BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #955701 przez Sandruska1995
Czuję jak @ nadchodzi do mnie dużymi krokami ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955707 przez Ada2424
Dziewczyny czy możecie mi napisać jak dobierałyście rozmiar w stanikach do karmienia? Będę chciała je kupić końcem lutego ale nie mam pojęcia jak jest z dobraniem rozmiaru no bo przed porodem obwód pod piersiami jest znacznie większy niż po dla mnie to czarna magia z tymi stanikami, pomożecie??

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955753 przez Patikierc
natB-tak ja pierwszy raz testuje z owu,i cieżko mi to idzie haha to jest jak czekanie na testy ciażowy i na dwie kresi podwójny stres bo i tu i tu haha,ale jakoś daje rade,zobaczymy kiedy moje owu zawita. :P jakaś kapryśna jest haha :laugh:

sandruska1995-i jak na tych urodzinach doszłaś? czy sił brakło? :)

co do staników do karmienia jeszcze brak mi wiedzy ale z miła chęcią posłucham na zaś:) B) zawsze będe bogatsza w wiedzie:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955759 przez Sandruska1995
Patikierc - Jednak pojechaliśmy. Dałam radę , ale wszyscy się pytali " co mi jest , że siedzę taka nie do życia " , " teściu stwierdził że jestem w ciąży tylko jak weszłam do domu " . - czułam , że tak będzie. Ale długo nie siedzieliśmy.. Teraz się dobrze czuję , ale nawet tort mi nie smakował a był mój ulubiony z truskawkami jadłam jeden kawałek przez godzinę . Teraz już leże w łóżeczku, i co chwile latam do łazienki patrzeć czy @ nie ma, bo cały czas mam uczucie mokra , taki brązowawy śluz dostałam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955768 przez natB
Ada co do staników, kupiłam najzwyklejsze w hm takie do karmienia, ala sportowe... w sumie przyznam się, że do dziś z nich korzystam chociaż nie karmię :P... one są sportowe więc czy cyc mniejszy czy większy to sumie leżą ładnie... wybrałam praktycznie o miseczkę większą... miałam C w ciąży, a teraz mam takie hmm B
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
także ja tyle mogę doradzić/powiedzieć Tobie w tej kwesti... totalnie nie pamiętam ile przed kupowałam cyckonosze... nie karmiłam też długo, więc może bardziej "doświadczone" Mamy Tobie poradzą :)... jak ktoś ma większy biust to chyba jest ciężej dobrać, tak mi się wydaje...

Sandrusia jutro Twój wielki dzień, 3mam kciuki...

Patikierc oby szybko owu zawitała :)... a suwaczek odlicza do 14 dc tak?

Majka bardzo Tobie współczuję... obyś szybko ogarnęła temat i wyzdrowiała... kurczę, że to się stało od pleśniawki... ja pierdziu... my na szczęście nigdy się nie musieliśmy uporać z pleśniawkami... jakoś nas ominęło, chociaż nie była z mama, które w sterylnych warunkach all trzymały...

No i zapomniałam co miałam napisać... gadałam dzisiaj ze szwagierką i badania powtórzę na własną rękę... tak, jak powinno być, wszystko w odpowiednich dniach cyklu... sama szwagierka była zdziwiona tym, jak mnie moja gin zlazła :/... no, ale nic... życie... może jak to ona określiła "miała" gorszy dzień...
Jutro nas czeka wizyta u znajomych, kumpela jest w 5 miesiącu ciąży, dzisiaj jedna urodziła :D więc ciążowa aura w koło mnie :) szkoda, że to nie jest zaraźliwe heh :P...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955772 przez Sandruska1995
Już jutro ! :) Chociaż brzuch pobolewa mnie jak na @ . Zamelduję się rano, uciekam oglądać film . Dobranoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955773 przez Patikierc
natB- no suwak pokazuje 14,robilam test owu właśnie dalej nic. Mam nadzieje ze będzie później niż ze coś robię nie tak. Bo bym się wulkurzula.

Sandruska1995-czyli ggites impreza była haha jutro też czekam na wieści od rana patrze tu czy coś piszesz czy coś wiadomo :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955775 przez Miluniaa
Sandrunia trzymam kciuki za Twoje testowanie ! Koniecznie daj znac jak bedziesz po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955798 przez aggi
Ram tam tam
Jeden diabelek poszedł spać
Drugi miał wychodne ale bez przesady
Nie wiem gdzie jest i flaki mi z nerwów ściska :dry:
Tzn teoretycznie wiem gdzie miał być ale bez przesady... która jest godzina
A telefon milczy. Jutro będą ciche dni i uj.!
Noooo to się wygadalam. :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955799 przez aggi
ada ja w kwestii stanika się wypowiedzialam na fb:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955801 przez Patikierc
aggi- tak się kończy wychodne cichymi dniami haha będzie dobrze niech chłopok odsapnie jakby się na męczył haha




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955805 przez aggi
pati no cóż jeśli na coś się umawia to niech się wywiązuje.. a to że wychodzi raz na ruski rok wcale nie usprawiedliwia nieodzywania się ani niewrocenia do domu :/ tak to masz jak chlopu pozwolisz i go zmanipuluja 'koledzy'.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955806 przez Anabelle
Rzadko zaglądam to wrzucę wam zdjęcia :)







Zazdroszczę wam tych 10 kg przez całą ciążę :) Ja już mam 10 kg na plusie :/

Pisanie o stanikach sobie odpuszczę, bo bym esej walnęła, a Ada i tak ze mną nie rozmawia :P

Przeszłabym się na takie urodziny jakieś <3

W ogóle gdzies bym się przeszła z koleżankami, obecnie mimo, że czestwo wychodze to jednak zawsze z Antkiem i mężem (jest w domu od 1,5 msc). A taaaaką mam ochotę na gęstą, gorącą czekoladę ;)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955813 przez Sandruska1995
A ja latalam niedawno i posprzatalam cale mieszkanie - woow ale mam energii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955820 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Naprodukowałyście.

Asia K :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Porto :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ada stanik kup sobie jeden bo po porodzie jak piersi najdą mlekiem to i tak będą inny rozmiar mieć niż teraz. Porządne zakupy zostaw sobie na po. A potem najlepiej iść przymierzyć.


Bella Antek cudny, a brzuś okrągły. A jak Antek reaguje na to że będzie miał rodzeństwo?

Aggi mężu wrócił? Mój też miał wychodne, 35 urodziny koleżanki z pracy, ostatnie jakie obchodzi publicznie. A ja sobie uświadomiłam że w tym roku tortów nie pojem przy moim unikaniu nabiału, ani swojego, ani Marty, a jak faktycznie będziemy się o trzecie starać to 35 urodzin też porządnie nie poświętuję buuuuuuuuu

Majka nie ma to jak wujek google, oby diagnoza słuszna i oby leki i dieta podziałały :kiss: :kiss: :kiss:

Pati masz rację testy owu to podwójny stres i podwójne emocje :woohoo:

Marta na furaginie bo boli i piecze przy siusiu. Jak nie urok to sr...a z tymi dziećmi :whistle: :pinch:

Ada jak podbrzusze często będzie bolało to na wizycie wspomnij lekarzowi. Sprawdzi szyjkę i może nospę i aspargin włączyć ci "do diety"

Moof łazienka na wypasie :whistle: :whistle: :whistle:

Joanna i Mari oby wasze zmiany pracy miały inne pozytywne skutki też :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl