BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #920717 przez ann-sunshine
Mesy ja mialam mowione przez polozna zeby jechac jak juz boli tak ze nie mozna wytrzymac bo wtedy pierwsza czesc porodu przezywasz w domu na swoich warunkach i swoim terytorium. A w szpitalu trzeba sie dostosowac do ich warunkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920720 przez meli1990
ja od razu po kroplówce na rozruszanie miałam skurcze co 5 minut a poród trwał ponad 5 godzin całość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920721 przez gwiazdka2014
Ja nie rodziłam ale położna nam mówiła na szkole rodzenia... że od odejścia wód ma sie 2 h na dojechanie do szpitala....

mesy położna mówiła ze to zależy od oddechu jak już tak zaczynasz sapać to lepiej być w szpitalu :P
Ale tam zanim zrobią ci lewatywa, ktg, wypiszą dokumentacje to ponad godzina - tak nam mowiła

A co do mojego stanu to ja już też sam nie wiem... szkoda mi kasy na 3d a poszłabym z chęciąąąąą :P
Odpoczywam dalej

Załącznik nie został znaleziony

patrzcie co on mi robi :P

Pierwszy dzień szkoły kurcze u Asi ?? gratulacje

Ann no Marta w starszakach extra... i jak się jej podobał

Aggi nam położna ten laktator manta - czy jakoś tak polecała...
Ferr ja o dziwo nie kupuje laktatora bo może być mi niepotrzebny. Czekamy na fotki tych jeansów :P ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920722 przez moofka
prawie się posikałam ze śmiechu :woohoo: :woohoo: :woohoo: siksy rządzą :side:

julka emu kupione w h&mie, kosztują 29,90 a do końca tygodnia jest ten rabat -20% :) torta chce :P

mesy no nie ma ram czasowych na skurcze.... u mnie na oxy skurcze zaczęły się co 3 minuty :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920723 przez gwiazdka2014
aaaaa mesyyyy właśnie przebadali kobity rodzące i badania dowodzą, że najdłuższy skurcz trwał ..... 53 sekundy .... wiec jak będzie nas bolało to będziemy sobie myśleć to tylko tylko tylko 53 sekundy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920734 przez moofka
julka noś ze sobą tefala do obrony ;) tu masz kupon na ostatniej stronie catalogs.hm.com/4104KIDS/4104KidsPL/ ja załadowałam to na tel i pokazałam babce w kasie, nic nie drukowałam. ej no każde niemowlę potrzebuje butów do kosza :silly:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920737 przez Agnilla
EJ miałam obejrzeć m jak Miłosz a czytam to nudne forum ;)
Petunia ma identyko emu z hama lumpa za 12 ziko :P
Maz szuka na allegrze laktatora 300 zl ten lovi :ohmy: ile ciuchow za to da :ohmy:
Dzis znowu był płacz, ale mniejszy niż wczoraj a teraz młoda śpi mi na rekach. Po raz kolejny proszę by mi cycki na czole wyrosły, co ściągać będę mogła ;) Porto ona chyba cycka już nie chwyci :(
Jula ja widzę, ze Ty zaraz po mesy w kolejce wredot jesteś ;) gdzie ja do Was :lol:
Ktoś mi tu rolade wisi sasasa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920746 przez mesy
Agni mowilas cos ??? :P
Ja ogladalam Milosza :P
Zrobimy tak ....dasz mi Pole na chwile , a ja ci oddam bolacego cyca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920748 przez Agnilla
Jo na nos se go chyba przykleje ;)
Pola śpi zgłoś się jutro po Teleexpressie ;)
Ej dziś była degustacja mojego mleka, słodkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920752 przez betka81
Hej :)

Jula już zaakceptowałam. Tort pycha i już widzę jak mi kg w tyłek wchodzą :(
A ja namierzyłam chyba Aasię, Chudzinkę, Gosię i Agni? Proste to nie jest..


Weekend mnie nie ma a tu takie iskry lecą?
Julka jesteś the best! I też za Tobą staję....
Na pewno czyta nas wiele dziewczyn albo Karola gdzieś się poskarżyła?

Chudzinka na bieżąco informuj o zbliżającej się owulce.
A i też w księgowości specyficznej pracuję i już rzygam końcami miesiąca więc jestem z Tobą

Odpowiadam i czytam na raty bo jutro pierwszy dzień szkoły więc trochę szykowania

messy ja z lejącymi się wodami 2 razy jechałam to ze skurczami nie pomogę. Ale trzymam kciuki za szybki poród.

Ann kalosze widziałam w CCC tylko nie wiem czy dla Marty bo ja szukałam dla mojej Niki

Dagnes już zaakceptowałam

Jak doczytam to jeszcze coś nabazgram

ULA jak wizyta?
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920771 przez ulka1983

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
coś we mnie pękło ..... przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale nie takie miałam zamiary :blush:
Mesy ma bardzo ważne zdanie napisane pod suwakiem i w 100 % się z nim zgadzam :unsure:

Ładny torcik może mi humor poprawi jak zjem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920777 przez martyna_z
Jeszcze ja Was czytam choć rzadko się ujawniam. Zbieram cenne wskazówki, może mi się kiedyś przydadzą, a no i wiem że jak będę czegoś potrzebowała to pomożecie, bo nie zauważyłam żebyście kogokolwiek zostawiły bez odpowiedzi. Bardzo Was cenię za różnorodność charakterów i opinii. Za to że jesteście szczere i piszecie prawdę bez owijania w bawełnę. A jak się komuś nie podoba to czytać nie musi. Jest kilka wątków na forum które omijam szerokim łukiem, ale są osoby które się tam odnajdują. Mi się podoba tu, ważny jest dla mnie każdy post. Nie spodobał mi się tylko ten atak na Julię. Nie uważam żeby jej posty mogły kogoś do nerwicy doprowadzić. A i przypominam że Julia też jest w ciąży. A w tym stanie jak powszechnie wiadomo nie powinno się denerwować. Może przydługo mi wyszło, jak ktoś nie chce niech nie czyta. A Wy piszcie dalej, żeby było co czytać i wtrącić swoje trzy grosze od czasu do czasu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920782 przez moofka
Ulka weź nie pitol boś nie siksa :P lepiej napisz czy jajka są???

martyna przeczytane ;) chyba wszystkie się staramy zawsze odpowiedzieć tylko czasami produkcja hurtowa idzie to może coś umknąć :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920787 przez gwiazdka2014
Ula wezzzz bo cie walne.... chłop??? cały dzień czekammmmmm
Jak chop bede coś dla niego miała :P

Agni wysłałam ci kilkanaście linków z ciuszkami :P ale fajne ciuchy sa dla babeczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920793 przez Dagnes
Ja tam wszystkie posty czytam. Ula ja tu czekam na wieści od Ciebie, bo jako styczniówka 2014 bardzo Ci kibicuje. I jak, jest siusiak?

Siedzę przed kompem i leje mi się z nosa. Już nawet tampony sobie zamontowałam żeby na klawiaturę nie leciało :S Paracetamol biorę bo łeb mi trzaska ale na ten katar okropny to chyba nic nie można?

Moof ale przylansisz Zośkę na jesień. Buty super :woohoo: Nie wiem jak ja mogłam ich nie zauważyć ostatnio a przecież latałam po całym dziale dziecięcym. Poszalałam też w lumpie i zostawiłam stówę na same ciuchy dla młodej. Ale takie cudeńka tam mieli, że jakbym miała więcej kasy w portfelu to pewnie i więcej bym wydała.

Dziś mi dziecko samo w łóżeczku wstało. Ja patrze a ona z przybornika po drugiej stronie pieluchy wyciąga. Pewnie jej się mamy żal zrobiło i chciała się sama przewinąć ;)

Dla porównania rozmiarów, mając 8 miesięcy Wiki nosi rozmiar 74. Także ferr 68 powinno być ok, chociaż myślę że nawet 62 może ci się przydać. Ja miałam kombinezon 56 cm z H&M a używałam go jak Wiki miała 3 miesiące. Przypomnę, że urodziła się mając już 60 cm, więc te rozmiary to powalone są.

Mesy czyżby to już?

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl