BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #950709 przez martyna_z
Moofka widać że urodziny się udały, dziecko szczęśliwe :)

Ula nie przemęczaj się i męża do roboty goń! :)

Dzieki za kciuki, pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie, teraz przed świętami to szybko czas zleci to będzie łatwiej, a dowiem się w same święta albo zaraz po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950729 przez meli1990
Ula lepiej uważaj i się nie przemęczaj. nagoń męza do kołyski. mi zostało 2 miesiące i się boje żeby nie zrobić czegoś co wywoła wcześniejszy poród. narazie czuje się dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950761 przez aggi
Bry :side:
Mąż śpi a ja nie umiem. Zeszłą noc do 5 rano kaszlalam i się krecilam.. dziś się położyłam i to samo... drapie mnie w gardle, masakra :huh:
Poza tym muszę męża pochwalić dostał L4 na mnie i dzielnie przejął rolę taty 24h/dobę :side: niemal niewiem że mam dziecko! Bawi karmi przewija usypia tuli, a ja mogę godzinami narzekać na swoje zdrowie...
Dzisiaj wziął małego zapakowal w auto i pojechał z nim na szczepienie. No duma mnie rozpiera jak on sobie radzi :-) a propo szczepienia młody waży 7530! Kawał chłopa :whistle:

mopf słodka Zośka :-)

ulka 37 tydzień zaczynasz :ohmy: gdzie ten czas zlecial!!? :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950773 przez mesy
agii to ja naawet nie chce wiedziec ile Patryk wazy.....
a ty sie kuruj dziolcha , kuruj.....zdrowka !!


wiecie jak ten czas leci....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950834 przez monique1983
Oj leci ten czas strasznie. Ula na wylocie. A u mnie na suwaczku 3 z przodu i też nie wiem kiedy przeleciało, aż mnie przerażanie łapie, że to już tak niedługo :ohmy: No w styczniu się wolna miejscówka szykuje, a w lutym aż 3 także oby się nowe fasolki posypały :)

Moof - Sofija pięknie wyglądała :)

Aggi - super, że mąż tak dobrze sobie radzi i Ci pomaga :) Zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950898 przez Asiaa
Ula takie rzeczy składać to panowie lubią więc niech mąż Cie wyręczy :)

Aggi to super, że Twój mąż tak dobrze się spisuje :) faktycznie, kawał chłopa z Maksa :D

Mesy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950910 przez aggi
Bryy
Młody śpi a mąż po kebab pojechał :P tak to ją mogę :whistle:


mesy czas cholernie leci, nie?:-)

moni zacytuje tekst z torta który ostatnio się tu pojawił 'zmiana kodu na 3 z przodu' :woohoo: jeszcze kilka tyg i.... :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951077 przez Chudzinka
Halo, halo, co tu takie pustki?
Ej, aggi, pogratulować chłopa, aż miło słuchać, jak cudnie Cię wspiera :kiss:
Jula, mam nadzieję, że z mamą będzie dobrze :kiss:
Kurcze, co miesiąc muszę korygować ten suwak cyklu, bo niby regularnie, ale zawsze kilka dni w te czy wefte ta @ przyłazi... Właśnie drinkuję, Julka wie, o co chodzi ;)
Ej, a co to za wpychanie się w kolejkę? To, że nie płaczę już z powodu @ nie znaczy, że nie mam pierwszeństwa! My z Asiaą mamy VIP-owskie wejściówki do worka, zrozumiano? :evil:
Asiaa - dostałaś mojego maila? Z wysłaniem pierwszego miałam jakiś problem, strasznie przepraszam, ale późno się zorientowałam, że nie wyszedł, ale może teraz doszło?
Mesy - ja se też przetransferuje i też będę taka szczęśliwa :kiss:
nie, żebym teraz nie była, ale wiecie - szczęścia nigdy za wiele ;)

Ula - myślami jestem z Tobą, kochana, takie były przejścia na początku w tą ciążą, a niedługo maleństwo będziesz tuliła. Nie możemy się doczekać!

Moof - nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że Zośka będzie przeaparatka, taka wiesz - radosna w życiu i otoczona samymi pozytywnymi ludźmi :)

Dawno Asi nie było, ani Agnilki... No bo Goś to wiem i rozumiem, musi chwilę się odciąć, też tak miewałam.

Ale wciąż nie mogę uwierzyć, że kolejny rok mija, a my wciąż jesteśmy tu razem... Ach, aż mi jakoś się ckliwie zrobiło...
Podziękowania: julka, ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951099 przez moofka
rzeczywiście coś tu ostatnio jakoś tak spokojnie :blink:

Chudzinka mi bardzo pasuje żeby Twoje przeczucie odnośnie Zośki się spełniło :) vipowskie wejściówki do worka mnie rozwaliły :woohoo: ale co racja to racja ;)

Asiaa mam już kuchnię :woohoo: a w niej niezły rozpierdak do ogarnięcia :pinch: w ogóle to wszędzie jest rozpierdak i nawet nie ma gdzie się schować na chwilkę :blink:

martyna fasolka jako prezent świąteczny - tego Ci życzymy :kiss:

monique już teraz można odliczać czas do końca, oj będzie się działo w lutym :whistle:

chłopaki forumowe to niezłe pakery są :whistle: my dzisiaj byliśmy z Zośką na kontroli to kruszyna waży 9 kilosów :blush: ale mieści się w normach więc spoko :) oprócz tego to mamy skok rozwojowy i Zośka trochę
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
na szczęście powinien się skończyć przed świętami :lol:

a tak odnośnie świąt to ma któraś już choinkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951135 przez mesy
Asiaa - jeden ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951136 przez mesy
moof za dobrze bys miala jak by Zoska byla grzeczna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951146 przez ulka1983
Dzień dobry :) ja dalej 2w1 ;) oszczędzam się ile mogę może jak spakuje dzisiaj torbę do szpitala to mi bóle przejdą :whistle:

kołyska złożona czeka na właściciela :) tylko dziady jedne nie dali instrukcji i zamiast 10 minut zajęło mi to godzinę :evil: wykonanie też nie należy do estetycznych ale moze się czepiam :P a mąż był na popołudniówce to by nie pomógł a zresztą to on nie lubi składać mebli a ja za to bardzo :silly: jeszcze teściowa mi się przypętała i zaczęła mi marudzić po co już to robię ze za szybko i że będzie zawadzało tak jakby miało to stać w jej pokoju i wiedziała kiedy ja będę rodzić :angry:

Aggi zleciało jak nie wiem co :S super że mężuś tak ładnie przyłożył się do obowiązków :) to Maks spory chłopak i prawie 5 miesięcy zaczyna :blink:

Mesy no widzisz pięknie to zleciało i efekt transferu już taki duży :laugh:

Chudzinka ja mam nadzieję że Asiaa albo ty a może Gosia załapiecie się na worek z dzieciątkami bo strasznie się ociągacie i niedługo was do tego worka same wpakujemy :laugh:

Moof choinkę mam małą na parapecie i Mikołaja na oknie a duża jeszcze rośnie w ogródku ;) Zosia to uśmiechnięta laseczka i dba o linię od początku :laugh:

trzymajcie się :kiss: jakbym rodziła to będziecie wiedziały wcześniej niż jak bym nie rodziła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951165 przez ulka1983
łał pierwsza styczniówka się rozpakowała :blink: robi się gorąco :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951259 przez ann-sunshine
Bry

Moof ja nieświąteczna a mam choinkę ha ha, co te dzieci robią z człowiekiem

Chudzinka jasna sprawa że macie z Asiąą i Gosią vipowskie karty, jak będzie pierwsza gwiazdka spadała to sobie życzenie pomyślę

Moof kruszynki są the best

Ula to i tak późno pierwsza styczniówka się rozpakowała

Julka pediatra nic mi już nie pomoże, muszę do dermatologa małą zapisać
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951289 przez ulka1983
moje prasowanie też leży a torba nie spakowana :blush: dzwoniłam po wynik gbs i niestety dodatni :( :( :(

Ann może i późno ale chyba dużo z nas będzie grudniówkami :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl