BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #949855 przez betka81
Hejka

mesy Patryk serio ładnie wcina i dobrze waży. Ale Tobie to współczuję bo masz co nosić.

aggi to zależy od dziecka u mnie u obu odbyło się bez komplikacji i nawet nie bardzo wiem kiedy ząbkowały. A dla Maksa gratki 1 ząbka. Maksio śliczny taki całuśny. Zdrowiej, wiem jak to jest w takim stanie zajmować się dzieckiem.

Asiaa staram się dbać i niestety ciąża mnie ogranicza. A do stycznia szybko czas zleci i w nowym roku życzę Ci już udanego zafasolkowania.

martynka nietopera czy nie ale warto przytulanki stosować a jak będą goście to tak po cichaczu :P

zancik za parę tygodni będzie lepiej. Wiem co to zaparcia i znam ten ból w poprzedniej ciąży dzięki nim miałam hemoroidy. Musisz szukać swojego sposobu a to nie jest proste.

Ada każda testowała wózek jak tylko przyszedł. A im bliżej porodu tym bardziej będziesz chciała dzidzię...
Podziękowania: Asiaa, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949890 przez ulka1983
Hej :) napisałam super posta na tablecie i co i wcięło :evil: :evil: ale musiałam dzisiaj do was zajrzeć bo taka imprezka powinna być a tu cisza :blink:

Julka sto lat sto lat spełnienia marzeń :kiss: jak impreza i tort musi być :whistle:


a spodobał mi się taki :laugh:

teraz mogę spokojnie doczytać co u was ;)
Załączniki:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949895 przez ulka1983
Gosia ty cały czas na wysokich obrotach w pracy ?

Mesy Patryk to prawdziwy chłop :laugh: spokojnie zacznie tuptać to waga sama spadnie :)

Aggi no ząbek na poważnie się pakuje :) moja Kornelia miała 9 miesięcy jak pierwszy jej się pojawił :whistle: zdrówka życzę ale pomyśl że jak byś jeszcze karmiła to zapalenie na bank by się przypętało czyli jest jakiś plus że nie karmisz ;)

Asiaa dobry pomysł z foto ale już za późno doczytałam :laugh: styczeń nam pasi więc poczekamy bo miejscówka się wtedy zwalnia :whistle:

Martyna może teściówka ci szczęście przyniesie :laugh: działajcie dzisiaj jutro jak się da i po jutrze a co ;)

Ann pamiętaj że ta praca w domu jest nie do przerobienia :angry:

Moof jak tam walka ze stołem ? złożony bo jakby co to wołaj pomocy to pomogę ;)

Zancik nie jedna tu tak miała że najpierw chciała być w ciąży a jak już była to chciała rodzić a jak urodziła to chciała dziecko z powrotem do brzucha wkładać :laugh: więc się nie martw będzie dobrze :)

Monia oj współczuję :( mi jakoś chyba 4 czy 5 razy się upiekło i pani dentystka nie leczyła zębów bo nie ma co :silly: ale kiedyś ta bajka się skończy :unsure: jak po wizycie ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949935 przez zancik
hejka :)
Bardzo Wam dziękuje Kobietki za rady i dobre słowa bez Was to by człowiek zwariował :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Na pewno będe dalej próbowała wszystkiego na zaparcia może w końcu coś na mnie zadziała ;) Dostałam wykład od teściowej,że jak będe tak się odżywiała jak teraz to się anemii nabawie a co ja poradzę na to,że tylko jogurty,jajka,ser biały i mleko mi podchodzi a na wędlinę i mięsa patrzyć nie mogę :(
Julka spóznione ale szczere STO LAT STO LAT :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Martyna działać dziś proszę jak maliny będą teściowa jakoś przezyje :laugh: ;) ;)
Ulcia mam nadzieję,że wszystko się wyjaśni i dobrze skończy :) A jak Ty się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949936 przez aggi
dzień dobry :kiss:
u mnie wczoraj było apogeum, noc masakra
gorączka, dreszcze, ból nie do zniesienia
dzisiaj jeszcze mi trzyma prawą stronę gardła, ale jest o niebo lepiej..
jeśli oczywiście można to tak nazwać
Boję się tylko młodego zarazić, bo w poniedziałek szczepienie :S


Asiaa nafaszerowałam się lekami wczoraj i w nocy i tylko gardło mi jeszcze bardzo trzyma

moni nie zazdroszczę kanałówki :dry:

ferr
sapka podobno sama mija ;) Tak mi mówiono ;)

martyna przecież teściowa w końcu pójdzie spać a wy będziecie mieli szansę na co nieco po cichu.. ;)

betka
masakra z zajmowaniem się, w tym momencie podziwiam matki mające więcej dzieci :S

ulka świetny pomysł na tort :D Chyba rodzicom takie zrobię jak im się liczba zmieni :D A mój brat ma 30 w lutym, też dobry pomysł hehehehe :evil: ooo tak jestem przeszczęśliwa że nie karmię.. jakkolwiek to brzmi, teraz taki boom na cyce itd... a dla mnie to była udręka :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949940 przez majka1987gnoWlkp
Bry....
Aggi zdrowiej szybko :-*
Chudzielcu dobry plan to połowa sukcesu ;-)
Gdzieś mi test mignal... I nawet pojawiła się druga kreska wiec juz owu jest nie daleko ;-)
Jula hamerykanski smoczek idzie na półkę.... Misia jak pozostałymi pluje... :-(
Mesy Patryk kawał chłopa :-D

U nas... Tosia lobuzuje czyli norma... Misia miała mieć szczepienia ale katar ma.. Wole przeczekać tydzień ;-)
Obie jesteśmy na nystatynie ja dodatkowo doustnie.. Może w końcu pozbędziemy się grzyba na dobre....

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949948 przez Asiaa
Ula czym Cie tak nastraszyli? :dry: a Ci drudzy to by tylko kasę zdzierali i nic więcej, masakra z nimi :S

Aggi dobrze, że choć trochę lepiej :)

Majka oby w końcu na dobre się udało pozbyć takich dolegliwości

Moofka dużo buziaków dla Zosi z okazji roczku :kiss: :kiss: :kiss: :) Udanej imprezki :)

Oczywiście wcześniej zapomniałam napisać :S
Chudzinka plan ładnie wygląda, a wiadomo że na wiosnę budzi się nowe życie :)

Monique doskonale Cie rozumiem z tymi wizytami u dentysty, bo też ostatnio tam pielgrzymuje :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949954 przez aggi
majka trzymam kciuki za pozbycie się grzyba :( :* na kogo Tośka się podała że tak łobuzuje? :)

Asiaa no jeśli można to tak nazwać :)


Moja @ się gdzieś zawieruszyła, nie widział jej nikt? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949959 przez Pinezka
Hej, hej,

Nie odzywam sie z braku czasu, ale regularnie czytam ;)

Ulka - jakie konkretnie wytyczne ci dali?

Asiaa, Chudzinka - no wlasnie, dobry plan to juz polowa sukcesu, a i czlowiek troche sie rozluznia, wiedzac, co go w nadchodzacych miesiacach czeka :kiss:

Aggi - bidulko, daje ci choroba popalic :kiss:

Martyna - dobry pomysl Asi, zeby tesciowa do kina wyslac, na maraton filmowy najlepiej :woohoo:

Monique - kanalowka nie brzmi fajnie :pinch: W trakcie ciazy ci ja chca zrobic czy dopiero po?

U mnie duzo pracy, ale po tym ostrzezeniu od poloznej, ze mam zwolnic tempo ze wzgledu na twardniejacy brzuch, w pracy szefowa mnie w przerwie obiadowej na spacery wygania i pilnuje, zebym drugie sniadanie w spokoju i codziennie jadla :silly: Chca, zebym chociaz do polowy stycznia dotrwala. Od czasu, jak zaczelam byc bardziej asertywna i ostrzegac, zeby mnie nie przeciazano, twardnienie brzucha juz nie wystepuje tak czesto. W czwartek bylam u gina, szyjka odpowiednio dluga i zamknieta na cztery spusty, wiec przedwczesny porod raczej mi nie grozi. Maly ma juz 1350 gram :woohoo: Dolaczam wam fotki aktualnego brzuszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949961 przez moofka
dobry! ja na sekundę, nie doczytam, nie odpiszę ale wszystkie całuję :kiss:

rok temu o tej porze szalałam na porodówce żeby o 11:10 po raz pierwszy przytulić Zośkę :kiss: życzę każdej naszej forumowej starającej się przeżycia takich pięknych chwil :kiss:

dzisiaj świętujemy, jutro wrzucę urodzinowe foto a na razie macie wspominkowy filmik z pierwszych miesięcy Zośki :) z podkładem muzycznym więc odpalcie głośniki ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiaa dziękujemy z Zosią :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949962 przez MARI
Hej kobietki mam chwilkę na podczytanie i kawkę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


AGGI oby tak moja @ zabłądziła jak Twoja ;) wracaj do zdrowia :kiss:

MARTYNA teściowej to zapodaj winka do kolacji i niech smacznie śpi :laugh: a wy swoje będziecie robić :silly:

MOOF buziaki dla Zosieńki :kiss: :kiss:

JUKLA spóźnione lecz szczere życzenia :) wszystkiego naj.... :kiss

PINEZKA kurcze jaka ty chudzinka jesteś i taki fajny malutki ten brzuszek masz :) Masz rację oszczędzaj się B)

ULCIA oby wszystko Ci się wyjaśniło pozytywnie :)
Załączniki:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949963 przez MARI
Kurna nowa strona :evil:

MOOF ale świetny filmik tylko krótki :laugh: :laugh:

ZANCIK poczytałam dziś artykuł z myślą o tobie i piszą aby chrupać orzechy pomagają na przemianę materii- może warto spróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949964 przez aggi
Pinezka :) no no nawet z szefa można człowieka zrobić hehe. Dobrze że się troszczy o Ciebie. Śliczny brzuś !

moofka STOOO LAAAT dla Zośki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: świetny filmik :D I widzę avatarkową bluzę :)

MARI
tego życzę każdej starającej się :D chociaż moja mogłaby ciut odpuścić jeszcze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949966 przez monique1983
Ula - laryngolog pooglądała w środku nos i powiedziała, że mam poszerzona naczynia krwionośne. Mam unikać gorących kąpieli, gorących i ostrych posiłków. Poza tym mam stosować Emofix i Nozoil (może komuś się przyda, to piszę nazwy). Oprócz tego można chyba też rutinoscorbin łykać, ale to kazała mi jeszcze ze swoim lekarzem prowadzącym skonsultować, ale z tego co słyszałam, niektóre dziewczyny stosują to chyba można w ciąży. Ula co za wytyczne dostałaś?

Aggi - mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej

Majka - obyś się w końcu szybko i na dobre pozbyła tego dziadostwa

Pinezka - teraz robimy tą kanałówkę, na razie mi antybiotyk włożyła, bo mi dziąsła bardzo krwawiły, ale we wtorek wracam i robimy. Powiedziała jedynie, że będzie musiała sobie poradzić bez zdjęcia RTG. Wiesz zostawianie go na po ciąży też nie za bardzo, jakiś stan zapalny może się w organizmie toczyć, a dla małej to też niezbyt dobrze. Fajnie, że u Ciebie lepiej, a brzusio śliczny, zgrabniutki :)

Moof - wszystkiego naj dla Zosi :kiss: Filmik super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949977 przez zancik
Mari ale mi smaka na sernik zrobiłaś uwielbiam :) Piję co dziennie błonnik a orzechy spróbuję ;)
Pinezka ale śliczny brzuś dbaj o siebie :kiss:
Moof świetny filmik aż miałam dreszcze jak go oglądałam :) czekam na jutrzejsze foto z urodzin Zosi :kiss:
STO LAT STO LAT STO LAT :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl