażenie, że mnie prąd przechodzi ;)

Ferr mi się wydaje, że 68 to Ci spokojnie starczy. Ja też szykuje się na 68. Przymierzyłam Zuzi 74 w sobotę, to dziecka nie było. Jakby się komuś metki pochrzaniły. A kupiłam jej na jesień pajaca na 68 i przymierzyłam dopiero w domu i jechałam oddawać, bo kurefka mały z jakieś 5cm. Nawet mi do środka nie wlazła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920572 przez aggi
mesy no to idź idź bo nie ma co lekceważyć :kiss: :kiss: oby Ci coś zaradził. Choć mi osobiście to bardziej moja rodzinna pomogła w tej kwestii niż gin :pinch:

gwiazdka dobrze że wszystko OK i że w końcu dałaś znać :)No spoko jak coś to się tu zaoferuję z tym co mi nie podpasuje a jak żadna nie będzie chciała to oddam dalej tu po znajomości komuś :) hmm mnie nic nie bolało bo znienacka wylądowałam na porodówce bez żadnych dolegliwości więc nie pomogę :)

Porto ja też jem w nocy masakra ale to silniejsze ode mnie :blink: :blink: :blink: no to mi ostatnio mąż dzień dziecka zrobił i mogłam pospać ale o 4 rano się obudziłam bo mnie cyce już tak bolały że miało mi je rozerwać ...... okropne uczucie. Mój laktator też spał dobrze że ten drugi mam :D Choć co nie zmienia faktu że jednak najlepiej dziecko wysysa zatkane kanaliki

ferr a ja myślę że kombinezon to tak max 68 powinnaś kupić ale ja bym się wstrzymała i tak też robię póki co.. bo nie wiem jak dziecie mi urośnie.. może poczekaj aż Kubula się urodzi? :) Tobie się wydaje małe 56/62 a mój Maksior się urodził 56cm niby a ciuszki na 56 za duże :P A kurtki mu kupiłam 62 to się topi bidula i ma płaszcze :P

teraz te rozmiarówki okropne robią, trzeba wszystko mierzyć no..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920577 przez Porto1987
Aggi ja do sklepu chodzę ze swoimi ubrankami. A raz nie poszłam i musiałam kombinezon z sową oddać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl