BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 6 miesiąc temu #928510 przez moofka
i 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928511 przez mesy
ulka no teraz to ci juz w ogole zazdraszczam tego wyjazdu... :whistle:

moof no mlody 175 przybral na tydzien ns to wyglada.... a ja juz kuzwa nie wiem ..... zdrowy jest a co mam mu na sile wiecej dawac jak mu sie potem ulewa i przydusza mi sie tym :/ juz mialam z nim z 3 razy jazde bo sie zakrztusil ulewaniem :^ a i tak tego plinuje bardzo az t mowi ze przesadzam. ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928519 przez ulka1983
Ferr dzięki za radę :kiss: witaj w klubie skracającej się szyjki ;) ej weź nie świruj bo ja już mam 8 kg na + a gdzie tu do końca :blush: ale pocieszam sie tym że od przedostatniej wizyty nie przytyłam nic :silly:

Julka dzieki :kiss: w sumie jak masz tragarza to co się będziesz męczyć ;) o już upieczony i jaki ładny serniczek :laugh: no chociaż ty masz brzuszek większy ode mnie ale to sie nie liczy bo na wylocie jesteś :P tak serio to bardzo ładnie wyglądasz :) a co sobie w kieszonce nosisz do popijania :whistle:

Aggi latem nigdzie nie byłam to nie masz czego zazdrościć ;)

Mesy co Polak to opinia ;) ważne że dziecko przybiera :) nie zazdrość bo jeszcze nie jadę ;)

Moof dobra jak by co to masz moją miejscówkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928525 przez Anabelle
Mesy najważniejsze że przybiera na wadze, znaczy się, że wszystko dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928530 przez majka1987gnoWlkp
Julka wyglądasz świetnie :D a brzucho jak mój :) willa z basenem i trzema tarasami :)
co do obwodu Tosia miała 35 cm a Misia 37 :) dziecko dziecku nie równe

Gwiazdko 3 mam kciuki by było ok i dobrze że dała znak życia...

co do boberów to u mnie pole obrabiał chłop a jak przyszło co do czego to i tak położna dogoliła bo miałam 2 dniowy zarost........

moja Misia w 2 tygodnie wróciła do wagi urodzeniowej ale wyglada jak pucuś to nikt nic nie gada że mało czy coś :) a jeszcze żółta jest :( niby ma czas..... ale troszkę mnie to martwi.........
a i dziś dołączam do narzekających na cycki.... co prawda nic z tematu zapalenia ale Misia tak mnie ugryzła że mnie cała brodawka boli.... jade na jednym i dziś Miśka dostała 60 ml do dopicia z zapasów zamrażarki.... dobrze że je mam :)

[/url [/url]



Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928547 przez moofka
mesy ja bym się nie przejmowała, 175g to w normie jest.... zresztą zobaczysz co wyjdzie na następnym ważeniu. Zośka chlustała jak za dużo zjadła no i proste myślenie - lepiej niech zje tyle ile potrzebuje i ładnie przyjmie niż zje za dużo i się porzyga....
Podziękowania: majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928551 przez aggi
julka czym Ci babka podpadła? udawała że w cionszy jest? :P jeeeeeeeeezu jakie ciacho litości :woohoo: super wyglądasz :)

mesy dasz radę przeca! a waga ważne że rośnie :)

ulka zazdroszczę i tak :whistle:

majka ja kilka dni miałam mega ból sutka młody albo laktator źle zaciągnął więc wiem co to za ból :pinch: na szczęście mi przeszło
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #928554 przez ferritka
nooo Ulka toż to spa pełną gębą B) to jak Ty się nie zbierzesz a mama mooofffka nie zdązy zapakować walizków to ja pojade za Was bo tak się składa, że ja na walizkach siedzę se :woohoo: :woohoo:

eeej, kurefka nie wchodze już do teska ni uja!!!!!! :pinch:
kupiłam :kurtke, dwie czapki takie grubsze, kilka tshirtów, spodnie dresowe x2, kamizelke puchową, bodziaki ,pieluchy ...-połowa z tych ciuchów to na pierwszą komunie chyba ale nooo nie wiem co we mnie wstapiło :blush: :blush: a wiecie ile cięzarówek się po zakazanym dziale B) no nalot normalnie :woohoo: poza tym i ja skorzystałam bo se bufetonosz zakupiłam i dooopokryje w promołszyn też a co B) B)

zahaczyłam w drodze powrotnej o kuleżanke co ma rocznego syna i zakochałam się :blush: :blush: i już chce takiego smroda B) B)

Maja, o cholera współczuje dolegliwości cyckowych :kiss: :kiss:
a powiedźcie mi powinno być już coś ten teges w bufecie? siara czy inna lawa?? i czy są np herbatki na to aby było potem karmienie?? bo u mnie zero czegokolwiek póki co, tylko cycki swędzą jak szalone, czasami mam w nich dziwne czucia, jakby mrowienie i tak jakby się cięższe robią...czy to zwiastun może?? a bo kurde za chwile mi się rozmiarówka w tesku na bufetonosze skończy a mi po bufecie hula wiatr i pustka;//

Julka, eee nie pogadasz ,fajnie wyglądasz a serniczek mmmmmmmm :))))

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928561 przez mesy
ferr czekam na WS na zdjecia lowow :P

macie racje...wazne ze przybiera ;) no ale wiecie zaraz sie lampka zapala....on je jak opetany a na sile nie chce mu wciskac nooo.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #928562 przez meli1990
Gwiazdka trzymam kciuki za Antka

byłam na tym pobieraniu krwi. mówiła babka że bardzo mało kobiet robi to badanie

parę zdjęć dla was

dzidzia z środy

Załącznik nie został znaleziony



mój brzuch

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



i to co kupiłam dzisiaj śpioszki za 2 zł i czapeczka za 2,50 :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928575 przez aggi
ferr poka poka co kupiłaś :D smrodek niedługo będzie z Wami eeeej :lol: cycami się nie martw nie wszystkie ciężarówki siare mają :) największy nawał w 2 lub 3 dobie jest i wtedy produkcja pełną parą zaczyna działać :side: nie stresuj sie

meli fajna dzidzia :) !
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928581 przez emma
ekhm... cześć, dziewczyny! :-)

Ula, dziękuję za wiadomość i to w przeddzień urodzin, to było bardzo miłe :D

nie wiem, od czego zacząć, przejrzałam ponad 100 stron od mojego ostatnio posta i mam mętlik w głowie, komu czego nowego gratulować :-)
na pewno mesy, Ann, aggi, Zoi, Gwiazdce dzieciaków już na świecie i Adzie oczekiwania na dzidziusia :-)

marcowki w kwietniu przeniosły się na fb, a ja razem z nimi. jedynie Meli czasem coś wspomni o forum. ja kilka razy wchodziłam na zp, ale z mojej komórki tu takie cuda wychodzą, że nie wiem, co z tym postem będzie ;-)

u mnie wszystko ok, suwak prawdę wam powie, będzie Jasio :-)
uściski dla wszystkich! :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928588 przez aggi
emma kobitko wkońcu nas odwiedziłaś tu :D jak się czujesz?????? super że chłopczyk , gratki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928589 przez Anabelle
Majka Antek też długo był żółty, kazali mi do słońca przez szybe wystawiać, ale mineło ;)

:woohoo: ej no, wypiłam herbaty z sokiem i cukrem - po czym mnie jakaś ryba w podbrzuszu sponiewierała :P Zaczynam nabierać optymizmu, że początkiem listopada będą mocne kopniaki :)

Meli śliczne zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928594 przez majka1987gnoWlkp
ferr cyce mrowią bo gruczoły mleczne się szykują :)... brakiem siary się nie przejmuj... możesz jej wcale nie mieć przed porodem :) w pierwszej dobie też może by cienko ale dzidzia zapewniam nie będzie mocno głodna :) a jak nawał przyjdzie to ino odciągaj odciągaj i zamróź :) przyda się na zaś :)
meli brzusio ładnie rośnie i fajne zakupy :) za grosze :)

anabell no mam nadzieję że zejdzie jej ten kolorek :) i już będzie ładniutka śliczniutka :)
a i poskarżam się- głowa mi pęka ://

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl