BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928745 przez ann-sunshine
Majka jak u Misi z katarem? U Natusi dużo lepiej ale w nocy ciągle jej się zatyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928746 przez majka1987gnoWlkp
Ann tez dużo lepiej... Ze dwa razy dziennie odciagam max ;-) teraz walczymy... Obudziła się zolza o 5... Cyc kupa cyc i zamiast spać to walczy... Szuka jeszcze cyca ale jak jej dać to ulewa... Czyli chce sobie pocycac tak o ale smok jej nie pasi kurde... Tylko cyc... Bym musiała odciąć...
A Tosia ma dziś ciężką noc. Przyszła w nocy z płaczem.... Tulić się chciała... Seba z nią poszedł spać to taką potrzebę ma że prawie na niego wlazła.... Teraz juz śpi.. Seba do.pracy.... Zobaczymy co będzie zaś....

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928756 przez Agnilla
O matko ale produkcja, ja do teska zaciągnęłam nietopere i teraz męża namawiam ;)
Wrocilismy rano z wesela siostry, pola od 5 "na nogach" wiec mąż puszcza jej bajki na komórce a ta tak zaciesza, ze zamiast spać slucham i sikam ze śmiechu
Tak w ogóle
1.podgrzewam mleko w mikrofali
2. Jestem chora :angry:
3. Dostalam kuwa okres!!!! :ohmy: równo po roku , ostatni przed Pola miałam 28.09 ;)
Pola znowu odjechała na bajce, szkoda ze śpi 30 min diabeł jeden
Gwiazdka trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928765 przez majka1987gnoWlkp
Agni to się ciesze ze nie jestem jedyną mama mikrofalowa ;-)

Co do @ no nie pomogę.... Ja tam 22 Października mam wizytę u gina i biorę receptę na mini pigułki... Póki nie przestanę karmić nie będę w ogóle myśleć co to @ ;-)

Aa i mój mąż nabrał ochoty na amory... Po 4 tygodniach... Długo wytrzymaładnie. :-D. No ale dupa blada bo ze mnie jeszcze leci... Juz końcówka na szczęście ale spodziewam się jeszcze tygodnia w pampersach.... :-/

Coś jeszcze chciałam ale nie pamiętam
..... Skleroza.;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928769 przez ann-sunshine
Majka to normalne zachowanie Tosi. U nas już lepiej ale jak marta wyhaczy moment ze jestem bez natali to przybiega i woła że chce się przytulić. Mnie zalewalo bite 5 tygodni. Minipigulka dla mnie to samo zło, fatalnie się czułam lykajac.

Agni a wybawilas sie chociaż?

Odkryłam jak moje dziecię lubi usypiac. W pionie :-) przytulamy na żabę i chodzimy po domu i tak odpływa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928776 przez majka1987gnoWlkp
Ann nie wiem... Bo Tosia dziś taki nr w nocy dopiero odwaliła.... Cały czas było ok. Ja ją w dzień tule i buziakuje... I bawię wiec nie wiem czy czasem przez przypadek gdzieś piątki się nie ruszyły....

Dla mnie mini to super rozwiązanie.. ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928779 przez Anabelle
Oj ja długo nie miałam okresu przy karmieniu piersią. Jak zaszłam w ciążę to była to może moja 3 i to nieregularna @. Ciążę straciłam, później znowu była @ i później już obecna ciąża, wiec nawet nie wiem jakie mam cykle. Dowiem się za.... rok, 1,5 ?

Gwiazdka mocno trzymamy kciuki za Antka i Ciebie - dzielnego masz synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928794 przez aggi
bryy :kiss:

kuwa moje dziecie ulewa po moim mleku strasznie od kilku dni :blink: normalnie na odległość :huh: a jak dam mm to nic, wciągnie całą butlę i nic nie uleje :blink: chyba jakaś nie teges jestem heeelp :S


pogoda paskudna nie mam na nic ochoty dziś .. walnijcie mnie tefalem


Agni ciesz sie ja chyba już też miałam wredotę :S tak mi się wydaje :dry: zdrowiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928796 przez mesy
kurde a ja krwawilam 10 dni....a teraz bardzo delikatnie plamie.... nie za krotko krwawilam ?? bo cos mi sie wydaje , ze kuzwa za krótko ....

dzisiaj zamiast spaceru Patryk bedzie mial wycieczke samochodowa....ciekawe jak zareaguje :whistle:

w ogole stalo mi sie cos po porodzie , bo brzuch mnie boli....i jak nie moglam przed proodem jesc cieplego , bo mialam zaraz wzdecia tak teraz po zjedzeniu cieplego boli mnie brzuch :( i w ogole kluje mnie cos i nie wiem czy to watroba.... masakra :/ a se ponarzekalam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928801 przez aggi
mesy może do gina sie wybierz? mój od razu usg mi robił czy się z krwi zastoje nie porobiły. Jeśli tylko 10 dni to hmmm dziwne no. Ja ponad 6tyg lekko bo lekko ale zawsze coś tam leciało...kurcze nie zlekceważ tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928806 przez mesy
aggi no jak znajde czas to sie przejde .... bo wydaje mi sie to nie normalne....

a kiedy moge wziac kapiel w wannie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928820 przez meli1990
Julka tak dziecko nogi miało ułożone że lekarz nie był pewny czy to chłopak czy dziewczynka. ale pewnie będzie chłopak znając życie. by było za dużo przypadków pomyłek lekarzy w moje rodzinie w tym roku co do płci. pewność będę miała jak urodzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928825 przez Dagnes
Ja tak na szybko bo ide Wiki karmic. Mleka nie mozna rozmrazac ani podgrzewac w mikrofali bo zmienia to strukture niektorych bialek. Mleko rozmraza sie w temp. pokojowej lub w wodzie o temp. 36-37 stopni.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928839 przez Anabelle
Aggi mój Antek potrafił ulewać ustami i nosem jednocześnie do mniej wiecej 6 msc. Teraz też mu się zdarza ale baaaaardzo rzadko.
Twoje też dajesz z butli czy z cycka bo nie pamiętam - jak z butli tej samej co mm to nie mam pojęcia, a jeśli z cycka to cycek ma inne ciśnienie - cycek ma wyrzuty mleka, u mnie lało się pięcioma strumieniami i Antek tak szybko łykał, że wymiotował i do 3 msc odciągałam swoje i dawałam z butelki. Później ładnie pił z cycka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928841 przez aggi
mesy mi sie wydaje ze w wannie mozesz sie kapac ale bez plynów mydeł no i w nie za cieplej wodzie? mylę się laski? sama nie kapałam sie bo mam kabine prysznicowa ale gin nic na temat wanny nie wspominał

bella
daję i z cyca i z butli (tej samej co mm i to jest właśnie dziwne ) a ulewa tak samo :unsure: echhhh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl