BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #950330 przez aggi
Widziałam przepyszne muffinki !!! :woohoo: i slicznego Wojtka :-)

Melduje angine ropna, antybiotyk, zakaz zbliżania się do dziecka i 2tyg lezenia w domu.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950331 przez aggi
Aha i moja @ się znalazła.. nie miała już kiedy... grrr :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950336 przez aggi
asiaa na szczęście wróciła, trochę po czasie ale jest. Uf:-)

ann w końcu to duża starsza siostra! Gratki :side:

mari w końcu się uda, glowa do góry!

anulka szczerze to mogła być ciemniejsza ta kreska, no tak średnio pozytywne jak dla mnie ale działać nie zaszkodzi ;)

Ale tu cisza :-) ją zaszywam się pod koldra. Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950348 przez Pinezka
Uj, Aggi, to nieciekawie :pinch: Przytulam :kiss: A maz bedzie mogl sie dzieckiem zajac, zebys szybko do siebie doszla?

Anulka, witaj :) Mi tez sie wydaje, ze ciut tej testowej jeszcze brakuje, ale blisko jest ;)

Ja dzis mam leniwy dzien, wzielam wolne i niestety pogoda nie dopisuje, wiec poza jednym spacerkiem spedzam czas w domku, ale nie narzekam ;) Czytam, spie i troszke nadrabiam domowe zaleglosci. Wieczorkiem ide do poloznej i ma mi inmunoglobuline w posladek zapodac :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950349 przez anulka8881
Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi ;) Mi też się wydaje, że ta kreska powinna być ciemniejsza, ale już trochę świruje ;) Tym bardziej, że męża raz na jakiś czas nie ma przez 2 dni i dlatego nie chciałabym przegapić tych dni (jak będę wiedzieć, że już czas to mąż oczywiście byłby w domu).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950422 przez Asiaa
Ann gratki dla Marty :) zuch dziewczyna :kiss:

Mari wierzę, że nie ucieszyłaś się z takich odwiedzin, ale nie załamuj się :kiss:

Julka ale apatyczne mufinki :) oby z Twoją mamą było jak najlepiej, Wojtek słodki :kiss: :)

Anulka obie kreski strasznie blade są, ale może te testy tak mają. Jakby co działajcie, a jutro powtórz test ;) w którym dc jesteś i jak długie miewasz cykle?

Aggi to nieźle Cie wzięło, zdrówka! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950464 przez ulka1983
hej dziewczyny :) jestem po wizycie wszystko ok lekarz powiedział że jak tylko pojawią się bóle to mam gnać do szpitala czytaj rodzić mogę w każdej chwili :blink: bo wszystko rozpulchnione a jak nie to lekarz mnie zaprosił na 01.01 .2015 do szpitala bo ma dyżur :S :whistle: chyba w dwupaku długo już nie pochodzę ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950471 przez martyna_z
No i jestem poweeekendowo, faktycznie dość pusto. Po krótce to u mnie sprawy potoczyły się całkiem pomyślnie, bo teściowa przyjechała dopiero po 20, więc mieliśmy czas na podziałanie :) W niedzielę poprawione, i cały dzień spędziłam w sklepach, najpierw w Galerii a potem w Ikei, w sumie niewiele się kupilo, ale dzień męczący. Dziś w pracy i dopiero mam czas żeby usiąśc i napisać do Was, bo czytać starałam sie na bieżąco, co nie było trudne bo chyba wszystkie porządki przedświąteczne zaczęły ;)
I mój test sobotni

Załącznik nie został znaleziony



Przegapiłam tylko urodziny Julki, wszystkiego najlepszego! Samych spełnionych marzeń :) babeczki smakowite, a nie słyszałaś że dziecko odmładza:> trzymam kciuki za mamę, co by nie było, oby sie szybko i po myśli skończyło. Wojtuś rośnie jak na drożdżach, już tak dorośle wygląda ;)

I Zosi 100 całusków na 100 lat życia :)

Ann gratulacje dla Marty, duża dziewczyna już jak z pieluchą się rozstaje :)

Mari przytulam :*

Aggi trzymaj się ciepło, angina to paskudztwo, ale Ty silna o szybko się uporasz ;) ale to stąd pewno opóźnienie @, słyszałam że angina może właśnie opóźniać

Anulka, tak jak dziewczyny pisały, proponuje robić testy dzień po dniu i porównywać, wtedy będzie wiadomo kiedy kreska była najciemniejsza

Asiaa podobają mi się Twoje apatyczne muffinki ;)

Ula no to miejscówka widzę się szykuje, nie powiem żeby to mnie martwiło, ale trzymam kciuki, żeby u Ciebie było wszystko na spokojnie i raczej nie w święta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #950476 przez moofka
hej dziewczyny :) przede wszystkim dziękuję za życzenia dla Zosi :kiss: :kiss: :kiss: impreza urodzinowa była bardzo udana, Zośka się popisywała, świeczki co prawda nie zdmuchnęła ale zjadła spory kawałek tortu :cheer:

czytam Was cały czas ale u nas dalej jest zapieprz :pinch: jutro przyjeżdża ekipa z kuchnią, jeden pan demoluje dużą łazienkę, drugi ma malować ściany przy schodach, generalnie dziki szał i dom wariatów :silly: prysznic mamy na dole, kibelek na górze a zęby myjemy w kuchennym zlewie :woohoo:

Mari a to wredna @ :pinch: będzie zaraz Zośka na poprawę humoru :kiss:

Julka Wojtek już na poważnego chłopa wygląda :cheer: mam nadzieję że dostaniecie dobre newsy w wynikach mamy :kiss:

aggi bidulo zdrówka dla Ciebie :kiss: a z @ to już w ogóle kumulacja :S

ulka to teraz będziemy siedzieć jak na szpilkach :woohoo: weź się melduj regularnie :blink: a te wszystkie kłopoty to oby Was ominęły :kiss:

martyna to pozostało nam tylko zaciskać kciuki ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: martyna_z, MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950521 przez Asiaa
Ula to czekamy na rozwój sytuacji u Ciebie :) może to rozwiąże worek z nowymi fasolkami :)

Martyna to super, że tak się potoczyło ;) i mieliście czas dla siebie :)

Moof Zosia uroczo prezentuje się na fotce :) fajnie ten pompon obok niej wygląda :) oby dom wariatów skończył się jak najszybciej byście na spokojnie mogli się cieszyć świętami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950522 przez Asiaa
hehehhe teraz ja załapałam się na nową stronę :laugh: ciekawe kiedy znów dojdzie do większej ilości postów by ujawnić się na kolejnej stronie :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950538 przez zancik
hej :)
Julka piękne muffinki mniam mniam ;) Zakupy przez neta dobry pomysł ;)
Aggi zdrówka Kochana :kiss: :kiss: :kiss:
Ula melduj się tu nam jak się czujesz :kiss:
Moofka Zosia prześliczna :kiss: :kiss: Oby remont Wam się szybko zakończył :)
Martyna no to super,że udało Wam się podziałać przed teściową :) Mam nadzieje,że owocnie ;)
Ja wczoraj się wzięłam za sprzątanie,ale poukładałam tylko ubrania w szafce i już mi zapał minął a tu czas leci :( Jutro muszę jechać do urzędu pracy mam nadzieję,że nie będzie dużo ludzi :) Jeszcze badania muszę porobić w tym tygodniu bo 30 wizyta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950618 przez ulka1983
hej :) melduję się w dwupaku ;)

Pinezka śliczny brzuszek :) no to szefostwo ma plusa że dba o ciebie ale przecież to w ich interesie ;)

Mari dawaj sernik :whistle: to @ wredne :evil:

Julka dzięki za muffinki pycha :silly: przepis swój masz ? jak to dawaj bo szukam sprawdzonego :) a w tyle na zdjęciu co za pyszności :whistle: wiekiem się nie przejmuj bo ja starsza i nie jest źle :lol: jak sny nieciekawe to może wyniki będą superowe trzymam kciuki :) śliczny Wojtuś a te oczyska po prostu wymiękam :blink:

Martyna czekamy na malinki na teście ciążowym :) no nie da się ukryć miejscówka się szykuje :silly:

Moof ale nie długo będzie po wszystkim i odetchniesz ;) piękna Zosieńka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #950619 przez meli1990
Ula trzymam kciuki żebyś do stycznia dotrzymała w dwupaku
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950625 przez ulka1983
Meli mam nadzieję że tak będzie :silly: byłam na strychu po ubranka bo się suszyły i jakoś z sił opadłam a kusi mnie żeby jeszcze chociaż kołyskę złożyć żeby się wywietrzyła bo lakierami ją czuć ale już sama nie wiem czy to robić czy już lepiej nie :unsure: a co u ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl