BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #955829 przez zancik
bry.....
Ale wieje ja pierdziu :( pogoda okropna :angry:
Moof mam nadzieje,że teraz bedzie tylko lepiej ;) Łazienka zajebiaszcza :woohoo:
Anabell no no jaki przystojniaczek ;) brzuś super :)
Asia dzieciaczki cudne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955834 przez Sandruska1995
Dziś 29 dc , @ powinna być zwykle była 28-29dc . I jestem 12 dni po owulacji. Test niestety negatywny . Mogło nie wykryć?
Dziś strasznie mi piersi nabrzmiały, mam gęsty brązowy śluz ( nigdy wcześniej tak nie miałam ) wkładka jest czysta tylko przy korzystaniu w wc leci , nie czuję się w sumie dziś jakoś na @ . Sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955836 przez gwiazdka2014
Hej, Nadrobilam....

Zancik mhmmm ale Super... Śliczne..

Mają :-*

Ann trzecie??? ja do Michała mówisz w 2016 w sierpniu chce zacząć robić drugie to już kręci nosem ze nas nie stać... Ja go urobie...

Aggi Max cudowny ale ty to wiesz JESTEM JEGO FABKA

Joanna czymś kciuki

Sandra widzę ze ty bardziej nakręcony ode mnie. Popieram Ann schudnij z 13 kg w wieki 30 lat. To jest wyczyn. Ja juz lecę z Ewa..... Mama pilnuje Antka a ja ćwicze.

Chodzinak a ja się mam na fb?

Asia jest śliczna... Jak wszystkie dzieci z forum.... Chyba zasługa forum ha ha ha

Co tam jeszcze....
Antek tez chce pozrec swoje ręce i wszytko co ku wpadnie w łapki

Wracam zdjęcie mojego szczecia

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955837 przez zancik
Gwiazdka śliczniusi Antoś :kiss: :kiss: :kiss: Tez już chcę mieć dzidzi przy sobie ;)
Sandruska może @ się rozkręca i dlatego masz brązowy śluz czasami też mi się tak zdarzało....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955846 przez Patikierc
Dzień dobry! B) Paskudny dzień ale dziś WOŚP:) ktoś się wybiera na rynek w Krakowie? W nocy wichura jak nie wiem,nie wyspałam się.


aggi-ta u mnie jest zawsze tak że jak ja wychodze i mi się przedłuży albo nie wiem dobrze się bawie i nie dam znać że żyje to jest foch męski romowa i wogóle puff.. a jak królewicz zabaluje za mocno to przeciesz nic się nie stało zapomniał dać znać i wogóle "ciesz się że wróciłem" hhaha i zawsze jest foch.

sandruska1995- spoko ja tak miałam jak zaczelam się starać że okres mi się spóznił 8dni testy wychodziły negatywnie ja miałam juz wizje bycia w ciąży i wogóle poszłam na badanie z krwi i zadzwonili z wieścią"nie jest pani w ciąży" 2 minuty pózniej okres:) ale wczesniej miałam takie brozowe upławy z jeden dzien i tyle. a czuć się tak możesz no bo wiesz psycha działa u mnie przynajmiej działała tak ze oooo.. wszystkie objawy. a teraz mam luz będzie to będzie nic sie nie doszukuje bo psychicznie się bym wykończyła haha. już staraciłam nadzieje :dry: ze wogóle mam owulacje bo ciągle nic mi nie wychodzi na tym głupim pasku haha

gwiazdka2014-śliczniusi :) zębole pewnie będą szły ?

Dziś ruszam na obiad do rodziców na wieś wiec wiejskie powietrze może mi pomoże :laugh: i na tescie bedzie wreszcie owu haha :lol:

zancik- :woohoo: miałyśmy w tym samym dniu ślub? 26.07? po suwaczku tak wnioskuje:P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955849 przez Sandruska1995
Ja już czuję że nici z tego cyklu.
patikierc z porannego robisz testy owu? zawsze o tej samej porze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955853 przez gwiazdka2014
Palikers ja miałam 29 dniowe cykle, będzie dzidz jeszcze będziesz nam narzekać....

Dziś mija rok od starań jak to zlecialo :-P

Aha miała swój pierwszy raz po porodzie... Myślam ze się postać z bolu... Dziewczyny po cc tez tak miałyśmy?

Ula w domu, Natka pomaga przebierać mała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955863 przez Patikierc
sandruska1995-nie z rannego a wieczornego :pinch: źle? :dry:

gwiazdka2014-pewnie że tak bedzie:) tylko musze poczekac:) cierpliwość jak ja sie naucze tej techniki :laugh:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955866 przez Sandruska1995
Nie, dobrze czytalam ze z wieczornego sie robi tez tak robilam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955875 przez moofka
Dobry :)

AsiaK Gosi to baaardzo dawno nie było, sama jestem ciekawa co u niej....

Ada ja sobie kupilam jeden stanik do karmienia, pani w sklepie mi doradzała. Miałam sobie później dokupić więcej ale jakoś mi nie pasowały i ostatecznie w domu chodzilam w takim sportowym co łatwo podciagnac a na wyjścia nosilam usztywniane z czasów ciąży bo się miescilam.

Aggi jak tam z małżem? Mój jak idzie to juz się nauczył że meldunek zdaje o północy czy wszystko okej a później pisze że wraca żebym zawału nie dostała jak uslysze hałasy w domu ;)

Gwiazdka Antek cudny ale dalej czysty stary :side: ja po SN ale też pamiętam, że pierwszy raz był straszny :pinch:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ula w domu to może do nas zajrzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955877 przez zancik
Patikierc dokładnie tak ślub mieliśmy 26.07 ;) mało tego ja jestem ur.01.07 emek 24.07 rocznica slubu 26.07 a termin porodu na 30.07 :woohoo: może dzidzia zrobi nam prezent na rocznicę ;) A co do testów to robi się wieczorem i najlepiej 2 godziny wczesniej nic nie pić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955881 przez Ada2424
Dzięki Dziewczyny :kiss: czyli dobrze myślę że nie ma co przed porodem inwestować w drogie staniki lepiej kupić ze dwa zwykłe a jak laktacja się unormuje to wtedy kupić lepszy :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955882 przez Sandruska1995
Ale tu ciszaaa dziś :)
My mieliśmy iść do znajomych , ale taka pogoda że z domu wyjść się nie chce, leje deszcz z śniegiem, burza i wiatr. - masakra :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955928 przez Miluniaa
U nas to samo wieje aż sie nie chce nigdzie wychodzic :( I jakos przy tym nastroj slaby chyba @ nadchodzi wielkimi krokami ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955930 przez natkka
Cześć Dziewczyny, naprodukowałyście tyle przez kilka ostatnich dni, że pewnie nie będę w stanie wszystkim odpisać :)
Zancik - super widok, dzidzia piękna :)
Zgadzam się z wami dziedwcyzny, im jesteśmy starsze tym ciężej zrzucić dodatkowe kilogramy. Jak miałam 19 lat to w ogóle nie było mowy o dodatkowych kilogramach, nawet po świętach :P natomiast teraz po świętach zostało mi 3 kg dodatków i bardzo powoli schodzi w dół :(
Mari - powodzenia w nowej pracy i mam nadzieję, że zaowocuje to śliczną fasolką :)
Majka - przykro mi, że ta grzybica tak ci się przyplątała, mam nadzieję, że uda ci się to szybko i skutecznie wyleczyć
moofka - łazienka prześliczna i faktycznie taka duża, cudo. Mnie też się taka marzy kiedyś :)
Podziękowania: zancik, MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl