BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #920586 przez majka1987gnoWlkp
oo ja Cię!!! ale się ruszyło :) już nie Pamiętam co komu i jak :)

Porto :D jak tam co tam :) fajnie że się odezwałąś i powpieram Cię bardzo z tym karmieniem :) czasem trzeba się przemęczyć ale późńiej to sama przyjemność :) ps. Kochana a Ty fb masz ??:)

a ja mam tyle ciuszków do Miśki teraz że mam chyba z 8 kombinezonów od 50 do 74!!! hahaha ale no to dobra wola ludzi byłą bo 3/4 za darmo dostałąm a niektóre śliczności takie że hoho :)
aa i jeszcze
mesy może mleko Ci nachodzi a nie od razu ropień :/ a nie wyciska się nic z piersi- jedź d tego lekarza bo sama zmartwiona jestem....

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920589 przez anoda89
Sorry że wam się tak wtrącam ale Staraczki coś ucichły ;) Chyba wszytskie zaciążone i nie ma komu pisać :)

Ferri ja kupuję Wojtkowi kombinezon 74 i mam nadzieje że do końca zimy styknie bo mi chłop tak szybko rośnie i już 68 nosi a Kubie spokojnie do końca starczy 68 a jak kupisz większy to syna będziesz musiała w nim szukać ;) :laugh:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920599 przez moofka
aggi ząbki fajne są ale jak już wyjdą :woohoo: bo jak idą i dojść nie mogą to jest mniej fajnie :pinch: dzisiaj dentinox i ibum poszły w ruch i jakoś żyjemy ;)

ferri weeeee jakie do szkoły :blink: żłobek jej wybrałam na razie i nie wiem jak ją oddam :S

Asiaa a żeś walnęła posta :whistle:

gwiazdka u Ciebie to kuwa jak w kalejdoskopie co wizyta to co innego :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


anoda a weź się wtrancaj jak masz ochotę :) byle mądrze bo zadyma znowu będzie ;)

ale coś nie widzę ostatnio siksowych wpisów :evil:

co do rozmiarów dziecięcych to ja to w ogóle mam jazde bo Zośka to cały czas kruszyna i nosi 68 :blush: waży coś koło 7700 a na grudniówkach niektóre dzieci mają już ponad 10 kg i noszą rozmiar 80 :blink: także noo.... im później się coś kupi tym większa szansa, że rozmiar będzie dobry ;) aaaa jeszcze Zośka dostała kurtkę zimową w spadku z metki rozmiar 62 i kuwa dobra jest :blink: się pochwalę zestawem :cheer:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920610 przez majka1987gnoWlkp
moo bardzo fajna ta krteczka :) a rozmiarami sie nie przejmuj :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920619 przez mesy
Majka jak mi ginka mowila jak mialam juz zapalenie , ze musze to wycisnac....samo sie nie wchlonie...
Taa mleko hehe jak ja nawet siary nie mam :P a co dopiero mleko :P

Wyrzucilam worek 60 Litrowy butow za namowa T ......bossshe nawet nie wiecie jak mi zal bylo :dry: tyle lat zbierania heheheh ale mam pretekst kupic se jakies nowe :P
Ubralam tez posciel Patrykowi do gondoli ;) jutro jeszcze T pierdolnik na szafie sprzatnie to bedziemy mieli gdzie wanienke stawiac ;)

Moof macie emu :D i kurtałe fajowska :D
T chcial dzis cos Patrykowi isc kupic , ale mu zabronilam ;) Patryk ma kare na zakupy za to , ze wyjsc nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920620 przez ann-sunshine
Witam podwieczorkowo

Ferri mnie dwa dni temu olsnilo że nie mam kombinezonu dla Natali. Tzn mam ale 56 bo taki był mi potrzebny dla Marty więc będę polować na 62-68. Mam w domu 74 ale strasznie duży mi się wydaje i to już raczej mi się nie przyda.

Asiaa w zlobku bez problemu bo Marta zobaczyla znajome dzieci w szatni i poszlo. Gorzej bylo rano z ubieraniem i droga do zlobka. Maz uslyszal rano: nie lubie tego chodnika jest taki duzy i brzydki ;-)

Gwiazdka dobre wiesci z wizyty :-) tak mnie bolala na dlugo przed porodem i pachwiny az tak ze mnie z nog scinalo.

Porto duzo jem i pije tylko kurka brzucha po drugiej ciazy juz tak latwo nie zniszcze :-(

Ja tam też do sklepów z własnymi ciuszkami lub centymetrem chodzę.

Moof rozmiarami się nie przejmuj. Marta jest niska kuleczka i ciągle nosi cały wachlarz ubrań od 80 po 92, a czasem już 98

Julka aaaaaaaaaaaaaaaa jak mogłaś mi takiego smaka narobić, buuuuuuuuuuu ja chcę torta zjeść :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920622 przez mariola27
jeeeej ja to się skupiłam tylko i wyłącznie na tym torcie~:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920635 przez Pinezka
Gwiazdka - súper, ze wszystko dobrze po wizycie :)

Chudzinka - to teraz bedziesz nas w napieciu trzymala, w pogoni za owu, jak w filmie sensacyjnym :lol:

Julka - ale tort :woohoo: smaka mi narobilas :)

Asiaa - to niezla ta gin, po najmniejszej linii oporu idzie, zeby nawet cyto nie zrobic? :S

Ja dzis mialam wizyte w firmie, ktora nam badania pracownicze robi, bhp sie zajmuje i takie tam. Ogladaja sobie ciezarne pod katem ryzyka w pracy. Ja sie czuje poki co swietnie, ale troche martwia mnie dyzury weekendowe, ktore mi przypadaja tak raz na miesiac, bo oznaczaja pracowanie 11 dni pod rzad. O ile na razie jest dosc spokojnie i przez weekend pracuje z domu moze z 6 h dziennie, to jednak za kilka miesiecy znowu bedzie goracy okres w pracy i tych godzin na pewno bedzie o wiele wiecej. Tak wiec juz powoli bede probowala sie z dyzurow uwolnic. Nie mam nic przeciwko pracowaniu dokad bede mogla, ale wypoczynek w weekend jest wazny i przy ciazy bardziej niz konieczny, co nie?
Do tego w moim dziale okazalo sie, ze jest jeszcze jedna ciezarna (12 tydzien, na razie info nieoficjalna), bedzie jazda :woohoo: Jak bedziemy obydwie na macierzynskim, masz dzial pewnie bedzie kwiczal pod wzgledem organizacyjnym :whistle: :whistle: :whistle: bo tylko my dwie mamy w grupie duze doswiadczenie...

A, i lekarz mnie zbesztal, ze waze obecnie tyle samo, co w kwietniu na badaniach pracowniczych i mam przytyc :dry: bo niedlugo polmetek, a tu nic, nawet pol kilo mi nie przybylo. Tyle tylko, ze przynajmniej odzyskalam te 3 kg co stracilam nie mogac jesc normalnie na poczatku ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920671 przez Joasia92
JULKA !!!

Zbyt wysoka samoocena rodzi poczucie wyższości i arogancję. To tylko pozorna pewność siebie.Nie ma ludzi lepszych lub gorszych, nawet jeśli jedni rozwinęli bardziej pewne umiejętności czy cechy charakteru niż inni.Zachowujesz sie jak byś pozjadała wszystkie rozumy świata, kim Ty jestes sie pytam ??!! Kim?! Aby oceniać lubi po pisaniu jaką matką będzie ? Kobieta moze miec 15,16,17 lat a moze byc bardziej rozwinieta emocjonalnie niż Ty , i przygotowana do roli matki!
Z Tobą jest cos nie tak, mnie ten wątek nie obchodzi , ale nie jestem obojetna na krzywdę innych przyszlych matek. Jestes taka madra a nie pomyslalas o konsekwencjach jakie wiaza sie z nerwami w 1 trymestrze ciazy??? Hm,,, nie bo Ty nie ma ani rozumu ani sumienia... NAJPIERW SIE MYSLI A POTEM SIE PISZE BADZ MOWI .... Skoro Ty oceniasz innych po pisaniu ja zrobie to samo, uwazam ,ze jestes osoba bardzo zdegradowana , chcaca miec poczucie wladzy i nie liczaca sie z uczuciami i opinia innych!!! Jaka Ty jestes , bedziesz matka z takimi cechami straszne!!!!

brak wiedzy nie swiadczy o macierzynstwie kobieto!
Jeśli chcesz, aby ktoś coś zrobił – musisz sprawić, aby sam chciał to zrobić. Nie możesz tutaj używać siły słowa, ponieważ nic w ten sposób nie wskórasz. Jeśli zareagujesz atakiem, rozpocznie się bitwa. Jeśli zaczniesz walczyć – kłótnia się zaostrzy



DZIĘKUJĘ TO TYLE NIE ROZPISUJCIE PONIEWAZ JA NIE MAM TU NIGDZIE WĄTKU , JESTEM TU 1 I OSTATNI RAZ ;)
Podziękowania: Karolincia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920673 przez ann-sunshine
Julka Marta juz 1ego sierpnia wrocila do zlobka ale dzis przechodzila do starszakow czyli inna sala i szatnia i inne ciocie :-) takze mam luz blus bo mama odstawia i odbiera marte i robi zakupy a ja pomagam sprzatac i gotowac tylko wiec mam high life :-)

W stonce kalosze dla doroslych a ja dzieciu chce kupic. Dotarlam do jednego sklepu dzis ale w calym sklepie ani jednej pary w rozmiarze 23. Czaicie to? Ja juz na modele nie patrzylam tylko na pudelka!

Teraz patrze a to cos przed moim postem to co to ma byc. Ktos tu z butami wlazi nieproszony! Ze ostatni raz to brawo, tylko po ch... byl ten pierwszy??? Sila nikogo tu nie trzymamy.

Julka ja tez murem za toba stoje :kiss: a butow na all nie kupię bo marta ma wysokie podbicie i wole przymierzyc
Podziękowania: mesy, gosia28, julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920681 przez mesy
Julka no caly czas ten sam cyc.....kiedys mialam torbiel to i miejsce po nim zostalo to teraz ma sie gdzie co zbierac :/ zreszta u mnie cos z cycem rodzinne....moja mama miala ropnia , ze musieli usuwac...zapytam gina . Niech mi cyca macnie bo bezsensu teraz zas antybiotyk brac i mlodego truc .....
Julka chodzi o rolade ze slodkosci :P Agni sie zalozyla , ze ja malego nie wygonie z sypialni po 2 miesiacach :P
No ja jestem zdania kazdy ma swoj pokoj wiec i on po 2 miesiacsch bedzie nocki walil u siebie ;)


Ja tez wiekszosc zamawiam na necie :P czasem bardziej sie oplaca :P ja tez nie lubie chodzc po sklepach :/ no chyba , ze malemu cos kupic to lubie ale w dziecinnych :P

Ann patrzylas w auchanie ??? Tam maja kaloszy od groma ;) albo w chinskim sklepie :P tam na bank znajdziesz :P

Ps: mialam dzis skurcze nieregularne :woohoo: i polecial sluz brazowy ....a juz nie plamie od 2 dni po tym badaniu wiec to napewno nie resztki...bo lecial juz czysty sluz ...cos sie dzieje , ale znajac Patryka to pewnie mnie tylko straszy :dry:


Joasia sorry buhehehehehe :woohoo: :woohoo: :woohoo: sorry ale 15,16,17 latki to nie kobiety :P to jeszcze dzieci .....nastolatki....
Co do nerwow w 1 trymestrze ciazy.....a kazal ktos sie wypowiadac jej tu i pierdzielic farmazony ???? Sorry ale dla mnie osoba ktora przejmuje sie tym cos pisza inni jest niedorozwinieta emocjonalnie i dla takiej osoby intetnet nie powinien istniec jak ma taki problem ze soba !!! Sila slowa.....przypominam , ze to jest internet i kazdy moze sobie pisac co chce ;)
Podziękowania: ferritka, julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920686 przez betka81
Agni ja używałam i polecam Medele z czystym sumieniem. Żałuję tylko, że nie miałam na dwa cycki.Bo było by szybciej...
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920689 przez ann-sunshine
Mesy nie mam auchana. Uuuuuu Patryk sie szykuje :-)

Julka eee tam pokrecilas. Nie doczytalas. Ja mam kochana mame i sie z nia dogaduje a i marta ma kogos kto poswi eca jej tyle samo czasu co zawsze, bo ja niestety mniej :-( choc usypianie marty z natala przy cycu wchodzi mi w krew ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920694 przez mesy
Julka to i tak jestes lepsza ode mnie :P to ty powinnas sie zalozyc o rolade z Angi a nie ja :evil:
Kurde dostaje co chwile rady , zeby do szpitala jechac jak bede miala skurcze co 5 min......to akurst wiem , ale moze mi ktoras powiedziec jak dlugo powinny trwac te skurcze za nim pojade do szpitala ? : P

Ann to szukaj marketu chinskiego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920699 przez mesy
Julka no to mi pomoglas hehehe tyle to ja wiem :P tak to ja w domu jeszcze urodze :woohoo: :woohoo:

Moze inne sie wypowiedza ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl