BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #972504 przez magmus88
Dziewczyny :D błagam tylko nie komentujcie tego wszystkiego hahahah :woohoo: :whistle: :whistle: :whistle:

U mnie w pracy dzieją się takie rzeczy, że masakra... dziewczyna, która zaczeła 4 miesiąc pracy złożyła wypowiedzenie.... :( Tragedia. Jak tak dłużej pójdzie to chyba też będę szukała czegoś nowego.

Albo inny rozwiązaniem jest.... Podwojenie się :D ehhee

Ja dopiero dziś rozliczyłam PITa.. tylko nie mam kiedy go zawieźć :D no w sumie to mam..... w piątek chyba to zrobię. Mam wolne poniewać muszę zrobić badania przed poniedziałkową wizytą u endokrynologa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972515 przez aklim88
Cześć z wieczora,

Dziś spałam w Alą w łóżku , a męża wygoniłam na kanapę. Kaszlała pół nocy, nie wyspałam się, ale przynajmniej nie wybudzałam się i mogłam zasnąć dalej.

U nas fatum krąży nadal. Dzisiaj toaleta się zapchała. Próbowałam ją przez prawie godzinę odepchać przepychaczem, mąż jak wrócił z pracy znowu próbował i nic. Na szczęście hydraulik dość szybko przyjechał i naprawił, ale oczywiście skasował sowicie. A mogliśmy sobie tak przepychać cały dzień i nic by to nie dało, bo już studzienka była zapchana…dzień pełen wrażeń.

Może chce któraś przygarnąć Alę chociaż na dzień? Chętnie zapakowałabym ją w paczkę i odesłała gdzieś, bo wymiękam. Tak się buntuje, denerwuje, niczego nie słucha,że szok. Mam nadzieję, że to przez chorobę i jej przejdzie jak wyzdrowieje. Sama też jestem chora i nie mam w ogóle cierpliwości… W każdym razie jutro szlaban na tv, komputer i telefon. Oj… będzie bunt…

My Alę chrzciliśmy jak miała ponad pół roku

Pati daj znać jak ten nowy ginekolog

Brown no to do dzieła i czekamy na efekty

Nat Niezły przystojniaczek z Twojego Włada :)

Ann Jakiś kolejny łobuz rośnie mi w brzuchu, jak ja dam radę z takimi dwoma… A czy chłopiec, to będę wiedziała pewnie dopiero w maju, chociaż jest jakieś prawdopodobieństwo, bo przytulanko było w samą owulację, a przedtem nic.

Chudzinka dbaj o siebie i tak nie posprzątasz na zapas, ta robota nie ma końca….

Magmus zawsze możesz pity przez internet wysłać do urzędu. My tak robimy już od jakiś 2-3lat. www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972521 przez aklim88
popycham



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972527 przez aggi
witam :) piękne słonko na zewnątrz ale -1 :huh: brrr! oby się ociepliło :blush: mam dzisiaj niecny plan umyć dwa duże okna, no chudzinka i ann mi powera dodały i muszę się za to zabrać. Tylko jakoś to muszę sensownie rozplanować żeby Maksior się miał czym zająć.. zobaczymy co z tego wyjdzie :)


martyna właśnie nie mam jeszcze takiego na 100% sprawdzonego ale np Maksowi to na olx lubię wyszukiwać ciuszki używane za grosze i nigdy się nie zawiodłam :) tylko trzeba mieć czas by szukać :)

magmus
w pracy nieciekawie widzę się ludzie wykruszają, może na Ciebie też 'pora'? :D a PITa możesz przez internet posłać

aklim faktycznie jakieś fatum nad Wami :blink: kiedy Ty masz wizytę, przyszło Ci pismo już ze szpitala?? :)


Udanego dnia:*
Ja dopiję kawkę i idę pieczarki obierać, dzisiaj będą pyzy z mięsem i sosem pieczarkowym mmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972531 przez zancik
Witam,
pogoda cudna u mnie 1 stopień na plusie ale pewnie dojdzie do 10 :) Moja kolezanka urodziła w sierpniu 2014 a chrzciny będą 26 kwietnia.

Aklim zdrówka dla Was :kiss: :kiss: Chętnie przygarnę Alę ;)

Aggi ja zamierzam za okna zabrac się w przyszłym tygodniu :) Same pyszności gotujesz ja dziś zupe pomidorową upichcę :P

Magmus to nie ciekawie się dzieje :( Mi Pit rozlicza ciocia przez internet :)

Martyna jak się czujesz? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972536 przez Patikierc
Siemka B) dziś śliczna pogoda aggi u mnie 15stopni! pyzy z mięsem mmm,a ja mam fasolke po bretońsku! Choć ja jeść nie będę wczoraj czymś się strułam i mam dziś ścisłą dietę i jutro też sobie taka zrobię!

magmus-to nic tylko się podwoić,i mieć święty spokój,u mnie w pracy też niby fajnie a kijowa atmosfera,i powiem szczerze że jak tylko się podwoje uciekam na L4 nie siedzę tam ani minuty dłużej! Przynajmniej teraz tak myśle :lol: !

aklim-jutro ten lekarz o 20.00 więc może jak wrócę coś naskrobie albo w piątek dopiero.. haha biedna Ala na wszystko szlaban :lol: ale to na dobre jej wyjdzie mama wie co robi :) trzymaj się i nie daj się tym złym mocą co nad tobą krążą :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972540 przez Patikierc
ja coś dziś pisze na dwie raty bo mi ciągle kasuje kurr.. :whistle:

zancik- :devil: to idę w twoje ślady i zacznę to łykać może mi też się uda,a od jakiego dnia cyklu zaczynasz brać? czy bez znaczenia? i tylko się nie przepracuj!

brown24-trzymam kciuki! co wy kobity z tym sprzątaniem :lol: każda w oknach a,ja nie myje bo w weekend ma padać :lol: taka mam wymówkę! Może się uda że mąż się tym zajmie w weekend jak pójdę do pracy :lol: zdarza mu się że chłopok to zrobi :lol:

natB-ooo jaki przystojniacha! B)

ja dziś dzień wolnego,jadę kupić firanki haha więc na święta mogę powiesić nowe bez prania i prasowania :lol: ażesz mi się upiekło :lol: a potem oddam się długiemu spacerowi z psem zznajomą jej psem i redssikiem :) :lol: fascynujący dzień mi się zaczyna a wieczorem może dotrę na siłownie B) bo mam postanowienie waga w dół!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972560 przez aggi
pieczarki obrane,. firanki ściągnięte NIE MA ODWROTU :P muszę pomyć te okna.. tylko zimno u mnie mimo słońca to 5st :S Maks maruda niby się bawi niby marudzi.. ciekawe czy da mi pomyć te okna ?!

zancik Maks też z sierpnia a we wrześniu chrzest był bo teściowa już głupoty zaczynała gadać :pinch: :sick:

Pati 15?! gdzie tu sprawiedliwość :P castagnus od kiedy chcesz się łyka codziennie po 1 lub 2 tabletki (zależy od Twojej wagi) przez 90 dni non stop.. Odkłada się jedynie gdy pojawi się ciąża.. Ja postanowienie waga w dół mam od kilku miesięcy i nic :S

u mnie dziś 31dc.. jutro lub pojutrze będę umierać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972585 przez joanna1991
Witajcie kobietki :* Przepraszam że nie było mnie tyle czasu ale byłam zapracowana i nie mogłąm wejść na fotum bo jakiegoś wirusa mieliśmy że wyrzucał mnie ze wszystkich stronek, ale wszystko jest już pod kontrolą :D U mnie dziś również 15 stopni na dworze :) a wczoraj było 16 :D Za 4 dni u mnie ma być @ ciekawe co wyjdzie w tym miesiącu...


ALKIM moje wyniki TSH to 1,35 a norma jest od 0,27-4,2 FT4 mam 14,09 ( norma jest od 12,00-22,00) no i prolaktyne mam 27,97 jest niska jeszcze ale da się to poprawić. Dzięki że pytasz :*


MELI kochana twój maluszek taki malutki a już się rozchorował :( chyba wszystkie dzieci takie malutkie ostatnio szybko łapią takie choróbska. Ale wspaniale że jest już dobrze :* Kacperek jest uroczy :)

PATI może zmiana lekarza będzie dobrym rozwiązaniem :) zawsze możesz się poradzić kogoś innego, kochana ja na obniżenie prolaktyny dostałam bromergon, widzę że u ciebie nie ma aż tak dużego uchybienia w wynikach tak jak u mnie było, ja miałam hiperprolaktynemie :/ ale teraz mam za niską :evil: Mam nadzieję że lekarz powie ci coś konkretnego.

NAT ale masz fajowego synka :) MISTRZUNIO :D

CHUDZINKA widzę że złapała cię chandra na sprzątanie :D hi hi

Ja również zaczęłam się brać za porządki :D wczoraj okna pomyłam i zmieniłam firanki :) kurze również powycierane, a prania się nazbierało co nie miara, normalnie masakra. Tyle pracuję że czasu nie mam. Zajrzę do was jeszcze później :* Miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972588 przez aklim88
Aggi - jeszcze nie dostałam listu ze szpitala, a do położnej muszę zadzwonić i sie umowić na wizytę po 16tc.

Nigdy nie robiłam pyzow. Moze wypróbuje jak wyzdrowieje, bo teraz w ogóle nie mam apetytu. Dzisiaj sie o wiele gorzej czuje niż wczoraj. Zamiast tyć w ciazy, to chudnę.

Podasz przepis na farsz mięsny do pyzow?

Joanna - to całkiem niezle wyglądają Twoje wyniki

A propos chrztów, to wiecie z czego to wynika, że starsze pokolenie tak nalega na szybki chrzest? Tata mi opowiadał, że kiedyś było tak, że z nieochrzczonym dzieckiem nie można było nawet wyjść na dwór, bo wierzono że zaraz złapie jakąś chorobę i umrze. Chrzest miał chronić dziecko.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972590 przez joanna1991
ALKIM no wyniki polepszyły się. za bardzo chcę tego dziecka i dlatego w mojej głowie się coś blokuje, powiem ci szczerze że przestałam już tak myśleć, ostatnio mam tyle problemów, że do niczego nie mam głowy.. jakiś czas po tym jak testy owu pokazały dwie kreseczki leciał mi lekko brązowawy śluz, nie dużo, troszeczkę jak liczyłam to było w poniedziałek czyli półtora tygodnia przed @ Jednak jeszcze 6 dni do tej francy ( źle spojrzałam na kalendarz i w błąd wprowadziłąm was)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972597 przez aklim88
Przyszedł list. Idę na usg 27 marca. Zostały juz niecałe 2 tygodnie i zobaczę moja fasolkę... Jupi

Będą mi też robili test PAPP-A na tej wizycie



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972598 przez joanna1991
ALKIM to super wiadomość! :) pochwalisz się co nie? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972602 przez aggi
my już po spacerze, godzinkę pochodziliśmy, okna umyłam dwa które sobie zaplanowałam, firanki wyprałam i aż lepiej, serio :-)

joanna u mnie -1 rano było masakra! teraz niby 8 ale wieje wiatr :)

aklim
widzisz wywołałam listonosza do Ciebie hehe :P poczytaj sobie tutaj - pyszne wychodzą :) www.poezja-smaku.pl/pyzy-z-miesem/
moja teściowa to właśnie w jakieś zabobony wierzy i w ogóle najlepiej nie wychodzić z dzieckiem niech się kisi w domu :blink:

idę deserek małemu robić :) kupiłam podobno polską gruszkę.. zobaczymy co będzie warta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972603 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl