BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928854 przez ferritka
bry;)

u Was też słonko??? jejku jejku jeśli i jutro będzie to załącze szmatki Kuby :woohoo:

Gwiazdka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

powiem Wam że macie 3 światy z tym karmieniem, Aggi u Was to już w ogóle jakiś hardkore, dzielna jesteś jednak i podziwiam Cię kochana , bo jak nie zapalenie to ulewanie a Ty dalej uparcie do celu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: walcz kochana jesli chcesz piersią karmić, w końcu wszystko zagra jak należy :kiss: :kiss:


w ogóle to się tak wczoraj zestresowałam tym, że nie mam torby spakowanej, ba! co ja plote SKOMPLETOWANEJ ,że nie zdąże, że zapomnę o czymś...że pół nocy oka nie zmrużyłam :huh:
w środę jadę do Dr po l4, potem do księgowej to w międzyczasie skoczę do drogerii i apteki kupić wszystko co trzeba- bedę spokojniejsza :) i wcale się nie obraże jak mi tu wrzucicie co mam ze sobą zabrać - Aggi info od Ciebie jest mi najcenniejsze , bo przetarłaś mi szlaka na naszej porodówce ;] ja wiem mam ten link od Ciebie ale no może teraz wzięłabyś coś czego Ci brakowało i na tej liście nie było :unsure:

dzisiaj od 8:30 do 15:30 odgruzowywałam z rodzicami dom;/ masakra, Kuba się zbuntował i musiałam siedzieć bo mi tak wlazł w lewą pachwinę a dooopke wypiął w prawym boku że stać nie umiałam :whistle:
na szczęście większość tych mega brudnych rzeczy mamy zrobione, jeszcze jedna wizyta i bedę mogła graty Kubola zwozić do siebie :woohoo: :woohoo:

mam pytanie : czy macie komode koło łóżeczka czy gdzieś w innej częsci pokoju, ja rozkładam kącik Kubowy w sypialni i jak postawie koło łózka łózeczko to mi komoda nie wejdzie chyba koło niego;/ ale mam na nią fajną miejscówe po drugiej stronie pokoju- zastanawiam się jednak czy to za duzo zachodu nie bedzie?? jak myślicie??

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928860 przez moofka
aggi za tą walkę o mleko to powinnaś dostać medal supermamy! to Maks ulewa czy chlusta? Zośce się dosyć długo ulewało a miała też taki okres, że chlustała to się okazało że z przejedzenia.

co to ta minipigułka?

mesy teoretycznie to chyba po połogu kąpiel można brać czyli po tych 6 tyg. z tym krwawieniem na wszelki wypadek się kopsnij do ginka jak aggi radzi, ze mnie leciało tak ze 4 tyg na pewno.

ferri u nas też słonko piękne :woohoo: byliśmy z Zośką na spacerze i placu zabaw :) ja Ci mogę wysłać moją listę rzeczy do szpitala jak chcesz, może Ci się coś nawinie przydatnego ;) a ta komoda to z przewijakiem czy jak? u nas w sypialni stoi łóżeczko Zośki a obok słupek z jej ubrankami a przewijak mam zainstalowany na niedużym stoliku i po bokach mam ułożone pampersy/chusteczki/kremy pupkowe i to stoi w salonie. nam jest wygodnie z takim układem :)

odebraliśmy dzisiaj naszego baby joggera i super jest :cheer: pierwszą przejażdżkę już zaliczyliśmy B) przy okazji udało nam się wybrać płytki na podłogę w małej łazience - jejeje w końcu coś zaklepane na remont oprócz kibela :side:

julka halo halo?! Ty się powinnaś już teraz codziennie meldować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928862 przez ferritka
dajesz Mofffka tą Twoją liste, sobie porównam, pewnie milion rzeczy dopisze - ale no lepiej wziąć więcej niż się spinać że czegoś nie mam B)

nie rozumiem dlaczego nie ma foty sofijki z jej nowym Jagerem??? :huh: dajesz fote ze spacera :whistle: :whistle:

no ja mam przewijak taki no co se go położe na łóżeczko - tylko nie wiem czy to mam mocować na czymś czy tylko kłade- chyba o to pytałam ale mi uleciało z pamięci...kupiłam przewijak taki zwykły za 60 zylów u smyka i nie wiem gdzie go mam połozyć. komody szukałam takiej co by tego przewijaka na niej połozyć, ale są jakieś z dooopy niewymiarowe, albo za niskie ,albo za wysokie więc zostaje łóżeczko. a chciałam mieć tak że najwyższa szuflada to kosmetyki, potem bodziaki inne takie szmatki :blink:
chyba wyjdzie w praniu bo coś czuje jak komoda bedzie gdzie indziej to zanim zabiore się za oporządzanie siuśkow i koooopy to bedę musiała wszystko do łóżeczka przytargać a to takie no...bankowo ciągle o czymś zapomne :huh:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928863 przez mesy
No to kuzwa czeka mnie wizyta u gina.... i pol dnia z dooopy :/
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ferr ja mam lozeczko..na lozeczku przewijak i obok komode i doceniam ta komode pod reka :P zreszta przyjedziesz to sobie obczaisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928871 przez moofka
ferri gdzie Ci to podesłać? przez fb? możesz sobie kupić taki organizer zawieszany na łóżeczku i w nim trzymać kilka pampersów itd. żeby było pod ręką. no wszystko wyjdzie w praniu to sobie najwyżej poprzestawiasz jak Tobie najwygodniej :)

mój przewijak też sztywny i ma właśnie takie kołeczki-blokady jak Julka napisała.

fotę Zośki w joggerze strzelę przy okazji ;)

Julka a jakieś skurczyki malutkie chociaż? czy ciszaaaa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928875 przez ferritka
no ja mam sztywny ten przewijak, jutro go obczaje czy ma kołki czy nie ma jak nie ma to go oddać pójdę i wymienie na taki z kołkami :lol:
Mesy no właśnie tak jak u Ciebie wszystko pod ręką chce mieć żeby nie latać po całej sypialni. Już zadzwoniłam do Kręgla i mu lamentuje ,że mi komoda nie wejdzie, że masakra i w ogóle tragedia, a Kręgiel jak to Kręgiel ze stoickim spokojem do mnie rzekł " co płaczesz że się nie zmieści jak komody jeszcze nie kupiłaś?" :blush: :blink: no i mi troszke przeszło i powiedział że tak mi wszystko poustawia że komoda wejdzie tam gdzie chce B)
teraz mam nowy problem :unsure: przydałby się fotel, żeby przycupnąc i nakarmić :whistle: ale to Kręglowi temat zarzuce jak ochłonie po komodzie :P

Juluś, nooo kuzyni to kuzyni to zobowiązuje do tego żeby być cute i na stylowo cnie :woohoo: :woohoo:
siedząc w temacie zimowej garderoby, macie dla maluchów szaliczki? czy takie trójkątne chusty pod szyje czy co ? albo czy w ogóle macie? Mesy pokaż co tam masz dla Patryczka to podpatrze, bo nie ma weny co Młodemu sprawić :pinch:

Mama moofffka, a możesz tu a możesz na fb możesz na maila albo tel -gdzie Ci wygodniej kochana B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928897 przez Anabelle
Popieram, ja mialam kolki luzem w folii, ale przewijak stał na komodzie razem z całym arsenałem pieluszkowo - kąpielowym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928901 przez Chudzinka
Cześć Dziewczyny, witam się weekendowo.
Ej, wlaśnie zjadam drugiego ogromnego słonecznika, cała nim wybrudzona jestem, ale się oderwać nie mogę.
Chłop poszedł na kawalerski przed jutrzejszym weselem, a ja się powinna szykować, depilacja, paznokcie i te sprawy i... nie chce mi się kurka. Nic mnie się nie chce... :blink: Iść jutro też nie bardzo mi się chce, a najgorzej z włosami, bo nie wiem, jak sobie je upiąć...
taki jakiś dzień nijaki normalnie...
Gwiazdka - trzymajcie się z maluszkiem :kiss:
Jula - no melduj się melduj, bo to lada chwila lada moment.
No i ferritka wróciła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928906 przez majka1987gnoWlkp
Chudzino szykuj się szykuj... A i nie Kuś slonecznikiem bo kurde smaku robisz a Gdzie ja teraz znajdę słonecznik. :-?
U nas łóżeczko, na łóżeczku przewijak, nad półka z najbardziej potrzebnymi rzeczami... Body, spiochy, pajace, tetry, kosmetyki a zaraz z drugiej strony komoda z mniej używanymi Rzeczami.

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928910 przez ulka1983
hej :)
Ferr ja myślałam że ty morza to masz dość w tym roku :laugh: fajne ciuszki nieźle zaszalałaś :whistle: po czym sądzisz że u Meli synuś jest ??? ja miałam przewijak na komodzie i obok kosmetyki, a potem przeniosłam go na łóżeczko i w organizerze miałam kosmetyki :)

Majka współczuję pamiętam co to za ból :unsure: u mnie w ogrodzie słonecznik jest ;)

Meli suoer dzidzia i brzuszek ładnie rośnie :) fajne ciuszki za taniochę kupiłaś :silly: mało kobiet robi te badania bo mało kto o nich wie :S

Emma fajnie ze wpadłaś w odwiedziny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kiss: miałam nosa kiedy napisać ;) super będzie parka :) mało przytyłaś ja mam już 8 kg na + a miesiąc do tyłu :S

Dobra dziewczyny już postanowione jadę jak mnie wyganiacie ;) dobra idę wam na rękę która chętna to zabieram :silly:

Aggi a dajesz wit d ? bo ja też walczyłam z ulewaniem a potem się okazało że to od tej witaminy właśnie :S

Chudzinka ja wczoraj nie mogłam się oderwać od słonecznika :laugh: udanej imprezki :)

Gwiazdka :kiss: :kiss:

Spokojnej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928915 przez ann-sunshine
Bry

Ula a przestalas dawac wit D czy zmienilas firme?

Feri albo konoda albo organizer na lozeczko. To co do przewijania musisz miec pod ręką bo jak bedziesz miała sobie wszy stko znosic za kazdym razem to ocip...esz

O ja slonecznik z wakacjami mi sie kojarzy

Gwiazdka wysyłamy fluidy :-*

Aggi Natuska ulewa tez moim a z butli niet. Ale ulewa jak rzuca sie na cyce jakby pół nocy nie jadła i oproznia je w mig a potem rzyg. Nie slucha mnie gdy mowie wolniej dziecko, nikt ci nie zabierze ;-). No i jak za dużo zje bo pomyle sygnaly i futruje ja dalej kiedy ona juz co innego chce robic B)

Julka a wszystko z listy rzeczy przyspieszajacych porod juz zrobilas?

Chudzinka a to weselicho to w niedziele? Tak nietypowo? Dobrej zabawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928916 przez ann-sunshine
Z serii "uwolnic orke (post) 1"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928917 przez ann-sunshine
Z serri "uwolnic orke 2"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928919 przez gwiazdka2014
Aggi karmisz piersią wiec witamin d+k.

Dodałbym wam fotę ale z tel nie chce mi dodac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928920 przez majka1987gnoWlkp
Uwaga chwalę się- Misia spala dziś od 23 do 6:30 :-D. Szał ciał. Piła 15 minut i śpi dalej:-D

Niestety za to Tosia miała " wypadek" w nocy.... Dobrze ze ma cerate pod przescieradlem.... Ehh no nic w końcu to tez jest moja jeszcze mała córeczka....

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl